Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-31, 07:17   #3961
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
ja z kolei nie lubię masek, dla mnie to taki krem tylko grubiej nałożony
wierzę jedynie w piingi i maski z ziemią wulkaniczną

Kremy moim zdaniem niewiele niwelują, ale zapobiegają. Jan się nie nasmaruję, to łatwo tworzą mi się drobne linie między brwiami i w fałdzie nosowo-wargowym. Możliwe też, że mam za bogatą mimikę albo zbyt agresywnie oczyszczam twarz. Smaruję się i w porównaniu z osobami z rocznika mam mało zniszczoną twarz.




ooo, już denka chodzą, a jeszcze przez weekend można coś dozbierać





brawa dziewczyny za denka, ale jak Wy zużywacie takie kosmiczne ilości żelu pod prysznic????
Ja sie codziennie szoruje i jakos schodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Wróciłam z zakupów. Ufff

Kupiłam tylko te jeansy takie jakie chciałam czyli wypłowiałe czarne z dziurami, a dodatkowo jeszcze króciutkie jeansowe szorty. W SP włosowe rzeczy czyli pianka, lakiery itp. Byłam w Chiarze ale nic fajnego nie było . A i w S kupiłam dwie kredki do oczu za ok 50 zł i gratisowo dostałam w saszetkach krem Estee Revitalizing, serum Estee ANR i krem Biotherm na noc i dodatkowo odlewkę tego nowego żelu pod oczy Chanel Hydra Beauty. Uwielbiam S w bydgoskich arkadach

Weszłam też do Kazara i przymierzyłam zielone anakondy. Był mój rozmiar i Tż stwierdził, że mam brać, ale przemyślałam sprawę i...
1. nie lubię zielonego choć wyglądałam w nich fajnie
2. mimo, iż wysokość obcasa i profilowanie ok to but, nie obcas jest wysoki i obciera mnie na łydce z tyłu
3. cena jest chora
4. nie lubię zabudowanych peep toe, bo ani to na lato ( za ciepło ) ani na potem ( bo w rajstopach to nie bardzo )

no i tym sposobem zaoszczędziłam 600 zł
za zakupy i ponadprzecietny rozsadek w Kazarze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Kupowanie lampy skonczylo sie: kupieniem paska na sciane, lusta z wbudowana lampa, zakupami w dwoch Douglsach i na koniec kupieniem lampy
Melduje poslusznie, ze w D w Arenie w Gliwicach zostaly dwie mini luny: rozowa i turkusowa.
Mieli swietne przeceny...
Wszystkie szampony, odzywki, spraye John Frieda byly w Arenie za 10zl, wiec kupilam szampon do blondu, zwiekszajacy objetosc i spray do rozjasniania przeceniony z 54zl na 10, wiec chcac nie chcac musialam kupic. Potem wzielam perfumy dla dziewczyny mojego chrzestnego (przyjezdza za tydzien i prosil o perfumy dla siebie i dla niej) - kupilam tylko dla niej, a wzielam przecenione Nero Absoluto Cavalli, jemu kupie na necie. Wzielam sobie tez przeceniony cien w kremie Chanel kolor srebrno-szary. Do zakupu dostalam probke perfum Elie Saab ten rozany oraz dwa sloiczki - jakas Clinique (probuje rozszyfrowac) oraz zielone serum Lancome (to, co macie mini w boxie). Chcialam probki pielegnacji Chanel, zostalam Lancome i C
Nastepnie pojechalam do drugiego D, bo mama chciala jeszcze zrobic zakupy spozywcze, a skoro w galerii jest D to czemu mialabym nie wstapic. Tutaj to juz przegielam - kupilam perfumy Miss Dior edt i do nich dostalam miniaturke tego samego - pani dala mi znizke 10% Kupilam tez nakladke do czyszczenia pedzli oraz beauty blendera (dla wyprobowania), do tego z promocji wzielam serum nawilzajace Diora Hydra Life Skin Energizer (przecenione o 50%) oraz swiecacy zel do ciala Chanel Eau Fraiche - jak to pachnie tez byl przeceniony o jakies 40%... gratis dostalam jeszcze mini tusz EL, miniaturka Versace Eros oraz probke Dior J'adore tej najnowszej wersji moj limit na sierpniowe zakupy kosmetyczne zostal zamkniety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Dziewczyny, gratuluje zakupow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szalenstwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
cóż za rozsądna decyzja zupełnie jak nie z tego wątku super próbki dostalaś w S taką obsługę klienta to ja rozumiem wrócilismy własnie z grila fjnie być na wakacjach

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------



super zakup no i graisy pierwsza klasa !
Fajnie, fajnie zazdroszcze wolnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 07:20   #3962
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Super zakupy a gdzie jakieś zdjęcia dla wygłodniałych na odwyku

Ja sobie pojechałam dzisiaj szukać balerin z odkrytym palcem, a wróciłam z dwiema parami zakrytymi i sandałkami, do tego na Mivo wzięłam New Balance, nabyłam jeszcze koszulę i spódnicę plus ciuchy dla młodych, dzielnie omijając galerie i drogerie do tego zgubiłam się biegając i mnie TŻ musiał autem szukać nawet zdążyłam dzisiaj ogórów u teściowej nazrywać, ale bez kiszenia
za zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Podeślesz na priv te zestawy? Bo na stronie nigdzie nie mogę znaleźć



Wow!
Czy w każdym D. są teraz takie przeceny???
Wczoraj byłam, ale na nic ciekawego nie zwróciłam uwagi. I... tak, kupiłam lunę Miałam ją odłożoną od kilku dni, bo sprowadzali mi z innego sklepu, ale nie chciałam zapeszyć Oczywiście, zazdroszczę Wam gratisów. U mnie pani powiedziała: "proszę zaczekać, pójdę na zaplecze", więc już się ucieszyłam, zwłaszcza że wcześniej bardzo długo jej szukały, a ja sterczałam jak głupia, to pomyślałam, że chce mi to wynagrodzić. Wróciła z zaplecza i co przyniosła? Dwie próbki perfum Versace - damską i męską Minę miałam nietęgą, ale już nic nie powiedziałam...
za Lune probki bez komentarza, ale szczota jest warta zakupow bez probek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 07:49   #3963
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ale mnie chodziło o to, gdzie się znajdują te zestawy na stronie EL, bo w takich cenach ich nie widzę, jak Malinum podała

A do Luny będę miała teraz 100 pytań do Was Jutro zaczynam, bo teraz zbieram się spać - męczący dzień dzisiaj miałam i bardzo niemiłą sytuację
Kochana to są te same zestawy co na stronie EL, ale w stacjo są tańsze

Miłej niedzieli życzę weekendy są takie krótkie
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 08:26   #3964
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

U mnie w Douglasie nie ma takich cenowych cudow
Witam sie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 09:30   #3965
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Gratuluję wszystkim zakupów kosmetycznych, ciuchowo obuwniczych, domowych i jakie jeszcze były
ja już z grubsza jestem spakowana a w międzyczasie kliknęłam w tagomago małe zakupy z wyprzedaży, brat odbierze mi z paczkomatu
No to miłego urlopu

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


za zakupy i ponadprzecietny rozsadek w Kazarze
czasami mi się zdarza

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
U mnie w Douglasie nie ma takich cenowych cudow
Witam sie
U mnie niestety też
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 09:49   #3966
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Czy w Kazarze będą większe promki? bo kupiłabym sobie coś na urodziny, ale jakoś podejrzanie dużo rozmiarów jest dostępnych jeszcze
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 10:24   #3967
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez czaarnaaja Pokaż wiadomość
Super zakupy

W którym sklepie w Arenie jest przecena na Johna Friede? Ostatnio w Super Pharm wszystkie produkty kosztowały 20,99 i uznałam to za dużą promocję, ale 10 zł to w ogóle kosmos

Dziękuję wszystkim za powitanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki i witamy
W Douglasie takie przeceny na JF, ale tylko w tym jednym tez kupilam wtedy w Rossmannie juz JF, potem w Super-pharmie, bo byl za chyba 13zl do zakupow za min. 35zl (albo 50zl), ale w Douglasie to juz w ogole szalenstwo...
Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Podeślesz na priv te zestawy? Bo na stronie nigdzie nie mogę znaleźć



Wow!
Czy w każdym D. są teraz takie przeceny???
Wczoraj byłam, ale na nic ciekawego nie zwróciłam uwagi. I... tak, kupiłam lunę Miałam ją odłożoną od kilku dni, bo sprowadzali mi z innego sklepu, ale nie chciałam zapeszyć Oczywiście, zazdroszczę Wam gratisów. U mnie pani powiedziała: "proszę zaczekać, pójdę na zaplecze", więc już się ucieszyłam, zwłaszcza że wcześniej bardzo długo jej szukały, a ja sterczałam jak głupia, to pomyślałam, że chce mi to wynagrodzić. Wróciła z zaplecza i co przyniosła? Dwie próbki perfum Versace - damską i męską Minę miałam nietęgą, ale już nic nie powiedziałam...

milego uzywania
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja sie codziennie szoruje i jakos schodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------


za zakupy i ponadprzecietny rozsadek w Kazarze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------


szalenstwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------


Fajnie, fajnie zazdroszcze wolnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-31, 10:30   #3968
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Gratuluję wszystkich zakupów Mnie przez chwilę kusiła mini luna, ale nie ma w Warszawie ani online, więc moze to i lepiej

Dziewczyny- perfumoholiczki, kojarzycie kiedy miały wejść nowe Miss Dior BB? Bo coś kojarzę, że w sierpniu, ale teraz nie mogę znaleźć żadnych informacji A jakoś mnie wzięła ochota żeby coś kliknąć pomysłałam, że jak wykończę 3 flaszki, które już powoli dobijają do dna (cukrowy Angel, Miss Dior edt i Armani She) to sprawie sobie jedną
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 10:34   #3969
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Gratuluję wszystkich zakupów Mnie przez chwilę kusiła mini luna, ale nie ma w Warszawie ani online, więc moze to i lepiej

Dziewczyny- perfumoholiczki, kojarzycie kiedy miały wejść nowe Miss Dior BB? Bo coś kojarzę, że w sierpniu, ale teraz nie mogę znaleźć żadnych informacji A jakoś mnie wzięła ochota żeby coś kliknąć pomysłałam, że jak wykończę 3 flaszki, które już powoli dobijają do dna (cukrowy Angel, Miss Dior edt i Armani She) to sprawie sobie jedną
W sierpniu, też na nie czekam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 11:37   #3970
czaarnaaja
Przyczajenie
 
Avatar czaarnaaja
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 9
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Dzieki i witamy
W Douglasie takie przeceny na JF, ale tylko w tym jednym tez kupilam wtedy w Rossmannie juz JF, potem w Super-pharmie, bo byl za chyba 13zl do zakupow za min. 35zl (albo 50zl), ale w Douglasie to juz w ogole szalenstwo...


milego uzywania



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W takim razie dziś jadę na łowy do Areny, może coś jeszcze dla mnie zostało
W Super Pharmie robiłam wtedy zakupy za ponad 100 zł a JF był nadal za 20,99 więc trafiłam na gorszą promocję

Jeśli któraś z forumowiczek ma ochotę na Lunę Mini to mogłabym zapytać czy jeszcze jest w Arenie i kupić, dobrze się zastanówcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaarnaaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 11:58   #3971
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Witam po imprezce. Dopiero zwleklam się z łóżka wróciliśmy o 5

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Aniyam gratuluję rozsądku w Kazarze Kolezanka kupiła mega buty w loft 37. Na mnie nie było rozmiary, zaraz Wam wrzucę foto.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

W sklepie jest 50 %
http://www.loft37.eu/buty-na-obcasie...dise-bird.html
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-31, 12:04   #3972
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Czesc i czolem ja tez wczoraj imprezowalam. Mialam skoczyc dzis na zakupy, ale nie potrafie sie zebrac
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 12:12   #3973
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Czesc i czolem ja tez wczoraj imprezowalam. Mialam skoczyc dzis na zakupy, ale nie potrafie sie zebrac
u nas to samo. Tż chciał min kupić zegarek, ale mi się nie chce ruszyć :/
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 12:21   #3974
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
u nas to samo. Tż chciał min kupić zegarek, ale mi się nie chce ruszyć :/
Mnie też się nie chce dzisiaj do żadnych sklepów
Miłej niedzieli wszystkim
U mnie w D też nie było na przecenach żadnych super okazji.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 12:28   #3975
czaarnaaja
Przyczajenie
 
Avatar czaarnaaja
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 9
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Mnie też się nie chce dzisiaj do żadnych sklepów
Miłej niedzieli wszystkim
U mnie w D też nie było na przecenach żadnych super okazji.
Również życzę wszystkim milej niedzieli
W czwartek byłam w Gliwicach w Forum na akademii makijażu Douglas i tam tez nie było mega promocji. Na dodatek jakos brzydko wszystko wyglądało na wyprzedażowej półce i nawet nie zachęcało do oglądania.

Jakaś mega burza nadciąga, ehh mam nadzieję, że do mojego wyjścia przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaarnaaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 12:31   #3976
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Będę dzisiaj w mało uczęszczanym D i chciałam zadzwonić zapytać o Luny ale nie odbierają no nic, jak nie będzie Luny to może skoczę pooglądać oprawki , bo moje mają już 4 lata chyba pierwszy raz chcę sobie kupić prezent urodzinowy a nie mam co kupić
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 12:42   #3977
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam po imprezce. Dopiero zwleklam się z łóżka wróciliśmy o 5

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Aniyam gratuluję rozsądku w Kazarze Kolezanka kupiła mega buty w loft 37. Na mnie nie było rozmiary, zaraz Wam wrzucę foto.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

W sklepie jest 50 %
http://www.loft37.eu/buty-na-obcasie...dise-bird.html
No to widać, że imprezka się udałą. Fajne te buty

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Czesc i czolem ja tez wczoraj imprezowalam. Mialam skoczyc dzis na zakupy, ale nie potrafie sie zebrac
Nie ma co się przemęczać po imprezie, lepiej odpocząć, zakupy nie zając...
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 14:49   #3978
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Witam Was kochane po urlopie. Pięknie było na moich ukochanych Mazurach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (142,8 KB, 31 załadowań)
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 14:55   #3979
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Witam Was kochane po urlopie. Pięknie było na moich ukochanych Mazurach
Jak pięknie
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-31, 15:06   #3980
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Malinum podała ceny z salonu EL (stacjo)

Co się stało?
Ahh... No to sprawa jasna Teraz rozumiem

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
za Lune probki bez komentarza, ale szczota jest warta zakupow bez probek
Dzięki! Też tak myślę i dlatego specjalnie nie marudziłam Ale niesmak pozostał. Przypomniało mi się od razu, dlaczego nie chodzę do D.... Moja Luna jest niebieska (turkusowa)
No i mam pytanka, jak mówiłam
1. Którą stroną używać i jak? [tak, tak, jestem zupełnym laikiem]
2. Jak ją zarejestrować na stronie? [wiem, że to się może przydać potem]
3. Jakich produktów używać/nie używać z Luną? Prosiłabym też o przykłady konkretnych, to będzie dla mnie duża pomoc na początek
Wiem, że pisałyście o tym wszystkim, ale wtedy myślałam, że mnie to nie interesuje (ha, ha), a nie przekopię się do tych informacji. Będę bardzo wdzięczna za pomoc

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Kochana to są te same zestawy co na stronie EL, ale w stacjo są tańsze

Miłej niedzieli życzę weekendy są takie krótkie
Dziękuję Już mi Aabelia wyjaśniła
Zdecydowanie za krótkie!

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

milego uzywania
Dziękuję
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 15:34   #3981
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Witam Was kochane po urlopie. Pięknie było na moich ukochanych Mazurach
Pięknie Zazdroszczę
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 15:37   #3982
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Witam Was kochane po urlopie. Pięknie było na moich ukochanych Mazurach
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 15:50   #3983
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Bardo dawno mnie nie było. Co kupujemy? Co jest teraz trendy?
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 15:52   #3984
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Bardo dawno mnie nie było. Co kupujemy? Co jest teraz trendy?
Masz juz mini Lune?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 15:57   #3985
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Ale u mnie leje, chcę pojechać do galerii, ale nawet wyjść się nie da


Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Witam Was kochane po urlopie. Pięknie było na moich ukochanych Mazurach
Ależ pięknie! Lata temu byłam na mazurach, z chęcią bym tam wróciła

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Masz juz mini Lune?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Z tego co widzę, to chyba tylko ja i Corii nie mamy luny
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 15:58   #3986
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Masz juz mini Lune?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam od stycznia

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ale u mnie leje, chcę pojechać do galerii, ale nawet wyjść się nie da



Ależ pięknie! Lata temu byłam na mazurach, z chęcią bym tam wróciła




Z tego co widzę, to chyba tylko ja i Corii nie mamy luny
Mazury ukochane moje. Wyjeżdżałam z płaczem
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 16:20   #3987
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ale u mnie leje, chcę pojechać do galerii, ale nawet wyjść się nie da



Ależ pięknie! Lata temu byłam na mazurach, z chęcią bym tam wróciła




Z tego co widzę, to chyba tylko ja i Corii nie mamy luny
Ja też nie mam.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 17:29   #3988
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Ale mam dzisiaj lenia... ale wzięłam się w garść i zmieniłam pościel, upiekłam bułeczki i pokroilam arbuza Co Wy dzisiaj porabiacie?
U mnie leje od 14 :/ nosa z domu nie wysunelam
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 17:59   #3989
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Ja dziś też miałam dzień lenia bo od jutra zaczyna się
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 18:18   #3990
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Ja dziś też miałam dzień lenia bo od jutra zaczyna się
To fakt, my z Tż tez dzisiaj korzystamy, bo od jutra koniec lenia
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 19:14:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.