Z brązu na blond - wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-08, 20:48   #31
kati81
Raczkowanie
 
Avatar kati81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ღ♥ღLUBLINღ♥ღ
Wiadomości: 484
Dot.: Rozjaśniacze z brązu na blond

Ja proponuję dobrego fryzjera a poza tym przeszukanie forum, bo jest multum wątków na ten temat. A co do farby, to żadna blond farba Ci się na ciemnych włosach nie przyjmie, nie ma cudów. Najpierw potrzebny jest rozjaśniacz, a potem dopiero farba
kati81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 21:30   #32
crazyslave
Raczkowanie
 
Avatar crazyslave
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 129
Dot.: Rozjaśniacze z brązu na blond

ja proponuje farbe"nie rob tego", ale skoro tak bardzo chcesz to prawda jest taka ze najpierw rozjasniacz, inaczej sie nie da
__________________
"We are not enemies, but friends.
We must not be enemies.
Though passion may have strained...
we must not break our bonds of affection.
The mystic chords of memory...
will swell when again touched...
as surely they will be...
by the better angels of our nature." /by Martin Luther King
crazyslave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 22:03   #33
Gradiola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 5
Dot.: Rozjaśniacze z brązu na blond

z brunetki na blondynke? masakra, wypala ci sie wlosy
Gradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 08:22   #34
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Rozjaśniacze z brązu na blond

koniecznie idz do fryzjera i nie roob tego sama dobry fryzjer potrafi zdzialac cuda a sama tylko sobie zaszkodzisz i zniszczysz wlosy
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 16:09   #35
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Rozjaśniacze z brązu na blond

Ja robilam u fryzjera dawno temu, i mam wlosy w dobrej kondycji Swoja droga juz mi sie jasnych dawno odechcialo
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 17:16   #36
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Talking Dot.: Rozjaśniacze z brązu na blond

ja swoje wloski naturalne miałam ciemne blond zachcialo mi sie ciemnych i na własną rekę kombinowałam i mialam ... rude przez jakiś czas więc radze nie kombinuj sama bo ja dopiero po wizycie u fryzjera osiągnęłaam pożądane wloski blond ... nie na długo bo zaraz wróciłam do ciemniejszych z rozjasniaczami lepiej uważać ja uzywałam z joanny i z palete i hmmm jesli coś wybrałabym palete jeśli nie masz włosków farbowanych na ciemno to spoko powinno wyjść z palete ten najśilniejszy ale nie zniszzyl mi tak włosów jak ten z joanny ... no ale mimo wszystko radzę wizytę u fryca:P
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 14:19   #37
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Rozjaśniacze z brązu na blond

Są takie farby np. z belle color które z brązu robią blond bez uprzedniej dekoloryzacji (tzw. farby rozjaśniające, np.beżowy blond czy popielaty blond). sama stosowałam, a jestem ciemną szatynką. Jednak tak jak większość radzę jednak skorzystać z pomocy profesjonalisty mniejsze ryzyko, że będzie nie tak, jak tego oczekujesz.
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-13, 20:43   #38
kati81
Raczkowanie
 
Avatar kati81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ღ♥ღLUBLINღ♥ღ
Wiadomości: 484
Dot.: propozycje fryzur dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez Girl-Monika
mam chłopaka który jest brunetem i chciałabym coś zrobić z jego włosami może jakiś kolorek itp czekam na propozycje
Fajnie, że umiesz edytować posty, tylko w tym przypadku chyba lepiej było nowy temat założyć, bo teraz nasze odpowiedzi nie są za bardzo adekwatne Może też mamy je pozmieniać??
Dla mnie to śmieszne... "chciałabym coś zrobić z jego włosami"... A jego się chociaż pytałaś czy też by tego chciał?? Czy temat tylko zmieniłaś dla zabawy??
kati81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 09:59   #39
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: propozycje fryzur dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez kati81
Fajnie, że umiesz edytować posty, tylko w tym przypadku chyba lepiej było nowy temat założyć, bo teraz nasze odpowiedzi nie są za bardzo adekwatne Może też mamy je pozmieniać??
Dla mnie to śmieszne... "chciałabym coś zrobić z jego włosami"... A jego się chociaż pytałaś czy też by tego chciał?? Czy temat tylko zmieniłaś dla zabawy??
teraz rzeczywiscie nasze odpowiedzi nie mają zadnego sensu! tym bardziej ze wątek zmienił sie juz chyba z 2 raz!
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 10:55   #40
nielka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8
z brązu na średni blond

Mam włosy farbowane kolor brąz własciwie to ciemny brąz.moj naturalny kolor to średni blond własnie do takiego koloru chciałabym powrócic farbujac sobie włosy.tylko czy jest to mozliwe?chciałabym uzyc tej farby do uzyskania własnie takiego koloru : http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=617
prosze o odpowiedz,dziekuje
nielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 11:10   #41
_Virgo_
Przyczajenie
 
Avatar _Virgo_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 19
Dot.: z brązu na średni blond

A włosy masz farbowane też farbą Palette?? Bo jeśli tak, to będzie Ci ciężko rozjaśnić nawet rozjaśniaczem bez spalenia włosów, a sama farba to Ci na pewno tego nie rozjaśni
_Virgo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-28, 11:13   #42
nielka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8
Dot.: z brązu na średni blond

nie włosy mam farbowane farba garnier color naturals kolor brąz.a moze polecisz mi jakas farbe która by była skuteczna? mam długie gęste włosy, średnio cienkie.a ostatnia farbe na odrosty kładłam jakos pod konic grudnia i mam teraz 1 cm odrostów
nielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 14:04   #43
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: z brązu na średni blond

Bez uzycia rozjasniacza nie dasz rady, przejsc z brazu na blond.. Jasniejsza farba po prostu nie chwyci na ciemnyh wlosach. Moze sprobuj przechodzic do blondu stopniowo np poprzez pasemka, bo rozjasnienie calych wlosow od razu moze byc zbyt ryzykowne
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 22:19   #44
kati81
Raczkowanie
 
Avatar kati81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ღ♥ღLUBLINღ♥ღ
Wiadomości: 484
Dot.: z brązu na średni blond

Zgadzam się, że bez rozjaśniacza nie dasz rady, ale dobrze chociaż, że nie farbowałaś Palette, bo ją strasznie ciężko z włosów ściągnąć, pomijając już fakt, że strasznie je niszczy
kati81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 23:06   #45
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: z brązu na średni blond

Cytat:
Napisane przez nielka
Mam włosy farbowane kolor brąz własciwie to ciemny brąz.moj naturalny kolor to średni blond własnie do takiego koloru chciałabym powrócic farbujac sobie włosy.tylko czy jest to mozliwe?chciałabym uzyc tej farby do uzyskania własnie takiego koloru : http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=617
prosze o odpowiedz,dziekuje
Nigdy w życiu nie rób włosów Palette! Poza tym powtórze słowa poprzedniczek, ze z ciemnych farba jasnych nie zrobisz, a te pasemka to fajny pomysł! a pzrynajmniej mi się podoba
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 23:10   #46
nielka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8
Dot.: z brązu na średni blond

kupiłam rozjaśniacz londy.robie troszke pasemek.zrobiłam jedno na probe i bylo spoko.teraz siedze juz z pasemkami w farbie zobaczymy za chwile co to z tego wyjdzie....
nielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 23:33   #47
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: z brązu na średni blond

Cytat:
Napisane przez nielka
kupiłam rozjaśniacz londy.robie troszke pasemek.zrobiłam jedno na probe i bylo spoko.teraz siedze juz z pasemkami w farbie zobaczymy za chwile co to z tego wyjdzie....
to napisz koniecznie, jak wyszło
powodzenia
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 17:39   #48
agusia.trusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Smile Dot.: z brązu na średni blond

Witam
Mam pytanie jak wyszly pasemka?
ja tez mam wlosy ciemny brąz tylko ze robione z palette i chcę zrobic pasemka aby je rozjaśnić bo wygladam staro. jak mozesz to wyślij fotke jak wyszły.
dzieki
pozdrawiam
agusia.trusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 23:16   #49
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Smile Dot.: z brązu na średni blond

Jeśli ktoś jeszcze pamięta o tym temacie to ja tez poproszę o informacje jak wyszły pasemka Jak sie kiedys pytałam fryzjerki to powiedziała,że na iemnych moga wyjść zielone pasemka .Mnie jeszcze nurtuje fakt,że bede miała odrosty farbowanych włosów z pasemkami...co wtedy??Czy robić dalej pasemka??Przecież na odrostach wyjdzie jeśniejszy kolor No nie wiem nie wiem...nie potrafię sobie tego wyobrazić,dlatego też boję się sprobować :P
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-11, 09:53   #50
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: z brązu na średni blond

ja ostatnio zrobiłam identycznie jak Ty teraz chcesz zrobić, i oto co mi wyszło. Po pierwsz mam włosy również farbowane farbą Garniera - odcień średni brąz, odrosty miałam na jakieś 4cm, nałożyłam tą farbę Palette i co mi wyszło odrosty pokryły się tą farbą i wyszły dosłownie rude, natomiast reszta włosów pozostała nieruszona, czyli miała kolor ciemnego brązu. Zaniemówiłam jak to zobaczyłam i pierwsze co zrobiłam to ponownie zafarbowałam włosy na średni brąz. Też chcę przejść do jakiegoś jaśniejszego kolorku i przerzuciłam się na razie na szampony koloryzujące, bo coś w końcu z tymi odrostami trzeba robić, a z farbami wolę nie ryzykować no i nie chcę niszczyć włosków. Także jeśli chcesz rozjaśnić włoski to tutaj zaradzi tylko fryzjer. Pozdrawiam.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 09:55   #51
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: z brązu na średni blond

aha, zapomniałam dodać, że również próbowałam zrobić sobie najpierw pasemka, ale nałożyłam troszkę rozjaśniacza na końcówkę i wyszło rude
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 09:41   #52
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: z brązu na średni blond

Ja też od jakiegoś czasu używam szamponów koloryzujących zamiast farb,ale...średnio wyglądam z tego powodu,że odrosty sa jaśniejsze (bo łatwiej się z nich zmywa kolor) więc czasami wygląda to tak jakbym miała kupe na głowie
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 10:16   #53
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: z brązu na średni blond

Moja siostra miała włosy koloru czarnego... chciała z niego przejść na blond i co sie okazało - to jest możliwe. Była u fryzjera i ten zaproponował jej użycie dekoloryzatora...jest to specyfik, który zmywa farbe z włosów. Nie wiem czy można go kupić w zwykłym sklepie bo mojej siostrze zamówił ten dekoloryzator fryzjer ( jego cena mniej więcej 80 zł). Miała czarne włosy a po jego zastosowaniu wyszły jej jakby miedziane z bardzo jasnymi blond pasemkami !! Ma powtórzyć kilkakrotnie ten zabieg aby mieć blond włosy... myśle, że warto, bo dekoloryzator nie niszczy tak włosów jak rozjaśniacze, ale więcej kosztuje
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 10:48   #54
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: z brązu na średni blond

dekoloryzator jeszcze bardziej niszczy włosy niż rozjaśniacze, bo wnika głęboko w strukturę włosa i wypłukuje z niego kolor. Sama bałabym się go zastosować w domu, bo trzeba go nałożyć równomiernie wprawną ręką. a fryzjer niezawsze zdoła zrobić nam z włosami co byśmy chcieli. Ja na razie pozostaję przy pasemkach i rozjaśniaczu.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 07:32   #55
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: z brązu na średni blond

ja też słyszałam że dekoloryzator strasznie niszczy włosy moje to pewnie wszystkie by wypadły,bo i tak już są dośc liche
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 16:56   #56
tutifruti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 7
platynowy blond z prawie czarnych???

Kobiety błagam o radę! Czy któras z Was farbowała włosy z bardzo ciemnego brązu(farba na jasnym brązie) na bardzo jasny, wręcz platynowy blond??? Jesli tak piszcie błagam jakim cudem wam sie to udało i z jakim skutkiem. Byłam dziś u mojej fryzjerki i stwierdziła że jest to absolutnie niemozliwe i że wyjdzie mi żółty...a ja tak bardzo bardzo chcę
tutifruti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 17:05   #57
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: platynowy blond z prawie czarnych???

podlanczam sie pod pytanie
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 17:13   #58
kasiek1331
Raczkowanie
 
Avatar kasiek1331
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 125
Dot.: platynowy blond z prawie czarnych???

Ja miałam włoski średni czy ciemny rudawy brąz (po szamponach koloryzujących, szamponie i odżywce z henną itp) i na tym pasemka jasny blond. I postanowiłam w moim własnym domku zrobic z siebie blondynke. I wyszły żółte. Ale poleciałam do sklepu i kobieta pocieszyła mnie, ze nie jest tak źle i poleciła niebieską płukanke. Po tej płukance wreszcie stałam się jasną blondynką!!!
kasiek1331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 17:19   #59
tutifruti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 7
Dot.: platynowy blond z prawie czarnych???

niebieska płukankę? nigdy o tym nie słyszałam a pamiętasz może jakiej firmy itd.?
tutifruti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 17:34   #60
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: platynowy blond z prawie czarnych???

Mam podobny problem. Swoje włosy mam ciemnobrązowe, przez parę lat robiłam na nich jasne pasemka. Ostatnio mi odbiło i ufarbowałam włosy na złocisty brąz Pallete, wyszły bardzo ciemne, po tygodniu nałożyłam szampon miedziany kasztan ( nie pamiętam nazwy), a po miesiący Loreal-bursztyn. Po jakimś miesięcy byłam u fryzjerki żeby zrobić z powrotem blond pasemka. Powiedziała, że mi nie zrobi bo mi włosy odpadną, że mam poczekać jeszcze ze trzy miesięce, aż mi się bardzo kolor wypłucze. Poszłam do drugiej, powiedziała, że farby Pallete są bardzo mocne i zawierają opiłki metalu czy coś takiego i włosy faktycznie mogłyby mi zostac w folii ( rozerwałoby je). Szlag mnie trafia, tym bardziej, że włosy mi się wypłukują i mam rudawo-czerwone przebłyski.Jestem zła na siebie, że mnie podkusiło z tą Palletą, wiedziałam, że jest mocna ale nie wiedziałam, że zawiera jakieś opiłki metalu.
Po jakim czasie radzicie rozjaśniać włosy?
Pozdrawiam
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.