Zdradza mnie? Co robić? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-26, 22:30   #31
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Cytat:
Napisane przez mysys Pokaż wiadomość
Zaczęłam go wypytywać o tę "kursantkę" co mu ciasta nosi, kto to itd. Kłamał jak z nut, że jeździ z nim teraz i po prostu mu przyniosła. To kiedy mu powiedziałam, że wiem od kogo ono faktycznie było urządził mi awanturę, że jakim prawem mu grzebie w telefonie, coś sobie wymyśliłam, nic go z nią nie łączy i to tylko takie koleżeńskie... Wyszedł wielce obrażony na mnie i jeszcze nie wrócił. Wszystkiego się wyparł i to ja wyszłam na jakąś zazdrośnicę, a on jest niewinny
Nie daj sobie wmówić, że to z Tobą jest coś nie tak, a jego relacja z tą dziewczyną jest ok, bo gdyby była to bym nie kłamał...teraz próbuje Tobą manipulować, odkrywając obrażonego

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 23:12   #32
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Cytat:
Napisane przez mysys Pokaż wiadomość
Zaczęłam go wypytywać o tę "kursantkę" co mu ciasta nosi, kto to itd. Kłamał jak z nut, że jeździ z nim teraz i po prostu mu przyniosła. To kiedy mu powiedziałam, że wiem od kogo ono faktycznie było urządził mi awanturę, że jakim prawem mu grzebie w telefonie, coś sobie wymyśliłam, nic go z nią nie łączy i to tylko takie koleżeńskie... Wyszedł wielce obrażony na mnie i jeszcze nie wrócił. Wszystkiego się wyparł i to ja wyszłam na jakąś zazdrośnicę, a on jest niewinny
I sama przed sobą przyznaj, który już raz taka sytuacja, że Ty wychodzisz na chorą zazdrośnicę, a on z siebie robi skrzywdzoną niewinność. Pewnie nie pierwszy. Twój wybór, czy chcesz być z kimś, kto do tego stopnia nie szanuje Ciebie i Waszego związku. Bo to, co on prezentuje, to nie tylko zdrada (nieważne, czy doszło do kontaktów fizycznych, on już zdradza kłamstwami, sms-ami, ślinieniem się do innej), ale też brak szacunku. Z tego nic dobrego nie będzie. Już masz pewnie samoocenę bliską zera przez niego.

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
Nie daj sobie wmówić, że to z Tobą jest coś nie tak, a jego relacja z tą dziewczyną jest ok, bo gdyby była to bym nie kłamał...teraz próbuje Tobą manipulować, odkrywając obrażonego
Dokładnie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 07:15   #33
Aanicaa
Raczkowanie
 
Avatar Aanicaa
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 118
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Zgadzam się, typowa manipulacja.
Aanicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 09:33   #34
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Doris to ,ze zdrady sa najczestsza przyczyna orzekania wg jakiejs statystyki to nie wyklucza tego ,ze sama zdrada nie musi byc podstawa do orzekania. Jedno drugiego nie wyklucza

Autorko zgadzam sie ,ze manipuluje. Nie daj zrobic z siebie zazdrosnej wariatki. Wiesz co widzislas i wiesz ,ze tak do kursantki sie nie pisze. Od Ciebie zalezy co z tym zrobisz.
Czy wczesniej zdarzaly mu sie sytuacje ,ze moglas zastanawiac sie nad jego wiernoscia ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 09:35   #35
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
Doris to ,ze zdrady sa najczestsza przyczyna orzekania wg jakiejs statystyki to nie wyklucza tego ,ze sama zdrada nie musi byc podstawa do orzekania. Jedno drugiego nie wyklucza
(...)
A Ty znowu o tym. Napisałaś, że "nie jest", a nie że "może nie być", "nie zawsze jest" No machnęłaś się, zdarza się. Aż tak ciężko przyznać się do błędu? Twoje własne słowa:

Cytat:
Już pisałam też nie. Bo zdrada wbrew pozorom nie jest podstawą do orzeczenia o winie.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2017-05-27 o 09:43
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 09:47   #36
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A Ty znowu o tym. Napisałaś, że "nie są", a nie że "mogą nie być". No machnęłaś się, zdarza się. Aż tak ciężko przyznać się do błędu? Twoje własne słowa:

Nie wiem ale dla mnie to samo choc faktycznie lepiej bedzie z "moze" ,bo wyszlo mi jakby zdrada nie mogla byc podstawa ja w kraju anglosaskim wychowana wiec bywa ,ze nieadekwatnie uzywam slow choc dla mnie to to samo
Dobra koniec offa bo autorka meza nie ma jak sie okazuje. Wiec teoretycznie problem prostszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 10:13   #37
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

A tak logicznie to jak myslisz?bo wyglada to na flirt co najmniej i idzie w wiadomym kierunku
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-27, 11:25   #38
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
A tak logicznie to jak myslisz?bo wyglada to na flirt co najmniej i idzie w wiadomym kierunku
Jak facet jest manipulator, a Autorka podatna na manipulację (bo chce desperacko utrzymać ten związek), to może jej wmówić że ona ma problem, a on jest niewinnie obwiniony (po raz kolejny, biedulek). Także pytanie nr 1: czy ona jeszcze potrafi "logicznie myśleć", czy od razu jej się włącza "ale może nie mam racji". Można faceta nakryć ze spuszczonymi spodniami z inną babą, a wyjdzie na to (jeżeli dobrze zakręci, a baba podatna i słaba), że mu tamta kleszcza z pośladka wyciągała.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2017-05-27 o 11:32
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 11:33   #39
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jak facet jest manipulator, a Autorka podatna na manipulację (bo chce desperacko utrzymać ten związek), to może jej wmówić że ona ma problem, a on jest niewinnie obwiniony (po raz kolejny, biedulek). Także pytanie nr 1: czy ona jeszcze potrafi "logicznie myśleć", czy od razu jej się włącza "ale może nie mam racji". Można faceta nakryć ze spuszczonymi spodniami z inną babą, a wyjdzie na to (jeżeli dobrze zakręci, a baba potna i słaba), że mu tamta kleszcza z pośladka wyciągała.
Albo, że się potknął
A tak na poważnie, to tym co ewidentnie świadczy przeciw niemu jest to, że kłamał kiedy go zapytała... miejmy nadzieję, że autorka nie pozwoli się obarczyć "winą"

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 11:40   #40
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Klasyk. Misio tera odwróci sprawę kota ogonem i baba będzie winna!
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 11:42   #41
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
Albo, że się potknął
A tak na poważnie, to tym co ewidentnie świadczy przeciw niemu jest to, że kłamał kiedy go zapytała... miejmy nadzieję, że autorka nie pozwoli się obarczyć "winą"
A tak, słyszałam o takich przypadkach. Te paski w spodniach teraz takie słabe. Człowiek zahaczy o próg, potknie się, spodnie spadają, akurat sąsiadka przechodziła w samym staniku i majtkach...

Również mam nadzieję, że ona nie da sobie wmówić ciemnoty i że przede wszystkim coś konkretnego zrobi z tą sytuacją. I że tym "czymś" nie będzie obwinianie tamtej dziewczyny, tylko na pierwszym miejscu zrozumienie, że facet kłamie i kręci, bo CHCE to robić, a nie że go jakieś siły nieczyste zmusiły.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-27, 12:29   #42
mysys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 10
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Ogólnie to on mi nigdy nie dawał powodów do zazdrości. Nie zdarzały się takie sytuacje wcześniej (chyba, że o tym nie wiedziałam)... Jak wrócił to powiedział mi jeszcze raz, że go z tą dziewczyną nic nie łączy, a ona się chyba w nim po prostu zakochała. Już nie miałam nawet ochoty na jakieś wykłócanie się z nim, ale pomyślałam sobie, że w takim razie skoro ma tę świadomość, że może dziewczyna coś do niego czuje to dlaczego się nią po prostu bawi. Miesza jej tym w głowie i daje nadzieje na coś. Oczywiście to nie jest tak, że mu wierze na słowo, bo mam już taki mętlik w głowie, że nie wiem co o tym myśleć patrząc na to zupełnie obiektywnie. Nie wiem czy mu wierzyć czy może pogadać z tą dziewczyną (w końcu ją znam)

Edytowane przez mysys
Czas edycji: 2017-05-27 o 12:30
mysys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 12:33   #43
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Cytat:
Napisane przez mysys Pokaż wiadomość
Ogólnie to on mi nigdy nie dawał powodów do zazdrości. Nie zdarzały się takie sytuacje wcześniej (chyba, że o tym nie wiedziałam)... Jak wrócił to powiedział mi jeszcze raz, że go z tą dziewczyną nic nie łączy, a ona się chyba w nim po prostu zakochała. Już nie miałam nawet ochoty na jakieś wykłócanie się z nim, ale pomyślałam sobie, że w takim razie skoro ma tę świadomość, że może dziewczyna coś do niego czuje to dlaczego się nią po prostu bawi. Miesza jej tym w głowie i daje nadzieje na coś. Oczywiście to nie jest tak, że mu wierze na słowo, bo mam już taki mętlik w głowie, że nie wiem co o tym myśleć patrząc na to zupełnie obiektywnie. Nie wiem czy mu wierzyć czy może pogadać z tą dziewczyną (w końcu ją znam)
Bla bla bla, wina tamtej. Sms-ki o tym jak to ślicznie wygląda zapewne miały ją w tej miłości ostudzić? Niech on się nawet nie ośmiesza takim tłumaczeniem. Niestety, ale już teraz widać, że dasz sobie wcisnąć te jego tłumaczenia (i nie wierzę, że to pierwsza sytuacją, że intuicja Ci zaczęła wyć, że coś jest nie tak, po prostu widać pierwsza, gdzie masz namacalne dowody, że kręci) w imię "nie chcę być nadmiernie zazdrosna" i "niech związek trwa, nie chcę robić problemów". Przykre, ale pamiętaj: Twoje życie, Twoje wybory.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2017-05-27 o 12:36
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 12:33   #44
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Cytat:
Napisane przez mysys Pokaż wiadomość
Ogólnie to on mi nigdy nie dawał powodów do zazdrości. Nie zdarzały się takie sytuacje wcześniej (chyba, że o tym nie wiedziałam)... Jak wrócił to powiedział mi jeszcze raz, że go z tą dziewczyną nic nie łączy, a ona się chyba w nim po prostu zakochała. Już nie miałam nawet ochoty na jakieś wykłócanie się z nim, ale pomyślałam sobie, że w takim razie skoro ma tę świadomość, że może dziewczyna coś do niego czuje to dlaczego się nią po prostu bawi. Miesza jej tym w głowie i daje nadzieje na coś. Oczywiście to nie jest tak, że mu wierze na słowo, bo mam już taki mętlik w głowie, że nie wiem co o tym myśleć patrząc na to zupełnie obiektywnie
Wiem, że teraz Ci ciężko, ale nie powinnaś zamiatać tego pod dywan, tylko dalej wyjaśniać, bo jak to może być że on uważa że ona coś do niego czuje i wypisuje jej komplementy będąc sam w związku? Czemu chce doprowadzić do sytuacji która nie jest zdrowa? I czemu wcześniej Cie kłamał?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 15:21   #45
Aanicaa
Raczkowanie
 
Avatar Aanicaa
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 118
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Moja koleżanka sprzedała mi sposób - mówisz - jeśli nic cię z nią nie łączy w tym momencie jedziemy do niej i mówisz jej w mojej obecności, że niczego między wami nie ma i kończysz znajomość z tą dziewczyną, w innym wypadku - żegnam.
Jeśli nie będzie chciał tego zrobić to.. Współczuję Ci
Aanicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 15:40   #46
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Cytat:
Napisane przez Aanicaa Pokaż wiadomość
Moja koleżanka sprzedała mi sposób - mówisz - jeśli nic cię z nią nie łączy w tym momencie jedziemy do niej i mówisz jej w mojej obecności, że niczego między wami nie ma i kończysz znajomość z tą dziewczyną, w innym wypadku - żegnam.
Tja, a z kibla pisze do niej "przepraszam cię za tą wariatkę, musiałem bo groziła że coś sobie zrobi" - na sposoby są sposoby


Autorko, może on Cię nie zdradza, ale na pewno kłamie i manipuluje. Gdyby się przyznał do błędu, przeprosił od razu...a ten idzie w zaparte. Fuj.
Szkoda mi Cię, bo widać po Twoim ostatnim poście, że chcesz zamieść problem pod dywan.
I nie, nie wierzę że to jest pierwszy przypadek, kiedy on Ci wmawia, że Twoja wina że narozrabiał.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 15:43   #47
Aanicaa
Raczkowanie
 
Avatar Aanicaa
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 118
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Tja, a z kibla pisze do niej "przepraszam cię za tą wariatkę, musiałem bo groziła że coś sobie zrobi" - na sposoby są sposoby


Autorko, może on Cię nie zdradza, ale na pewno kłamie i manipuluje. Gdyby się przyznał do błędu, przeprosił od razu...a ten idzie w zaparte. Fuj.
Szkoda mi Cię, bo widać po Twoim ostatnim poście, że chcesz zamieść problem pod dywan.
I nie, nie wierzę że to jest pierwszy przypadek, kiedy on Ci wmawia, że Twoja wina że narozrabiał.
Dlatego to ma być szybka akcja - teraz w tym momencie. Krótka piłka Jak zacznie kombinować to żegnam się z panem bo ewidentnie coś kręci a ja z krętaczem związku sobie nie wyobrażam. Ale to ja..

Edytowane przez Aanicaa
Czas edycji: 2017-05-27 o 15:43 Powód: I
Aanicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 15:46   #48
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Cytat:
Napisane przez Aanicaa Pokaż wiadomość
Dlatego to ma być szybka akcja - teraz w tym momencie. Krótka piłka
No i Ci tłumaczę, że po tej akcji można pięknie wszystko odkręcić i dalej lecieć na dwa fronty
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 15:48   #49
Aanicaa
Raczkowanie
 
Avatar Aanicaa
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 118
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No i Ci tłumaczę, że po tej akcji można pięknie wszystko odkręcić i dalej lecieć na dwa fronty
Jak się jest niekonsekwentym to każda wymówka będzie dobra. A jeśli wymówka będzie - jakakolwiek to wystarczy zakończyć relację. Stanowczo. Z jajem.
Aanicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-27, 17:46   #50
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Cytat:
Napisane przez Aanicaa Pokaż wiadomość
Jak się jest niekonsekwentym to każda wymówka będzie dobra. A jeśli wymówka będzie - jakakolwiek to wystarczy zakończyć relację. Stanowczo. Z jajem.
Uważasz, że facet, który zdradza z zimną krwią i wije się w zeznaniach jak węgorz, ma jeszcze jakieś strzępy konsekwencji?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 19:00   #51
MrsPapuga
Rozeznanie
 
Avatar MrsPapuga
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 780
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Dokładnie, jak zdradza i nie czuję się z tego powodu jakoś źle, to jest z niego kawał "gnoja" i powinnaś zerwać z nim jakiekolwiek kontakty jak najszybciej.
MrsPapuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 19:21   #52
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Zdradza mnie? Co robić

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
a brak pożycia powyżej 6 miesięcy jest podstawą do orzeczenia o rozpadzie
Nie prawda. Po pierwsze pożycie małżeńskie, to nie tylko więź seksualna, ale też materialna i duchowa. Jeśli mówimy o rozkładzie pożycia muszą zaniknąć wszystkie więzi. Poza tym rozkład pożycia musi być trwały i zupełny. Nie ma żadnych widełek czasowych. To tylko tak tytułem wyjaśnienia.
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 19:35   #53
Aanicaa
Raczkowanie
 
Avatar Aanicaa
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 118
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;74174661]Uważasz, że facet, który zdradza z zimną krwią i wije się w zeznaniach jak węgorz, ma jeszcze jakieś strzępy konsekwencji? [/QUOTE]
Miałam na myśli niekonsekwencję autorki w tym przypadku.
Aanicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 19:41   #54
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Zdradza mnie? Co robić

Cytat:
Napisane przez mellitus Pokaż wiadomość
Nie prawda. Po pierwsze pożycie małżeńskie, to nie tylko więź seksualna, ale też materialna i duchowa. Jeśli mówimy o rozkładzie pożycia muszą zaniknąć wszystkie więzi. Poza tym rozkład pożycia musi być trwały i zupełny. Nie ma żadnych widełek czasowych. To tylko tak tytułem wyjaśnienia.
Kosciol tak glosi. Oczywiscie jest to podstawa do modlitwy i naprawiania zwiazku a nie rozwodu
A seks jest wazny. Jesli 2 osoby swiadomie rezygnuja ,bo nie wiem tak dobrze spedzaja czas ,ze zapomnieli o nim to ok. Ale jakos nie chce mi sie wiezyc w gleboka wiez i milosc 2 zdrowych fizycznie osob u ktorych wystepowal poped a obecnie od wielu miesiecy zyja w celibacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 19:52   #55
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Zdradza mnie? Co robić

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
Kosciol tak glosi. Oczywiscie jest to podstawa do modlitwy i naprawiania zwiazku a nie rozwodu
A seks jest wazny. Jesli 2 osoby swiadomie rezygnuja ,bo nie wiem tak dobrze spedzaja czas ,ze zapomnieli o nim to ok. Ale jakos nie chce mi sie wiezyc w gleboka wiez i milosc 2 zdrowych fizycznie osob u ktorych wystepowal poped a obecnie od wielu miesiecy zyja w celibacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem co na ten temat mówi kościół, wiem natomiast co mówi polskie prawo Tak jak wspomniałam, muszą zaniknąć wszystkie więzi łączące małżonków, żeby mówić o końcu małżeństwa. I to w dodatku zupełnie i trwale. Samo niesypianie ze sobą nie stanowi przesłanki do rozwiązania małżeństwa. Jeśli natomiast idzie w parze zanikiem więzi duchowej i finansowej, wtedy już tak. Te kwestie zawsze ocenia sąd na podstawie wszystkich znanych mu okoliczności.
__________________

Edytowane przez mellitus
Czas edycji: 2017-05-27 o 19:55
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 20:13   #56
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Zdradza mnie? Co robić

Cytat:
Napisane przez mellitus Pokaż wiadomość
Nie wiem co na ten temat mówi kościół, wiem natomiast co mówi polskie prawo Tak jak wspomniałam, muszą zaniknąć wszystkie więzi łączące małżonków, żeby mówić o końcu małżeństwa. I to w dodatku zupełnie i trwale. Samo niesypianie ze sobą nie stanowi przesłanki do rozwiązania małżeństwa. Jeśli natomiast idzie w parze zanikiem więzi duchowej i finansowej, wtedy już tak. Te kwestie zawsze ocenia sąd na podstawie wszystkich znanych mu okoliczności.
Z ta finansowa to w jaki sposob jak masz w malzenstwie wspolny majatek hmmm Nie mozna powiedziec nagle -plac rachunki za wszystko sam. Poza tym w kazdy ma rozna granice tolerancji. Maz sie do mnie odzywa i przynosi kwiatki na dzien kobiet wiec chyba jest super pokrecone to wszystko. Strach sie pobierac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Valtamerii
Czas edycji: 2017-05-27 o 20:15
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 22:47   #57
karolowanka
Rozeznanie
 
Avatar karolowanka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 679
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Cytat:
Napisane przez mysys Pokaż wiadomość
Ogólnie to on mi nigdy nie dawał powodów do zazdrości. Nie zdarzały się takie sytuacje wcześniej (chyba, że o tym nie wiedziałam)... Jak wrócił to powiedział mi jeszcze raz, że go z tą dziewczyną nic nie łączy, a ona się chyba w nim po prostu zakochała. Już nie miałam nawet ochoty na jakieś wykłócanie się z nim, ale pomyślałam sobie, że w takim razie skoro ma tę świadomość, że może dziewczyna coś do niego czuje to dlaczego się nią po prostu bawi. Miesza jej tym w głowie i daje nadzieje na coś. Oczywiście to nie jest tak, że mu wierze na słowo, bo mam już taki mętlik w głowie, że nie wiem co o tym myśleć patrząc na to zupełnie obiektywnie. Nie wiem czy mu wierzyć czy może pogadać z tą dziewczyną (w końcu ją znam)

Prosze Cie, ta laska zachowuje sie nie w porzadku, ale masz prawa mowic obcej osobie, jak ma sie zachowywac.
Jedyna osoba, z ktora mozesz teraz rozmawiac jest twoj facet, on jest kims bliskim dla Ciebie i to na jego zachowanie mozesz ewentualnie wpluwac. Jesli facet kocha i jest w porzadku, to nie wazne ile kobiet sie do niego klei, nic nie zrobi
To jemu powinno zalezec, on jest w zwiazku, nie ta dziewczyna


Pamietam ta akcje, gdy w brazylii zona nakryla meza w lozku z obca kobieta. Meza zostawila w spokoju, bo niewinny i to nie jego wina, a kobiecie obciela wlosy, rozebrala i przewlokla przez pol miasta.
Nigdy nie zrozumiem jak kobiety moga dac soba tak manipulowac :/
karolowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 23:04   #58
Fuksjowy Pigmej
Raczkowanie
 
Avatar Fuksjowy Pigmej
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 72
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Słabo to wygląda;/ sama nie wiem jak zareagowałabym w Twojej sytuacji... albo karczemna awantura, albo na chłodno. Ale raczej spokojna bym nie była. W każdym razie za samo napisanie innej kobiecie, ze ślicznie wyglada miałby w domu piekło


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fuksjowy Pigmej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 07:53   #59
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

Cytat:
Napisane przez Aanicaa Pokaż wiadomość
Jak się jest niekonsekwentym to każda wymówka będzie dobra.
O ile się o kolejnych krętactwach wie.

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;74174661]Uważasz, że facet, który zdradza z zimną krwią i wije się w zeznaniach jak węgorz, ma jeszcze jakieś strzępy konsekwencji? [/QUOTE] Ależ tak. Bardzo często konsekwentnie zdradza dalej, tylko lepiej się kryje
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 08:40   #60
Aanicaa
Raczkowanie
 
Avatar Aanicaa
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 118
Dot.: Zdradza mnie? Co robić?

W sumie już słyszałam o podobnej historii, z tym, że dziewczynę przerosła różnica wieku i znajomość nie weszła na kolejny lvl, ale kontakt nadal mają..
Aanicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-25 21:08:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.