agent ubezpieczeniowy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-29, 09:55   #61
fifi0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: agent ubezpieczeniowy - szkolenia Link4

A ja mam pytanie. Dostałam propozycję posiadania w swojej ofercie Link4, jednak muszę obowiązkowo uczestniczyć w dwóch dniach (!!!) szkolenia. Czy może ktoś z Was był i przeszedł te dwa dni? Dajcie znać czy to nie strata czasu?
fifi0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 14:27   #62
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: agent ubezpieczeniowy - szkolenia Link4

witam
znalazłam ten wątek i trochę emocje mi opadły,przeczytałam wszystko i nasuwają mi się jeszcze pytania:
czy posiadając kilka firm w sowjej ofercie to w każdej znich musze wykupić ubezpieczenie OC agenta?czy tylko raz?
czy te spotkania w biurach,tłumaczenia się z każdego telefonu to dotyczą tylko agentów,którzy pracują dla TU na etacie bądź z własną działąlnością ale tylko na wyłączność czy taka multiagencja z kilkoma TU też musi się tłumaczyć firmie ze swoich wyników????

ja myślałam,że to jest tak,że jeśli zrobię licencję to pracuję kiedy chcę i ile chcę(prowadząc własną działalność)najwyżej będę miała zarobki niższe lub wyższe,lubię dążyć do celu i mam dużo samozaparcia ale nienawidzę takiej presji o której piszecie

bo jeśli tak to by chyba tygodnia brakło....

Edytowane przez tylkooliwka
Czas edycji: 2011-07-12 o 14:29
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 19:29   #63
marmag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: agent ubezpieczeniowy

witam wszystkich obecnych i przyszłych agentów....otóż zdałam egzamin i w chwili obecnej miałam podpisać umowę z agencją ale pojawił się problem----weksel-----treść weksla to ....bez protestu i mój podpis....oczywiście jest do tego również deklaracja wekslowa która wyjaśnia w jakich okolicznościach można weksel wykorzystać i jest to jak najbardziej prawidłowe ze strony firmy ubezpieczeniowej że zabezpiecza się,ale nikogo z ubezpieczycieli nie interesuje,że w momencie zaginięcia w|w weksla i wykorzystania go przez osoby trzecie ja nie mam w jakikolwiek sposób się bronić.Także wygląda to tak podpisujecie weksel bez protestu,może się zdarzyć że zginie,pan x wpisuje kwotę na wekslu która mu odpowiada i nie macie już domu ,mieszkania,warto się zastanowić czy warto,pozdrawiam
marmag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 13:27   #64
agusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 342
Dot.: agent ubezpieczeniowy

Cytat:
Napisane przez marmag Pokaż wiadomość
witam wszystkich obecnych i przyszłych agentów....otóż zdałam egzamin i w chwili obecnej miałam podpisać umowę z agencją ale pojawił się problem----weksel-----treść weksla to ....bez protestu i mój podpis....oczywiście jest do tego również deklaracja wekslowa która wyjaśnia w jakich okolicznościach można weksel wykorzystać i jest to jak najbardziej prawidłowe ze strony firmy ubezpieczeniowej że zabezpiecza się,ale nikogo z ubezpieczycieli nie interesuje,że w momencie zaginięcia w|w weksla i wykorzystania go przez osoby trzecie ja nie mam w jakikolwiek sposób się bronić.Także wygląda to tak podpisujecie weksel bez protestu,może się zdarzyć że zginie,pan x wpisuje kwotę na wekslu która mu odpowiada i nie macie już domu ,mieszkania,warto się zastanowić czy warto,pozdrawiam
Z tego co ja pamiętam - po 15 miesiącach ( albo w zależnosci od umowy ) od rozwiazania umowy agencyjnej można wnioskować o zwrot weksla, a jak nie to po 5 latach firma ma obowiązek zniszczyć weksel. Weksel był na określoną kwotę czy też do określonej kwoty.
Ale zasiałaś ziarenko niepewności, bo ja nie odebrałam mimo, że mija u mnie 2,5 roku. I chwała! To nie moje klimaty. Normalnie kończysz daną pracę i koniec, a tu ciągnie się ....
Daj znać jak coś więcej się dowiesz.
__________________
"Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie dopóki celu nie osiągnie."
agusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 13:13   #65
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: agent ubezpieczeniowy

Cytat:
Napisane przez marmag Pokaż wiadomość
witam wszystkich obecnych i przyszłych agentów....otóż zdałam egzamin i w chwili obecnej miałam podpisać umowę z agencją ale pojawił się problem----weksel-----treść weksla to ....bez protestu i mój podpis....oczywiście jest do tego również deklaracja wekslowa która wyjaśnia w jakich okolicznościach można weksel wykorzystać i jest to jak najbardziej prawidłowe ze strony firmy ubezpieczeniowej że zabezpiecza się,ale nikogo z ubezpieczycieli nie interesuje,że w momencie zaginięcia w|w weksla i wykorzystania go przez osoby trzecie ja nie mam w jakikolwiek sposób się bronić.Także wygląda to tak podpisujecie weksel bez protestu,może się zdarzyć że zginie,pan x wpisuje kwotę na wekslu która mu odpowiada i nie macie już domu ,mieszkania,warto się zastanowić czy warto,pozdrawiam
To nie jest tak, że można wpisać każdą kwotę i weksel zostanie zrealizowany. W zależności od tego ile kosztował druk weskla do określonej kwoty można go wypełnić, dawno nie podpisywałam, ale pamiętam, że np. weksel za 20 zł można było zrealizować do maks. kwoty 2000 zł. I nie jestem w 100% pewna, ale weksel jest ważny chyba wraz z deklaracją wekslową.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 22:21   #66
gilbert66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Smile Dot.: agent ubezpieczeniowy

Kilka dni temu byłem na szkoleniu w firmie finansowej proponującej udział w programie partnerskim związanym z zapisywaniem ludzi do IKZE (Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego). Jest to nowy produkt wchodzący, który wchodzi na rynek w 2012 r. Podoba mi się w tym programie partnerskim, że nie trzeba nic inwestować by rozwinąć swoja sieć parterów. Szkolenie 2 godzinne też jest bezpłatne. Prowadzone jest ono w sposób przejrzysty i jasny. Ponieważ jest to świeży produkt uważam, że zainteresuje on sporo osób. Według mnie jest to okazja, na której nie stracę a jedynie mogę zyskać. Program jest ogólnopolski. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres mailowy garibaldi@tlen.pl
gilbert66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 16:05   #67
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: agent ubezpieczeniowy

Cytat:
Napisane przez gilbert66 Pokaż wiadomość
Kilka dni temu byłem na szkoleniu w firmie finansowej proponującej udział w programie partnerskim związanym z zapisywaniem ludzi do IKZE (Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego). Jest to nowy produkt wchodzący, który wchodzi na rynek w 2012 r. Podoba mi się w tym programie partnerskim, że nie trzeba nic inwestować by rozwinąć swoja sieć parterów. Szkolenie 2 godzinne też jest bezpłatne. Prowadzone jest ono w sposób przejrzysty i jasny. Ponieważ jest to świeży produkt uważam, że zainteresuje on sporo osób. Według mnie jest to okazja, na której nie stracę a jedynie mogę zyskać. Program jest ogólnopolski. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres mailowy garibaldi@tlen.pl
ładną reklamę sobie robisz
kiepskie szkolenie bo tak klientów się nie zdobywa,nie tego dotyczy wątek
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 14:50   #68
AnitaKRK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Dot.: agent ubezpieczeniowy

FMG szuka agentów do pracy
AnitaKRK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 23:19   #69
Brenda
Raczkowanie
 
Avatar Brenda
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Wieś
Wiadomości: 122
Cool Dot.: agent ubezpieczeniowy

Rany, ja znam tę pracę ale od strony klienta. Zadzwoniła do mnie po latach koleżanka. Niby ze pogadać, ale jakiez było moje zdziwienie kiedy pod koniec wyciągnla kajet i chciała mi wcisnąć ubezpieczenie. Nie wiem czy wszyscy agenci tacy są ale normalnie poczulam się wykorzystana. Brak słów. Pracuje w Alianz. Wiem, ze wspólne znajome tez probowala namówic.
Brenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 11:26   #70
agusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 342
Dot.: agent ubezpieczeniowy

Na szkoleniach uczą "lista 100 znajomych" i później odwiedzają ....
__________________
"Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie dopóki celu nie osiągnie."
agusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 22:58   #71
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: agent ubezpieczeniowy

No dokładnie. Najpierw ubezpieczasz całą rodzinę,a potem znajomych Tak zaczyna każdy agent,by zarobić. Nie,nie pracowałam jako agent tylko w oddziale TU,ale weksle pamiętam.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 17:13   #72
JustynaL89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 31
Dot.: agent ubezpieczeniowy

Witam, mam pytanie odnośnie ile klientów miesięcznie, powinien zdobyć agent ubezpieczeniowy np. w PZU? Czy może być tak, że na początku mogę mieć tylko 10 klientów? Chodzi mi tu o prowadzenie swojej działalności i być sama sobie szefem...ale wiadomo różnie w życiu bywa, raz jest dobrze a raz źle...dlatego też drugie pytanie do Was, jak to jest na samym początku...
JustynaL89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 09:48   #73
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 575
Dot.: agent ubezpieczeniowy

Treść usunięta
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 20:15   #74
Rokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Rokoszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 114
Dot.: agent ubezpieczeniowy

Dla mnie to nie było to, ale może Tobie się spodoba. Męczyło mnie szukanie klientów, ale no praca miała też swoje plusy. Może spróbuj, po kilku miesiacach zobaczysz, czy to dla Ciebie.
Rokoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-27 20:15:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.