skolioza - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-02, 10:53   #121
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: skolioza

Najlepiej iść do ortopedy. Na skrzywienie kręgosłupa pomagają ćwiczenia, które można wykonywać w domu. Jeżeli nie masz drętwienia kończyn to nie masz się jeszcze czym martwić. Mnie ręka drętwieje momentami tak bardzo,że praktycznie jej nie czuję. Lekarz powiedział, że jeśli nie pomoże rehabilitacja to czeka mnie operacja kręgosłupa. Kusząca perspektywa. Nie ma to jak dobrze zacząć nowy rok,
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 19:02   #122
Rico5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: skolioza

Mam pilną prośbę czy może jest z Was ktoś po zabiegu operacyjnym
skoliozy w Zakopanym.Mam syna z tym schorzeniem 40 procentowym
i ma mieć operację jak się okazało w niedługim czasie i bardzo chciałabym porozmawiać z osobą po takim zabiegu.
Proszę o kontakt.
Rico5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 09:45   #123
mostewa
EwA Most
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: skolioza

Obecnie najlepsze efekty leczenia skolioz ma mgr Jacek Staniszewski jego opatentowana metoda przynosi naprawdę niezwykłe efekty a co najważniejsze są trwałe! Niestety strony www nie podam gdyż dostanę ostrzeżenie ale łatwo ją znaleźć w internecie.

Polecam poczytać prawdziwe opinie pacjentów oraz zobaczyć dokumentację zdjęciową na jego stronie. Na marginesie dodam że jedna pacjentka podała w opinii telefon to można zadzwonić.
mostewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 22:58   #124
agawawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: skolioza

Cytat:
Napisane przez mostewa Pokaż wiadomość
Obecnie najlepsze efekty leczenia skolioz ma mgr Jacek Staniszewski jego opatentowana metoda przynosi naprawdę niezwykłe efekty a co najważniejsze są trwałe! Niestety strony www nie podam gdyż dostanę ostrzeżenie ale łatwo ją znaleźć w internecie.

Polecam poczytać prawdziwe opinie pacjentów oraz zobaczyć dokumentację zdjęciową na jego stronie. Na marginesie dodam że jedna pacjentka podała w opinii telefon to można zadzwonić.
A skąd taka pewność, że jest najlepszy z najlepszych? Ja osobiście znam rehabilitanta z Warszawy, do którego zjeżdżają ludzie z całej Polski i zagranicy, bo naprawdę jest skuteczny. To mgr Maciej Abakumow (można sobie wygooglować i poczytać). Wiele osób ze skoliozami dzięki jego terapii uniknęło operacji i też są to efekty trwałe A żeby nie być gołosłowną to pozwolę sobie zamieścić w załączniku zdjęcie z bardzo trudnej terapii pewnej 10-latki, której skolioza postępowała w tempie galopującym, rodzice jeździli z małą po wielu ośrodkach i specjalistach i... i nic. W Warszawie udało się nie tylko zatrzymać skoliozę, ale i w znacznym stopniu zniwelować, na dzień dzisiejszy 0 10 stopni od końca września. Zresztą kto trochę zna problematykę skolioz ten na zdjęciu zobaczy efekty. I takich przypadków jest mnóstwo. A ceny (z tego co porównałam) sporo niższe. No tylko trzeba do niego trafić i podjąć terapię. Wszystkim walczącym ze swoimi skoliozami życzę powodzenia i wytrwałości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skolioza Ola.jpg (49,5 KB, 23 załadowań)
agawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 09:41   #125
Luizeczk876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 53
Dot.: skolioza

Efekty są piorunujące. Bez dwóch zdań.
Luizeczk876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-10 10:41:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.