Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-22, 10:31   #1
agnieszka.b.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2

Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??


Hej dziewczyny,wiem ze macie juz za sobą ten wyjątkowy dzień i dlatego Was prosze o radę czy mozecie polecic mi jakis naprawde dobry zespół? Taki który rozbawi i poprowadzi przyjecie jak najlepiej. Z góry dziekuję za odpowiedzi
agnieszka.b. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 11:05   #2
Ela1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 360
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

podstawowe pytanie - a z jakiej miejscowości? Bo nie wyobrażam sobie polecać zespół np. z Gdańska jak się okaże że Ty jesteś np. z Wrocławia
Ela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 13:04   #3
agnieszka.b.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Dzięki za uwagę Województwo Świetokrzyskie. Może tez byc z okolic. Z tego co wiem,niektóre zespoły obsługują wesela na terenie całej Polski. Pozdrawiam
agnieszka.b. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 22:25   #4
bagusia
Raczkowanie
 
Avatar bagusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 140
GG do bagusia
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Ja miałam zespół z mojego miasta- przyjechała rodzina z różnych części Polski i nie mogli uwierzyć, że taki zespół jeszcze istnieje Zespół składa się z 6 osób i graja na żywo- nie ma nic kompletnie z mini dysków ani nic! Na weselu wszyscy pytali: "skąd ich wytrzasnęliśmy"? nio i mówili, że już od dawna nie słyszeli tak świetniej orkiestry. A skoro goście sami o tym mówili to chyba naprawdę musiało się podobać!
Jak dla mnie 6 z plusem To właśnie dzięki nim wesele było wyśmienite bo przecież zespół to jedna z najważniejszych rzeczy na weselu...
__________________
szczęśliwa żonka od.... http://www.suwaczek.pl/cache/9e14759bf7.pngl

....bo miłość nie zna pór dnia.... a nadzieja nie ma końca....

bagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 11:22   #5
midey
Zadomowienie
 
Avatar midey
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 577
GG do midey
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

u nas na weselu gral DJ i jestesmy BARDZO zadowoleni z tego wyboru troche obaw bylo bo sie nasluchalismy roznych opinii odnosnie dj-ow ale wszytko sie udalo Dj spiewal weselne przyspiewki przy stolach, na sali zas puszczal muzyke z komputera, doskonale poradzil sobie tez z oczepinami wyszlo naprawde swietnie
midey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 22:51   #6
basia1980
Przyczajenie
 
Avatar basia1980
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 21
Smile Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

U mnie na weselu grał również DJ i bylo ZNAKOMICIE. Nie zamieniłabym go na żaden zespół. Oczywiście to nie tylko dj ale rownież wodzirej i odbylo sie wszystko tak ze zaproszonym oczy wyszly i bawilismy sie do 7rano hihi Polecam gorąco Ja jestem ze Śląska a on chyba był z Zabrza Nazywal się Sławek ale namiarow nie mam przy sobie. bylismy na weselu wczesniej iu mojej kuzynki i on tam gral i tak sie poznalismy Rewelka

Edytowane przez basia1980
Czas edycji: 2008-05-29 o 06:05
basia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 21:19   #7
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Hej! U mnie też był zespół, 5 osób, grali świetnie, jedyny problem to taki, że zespół miał lidera i ten sie troszkę wstawił (a mówił że nie pije na weselu), przez co zanudził gości na oczepinach swoim gadaniem, a potem znów dobrze grali, ale osobiście nie polecam, po co komu stres na weselu?
Ten zespół to Simply the best z Radomia.
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-12, 17:25   #8
koniczynka4l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

dobrze sie upewnic ile pije zespol. Sama gram na weselach i jak nie wypije kieliszka na poczatek to mi sie żle spiewa bo mam treme i ścisniete gardlo - wiec pozbawienie zespołu alkoholu calkowicie nie jest najlepszym rozwiazaniem, nam sie tak zdazylo raz dawno temu , bylismy spieci, troche przygaszeni bo nawet nie chodzilo o to ze nam nie dali "kielicha na poczatek" - ale to wygladalo tak jak by nas podejrzewali ze sie upijemy, a my nigdy w zyciu nie wypilismy na społke z fotografem i kamerzysta nawet pół półlitrówki. Jedna butelka na cały wieczór - max - powinna zespołowi starczyć. Jak proszą o więcej to juz jest źle i młodzi powinni to zaznaczyc z góry i poprosić gości żeby ci nie chodzili do zespołu "napić się z nimi" - bo sama byłam na weselu jak "liderzy żle skonczyli" - i potem jest niemiła sytuacja.
koniczynka4l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 22:46   #9
dkiju
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Jestem ze świętokrzyskiego i mogę wam podać stronę naprawdę świetnego zespołu. Oni grają wszystko i dla wszystkich.
<usunięte przez moderatora>

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-02-27 o 12:01 Powód: nieopłacona reklama
dkiju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 13:59   #10
Kama24
Raczkowanie
 
Avatar Kama24
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 148
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Cześć dziewczyny znacie może jakiś fajny zespół z woj lubelskiego?
Kama24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 18:09   #11
lisey
Zadomowienie
 
Avatar lisey
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 078
GG do lisey
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Cytat:
Napisane przez Kama24 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny znacie może jakiś fajny zespół z woj lubelskiego?

hej u mnie grał zespół z zamościa a nazywa się "syndrom",i jest super,ma swoja cenę ale warto,ja byłam bardzo zadowolona i goście również
__________________
Gabrielek 15/11/2008

Fasolinka
lisey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 21:09   #12
moyra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Dziewczyny poszukuje jakiegos dobrego zespolu na wesele, nie za drogiego, tak do 2000-3000zł MAX, który dobrze gra i spiewa (byle nie brzmialo to jak wiejska kapela albo disco polo) i ktory poprowadzi cala impreze weselna (wodzirejka). Niech to bedzie zespol z okolic Katowic, Gliwic, lub po prostu ze Śląska.

Bede wdzieczna za wszlekie propozycje!

moyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 12:10   #13
ewadylewska
Zadomowienie
 
Avatar ewadylewska
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 182
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Ja gorąco gorąco gorąco....polecam zespół ALIEN z Lublina, był na moim weselu i sprawdzili się idealnie!! Super muzyka, taka jaką sobie zażyczyliśmy, do tego spełnili każde życzenie dotyczące piosenki nie z ich repertuaru!!
Tak też POLECAM!!
__________________
ewadylewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 12:20   #14
sabka
Przyczajenie
 
Avatar sabka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: chełm
Wiadomości: 28
GG do sabka
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Cytat:
Napisane przez lisey Pokaż wiadomość
hej u mnie grał zespół z zamościa a nazywa się "syndrom",i jest super,ma swoja cenę ale warto,ja byłam bardzo zadowolona i goście również

Hej, ja właśnie się zastanawiam nad tym zespołem. Możesz coś więcej o nich powiedzieć, czy dobrze prowadzą impreze, czy potrafia nakłonić gości do zabawy?
sabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 17:30   #15
lisey
Zadomowienie
 
Avatar lisey
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 078
GG do lisey
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Cytat:
Napisane przez sabka Pokaż wiadomość
Hej, ja właśnie się zastanawiam nad tym zespołem. Możesz coś więcej o nich powiedzieć, czy dobrze prowadzą impreze, czy potrafia nakłonić gości do zabawy?

powiem Ci że ja byłam bardzo zadowolona.Wczesniej bawiliśmy się z nimi na innym weselu i dlaetgo się zdecydowaliśmy na nich.
Grają i śpiewają super,byłam zachwycona,pomimo,że osoby najbardziej zainteresowane (młodzi oczywiście) zwracają najmiejsza uwagę na otoczenie i jak grał zespół,ale my bawilismy się super.Imprezę prowadza bardzo dobrze,ale z oczepinami mogą przesadzić,siostra cioteczna wynajeła ich i oczepiny były ieco wulgarna(był to troszke inny skład,Był Mundek,dziewczyna i perkusista) .My wiedzieliśmy czego chcemy i od razu to powiedzieliśmy,Wy zróbcie tak samo,musicie im powiedzieć czego oczekujecie itp.
Nasi goście bawili się non stop i nie było potzrby zachęcania,ale nawet śpiewają dla pary młodej przyspiewki,gorzka wódka itp ale my to właśnie chceiliśmy.Zależy co kto lubi,nam się podoba wspólne śwpewanie przy stole.
Polecam serdecznie
__________________
Gabrielek 15/11/2008

Fasolinka
lisey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 20:02   #16
madzia_madzia
Przyczajenie
 
Avatar madzia_madzia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

hej!
mam wesele w sierpniu 2009r. jestem z okolic częstochowy. zaczełam troche szukac fajnego zespołu w necie, ale ci którzy mają swoje strony internetowe (i fajnie brzmią) dawno mają zajęte wszystkie terminy na 2009r. :/
czy możecie mi polecić jakis dobry zespół za cenę około 2500-3000zł?
znam dobrą kapelę w mojej okolicy, ale grali już u moich dwóch kuzynek i u siostry na weselu więc trochę chciałabym na moim weselu odświeżyc repertuar nie chcę zeby rodzina sie nudziła
prosiłabym o namiary o zespóły z okolic częstochowy, olesna śląskiego lub kłobucka. napiszcie też kilka słów jak zespół gra ( a rockowo czy spokoijnie), ile ma osób w składzie itp..
dzieki!!
madzia_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 15:14   #17
epox
Raczkowanie
 
Avatar epox
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 175
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

ja polecam nasz zespół,rewelacyjni ludzie,poprowadzili wspaniale nasze wesele,ja jestem z Katowic,a zespół ściągnęłam z Lublina,zespół nazywa się Mayday.pozdrawiam Ewa
epox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 13:06   #18
nata79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 167
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Hej!!

Mam pytanie! Czy ktos moze bawil sie na weselu z zespolem 'Dobra Muzyka'? Nie wiem, skad oni sa, graja lekko jazzowo, boje sie, czy aby nie za bardzo, nigdzie o nich nic nie ma...Ktos cos moze wie?

Pozdrawiam
nata79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 17:45   #19
ewa1912
Przyczajenie
 
Avatar ewa1912
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 23
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Czy u kogoś na weselu grał zespół Vertim?
ewa1912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 10:25   #20
nata79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 167
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Hej!!

Jednak zrezygnowalam z zespolu 'Dobra Muzyka', a na moim weselu bedzie gral zespol 'Kompania' z Warszawy. Moze ktos wie, jak oni sie bawia(i innych) na weselach? Pozdrawiam
nata79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 10:28   #21
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Thumbs up Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

u nas zespół a konkretnie DJ + wodzirej sprawdzili się świetnie. Nie byłam nigdy na imprezie, którą prowadził wodzirej, zawsze była to jakaś osoba z zespołu, a tu konkretny wodzirej! Nie było żadnych durnych zabaw typu przekładanie facetowi jajka kurzego z jednej nogawki do drugiej itp. Za to jakieś wspolne tańce, stały kontakt z gosćmi miał. Muzykę też mogliśmy wybrać sami albo co najmniej powiedzieć czego na pewno nie chcemy. Bardzo mile wspominam, tu jest kontakt do wodzireja http://www.wodzirejrobin.pl
abz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 10:38   #22
gwiazdeczka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wschodnia czesc Polski
Wiadomości: 485
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Cytat:
Napisane przez abz Pokaż wiadomość
u nas zespół a konkretnie DJ + wodzirej sprawdzili się świetnie. Nie byłam nigdy na imprezie, którą prowadził wodzirej, zawsze była to jakaś osoba z zespołu, a tu konkretny wodzirej! Nie było żadnych durnych zabaw typu przekładanie facetowi jajka kurzego z jednej nogawki do drugiej itp. Za to jakieś wspolne tańce, stały kontakt z gosćmi miał. Muzykę też mogliśmy wybrać sami albo co najmniej powiedzieć czego na pewno nie chcemy. Bardzo mile wspominam, tu jest kontakt do wodzireja http://www.wodzirejrobin.pl
Ile kosztowal ten wodzirej?
__________________
Odstąpie salę w Jablonnej koło Lublina
2 maja 2009

gwiazdeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 08:52   #23
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Nasz DJ sprawdził się w 100%. Zabawiał gości i nie chodzi mi tutaj o jakieś durne zabawy. Było dużo młodych ludzi, więc wszyscy bawili się bez "wyciągania" na parkiet. Sporo część gości była pierwszy raz na weselu z DJ i bardzo im sie podobało.
Wiem, że wszystko to rzecz gustu, ale nigdy nie wynajęłabym zespołu. Utwory anglojęzyczne w wykonaniu cześci zespołów weselnych brzmią tragicznie.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 13:45   #24
basia1980
Przyczajenie
 
Avatar basia1980
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 21
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Witam ja obiecałem że będę reklamowac gdzie mogę więc to czynię. Na tym forum jest sporo na jego temat nazywa się sławek i ma stronkę djslawek.slask.pl. Nie wiem ile kosztuję na tą chwilę ale POLECAM NAJMOCNIEJ JAK SIĘ DA> bo bawiłam się na 3 imprezach z jego udziałem (i wszystkie były z polecenia osób trzecich) Jest oczywiście też wodzirejem. A co do zespołu to też są zespoły które fajnie grają po angielsku. ale są i też te drugie
basia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 22:22   #25
ewa1912
Przyczajenie
 
Avatar ewa1912
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 23
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Brałam ślub 5 lipca grał u mnie zespół Vertim i muszę powiedzieć że ja i goście byliśmy zachwyceni.Jest to zespół który do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie i z "sercem".Grają muzykę bardzo zróżnicowaną dostosowaną do gustów gości i młodych .Bardzo gorąco polecam i cena ich usługi też nie jest wygó.rowana
ewa1912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 08:44   #26
audytka
Raczkowanie
 
Avatar audytka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 64
GG do audytka
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

U mnie było bardzo rokowo i bardzo się to sprawdziło ;-) każdy pytał - wow - ale mieliscie pomysł- nawet babcie były zachwycone
audytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 09:18   #27
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Cytat:
Napisane przez Kama24 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny znacie może jakiś fajny zespół z woj lubelskiego?
U mnie świetnie sprawdzili się Amigosi - poszukaj sobie ich stronki w necie.
Jestem z woj, świętokrzyskiego, ale nasze zespoły absolutnie mi nie odpowiadały. Wszyscy goście, z którymi się spotykamy zachwalają zespół - solidność, kulturę i profesjonalizm. Zabawa była naprawdę przednia .
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 09:35   #28
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Zespół ,,Marki" z Wrocławia sprawdza się wyśmienicie.My mieliśmy tylko jedną osobę z tego zespołu(względy materialne), Dj'a, który część utworów puszczał z płyt, a część sam śpiewał, dodatkowo był wodzirejem i było super
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 14:14   #29
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

U nas grzł zespół "Belfer" skłądający się z dwóch panów i dwóch pań. Grali muzykę zróżnicowaną: najnowsze hity z dyskotek i stare kawałki dla babci. Mieli dużo instrumentów i solówki gitarowe grane były na żywo. Wiedzieli, ze bardzo to się nam i gościom spodoba, bo mój mąż jest gitarzystą i byli przyjaciele z jego kapeli. Przed oczepinami zespół podszedł do stołów z akordeonem, saksofonem i tamburynami i były spiewy. Goście mówili, że jeszcze nigdy się tak nie wybawili. Były fantastyczne zabawy (co prawda, ustalane z nami, ale świetnie je poprowadzili), no i kultowa juz w naszej rodzinie (po tym właśnie weselu) piosenka o krasnoludku, gdzie kilka razy powtarza się te sama zwrotkę i za każdym razem dodaje jakieś rzeczy do ustawienia ciała i idzie się tak śpiewając w kółku. Do każdej zwrotki dołączali sie kolejni ludzie, nawet moja nobliwa babcia w wieku 86 lat! a na obiad poprawinowy jakimś cudem każdy kolejny gość wchodził do sali przykurczony i z piosenką o krsnoludku na ustach.
POLECAM!
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 23:47   #30
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Ja polecam zespół TANGO z Wyszkowa. Mają swoją strone internetową, można posłuchać kilku utworów. Grali u mnie na weselu. Goście byli bardzo zadowoleni bo grają na żywo, co się już zdarza nie często. Skład 5 -cio osobowy, 4 facetów i dziewczyna. Naprawdę są super !!!!!
__________________



sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-10 09:42:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.