Najlepszy preparat do pielęgnacji biustu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-19, 11:20   #1
claustine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Red face

Najlepszy preparat do pielęgnacji biustu


Witam!
Zwracam się do Was z prośbą o poradę związaną z zakupem kosmetyku do pielęgnacji piesi. Mam 19 lat i jak na swoj wiek, duży (70E), jędrny biust. Jednak w przeciągu ostatniego pół roku zauwazyłam małe, niezbyt widoczne rozstępy powstałe w wyniku odchudzania. Moja waga się waha, w dodatku niedlugo planuję zrzucić na wadze do 4kg, i boję się, ze wpłynie to negatywnie na jego wielkość. Dodam, ze niedawno zaczęłam chodzic na siłownię i fitness.
Co do kosmetyku, ważne jest to, abym był to kosmetyk ujędrnniający, hamujący powstawanie rozstępow oraz ich niwelowanie. Cena nie gra roli.
W necie znalazłam takie pozycje: Dr Irena Eris , Rilastil , Pulanna , BustyCeutical , Lirelac Bust Lift Spray i Cream. Może któraś w z Was miała do czynienia z którymś z tych preparatów?
Proszę o porady!
claustine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 11:24   #2
hiss
Raczkowanie
 
Avatar hiss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Daleki Wschód
Wiadomości: 166
Dot.: Najlepszy preparat do pielęgnacji biustu

ja kiedyś używałam jakiegoś z Eveline ale nie zauważyłam żadnych efektów mam podobny rozm jak twój, bo 65F/E, i też się chętnie dowiem o kosmetykach godnych polecenia
hiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 16:26   #3
Suzanne
Rozeznanie
 
Avatar Suzanne
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Najlepszy preparat do pielęgnacji biustu

Wedle opinii dermatologów coś takiego, jak skuteczny preparat na pojędrnianie biustu nie istnieje: podobnie, jak nie ma czegoś takiego jak skuteczny krem na cellulit.

Ja tylko cytuję.

Biust sam w sobie nie ma mięśni, które by go podtrzymywały, ogólne zdrowie fizyczne, regularne ćwiczenia, regularny peeling, nawilżanie balsamem z ceramidami i młodość mają na wygląd biustu największy wpływ.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Suzanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-25 17:26:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.