Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-09, 21:27   #1381
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Mam próbkę Mizona i właśnie jutro mam jeszcze odebrać pełnowymiarowe opakowanie i Mizon jak dla mnie jest ładny, jasny, żółciótki a Missha 13 szarawo-różowa...
Zgadzam sie.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 08:48   #1382
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Witajcie dziewczyny
po wielu latach z podkładami, minerałami i czym się tylko dało postanowiłam, że przerzucę się na kremy bb, a przynajmniej spróbuję. Mam nadzieję, że to będzie 'to coś' dla mnie, gdyż mam z makijażem spore problemy. Podkłady mi się ważą, wyglądają nieestetycznie. Cera w podkładzie czy jakimś pudrze wygląda na zmęczoną, jakąś taką brudną i nieestetyczną. Nie wiem dlaczego. Czasem lepiej wyglądam gdy nic nie mam na sobie, ale maluję się praktycznie codziennie i mam trochę do ukrycia. Pisałyście też, że po zmyciu kremy bb buzia nie wygląda na taką zmęczoną i szarą jak w przypadku zmywania zwykłych drogeryjnych podkładów. I przekonałyście mnie
Leci do mnie dr G. Mam żółte podtony, ale któraś z Was pisała, że 'jest żółta' i ten krem nie odcina jej się znacząco od szyi i dopasował. Mam nadzieję, że tak będzie i u mnie Mam jeszcze pytanie, czy z azjatyckich kosmetyków są dobre produkty ukierunkowane na trądzik? Chodzi mi o ślady czy przebarwienia, ewentualnie małe niespodzianki, produkty rozjaśniające czy ujednolicające koloryt (swoją drogą, jest szansa, że dr Gowoonsesang to w jakimś stopniu zakryje?) Nie mam ostrych stanów zapalnych czy otwartych ran. Z góry dziękuję za odpowiedź i już nie mogę się doczekać kiedy krem do mnie dotrze
__________________
wymiana

Edytowane przez martuunia
Czas edycji: 2014-04-10 o 09:00
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 09:11   #1383
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedzi już trochę zgłupiałam z tymi odcieniami. na swachach wydają się jasne, ale na mnie orange zbyt widoczny był. Myślałam nad mizonem ślimakowym (wyszedł by taniej z kremem, który chcę wypróbwać), ale czytałam skrajne opinie. Ogólnie szukam czegoś z żółtymi tonami, ale nie typowo żółtego.
Mizon jest jasny i w strone bezu, pasuje mi a potrzebuje cieplych podtonow

Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 09:16   #1384
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
po wielu latach z podkładami, minerałami i czym się tylko dało postanowiłam, że przerzucę się na kremy bb, a przynajmniej spróbuję. Mam nadzieję, że to będzie 'to coś' dla mnie, gdyż mam z makijażem spore problemy. Podkłady mi się ważą, wyglądają nieestetycznie. Cera w podkładzie czy jakimś pudrze wygląda na zmęczoną, jakąś taką brudną i nieestetyczną. Nie wiem dlaczego. Czasem lepiej wyglądam gdy nic nie mam na sobie, ale maluję się praktycznie codziennie i mam trochę do ukrycia. Pisałyście też, że po zmyciu kremy bb buzia nie wygląda na taką zmęczoną i szarą jak w przypadku zmywania zwykłych drogeryjnych podkładów. I przekonałyście mnie
Leci do mnie dr G. Mam żółte podtony, ale któraś z Was pisała, że 'jest żółta' i ten krem nie odcina jej się znacząco od szyi i dopasował. Mam nadzieję, że tak będzie i u mnie Mam jeszcze pytanie, czy z azjatyckich kosmetyków są dobre produkty ukierunkowane na trądzik? Chodzi mi o ślady czy przebarwienia, ewentualnie małe niespodzianki, produkty rozjaśniające czy ujednolicające koloryt (swoją drogą, jest szansa, że dr Gowoonsesang to w jakimś stopniu zakryje?) Nie mam ostrych stanów zapalnych czy otwartych ran. Z góry dziękuję za odpowiedź i już nie mogę się doczekać kiedy krem do mnie dotrze
Te ze sluzem slimaka super dzialaja na tradzik i przebarwienia po nim. Zreszta ogolnie moja tradzikowa cera przestala byc tradzikowa odkad wymienilam podklady na bb

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 15:46   #1385
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

w zeszłym roku kupiłam Holika Holika Essentials, ale widzę, że tu nie jest zbyt polecana. Nie była w sumie zła, zdziwiłam się, że taka ciężka i kryjąca jak na krem, ale żadnych pozytywnych skutków ubocznych nie zauważyłam
a większość dziewczyn, mówi że po Mizonie dostały wysypu, że nie ma wow. Chociaż co osoba to inne zdanie, ale trochę się boję, że znowu miałabym być w wypryskach.
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 18:28   #1386
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Petit Jelly jest na bazie wody i ma w skladzie chyba tylko jeden silikon - dimethicone (zdaje sie latwo zmywalny), wiec raczej wysypu po nim bym sie nie spodziewala. Ja mialam wysyp po Misshy tylko jesli o bb chodzi.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 19:17   #1387
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Petit Jelly jest na bazie wody i ma w skladzie chyba tylko jeden silikon - dimethicone (zdaje sie latwo zmywalny), wiec raczej wysypu po nim bym sie nie spodziewala. Ja mialam wysyp po Misshy tylko jesli o bb chodzi.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
martuunia pisała o Holice Petit Essentials miałam ją i mam wrażenie że mnie lekko zapychała, seria petit ma raczej niezbyt imponujące składy Jelly mnie nie też nie "zapchał"

kremy bb mogą zapychć tak samo jak podkłady(choć w mojej opinii zapychają mniej i tak nie wysuszają), nie wiem skąd to przekonanie że silikony są tylko w bb i jakie to są komedogenne, jak patrzę na swojego YSL to aż się łapię za głowę jak potworny ma skład bb ze średniej i wyższej półki maja pierdyliard różnych ekstraktów których nie ujrzymy w europejskich podkładach
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 20:34   #1388
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
martuunia pisała o Holice Petit Essentials miałam ją i mam wrażenie że mnie lekko zapychała, seria petit ma raczej niezbyt imponujące składy Jelly mnie nie też nie "zapchał"

kremy bb mogą zapychć tak samo jak podkłady(choć w mojej opinii zapychają mniej i tak nie wysuszają), nie wiem skąd to przekonanie że silikony są tylko w bb i jakie to są komedogenne, jak patrzę na swojego YSL to aż się łapię za głowę jak potworny ma skład bb ze średniej i wyższej półki maja pierdyliard różnych ekstraktów których nie ujrzymy w europejskich podkładach
ale ja wcale nie mówię, że mnie zapchała, po prostu nie zauważyłam żadnych działań pielęgnacyjnych o których mówiły dziewczyny przy okazji innych kremów Teraz, jak już trochę poczytałam ogólnie o kremach bb wcale mnie to nie dziwi Wybrałam ją jedynie ze względu na odcień, z tych bodajże 4 kolorów wydawał mi się najodpowiedniejszy. Mam nadzieję, że doktorek coś mi zadziała na korzyść
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 21:45   #1389
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
ale ja wcale nie mówię, że mnie zapchała, po prostu nie zauważyłam żadnych działań pielęgnacyjnych o których mówiły dziewczyny przy okazji innych kremów Teraz, jak już trochę poczytałam ogólnie o kremach bb wcale mnie to nie dziwi Wybrałam ją jedynie ze względu na odcień, z tych bodajże 4 kolorów wydawał mi się najodpowiedniejszy. Mam nadzieję, że doktorek coś mi zadziała na korzyść
Z tym działaniem pielęgnacyjnym BB jest różnie, jedni je zauważają, drudzy nie. Ja jestem w tej drugiej grupie . Często też mieszam BB z podkładem, żeby uzyskać lepszy efekt, tak robię właśnie z Dr G . Ale generalnie nie wyobrażam sobie odstawić kremy, twarz jest ujednolicona, nie płaska, po prostu zupełnie inaczej wygląda niż po samym podkładzie, tak świeżo, wręcz idealnie. Dr G to jak do tej pory najlepszy BB, jaki udało mi się przetestować, a trochę ich się przewinęło przez moje łapki, chociaż początki z nim wcale nie były łatwe
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 23:21   #1390
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
martuunia pisała o Holice Petit Essentials miałam ją i mam wrażenie że mnie lekko zapychała, seria petit ma raczej niezbyt imponujące składy Jelly mnie nie też nie "zapchał"

kremy bb mogą zapychć tak samo jak podkłady(choć w mojej opinii zapychają mniej i tak nie wysuszają), nie wiem skąd to przekonanie że silikony są tylko w bb i jakie to są komedogenne, jak patrzę na swojego YSL to aż się łapię za głowę jak potworny ma skład bb ze średniej i wyższej półki maja pierdyliard różnych ekstraktów których nie ujrzymy w europejskich podkładach
Wiem o czym pisala, a ja pisze o Petit Jelly, ktora jest wyjatkowa, bo jest na bazie wody i ma duzo mniej silikonow niz inne bb i podklady, wiec wydaje mi sie bezpieczna w kwestii zapychania

Ja widze ogromna roznice w tym, jak twarz wyglada po zmyciu bb, a jak po podkladzie (a uzywalam w ostatnich latach Diora i Guerlain - czyli teoretycznie tych naj naj) - po bb jest w miare spokojna, po podkladach podrazniona, zaogniona...

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2014-04-10 o 23:24
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 06:56   #1391
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Wiem o czym pisala, a ja pisze o Petit Jelly, ktora jest wyjatkowa, bo jest na bazie wody i ma duzo mniej silikonow niz inne bb i podklady, wiec wydaje mi sie bezpieczna w kwestii zapychania

Ja widze ogromna roznice w tym, jak twarz wyglada po zmyciu bb, a jak po podkladzie (a uzywalam w ostatnich latach Diora i Guerlain - czyli teoretycznie tych naj naj) - po bb jest w miare spokojna, po podkladach podrazniona, zaogniona...

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
też widzę różnicę, po krótkiej zdradzie z podkładami wróciłam do bb i cera znowu bardziej nawilżona i bez uczuleń, przesuszeń
Ale moje poszukiwania super jasnego bb który jednocześnie spełni moje inne wymogi to never ending story
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-11, 11:05   #1392
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Ale moje poszukiwania super jasnego bb który jednocześnie spełni moje inne wymogi to never ending story
Dlatego tez przerzuciłam się całkowicie na minerały + jestem złotawa/oliwkowa
W sumie na dzień dzisiejszy przy Azji trzymają mnie głownie filtry i peelingi, czasem wpadnie jakieś serum i polubiłam Hadalabo mieszane na dłoni z pudrową witaminą c.
Bb to już od dłuższego czasu nie moja bajka. Czasem [raz, dwa do roku? ] wyląduje na twarzy zalegający na półce bb, ale przy minerałach to i to dla mnie za ciężkie
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 14:30   #1393
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Dlatego tez przerzuciłam się całkowicie na minerały + jestem złotawa/oliwkowa
W sumie na dzień dzisiejszy przy Azji trzymają mnie głownie filtry i peelingi, czasem wpadnie jakieś serum i polubiłam Hadalabo mieszane na dłoni z pudrową witaminą c.
Bb to już od dłuższego czasu nie moja bajka. Czasem [raz, dwa do roku? ] wyląduje na twarzy zalegający na półce bb, ale przy minerałach to i to dla mnie za ciężkie
Minerały dają super efekt lekkości na twarzy, ale u mnie, niestety, się nie sprawdziły. Wysypuje mnie po nich.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 16:00   #1394
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Minerały dają super efekt lekkości na twarzy, ale u mnie, niestety, się nie sprawdziły. Wysypuje mnie po nich.
Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Dlatego tez przerzuciłam się całkowicie na minerały + jestem złotawa/oliwkowa
W sumie na dzień dzisiejszy przy Azji trzymają mnie głownie filtry i peelingi, czasem wpadnie jakieś serum i polubiłam Hadalabo mieszane na dłoni z pudrową witaminą c.
Bb to już od dłuższego czasu nie moja bajka. Czasem [raz, dwa do roku? ] wyląduje na twarzy zalegający na półce bb, ale przy minerałach to i to dla mnie za ciężkie
Bardzo lubię minerały, ale wycofali mi Lumiere który pasował mi kolorystycznie (z Meow nie jest już tak fajnie) oraz nie sprawdza się u mnie połączenie filtr + minerały
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 06:16   #1395
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Minerały dają super efekt lekkości na twarzy, ale u mnie, niestety, się nie sprawdziły. Wysypuje mnie po nich.
Po każdych? Próbowałaś jednej firmy czy kilku?
Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Bardzo lubię minerały, ale wycofali mi Lumiere który pasował mi kolorystycznie (z Meow nie jest już tak fajnie) oraz nie sprawdza się u mnie połączenie filtr + minerały
Ja już kolorem przestałam się przejmować, radze sobie tlenkami, bo w ten sposób rezygnowałam z wielu odpowiadających mi formuł, nie mogąc znaleźć odcienia. Ale fakt, Lumiere są świetne i tez ubolewam. Niestety proszki mają to do siebie, że w sumie ciężko znaleźć te, które będą zgodne z naszą cerą i często tez firmy właśnie wycofują się z rynku... Moje mineralne początki były fatalne, kompletnie tego nie ogarniałam i przy pierwszym podejściu zrezygnowałam szybciej, niż zaczęłam. Dopiero za drugim razem wzięłam się za to na poważnie, uparłam się, nie zniechęcałam poszukiwaniami i uważam, że to najlepsze, co mogłam dla cery zrobić
Jakiś czas temu na kursie wizażu wysmarowały mnie klasycznym podkładem i ta skorupa/tynk, który miałam na twarzy była koszmarna. Myślałam, ze to zdrapię Na szczęście miałam jakieś resztki azjatyckiego bb i brałam ze sobą, każąc się tym malować, bo z minerałami to już nieco bardziej skomplikowana sprawa Podkład a bb to oczywiście było nieba a ziemia... Nie wiem, jak mogłam kiedyś używać drogeryjnych mazideł do twarzy...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 10:30   #1396
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Po każdych? Próbowałaś jednej firmy czy kilku?

Ja już kolorem przestałam się przejmować, radze sobie tlenkami, bo w ten sposób rezygnowałam z wielu odpowiadających mi formuł, nie mogąc znaleźć odcienia. Ale fakt, Lumiere są świetne i tez ubolewam. Niestety proszki mają to do siebie, że w sumie ciężko znaleźć te, które będą zgodne z naszą cerą i często tez firmy właśnie wycofują się z rynku... Moje mineralne początki były fatalne, kompletnie tego nie ogarniałam i przy pierwszym podejściu zrezygnowałam szybciej, niż zaczęłam. Dopiero za drugim razem wzięłam się za to na poważnie, uparłam się, nie zniechęcałam poszukiwaniami i uważam, że to najlepsze, co mogłam dla cery zrobić
Jakiś czas temu na kursie wizażu wysmarowały mnie klasycznym podkładem i ta skorupa/tynk, który miałam na twarzy była koszmarna. Myślałam, ze to zdrapię Na szczęście miałam jakieś resztki azjatyckiego bb i brałam ze sobą, każąc się tym malować, bo z minerałami to już nieco bardziej skomplikowana sprawa Podkład a bb to oczywiście było nieba a ziemia... Nie wiem, jak mogłam kiedyś używać drogeryjnych mazideł do twarzy...
Ja nawet długo ich używałam, ale stwierdziłam że wypróbuję bb kremy i możę będzie lepiej, a tu nie tak łatwo z jasnymi Chociaż i tak lepiej niż z podkładami z drogerii
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 11:51   #1397
Seoni
Raczkowanie
 
Avatar Seoni
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 121
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Wie ktoś może co to za cudo? Pierwszy raz widzę tę firmę i ten krem..
Seoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 13:21   #1398
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Seoni Pokaż wiadomość
Wie ktoś może co to za cudo? Pierwszy raz widzę tę firmę i ten krem..
sprzedawca udostępnił skład na aukcji, który nie wygląda zachęcająco w porównaniu z innymi bb kremami dostępnymi na rynku. Substancje aktywne są za konserwantami.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 18:54   #1399
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Ja nawet długo ich używałam, ale stwierdziłam że wypróbuję bb kremy i możę będzie lepiej, a tu nie tak łatwo z jasnymi Chociaż i tak lepiej niż z podkładami z drogerii
Właśnie miałam ten problem, bo niby bb takie jasne, ale jednak nie do końca, widocznie jestem bledsza niż ustawa przewiduje, a żeby było i śmieszniej i trudniej, nie mam cery typowo alabastrowj, lecz oliwkową z domieszką złota [nie żółci] i jakiejś szarości..? Dziwny mam odcień cery w zasadzie. Tak więc bb nie dopasowałam... Jedynie orange skin79 dawał radę, ale i nie do końca. Ostatecznie sięgnęłam po minerały, podejście kolejne i tym razem po przejściach udane Oczywiście zazwyczaj typowe oliwki wcale dobrze na mnie nie leżą, raczej goldy.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-12, 19:28   #1400
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Właśnie miałam ten problem, bo niby bb takie jasne, ale jednak nie do końca, widocznie jestem bledsza niż ustawa przewiduje, a żeby było i śmieszniej i trudniej, nie mam cery typowo alabastrowj, lecz oliwkową z domieszką złota [nie żółci] i jakiejś szarości..? Dziwny mam odcień cery w zasadzie. Tak więc bb nie dopasowałam... Jedynie orange skin79 dawał radę, ale i nie do końca. Ostatecznie sięgnęłam po minerały, podejście kolejne i tym razem po przejściach udane Oczywiście zazwyczaj typowe oliwki wcale dobrze na mnie nie leżą, raczej goldy.
A co z minerałków możesz polecić, bo z opisu wydaje mi się, że możemy mieć podobny odcień
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 20:59   #1401
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Właśnie miałam ten problem, bo niby bb takie jasne, ale jednak nie do końca, widocznie jestem bledsza niż ustawa przewiduje, a żeby było i śmieszniej i trudniej, nie mam cery typowo alabastrowj, lecz oliwkową z domieszką złota [nie żółci] i jakiejś szarości..? Dziwny mam odcień cery w zasadzie. Tak więc bb nie dopasowałam... Jedynie orange skin79 dawał radę, ale i nie do końca. Ostatecznie sięgnęłam po minerały, podejście kolejne i tym razem po przejściach udane Oczywiście zazwyczaj typowe oliwki wcale dobrze na mnie nie leżą, raczej goldy.
Ja z Lumiere miałam VV fair warm, więc dla mnie wystarczą jakieś ładne żółtki
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 21:07   #1402
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
A co z minerałków możesz polecić, bo z opisu wydaje mi się, że możemy mieć podobny odcień
Mój niemal idealny odcień to Pixie Tinkerbell poziom 0 '[ginął' na skórze], ale teraz już cięzko będzie go dorwać Poza tym brazilian Blusche, niemal na pewno nie do zdobycia i Lumiere fair golden. I z nimi może być ciężko... Chyba się zawinęli na dobre Poza tym fajnie leży na twarzy Era minerals light golden. Całkiem ok był także Aromaleigh 1Y. Ani z Meow [za różowe i za szare] ani w EDM [olive i linen zbyt różowy, goldy zbyt...brzoskwiniowe?] nic dla siebie nie znalazłam. W lily lolo jeszcze gorzej.
Także, jak widać, minerały mają swoje minusy, jednak innej natury Ale na korzyść jest to, że kolor zawsze można podrasować Gorzej, jak firma zwinie interes


---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Ja z Lumiere miałam VV fair warm, więc dla mnie wystarczą jakieś ładne żółtki
Ja rozważam próbeczki cotton fit, który mi tu dziewczyny polecały Niestety ja już w nieco inne tony wchodzę, więc mam gorzej. W ogóle mam z natury o wiele ciemniejszą karnację niż obecnie; bardzo szybko się przy tym opalam i od razu na złoty odcień, bez poparzeń i zaczerwienień. Znajome mi zazdroszczą, a ja w uniesioną głową smaruję namiętnie każdy odkryty skrawek minimum spf50 I długi rękaw w lecie to u mnie standard.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 14:59   #1403
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej

obecnie używam skin79, tego pomarańczowego...niestety zaczyna on by ciut za jasny dla mnie. Znacie coś niewiele ciemniejszego, ale równie dobrego?
pikari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 20:34   #1404
pannaporanna
Rozeznanie
 
Avatar pannaporanna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 593
GG do pannaporanna
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej, a kupowałyście kiedyś na ebayu u international_airlines lub lovelytrip? Mają mizona black snail all in one i zastanawiam się czy 1. u tych użytkowników bezpieznie kupić 2. czy nie są to aby podróbki jakieś... http://www.ebay.com/itm/MIZON-Black-...item20e29065af
To moje pierwsze zakupy to trochę się denerwuję Inne rzeczy biorę od polecanego sprzedającego
pannaporanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 16:47   #1405
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

dzisiaj przyszedł dr G jutro wracam do domu i będę mogła go w końcu wypróbować. Jestem w małym szoku, sprzedawca wysłał go równo tydzień temu a już dziś jest. Wzięłam przesyłkę bezpłatną. wow
zamawiałam u newcre8tive tak jak niektóre z Was. Mały minusik - dostałam tylko 1 próbkę( mizon peptide 500 bodajże) u innych zawsze było więcej ;p
__________________
wymiana

Edytowane przez martuunia
Czas edycji: 2014-04-14 o 16:50
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 00:07   #1406
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Polecicie coś fajnego do mycia twarzy? Coś z kremowych pianek?


Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Po każdych? Próbowałaś jednej firmy czy kilku?
Testowałam 4-5 firm, już nie wspomnę o odcieniach, które najtrudniej było wybrać. Po każdych miałam tę samą reakcję.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 08:37   #1407
marta__88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 34
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[QUOTE=Shazney;46052983]Polecicie coś fajnego do mycia twarzy? Coś z kremowych pianek?

Do mnie właśnie dzisiaj przyszedł żel ze Skinfood (Egg White Pore Foam). Potestuję kilka dni i dam znać jak się sprawuje
marta__88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 09:24   #1408
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez marta__88 Pokaż wiadomość
Do mnie właśnie dzisiaj przyszedł żel ze Skinfood (Egg White Pore Foam). Potestuję kilka dni i dam znać jak się sprawuje
Dzięki, tę piankę miałam, zużyłam nawet dwa opakowania . Bardzo ją lubię, myślałam nad zakupem kolejnej, ale chciałam wypróbować jakąś inną
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 09:41   #1409
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Stosowałam kiedyś próbki Skinfood Egg White Pore Foam, zaczęłam szukać jeszcze lepszej alternatywy, ale nigdy nie byłam tak zadowolona jak ze Skinfood :P Jak na razie zużyłam Holika Holika Daily Garden Cleansing Foam oliwkową, a ostatnio stosuję MIZON Pore Refine deep cleansing Foam (całkiem fajna).
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 10:09   #1410
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

dziewczyny zamawiałyście w zbiorowym zamówieniu próbki bb kremów lub podkładów Sulwhasoo? Hera i Su:m37 mają dość ciemne kolory jesli ktoś testował jakiś bebik lub cc/podkład Sulwhasoo w odcieniu jaśniejszym mógłby napisać jak jasne są?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.