zaczynam od 11.09.06 kto ze mną ?? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-23, 08:21   #91
BlueOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 100
Dot.: zaczynam od 11.09.06 kto ze mną ??

Dzis mam do Was kilka pytań, dla mnie bardzo, bardzo ważnych
1. W ciągu dnia mój brzuch robi się jak balon (nie jem żadnych potraw ciężkostrawnych). Kiedy wstaje rano brzuch jest płaski jak deska ( a to już zasługa ćwiczeń i dietkowania). Wieczorem jednak przypomina balonik- szczególnie pod pępkiem. Przeczytałam na forum, aby zacząć pic herbatki typu Figura (stosuję od dłuższego czasu). Nie pomaga. Proszę o rady!
2. Czy jest jakis sposób na przyspieszenie przemiany materii?
3. Czy ćwiczenia hula-hop faktycznie są dobre przy ćwiczonkach odchudzających?
Na marginesie- wypróbowałam mnóstwo herbatek typu Figura i moim zdaniem najmocniejsza jest ta z Biedronki (wiem, wiem sklep badziewiasty ale herbatka ok). Pije sie dziennie tylko 1 szklankę a działanie ma takie same jak przy 3 innego naparu.
Pozdrawiam Was serdecznie
BlueOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 06:19   #92
selenka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 21
Dot.: zaczynam od 11.09.06 kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez BlueOla Pokaż wiadomość
Dzis mam do Was kilka pytań, dla mnie bardzo, bardzo ważnych
1. W ciągu dnia mój brzuch robi się jak balon (nie jem żadnych potraw ciężkostrawnych). Kiedy wstaje rano brzuch jest płaski jak deska ( a to już zasługa ćwiczeń i dietkowania). Wieczorem jednak przypomina balonik- szczególnie pod pępkiem. Przeczytałam na forum, aby zacząć pic herbatki typu Figura (stosuję od dłuższego czasu). Nie pomaga. Proszę o rady!
2. Czy jest jakis sposób na przyspieszenie przemiany materii?
3. Czy ćwiczenia hula-hop faktycznie są dobre przy ćwiczonkach odchudzających?
Na marginesie- wypróbowałam mnóstwo herbatek typu Figura i moim zdaniem najmocniejsza jest ta z Biedronki (wiem, wiem sklep badziewiasty ale herbatka ok). Pije sie dziennie tylko 1 szklankę a działanie ma takie same jak przy 3 innego naparu.
Pozdrawiam Was serdecznie

Ja się postaram wypowiedziec i wykorzystac moja medyczna wiedze do tego
1. Balon z brzucha wcale nie musi być spowodowany ciezkostrawnymi potrawami. Wystarczy ze jakiegos nie tolerujemy...ja np mam wzdecia po mleku i pomidorach w wiekszej ilosci. Prosze napisz co jesz na wieczor i pomyslimy . Po drugie nie polecam ( jako prawie lekarz ) picia tej przekletej herbaty Figura... Niestety to ona moze byc przyczyna twojego duzego brzucha...Podczas picia tej herbaty jelita maja bardzo ulatwione zadanie. Transport pokarmu przez nie jest bardzo łatwy i łatwiej tym samym sie wyprozniamy...Pozniej jelita sie rozleniwiaja..herbatki trzeba pic coraz wiecej az w ogole nie działa. Jelita nie sa w stanie juz tak efektywnie pracowac bo przeciez wczesniej pomagala im niezmiernie Figura. Stąd moga sie pojawic wzdęcia również.
2. Mozna poprawic jedzac 5 razy dziennie niewielkie posiłki i pijac zielona herbatke i np z samego rana ciepla wode z cytrynka.
3. Hula hop jest niezastapiony wedlug mnie. Wczoraj jak bylam u TZ od razu zauwazyl ze schudlam i najbardziej to w tali. powiedzial ze widac o wiele wieksze wciecie jestem teraz z tego powodu bardzo happy polecam hula -hop okolo 20 min dziennie ale ciezkie koniecznie

BARDZO CIE PROSZE nie pij juz tych herbatek, robia naprawde wiecej szkody niz pozytku. Pozdrawiam
selenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 07:54   #93
BlueOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 100
Dot.: zaczynam od 11.09.06 kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez selenka Pokaż wiadomość
Ja się postaram wypowiedziec i wykorzystac moja medyczna wiedze do tego
1. Balon z brzucha wcale nie musi być spowodowany ciezkostrawnymi potrawami. Wystarczy ze jakiegos nie tolerujemy...ja np mam wzdecia po mleku i pomidorach w wiekszej ilosci. Prosze napisz co jesz na wieczor i pomyslimy . Po drugie nie polecam ( jako prawie lekarz ) picia tej przekletej herbaty Figura... Niestety to ona moze byc przyczyna twojego duzego brzucha...Podczas picia tej herbaty jelita maja bardzo ulatwione zadanie. Transport pokarmu przez nie jest bardzo łatwy i łatwiej tym samym sie wyprozniamy...Pozniej jelita sie rozleniwiaja..herbatki trzeba pic coraz wiecej az w ogole nie działa. Jelita nie sa w stanie juz tak efektywnie pracowac bo przeciez wczesniej pomagala im niezmiernie Figura. Stąd moga sie pojawic wzdęcia również.
2. Mozna poprawic jedzac 5 razy dziennie niewielkie posiłki i pijac zielona herbatke i np z samego rana ciepla wode z cytrynka.
3. Hula hop jest niezastapiony wedlug mnie. Wczoraj jak bylam u TZ od razu zauwazyl ze schudlam i najbardziej to w tali. powiedzial ze widac o wiele wieksze wciecie jestem teraz z tego powodu bardzo happy polecam hula -hop okolo 20 min dziennie ale ciezkie koniecznie

BARDZO CIE PROSZE nie pij juz tych herbatek, robia naprawde wiecej szkody niz pozytku. Pozdrawiam


Dziękuję za rzeczową odpowiedz.
Co do tej herbaty to pije ją tylko i wyłącznie ze względu na moje problemy z zaparciami.
Mój wieczorny posiałek to najczęściej: biały ser z dodatkami, kawałeczek grilowanej piersi z indyka lub kurczaka z surówkami lub jogurt. Do tego jabłko (uwielbiam!!)
Proszę odpowiedz mi w jaki sposób uregulować "tę sprawę w toalecie". Jeszcze raz dziękuję za odpowiedz
PS. Idę dziś kupić hula hop. Ale będzie zabawa!!!!!!!!!!!!!
BlueOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 08:02   #94
BlueOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 100
Dot.: zaczynam od 11.09.06 kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez BlueOla Pokaż wiadomość
A więc pierwszy sukces- chudnę, czuję się świetnie, mam mnóstwo energii. Z babskiej ciekawości musiałam się zważyć- 56,6- dla mnie super. Przez ostatni tydzień schudłam 1,1kg. Zostało mi jeszcze do zrzucenia jakieś 3-6kg.
Jak u Was koleżanki? Są już pierwsze sukcesy?

Niedziela 24 wrzesień 2006r.: waga pokazała 54,4kg. Zostało mi jeszcze tylko 5kg. Nigdy nie miałam więcej energii jak teraz. Chudne pomalutku ale zdrowo. A to wszystko dzięki zdrowemu, zbilansowanemu odżywianiu ( wykorzystałam wiele, wiele porad na forum) i codziennej dawce ruchu- od którego już chyba się uzależniłam. Jak u Was koleżanki? Zaczęłyśmy w kilka osób a zostałam chyba tu sama
BlueOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 08:15   #95
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: zaczynam od 11.09.06 kto ze mną ??

Ja tutaj jestem ciągle...
Mam nowy cel... wyrzeźbić talię, tj. powiększyć wcięcie... hh odpada, zobaczymy jak mi pójdzie z ćwiczeniami...

BlueOla - gratuluję !! I oby tak dalej
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 09:27   #96
selenka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 21
Dot.: zaczynam od 11.09.06 kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez BlueOla Pokaż wiadomość
Dziękuję za rzeczową odpowiedz.
Co do tej herbaty to pije ją tylko i wyłącznie ze względu na moje problemy z zaparciami.
Mój wieczorny posiałek to najczęściej: biały ser z dodatkami, kawałeczek grilowanej piersi z indyka lub kurczaka z surówkami lub jogurt. Do tego jabłko (uwielbiam!!)
Proszę odpowiedz mi w jaki sposób uregulować "tę sprawę w toalecie". Jeszcze raz dziękuję za odpowiedz
PS. Idę dziś kupić hula hop. Ale będzie zabawa!!!!!!!!!!!!!
niestety jako pierwsze bedziesz musiala odstawic herbatki figura. Na poczatku moze byc ciezko poniewaz przypuszczam ze organizm juz sie do niej przystosowal. Polecam za to diete boigata w blonnik: suszone brzoskwinie i śliwki , migdaly. Nie wiem jak wyglada twoj dzien, ale najlepiej jest rano troszke wiecej czasu poświecic w toalecie nauczyc organizm samodzielnego wydalania bez zadnych wspomagaczy. Nalezy zyc bez pospiechu, chociaz wiem ze w dzisiejszych czasach to jest trudne I JESZCZE JEDNO- jedz wolniej bez pospiechu, powolutku i w spokoju- to zapobiegnie nagromadzaniu sie gazów. Pozdrawiam
selenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 09:28   #97
selenka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 21
Dot.: zaczynam od 11.09.06 kto ze mną ??

a tak w ogole dziewczyny to ja tez jestem z Wami. Waga juz pokazuje 57 kg czyli jeszcze 5 do zrzucenia
selenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-01, 15:03   #98
BlueOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 100
Dot.: zaczynam od 11.09.06 kto ze mną ??

Chudnę a nasz wątek pomalutku umiera śmiercią naturalną. A szkoda.....
BlueOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 12:54   #99
slodka_babeczka
Raczkowanie
 
Avatar slodka_babeczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
GG do slodka_babeczka
Dot.: zaczynam od 11.09.06 kto ze mną ??

Czesc dziewczyny! Dawno sie nieodzywalam ale nie mialam czasu, a to szkola, praca.... Ale chce sie wam pochwalic ze schudlam 3kg wciagu 3 tygodni... Jestem z tego bardzo zadowolona... i strasznie mnie to mobilizuje aby dalej brnac w swoim postanowieniu...
Trzymajcie sie cieplutko i nie poddawajcie sie
__________________
Miłość to dar słońca,dar losu
i piękno chwili!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/2523a335f4.png
slodka_babeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 10:22   #100
BlueOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 100
Dot.: zaczynam od 11.09.06 kto ze mną ??

Musze się pochwalić: dziś bez trudu zmieściłam sie w spodnie, które nosiłam, kiedy byłam szczupła ( rozmiar spodni XS). Cieszę sie jak diabli
Zważyć się będę mogła dopiero w sobotę ( jade do teściów, w domu nie mam wagi). O wynikach poinformuję. Pozdrawiam
Aha: postanowiłam skusić się na Thermo Speed, bo ostatnio naprawdę dużo ćwicze i potrzebuje jakiegoś powera. Byłam w specjalistycznym sklepie dla sportowców i zasięgnęłam porady. Podobno ten preparat będzie idealny przy intensywnym, regularnym wysiłku
BlueOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 11:26   #101
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: zaczynam od 11.09.06 kto ze mną ??

ale wam zazdroszcze!!! samozaparcia i wytrwalosci ehhh ja jestem daremna musiala bym schdnac z 10 kilo codziennie obiecuje sobie ze od jutra dieta no i potem wymiekam juz mnie to wqrza potrzebuje porzadnego kopa ale jak??? wczoraj wieczorem rozpisalam sobie plan diety na dzien no i wyszlo mi ze mam tylko sniadanie przekaska i obiad bo pozniej jestem w pracy a tam nie mam czasu cos zjesc wracam ok 22 to juz jest zapozno cos wszamac sama nie wiem czy to tak moze zostac??postanowilam zjesc porzadnie sycace sniadanie ok 10bo wstaje po 9 ok 13 jakis owoc lub marchewka a obiad ok 15:30 -16;00 warzywa z mieskiem lub ryz brazowy z warzywami itp ale czy to rozsadne??a co do cwiczen nie umiem sie za to zabrac pocwicze 5 minut juz mam zadyszke i jestam cala mokra;d;d a za 2 tygodnie jade do polski ale mi bedzie wstyd najbardziej to wqrzaja mnie te *******one boczki nienawidze ich!!! poradzcie mi cos please!
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-04, 11:41   #102
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: zaczynam od 11.09.06 kto ze mną ??

no , a ja właśnie rozpoczełam studia , więc nie będe miała dużo czasu na jedzenie .
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 07:54   #103
BlueOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 100
Dot.: zaczynam od 11.09.06 kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
ale wam zazdroszcze!!! samozaparcia i wytrwalosci ehhh ja jestem daremna musiala bym schdnac z 10 kilo codziennie obiecuje sobie ze od jutra dieta no i potem wymiekam juz mnie to wqrza potrzebuje porzadnego kopa ale jak??? wczoraj wieczorem rozpisalam sobie plan diety na dzien no i wyszlo mi ze mam tylko sniadanie przekaska i obiad bo pozniej jestem w pracy a tam nie mam czasu cos zjesc wracam ok 22 to juz jest zapozno cos wszamac sama nie wiem czy to tak moze zostac??postanowilam zjesc porzadnie sycace sniadanie ok 10bo wstaje po 9 ok 13 jakis owoc lub marchewka a obiad ok 15:30 -16;00 warzywa z mieskiem lub ryz brazowy z warzywami itp ale czy to rozsadne??a co do cwiczen nie umiem sie za to zabrac pocwicze 5 minut juz mam zadyszke i jestam cala mokra;d;d a za 2 tygodnie jade do polski ale mi bedzie wstyd najbardziej to wqrzaja mnie te *******one boczki nienawidze ich!!! poradzcie mi cos please!

Spróbuj ćwiczyć codziennie 5 min- niezbyt intensywnie. Po kilku dniach nie będziesz już tak zmęczona i bez trudu dasz rade poćwiczyć 10 lub nawet 15 min. W krótkim czasie Twój organizm wytrzyma 30-40 min i tyle wystarczy. Pamiętaj,że ważna jest tu regularność wysiłku fizycznego. Trzymam za Ciebie kciuki. Mnie też było na początku trudno- zaczynałam od 10 min. Teraz ćwiczę 90 min i nawet po tym czasie nie jestem bardzo zmęczona.
BlueOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 09:55   #104
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: zaczynam od 11.09.06 kto ze mną ??

90 minut omg chyba bym padla na zawal sprobujezrobic tak jak doradzilas moze sie uda:P dzieki)
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 09:52   #105
BlueOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 100
Dot.: zaczynam od 11.09.06 kto ze mną ??

Jakoś pusto sie zrobiło w naszym wątku. Dziś się zważę po długim czasie. Jutro podam wyniki. Jak u Was??
BlueOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 13:08   #106
BlueOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 100
Dot.: zaczynam od 11.09.06 kto ze mną ??

12 pażdziernik: 54kg (-7kg)
BlueOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.