Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-15, 14:20   #121
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
place w $ czy zl? nigdy nie kupowałam na ebay.. i sie boje
Płacisz w złotówkach, Paypal zamienia dolary na złotówki.
To dość proste jest.
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 14:29   #122
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dr G (srebrna tuba) oryginalnie wystepuje w dwoch kolorach i pojemnosciach? Bo na podanych aukcjach nie widze pojemnosci..
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 15:59   #123
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja po pierwszym niewypale na ebayu, teraz się boję.
Co prawda sing-sing-girl oddała mi pieniądze (na otwarcie sporu było już za późno, ale obiecała oddać i oddała, w zamian za cofnięcie negatywu), ale i tak wolę zapłacić 2 razy drożej (nie kupuję aż tak dużo rzeczy) i mieć to bez nerwów w ciągu 2-3 dni.
Może gdyby to były jakieś kolejne moje zakupy.. Ale to był pierwszy raz i na razie drugi nie chce próbować.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 16:15   #124
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Ja po pierwszym niewypale na ebayu, teraz się boję.
Co prawda sing-sing-girl oddała mi pieniądze (na otwarcie sporu było już za późno, ale obiecała oddać i oddała, w zamian za cofnięcie negatywu), ale i tak wolę zapłacić 2 razy drożej (nie kupuję aż tak dużo rzeczy) i mieć to bez nerwów w ciągu 2-3 dni.
Może gdyby to były jakieś kolejne moje zakupy.. Ale to był pierwszy raz i na razie drugi nie chce próbować.
Przesylka zaginela?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 16:58   #125
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy byłby ktoś chętny na nowy krem (emulsję) nawilżająco- rozjaśniającą Etude House "Be Clear" SPF 30? Nowy w kartoniku, opakowanie z pompką 120ml (!), data produkcji 12.11.2012.


W zamian przyjmę najchętniej minerały (ew pędzle),coś z naturalnej pielęgnacji (kremy pod oczy, balsamy do ust, bromelainę). Przygarnęłabym też olej z róży, albo Bio-oil, ewentualnie jakiś inny olej mający działanie na blizny.Jeśli chodzi o kosmetyki azjatyckie, to przygarnę np płatki pod oczy w większych ilościach (Purederm), wypróbowałabym też takie skarpety z kwasem złuszczającym. Za kosmetyki do twarzy raczej dziękuję, chyba że odżywkę do rzęs, ale nową, gdyż jeszcze mam połowę obecnej.


Postanowiłam tu zapytać, gdyż sądzę, że to miejsce fanek tego typu kosmetyków



Kremik mam od ok pół roku, nie zdecydowałam się go nigdy użyć...


W razie czego proszę o PW. Później dogadamy się na moim wątku wymiankowym.


Co by było na temat napiszę, że odżywkę Etude House "My lash serum" używam i jest ok- chyba wzmocniła rzęsy, bo mniej wypadają. Nie jestem jednak pewna na 100%, bo zmieniłam też tusz. Na nic innego nie liczyłam .
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 17:19   #126
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;44169364]Czy byłby ktoś chętny na nowy krem (emulsję) nawilżająco- rozjaśniającą Etude House "Be Clear" SPF 30? Nowy w kartoniku, opakowanie z pompką 120ml (!), data produkcji 12.11.2012.


W zamian przyjmę najchętniej minerały (ew pędzle),coś z naturalnej pielęgnacji (kremy pod oczy, balsamy do ust, bromelainę). Przygarnęłabym też olej z róży, albo Bio-oil, ewentualnie jakiś inny olej mający działanie na blizny.Jeśli chodzi o kosmetyki azjatyckie, to przygarnę np płatki pod oczy w większych ilościach (Purederm), wypróbowałabym też takie skarpety z kwasem złuszczającym. Za kosmetyki do twarzy raczej dziękuję, chyba że odżywkę do rzęs, ale nową, gdyż jeszcze mam połowę obecnej.


Postanowiłam tu zapytać, gdyż sądzę, że to miejsce fanek tego typu kosmetyków




Kremik mam od ok pół roku, nie zdecydowałam się go nigdy użyć...


W razie czego proszę o PW. Później dogadamy się na moim wątku wymiankowym.


Co by było na temat napiszę, że odżywkę Etude House "My lash serum" używam i jest ok- chyba wzmocniła rzęsy, bo mniej wypadają. Nie jestem jednak pewna na 100%, bo zmieniłam też tusz. Na nic innego nie liczyłam .[/QUOTE]

Jak sie tej emulsji uzywa?

Jaki kolor mineralow Cie interesuje?
Mam 2 op mineralow - blondie lili lolo i annabelle minerals beige light kryjacy i z tej samej firmy korektor light. Oddam wszystkie mineraly. Lolo jest pewnie z pol a drugiego mialam kilka uzyc. To samo korektor. Szukam wiekszej ilosci BB kremu- najlepiej Dr G.
Mnie sie one nie sprawdzily, bo czesto podrozuje i sa nie wygodne do transportu;/

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2013-12-15 o 17:29
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 21:24   #127
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Jak sie tej emulsji uzywa?

Jaki kolor mineralow Cie interesuje?
Mam 2 op mineralow - blondie lili lolo i annabelle minerals beige light kryjacy i z tej samej firmy korektor light. Oddam wszystkie mineraly. Lolo jest pewnie z pol a drugiego mialam kilka uzyc. To samo korektor. Szukam wiekszej ilosci BB kremu- najlepiej Dr G.
Mnie sie one nie sprawdzily, bo czesto podrozuje i sa nie wygodne do transportu;/
Nie moje kolory , Lily miałam próbkę i wychodził na mnie różowawy, dodatkowo te minerały ciemniały mi na twarzy sporo...

Mimo wszystko odpowiem :
To nie jest BB cream, tylko krem nawilżający. Pewnie bardziej lejący, stąd nazwa emulsja. Wyszukiwałam przed zakupem w google i właśnie taką miał konsystencję.
Jak używać hm..jak krem Na opakowaniu pisze, że po umyciu twarzy rano, nałożyć na dłonie i delikatnie masowac buzię przy nakładaniu
W składzie ma m.in:
kiwi
ananasa
arnikę
jakiś "Lady's Mantle"
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 00:59   #128
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Przesylka zaginela?
Na to wychodzi, bo kupiłam i zapłaciłam za nią 12 października, a nie mam jej do dziś.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 08:12   #129
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Na to wychodzi, bo kupiłam i zapłaciłam za nią 12 października, a nie mam jej do dziś.
a brałaś rejestrowaną? Lepiej te ok.8zł dopłacić

Patrzyłam w jakimś sklepie internetowym (polskim oczywiście) baza EH sweet recipe kosztuje 92zł plus 12zł przesyłka ja dałam 37zł z trackingiem rejestrowana też może zaginąć ale wtedy paypal musi kasę zwrócić, mi zwracał też za nierejestrowane ale lepiej nie ryzykować
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 09:35   #130
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy używałyście może japońskich kosmetyków Matsuyama?? co o nich myślicie?
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 09:46   #131
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Taa, ja dziekuje za takie fantastyczne ceny ;-)
Polskie sklepy to wylacznie do probek niedostepnych na ebay.

Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 10:38   #132
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a brałaś rejestrowaną? Lepiej te ok.8zł dopłacić
Nie brałam.
Tyle tu pisałyście, że na ebayu super tanio i jeszcze przesyłka za darmo (tak samo w filmikach na YT dziewczyny to zachwalają), więc robiąc moje pierwsze w życiu zakupy, wzięłam darmową wysyłkę, skoro tyle osób z niej korzysta i poleca.
Nie zakładałam, że nie dojdzie. Gdybym wzięła to pod uwagę, to bym dopłaciła i zrobię to, jeśli się jeszcze kiedyś zdecyduję.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 11:23   #133
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Rukimini - współczuję.

Na szybko dla zainteresowanych skład i recenzja maski Sulwhasoo overnight vitalizing mask
tutaj: http://pamietnik-malkontentki.blogsp...zing-mask.html

Bardzo fajny, odżywczy produkt dla cer po 30 Ale trzeba uważać, bo mnie podrażniła w okolicy oczu (ale spokojnie, zignorowałam ostrzeżenia producenta), żeby jej tam nie nakładać.
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 12:49   #134
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Lara1980 Pokaż wiadomość
Rukimini - współczuję.

Na szybko dla zainteresowanych skład i recenzja maski Sulwhasoo overnight vitalizing mask
tutaj: http://pamietnik-malkontentki.blogsp...zing-mask.html

Bardzo fajny, odżywczy produkt dla cer po 30 Ale trzeba uważać, bo mnie podrażniła w okolicy oczu (ale spokojnie, zignorowałam ostrzeżenia producenta), żeby jej tam nie nakładać.
byłam bliska jej kupienia ale na zagranicznych blogach wyczytałam że może być zbyt bogata dla mieszańców i może zapychać...

osobom z cerą jednocześnie przesuszoną, z suchymi skórkami a do tego bardzo podatną na zapychanie mogę polecić: Black Serum OHUI, Innisfree soybean energy essence obydwie rzeczy bardzo dobrze nawilżają i jednocześnie przyspieszają proces gojenia zmian zapalnych- szczególnie Black Serum. Mają ten minus że mimo lekkiej, wręcz wodnistej konsystencji skóra jest nieco lepka więc na dzień nie bardzo. Prędzej Innisfree w małej ilości pod makijaż będzie ok. Miałam też próbki kilku kremów(m.in wybielający) z The History of Whoo i wszystkie mnie zapchały po jednej aplikacji Także na tą firmę radzę uważać osobom podatnym na niespodzianki

Będę wdzięczna za opinie na temat bb lub cc kremów z Sulwhasoo,IOPE, OHUI,Re:NK lub Hera Mam su:m37 air rising cc cream i to nie to szukam czegoś naturalniej wyglądającego i mniej tłustego, gdyby było jaśniejsze nie obraziłabym się jakaś dobra duszyczka coś może polecić?

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2013-12-16 o 12:54
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 14:37   #135
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

iamsolucky - Zamówiłam BB Hery w kolorze #2, jak dotrze to się podzielę opinią, będziesz musiała poczekać ok 3 tygodni myślę.
Ja mam skórę suchą, w sezonie grzewczym jest mi ciężko. Myślę że na lato ta maska Sulwhasoo, byłaby za treściwa.
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 16:54   #136
lolandra
Raczkowanie
 
Avatar lolandra
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cześć dziewczyny

Pomożecie w wyborze BB?

Moja cera: ekstremalnie się przetłuszcza w ciągu dnia, ale jednocześnie potrzebuje nawilżenia, mam rozszerzone pory i skłonności do czerwienienia. Odcień skóry na szyi i żuchwie (i reszcie ciała ) - b.jasny żółty, reszta twarzy jest zaróżowiona (dlatego szukam żóltego bb). Chciałabym żeby wyrównał koloryt, zakrył zaróżowienia (czyli musi być kryjący) i wygładził pory (najmniej ważne).

Jak na razie myślę o skin79 orange i ettude house (all day strong) w odc. 02 (nie wiem czy nie będzie za ciemny ), może Holika Holika Lumin Silk odc 2 (ale tu boję się błysku i za ciemnego koloru) albo Missha Perfect Cover - odc 21 (tu znowu szare tony )
(Mam problem z kolorem, bo swatche swatchami a kolor i tak może zmienić się po nałożeniu.No i nie wiem jak z tym przetłuszczaniem, może powinnam wybierać tylko matujące żeby ze mnie nie spłynęły?Bo nie zależy mi na macie, tylko na tym żeby nie wygladac jak masło )

Polecicie coś jeszcze?

Edytowane przez lolandra
Czas edycji: 2013-12-16 o 16:56
lolandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 17:18   #137
Veronicah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez lolandra Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Pomożecie w wyborze BB?

Moja cera: ekstremalnie się przetłuszcza w ciągu dnia, ale jednocześnie potrzebuje nawilżenia, mam rozszerzone pory i skłonności do czerwienienia. Odcień skóry na szyi i żuchwie (i reszcie ciała ) - b.jasny żółty, reszta twarzy jest zaróżowiona (dlatego szukam żóltego bb). Chciałabym żeby wyrównał koloryt, zakrył zaróżowienia (czyli musi być kryjący) i wygładził pory (najmniej ważne).

Jak na razie myślę o skin79 orange i ettude house (all day strong) w odc. 02 (nie wiem czy nie będzie za ciemny ), może Holika Holika Lumin Silk odc 2 (ale tu boję się błysku i za ciemnego koloru) albo Missha Perfect Cover - odc 21 (tu znowu szare tony )
(Mam problem z kolorem, bo swatche swatchami a kolor i tak może zmienić się po nałożeniu.No i nie wiem jak z tym przetłuszczaniem, może powinnam wybierać tylko matujące żeby ze mnie nie spłynęły?Bo nie zależy mi na macie, tylko na tym żeby nie wygladac jak masło )

Polecicie coś jeszcze?
Mam podobne problemy, co Ty. Z jednej strony święcę się na strefie T, z drugiej strony policzki i czoło mam suche i znowu, strefa T jest skłonna do zaczerwienień i rozszerzonych porów, a reszta anemicznie blada. Obecnie używam Cotton Fit BB Cream od Etude - cera jest gładziutka i milusia w dotyku, używam odcienia N02 (light beige) i tyćkę pudru na to i cały dzień w pracy wytrzymuję bez poprawek

Za to totalnie nie trafił do mnie BB Cream Skin79, tak polecany przez wszystkich naokoło. Ani konsystencja ani kolor mi nie podpasowały.
Veronicah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 18:11   #138
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez lolandra Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Pomożecie w wyborze BB?

Moja cera: ekstremalnie się przetłuszcza w ciągu dnia, ale jednocześnie potrzebuje nawilżenia, mam rozszerzone pory i skłonności do czerwienienia. Odcień skóry na szyi i żuchwie (i reszcie ciała ) - b.jasny żółty, reszta twarzy jest zaróżowiona (dlatego szukam żóltego bb). Chciałabym żeby wyrównał koloryt, zakrył zaróżowienia (czyli musi być kryjący) i wygładził pory (najmniej ważne).

Jak na razie myślę o skin79 orange i ettude house (all day strong) w odc. 02 (nie wiem czy nie będzie za ciemny ), może Holika Holika Lumin Silk odc 2 (ale tu boję się błysku i za ciemnego koloru) albo Missha Perfect Cover - odc 21 (tu znowu szare tony )
(Mam problem z kolorem, bo swatche swatchami a kolor i tak może zmienić się po nałożeniu.No i nie wiem jak z tym przetłuszczaniem, może powinnam wybierać tylko matujące żeby ze mnie nie spłynęły?Bo nie zależy mi na macie, tylko na tym żeby nie wygladac jak masło )

Polecicie coś jeszcze?
Żółty (naprawdę żółty) jest BB Hada Labo BB (u mnie na blogu masz porównanie), mam jasną, śmetankową, żółtą cerę i on się fajnie wpasował. Konsystencja lekkiej emulsji. Nie daje nachalnego blasku.
Tak jak wspomniała Veronicah - żółty beż EH Cotton Fit
Skin79 Orange, też żółty.

Te żółtki testowałam
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 19:04   #139
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Veronicah Pokaż wiadomość
Mam podobne problemy, co Ty. Z jednej strony święcę się na strefie T, z drugiej strony policzki i czoło mam suche i znowu, strefa T jest skłonna do zaczerwienień i rozszerzonych porów, a reszta anemicznie blada. Obecnie używam Cotton Fit BB Cream od Etude - cera jest gładziutka i milusia w dotyku, używam odcienia N02 (light beige) i tyćkę pudru na to i cały dzień w pracy wytrzymuję bez poprawek

Za to totalnie nie trafił do mnie BB Cream Skin79, tak polecany przez wszystkich naokoło. Ani konsystencja ani kolor mi nie podpasowały.
a ja "Cotton Fit" nie polecam za to Etude House "Bright Fit" tak- matuje, rozświetla, trwały, wygląda naturalnie. Po Cotton Fit się świecę jak job jego mać a miało być na odwrót. Odcień NO2 w obydwu to neutralny całkiem jasny beż bez wyraźnych żółtych czy różowych tonów. W Cotton fit mam wrażenie że ten odcień jest troszkę jaśniejszy no ale jakoś mniej naturalnie wygląda... Holika Luminous Silk była fajna ale też nie żółtek a neutralny beż. Skin79 orange też szaro żółty- dosyć fajny kolor dla lekko oliwkowych jasnych karnacji. Wszystkie do ekstremalnie jasnej cery się nie nadadzą.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 19:21   #140
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Kliknęłam Gowoonsesang bb, zobaczymy co to za cudo
Oczywiście sie spieszyłam i wzięlam przesyłke zwykłą nie rejestrowaną...no nic, zobaczymy czy sprzedawca wiarygodny
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 21:48   #141
al333
Raczkowanie
 
Avatar al333
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 203
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Już od pewnego czasu "czaiłam się" na zakup kremu BB - na początku grudnia nareszcie jeden zakupiłam i doszedł do mnie po nie całych 10 dniach

Skusiłam się na krem BB Holika Holika w wersji oczyszczającej - jutro wypróbuję go na swojej twarzyczce

Dodatkowo dostałam 2 próbki kremu CC Tony Moly
__________________
Bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem.
Paulo Coelho - Alchemik
al333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 23:04   #142
lolandra
Raczkowanie
 
Avatar lolandra
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

@Veronicah, Lara1980, iamsolucky
Dzięki za propozycje

Lara, mamy b.podobny kolor skóry. Teraz mam ochotę przetestować wszystkie BB z twoich recenzji Hada Labo może być dla mnie za żółty, bardziej liczę na skin79 orange (mam nadzieję że nie będzie mi tak wchodził w pory ). Wezmę też różne wersje ettude house, ale boję się że nie będą mi pasowały odcieniem - w 02 będę pewnie mieć twarz ducha, a 13 może być za ciemne..
Zastanawiam się tez nad herbacianym skin food apple cinnamon - jest żółty
lolandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 08:25   #143
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej dziewczyny. Przymierzam się do kupna kremu BB i... no właśnie, i tyle. Nie mam pojęcia który wybrać, bo kompletnie się na tym nie znam. Czytam, czytam i tylko nowe nazwy mi się pojawiają, czyniąc w mej biednej głowie jeszcze większy zamęt. Cerę mam normalną w kierunku przetłuszczającej się, bez zmian trądzikowych, no po prostu dobrą, chciałabym ją podrasować tylko. Coś średnio kryjącego by mi się przydało, bo ani nie chcę wyglądać jak porcelanowa lalka, ani nie chcę nakładać bezbarwnego żelu/kremu. Jestem raczej bladolica. Jeśli mam coś jeszcze dopisać to dajcie znać, na razie się zastanawiam nad Skin79 bodajże
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 08:31   #144
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Wczoraj dotarł mój Gowoonsesang od newcre8ive równo tydzień. Niestety nie testowałam bo to prezent pod choinkę i rozpakuję z zaskoczeniem dopiero za tydzień
Ale na pewno dam znać
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 10:10   #145
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez lolandra Pokaż wiadomość
@Veronicah, Lara1980, iamsolucky
Dzięki za propozycje

Lara, mamy b.podobny kolor skóry. Teraz mam ochotę przetestować wszystkie BB z twoich recenzji Hada Labo może być dla mnie za żółty, bardziej liczę na skin79 orange (mam nadzieję że nie będzie mi tak wchodził w pory ). Wezmę też różne wersje ettude house, ale boję się że nie będą mi pasowały odcieniem - w 02 będę pewnie mieć twarz ducha, a 13 może być za ciemne..
Zastanawiam się tez nad herbacianym skin food apple cinnamon - jest żółty
Najlepiej zainwestuj w próbki, na każdej buzi BB się inaczej nosi. Chociaż mnie kusi aby dać jeszcze raz szansę Skin79 Orange, z drugiej strony tyle bebików do przetestowania przede mną (ale teraz próbeczki innifree, hera, brtc, skin79...)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Przymierzam się do kupna kremu BB i... no właśnie, i tyle. Nie mam pojęcia który wybrać, bo kompletnie się na tym nie znam. Czytam, czytam i tylko nowe nazwy mi się pojawiają, czyniąc w mej biednej głowie jeszcze większy zamęt. Cerę mam normalną w kierunku przetłuszczającej się, bez zmian trądzikowych, no po prostu dobrą, chciałabym ją podrasować tylko. Coś średnio kryjącego by mi się przydało, bo ani nie chcę wyglądać jak porcelanowa lalka, ani nie chcę nakładać bezbarwnego żelu/kremu. Jestem raczej bladolica. Jeśli mam coś jeszcze dopisać to dajcie znać, na razie się zastanawiam nad Skin79 bodajże
Powtarzam się - próbeczki . Jeśli interesuje Cię średnie krycie to odradzam CC. Co do BB to się nie wypowiem. U każdego trochę inaczej one się zachowują (np u jednej osoby wyjdzie mat, a u drugiej lekki połysk).
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 10:52   #146
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Przymierzam się do kupna kremu BB i... no właśnie, i tyle. Nie mam pojęcia który wybrać, bo kompletnie się na tym nie znam. Czytam, czytam i tylko nowe nazwy mi się pojawiają, czyniąc w mej biednej głowie jeszcze większy zamęt. Cerę mam normalną w kierunku przetłuszczającej się, bez zmian trądzikowych, no po prostu dobrą, chciałabym ją podrasować tylko. Coś średnio kryjącego by mi się przydało, bo ani nie chcę wyglądać jak porcelanowa lalka, ani nie chcę nakładać bezbarwnego żelu/kremu. Jestem raczej bladolica. Jeśli mam coś jeszcze dopisać to dajcie znać, na razie się zastanawiam nad Skin79 bodajże
jaki masz odcień skóry/jesteś ekstremalnie bladolica czyli każdy drogeryjny podkład jest za jasny/jaki Skin79, ich jest mnóstwo?
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 08:48   #147
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
jaki masz odcień skóry/jesteś ekstremalnie bladolica czyli każdy drogeryjny podkład jest za jasny/jaki Skin79, ich jest mnóstwo?
Może tak - aktualnie używam pharmaceris kolor kość słoniowa i jest ok, ale szybko się ściera, wchodzi w pory, załamania, waży mi się na twarzy. Ekstremalnie biała to nie jestem. Myślałam o Skin79 różowym albo pomarańczwym

Edytowane przez 201803111829
Czas edycji: 2013-12-18 o 08:49
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 12:29   #148
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Może tak - aktualnie używam pharmaceris kolor kość słoniowa i jest ok, ale szybko się ściera, wchodzi w pory, załamania, waży mi się na twarzy. Ekstremalnie biała to nie jestem. Myślałam o Skin79 różowym albo pomarańczwym
Różowy jest sinawy, ale mnie się osobiście nieźle dopasowywał (dając jednak różowość)
Pomarańczowy jest jaśniejszy ciut od różowego, cieplejszy, bardziej zbliżony do podkładu, mi właził w pory i w zmarszczki

Przetestowałam peeling enzymatyczny Missha super aqua oxygen micro essence. Generalnie mogę polecić (ale nie podrażnioną skórę).
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 13:51   #149
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Muszę powiedzieć, że bardzo się rozczarowałam kremami BB. Zamówiłam mnóóóstwo próbek.
Żaden podkład mi nie podpasował. Każdy lubi co innego i ja się z nimi niestety nie polubiłam. Począwszy od tego, że wszystkie były za jasne, część szara lub różowa. Część wprawdzie dostosowywała się do skóry po jakimś czasie, ale na początku nie wyglądało to dobrze.
Próbowałam różnych metod nadkładania, najczęściej słyszałam, że trzeba wklepać. Nakładanie było dla mnie mega toporne, takie plastelinowe, jakbym sobie próbowała rozsmarować na twarzy wyżutą gumę do żucia.
Co mnie bardzo zdziwiło, to krycie. Prawie wszystkie miały bardzo mocne krycie, nawet lepsze od Revlona CS c/o. Spodziewałam się raczej lekkiego, więc byłam bardzo zaskoczona. Azjatyckie bb okazały się być ciężkie, nie mające nic z kremu, a wiele z ciężkiego podkładu. Na twarzy nie wyglądały naturalnie, były widoczne i wyczuwalne. Nic z obiecywanego photoshopa.
Co mnie dodatkowo zniechęciło, to to, że nie mogłam domyć po nich pojemniczków w których dostałam niektóre próbki, lub sama je do nich przelałam. Kolor się wymył, ale na dnie pozostawał żel, którego nie dawało się ruszyć! Silikon? Tak to wyglądało. Strasznie obrzydzało mnie, że to samo nakładam sobie na twarz.
Dużo bardziej podeszły mi za to kremy CC, a najbardziej Sun. Przyjemne w użyciu, naturalny efekt. Krótkotrwały, to fakt, ale ładny. Sun był najciemniejszy, jaki miałam, ale mógłby być nawet ciut ciemniejszy- trafiłyście na coś podobnego?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 14:18   #150
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Tak, kremy BB mają silikon w składzie. Dlatego trzeba je zmywać olejami.

Ja się za pierwszym podejściem też nie polubiłam z BB.
Ale po roku znów spróbowałam, wybierając staranniej i się udało.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.