Solarium help !!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-31, 12:37   #1
egzystencjonalistka
Przyczajenie
 
Avatar egzystencjonalistka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 24

Solarium help !!!!


Mam pewien problem. Otóż od jakiegos czasu zaczęłam chodzić na solarium. Smarowałam się (ciało i twarz) oliwką. Ostatnio przerzuciłam się na balsam, bo oliwka za bardzo tłuści. I tym razem użyłam także balsamu do twarzy. Zauważyłam, że i tak i tak moja twarz opala się bardzo wolno. Ogólnie ciało mam już ładnie zbrązowiałe a twarz nie =( Leżąc w tym łóżku zauważyłam że nad twarzą mam inne lampy (podejrzewam że są one nie tak mocne jak reszta). Może lepiej położyć się z drugiej strony (tam gdzie głowa - nogi). Pomóżcie, bo wkońcu na twarzy zależy mi najbardziej. Nie nakładam żadnych podkładów, czy fluidów. Starczyłaby mi sama opalenizna.
__________________
Okręt mój płynie dalej, gdzieś tam... Serce choć popękane chce bić.... Nie ma Cię i nie było, jest noc ... Nie ma mnie i nie było jest dzień...
egzystencjonalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 13:19   #2
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Solarium help !!!!

hmm, nie doradze Ci raczej w tej kwestii, bo jesli te lampy nad twarza sa slabasze to pewnie dlatego zebys nie miala poparzenia na twarzy
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 13:32   #3
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Solarium help !!!!

o rany aż sie za głowe złapałam!to chodzac na solarium dopiero teraz sie zorientowałas że są inne lampy na twarz?przeciez to oczywiste...ale ok mogłas nie wiedziec, ale pomysł z odwracaniem sie i kładzeniem głową tam gdzie nogi to po prostu jak to czytam to nie wiem czy płakać czy śmiać sie...
a co do opalenia twarzy to może zainwestuj w kosmetyki do solarium przyśpieczające i neutralizujące chociaż troche wpływ solarium, teraz jest ogromny wybor, proponuje wyciąg z konopii albo nie! podwojny wyciąg z konopii i efekt tingle!!!ehh
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 13:58   #4
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Solarium help !!!!

efekt tingle jest juz dla mocniej opalonych i moze jej podraznic skore skoro nadal ma jasna :/ polecam te kawowe preparaty soleo
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 14:03   #5
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Solarium help !!!!

wiem o tym ale napisałam to troche z ironia...
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 14:55   #6
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Solarium help !!!!

.
__________________


Edytowane przez bąbelek_82
Czas edycji: 2015-11-17 o 13:14
bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 15:08   #7
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Solarium help !!!!

przecież nie chce nikomu zaszkodzić!i nie wiem czemu tak uważasz... ironia była tylko i wyłącznie na samym koncu bo jeżli Egzystencjonalistka napisała że chce sie kłaść do góry nogami na solarium i narażac swoją buzie, cere, skóre jeszcze bardziej niż przy lampach do twarzy to tylko i wyłącznie tym sobie może zaszkodzić i złapałam sie za głowe przy tym fragmencie, a rada odnośnie kosmetyków solaryjnych była całkiem na serio, bo to może jedynie podniesc skutecznosc opalania
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-31, 15:12   #8
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: Solarium help !!!!

na lepszych lozkach /turbo/ mozna regulowac lampy na twarz. popros pania w solarium zeby ci pokazala ktorym przyciskiem mozesz zwiekszyc sile lamp na twarz
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 15:32   #9
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Solarium help !!!!

Pytania dotyczące samoopalaczy zadajemy na forum 'Pytania do kosmetyczki'. Przenoszę.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 15:34   #10
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium help !!!!

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Pytania dotyczące samoopalaczy zadajemy na forum 'Pytania do kosmetyczki'. Przenoszę.

Pozdrawiam!
...... i o solariach też .Chociaż ten wątek mógłby równie dobrze na Uśmiechnij się wylądować.Tyle off topic.Na temat wyrażać się nie chce,bo nie mam nastroju na kłótnie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 15:52   #11
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Solarium help !!!!

Cytat:
Napisane przez natii4
...... i o solariach też .Chociaż ten wątek mógłby równie dobrze na Uśmiechnij się wylądować.Tyle off topic.Na temat wyrażać się nie chce,bo nie mam nastroju na kłótnie
Tfu, właśnie o to mi chodziło
Dziś wybaczcie mi literówki, ale już drugą noc nie spałam w ogóle, bo dwa dni temu stałam się posiadaczką 6cio tygodniowego Maltańczyka, który woli robić wszystko inne tylko nie spać

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-31, 15:58   #12
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium help !!!!

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Tfu, właśnie o to mi chodziło
Dziś wybaczcie mi literówki, ale już drugą noc nie spałam w ogóle, bo dwa dni temu stałam się posiadaczką 6cio tygodniowego Maltańczyka, który woli robić wszystko inne tylko nie spać

Pozdrawiam!
Norma-z szczeniakiami jak z małymi dziećmi
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 16:01   #13
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Solarium help !!!!

Cytat:
Napisane przez egzystencjonalistka
Mam pewien problem. Otóż od jakiegos czasu zaczęłam chodzić na solarium. Smarowałam się (ciało i twarz) oliwką. Ostatnio przerzuciłam się na balsam, bo oliwka za bardzo tłuści. I tym razem użyłam także balsamu do twarzy. Zauważyłam, że i tak i tak moja twarz opala się bardzo wolno. Ogólnie ciało mam już ładnie zbrązowiałe a twarz nie =( Leżąc w tym łóżku zauważyłam że nad twarzą mam inne lampy (podejrzewam że są one nie tak mocne jak reszta). Może lepiej położyć się z drugiej strony (tam gdzie głowa - nogi). Pomóżcie, bo wkońcu na twarzy zależy mi najbardziej. Nie nakładam żadnych podkładów, czy fluidów. Starczyłaby mi sama opalenizna.
Hej, proponuję preparaty przyspieszające opalanie, najlepiej soleo ale jeśli masz jasną cerę to używaj ich bardzo oszczędnie. Poza tym zapytaj w solarium które łóżko ma najmocniejsze lampy właśnie na twarz i dekolt, bo zazwyczaj moc jest zróżnicowana. Profesjonalne solaria mają sprzęt do opalania tylko twarzy i dekoltu więc jeśli tak Ci na tym zależy poszukaj takiego w swoim mieście. A kłaść się odwrotnie nie doradzam ponieważ znam przypadek kiedy użytkownik po takim pomyśle odjechał do szpitala z poparzeniami twarzy!
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.