Dobrze kryjąca farba - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-16, 14:46   #1
martusia922
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 24

Dobrze kryjąca farba


Dziewczynki, mam spory problem. W czerwcu miałam farbowane włosy w salonie i jakimś cudem wyszły mi dwa kolory włosów. Od nasady do mniej więcej połowy jest ciemny, podchodzący pod czarny, natomiast druga połowa jest niemalże blond! Mogło to być spowodowane tym, iż owa druga połowa była kiedyś potraktowana na miedziany machoń. Chciałabym się przefarbować na jakiś normalny kolor - pomijam wszelkie blondy (nie do twarzy mi w nich).
I tu nasuwa się moje pytanie. Czy znacie jakieś dobrze kryjące farby (w przystępnej cenie oczywiście!), jednocześnie delikatne dla włosów (mimo że dbam o nie jak tylko mogę, wypadają...)? Pomóżcie mi proszę
martusia922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 17:33   #2
miskaka
Przyczajenie
 
Avatar miskaka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 12
Dot.: Dobrze kryjąca farba

Ja używam farb do włosów PALETTE ciemny brąz. Jestem bardzo zadowolona. Farba trzyma bardzo długo - nie tak łatwo się spłukuje Słyszałam kiedyś, że PALETTE bardzo wysuszają i niszczą włosy, ale ja nie podzielam tej opinii
__________________
SAD BUT TRUE...
miskaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 19:01   #3
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Dobrze kryjąca farba

tylko trzeba zaznaczyc ze one zawsze wychodza duzo ciemniej niz na opakowaniu, jasny braz wychodzi jak ciemny a ciemny jak czarny
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 09:46   #4
miskaka
Przyczajenie
 
Avatar miskaka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 12
Dot.: Dobrze kryjąca farba

no masz rację trollcia, lekka różnica zawsze jest. Ale ja i tak jestem zadowolona z farb PALETTE - różnica w odcieniach jest niemalże niezauważalna
__________________
SAD BUT TRUE...
miskaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 11:11   #5
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Dobrze kryjąca farba

ja palette nie polecam, czy zrobi się jasnym brązem czy średnim zawsze wychodzi smolista czerń której nie sposób niczym zmyć czy rozjaśnić, włosów tak bardzo nie wysusza ale trochę po niej wypadają , najlepiej jak pójdziesz do sklepu fryzjerskiego i poprosisz o radę, tam panie polecają profesjonalne farby a takimi włosów sobie nie zniszczysz w przeciwieństwie do drogeryjnych i wcale nie są takie drogie, w granicach od 15 do 50 złotych
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.