Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-12, 00:20   #61
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
A propos tej aukcji, moze wyciela metke, ta zawieszke, uprala, a potem stwierdzila, ze jednak nie bedzie chodzic i teraz sprzedaje
Ja akurat nigdy nie piore nowych rzeczy, wskakuje w nie od razu, bo a nuz po praniu straca swoja forme, kolor czy cus i wtedy nie bede miala radochy noszenia Ale moze sa osoby, ktore najpierw je piora.
no, tez mozliwe, z tego co wiem, to ludzie piora rzeczy po zakupie, choc ja do nich nie naleze . ale tak czy siak, niestety, dla mnie to juz nie jest wtedy NOWA rzecz - zwlaszcza, ze jak sama slusznie zauwazylas, mozna takim praniem uszkodzic co nieco. btw, kiedys na Targowiskowych plotkach byla dyskusja czy odkrecony i przetestowany na dloni blyszczyk moze uchodzic nadal za nowy produkt. imo, nie bardzo, dla mnie nowa rzecz to rzecz nierozdziewiczona w zaden sposob (a odkrecenie blyszczyka czy, o zgrozo - tuszu do rzes, jest w mojej ocenie ich defloracja wlasnie).

a na dobra noc - cos na odmiane:
komentarz negatywny:
Cytat:
Sukienka sprzedana poza Allegro osobie,której ofertę przebiłam-pewnie oferowała więcej.Chyba się nie spodobała,bo teraz ta osoba też ją sprzedaje.Dla mnie była bajka o młodszej siostrze,która wzięła sukienkę...SKRAJNA NIEUCZCIWOŚĆ!!!
w odpowiedzi komentarz pozytywny tej tresci:
Cytat:
GDY SIĘ ZŁAMIE ZASADY, CHOĆBY RAZ, TRZEBA ZA TO ZAPŁACIĆ. PRZEPRASZAM. DO DZIS MAM WYRZUTY SUMIENIA.
budujace, ze przynajmniej sprzedajaca miala umiala sie do tego przyznac i wystawila uczciwie komentarz.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 01:37   #62
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Moich mini Teosiek (z wątku perełkowego) jeszcze nie ma, choć pieniądze wpłaciłem 11. września (sprzedający nie raczył też odpowiedzieć na mojego @)
Sprawa załatwiona in plus, doczekałem się odpowiedzi i towaru zarazem (sprzedająca twierdzi, że przesyłkę nadała już dawno temu, jednak nic do niej nie wróciło; ostatecznie kazała podać dzień przelewu, nick z all i dane osobowe), dodała dodatkowo dwie miniaturki gratis za zwłokę

---

Siarko, naprawdę budujący i pozytywny przykład wynalazłaś
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 22:43   #63
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
no, tez mozliwe, z tego co wiem, to ludzie piora rzeczy po zakupie, choc ja do nich nie naleze . ale tak czy siak, niestety, dla mnie to juz nie jest wtedy NOWA rzecz - zwlaszcza, ze jak sama slusznie zauwazylas, mozna takim praniem uszkodzic co nieco. btw, kiedys na Targowiskowych plotkach byla dyskusja czy odkrecony i przetestowany na dloni blyszczyk moze uchodzic nadal za nowy produkt. imo, nie bardzo, dla mnie nowa rzecz to rzecz nierozdziewiczona w zaden sposob (a odkrecenie blyszczyka czy, o zgrozo - tuszu do rzes, jest w mojej ocenie ich defloracja wlasnie).

a na dobra noc - cos na odmiane:
komentarz negatywny:


w odpowiedzi komentarz pozytywny tej tresci:
budujace, ze przynajmniej sprzedajaca miala umiala sie do tego przyznac i wystawila uczciwie komentarz.
Ja zawsze piore po zakupie i wkładam do szafy. Zdarza mi sie nigdy nie nosic takiego ciucha potem, bo najpierw nie ma okazji, a potem sie mi jakoś odwidzi i bardzo mozliwe ze w przypadku ciucha też mogłabym dać opis, ze nowy (nie noszony) i podkreśliła, że wyprany tylko po kupieniu. Choc w sumie teraz to sama nie wiem.

W przypadku kosmetyku jednak jezeli testowany to juz dałabym używany.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Sprawa załatwiona in plus, doczekałem się odpowiedzi i towaru zarazem (sprzedająca twierdzi, że przesyłkę nadała już dawno temu, jednak nic do niej nie wróciło; ostatecznie kazała podać dzień przelewu, nick z all i dane osobowe), dodała dodatkowo dwie miniaturki gratis za zwłokę

---

Siarko, naprawdę budujący i pozytywny przykład wynalazłaś
To ładnie z jej strony
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 23:00   #64
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja zawsze piore po zakupie i wkładam do szafy. Zdarza mi sie nigdy nie nosic takiego ciucha potem, bo najpierw nie ma okazji, a potem sie mi jakoś odwidzi i bardzo mozliwe ze w przypadku ciucha też mogłabym dać opis, ze nowy (nie noszony) i podkreśliła, że wyprany tylko po kupieniu. Choc w sumie teraz to sama nie wiem.
hm, dla mnie rzecz nowa to taka, ktora nie byla nigdy noszona (oczywiscie, przymierzania tutaj nie licze), ani tym bardziej prana - ot, chocby stad, ze pranie mogloby "zamaskowac" ewentualne noszenie wczesniejsze rzeczy.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 23:26   #65
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
hm, dla mnie rzecz nowa to taka, ktora nie byla nigdy noszona (oczywiscie, przymierzania tutaj nie licze), ani tym bardziej prana - ot, chocby stad, ze pranie mogloby "zamaskowac" ewentualne noszenie wczesniejsze rzeczy.
Czasem nawet rzecz przymierzena ciezko zakwalifikowac jako nową zwlaszcza, że niektorzy przymierzacze chyba niekiedy boją sie dezodorantu . Więc wszystko jest względne
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 23:46   #66
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Czasem nawet rzecz przymierzena ciezko zakwalifikowac jako nową zwlaszcza, że niektorzy przymierzacze chyba niekiedy boją sie dezodorantu . Więc wszystko jest względne
nie wiem, po prostu dla mnie rzecz po upraniu jej nie jest rzecza nowa - ot, na przyklad nie dam jej w prezencie.

http://allegro.pl/paco-rabanne-xs-bl...714062486.html
z opisu:
Cytat:
Buteleczka jest pełna prawie do połowy.
zaraz mi sie przypomnialo to powiedzenie o tym jak optymista postrzega szklanke do polowy pelna^^.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paco.jpg (37,5 KB, 31 załadowań)
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-10-13 o 23:48
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 01:15   #67
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Czasem nawet rzecz przymierzena ciezko zakwalifikowac jako nową zwlaszcza, że niektorzy przymierzacze chyba niekiedy boją sie dezodorantu . Więc wszystko jest względne
Ba...ostatnio kupilam w orsey'u sweterek...upackany pomadka. A ze nie bylo drugiej szt w moim rozmiarze, to wzielam ta z pomadka Moglabym pomyslec, ze rzecz byla uzywana, a nie nowka

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/paco-rabanne-xs-bl...714062486.html
z opisu:
zaraz mi sie przypomnialo to powiedzenie o tym jak optymista postrzega szklanke do polowy pelna^^.
Trzeba zapytac, ktora polowa, ta mniejsza czy ta wieksza
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-14, 10:58   #68
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Poszłam tropem sprzedawcy z weryfikacyjnego wątku goya24, którego towar oceniono na podróbkę i takie kwiatki w komentarzach znalazłam (jako odpowiedź na negatywy i neutrale stwierdzające, że towar jest nieoryginalny):
"Klient ma prawo twierdzić co chce na temat produktu,towar pochodzi z importu niewiadomo jak długo magazynowany wiec i jakość może być słabsza ze względu na czas magazynowania ale szkoda tłumaczyć, poza tym cena jest adekwatna do jakości....."

"Produkt oryginalny,ale zakupiony w perfumerii zagranicznej z importu,wiec morze się różnić od perfum z polskiej perfumerii,ale jeżeli ktoś się nie zna to już inna sprawa...."
"Jaka cena taka jakość."

"Wielkie nieporozumienie allegrowicz nie umie korzystać z statusu reklamacji,po za tym szkoda słów na takich allegrowiczów,ma małe doświadczenie i tylko bruździ innym porządnym allegrowiczom,nie polecam zakupów ani sprzedaży z tym allegrow.."

No to się zbulwersowałam.
A pisownia wg oryginału

Edytowane przez dobbinka
Czas edycji: 2012-10-14 o 11:00
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 09:41   #69
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

I ja przyszłam się pobulwersować...

Jakieś 10 dni temu sprzedałam przedmiot na All, sprzedająca wybrała wysyłkę poleconym priorytetem. Na drugi dzień wysłałam zakupiony przedmiot takim właśnie listem.

Ostatnio dostaję mejla od sprzedającej, co się dzieje z przesyłką. Wpisałam numer przesyłki na stronie PP i okazuje się, że przesyłka dotarła następnego dnia po wysyłce, ale nie zastano w domu adresata i zostawiono Awizo. Taką właśnie informację przekazałam w mejlu sprzedającej.

Teraz sprzedająca wystawiła mi ocenę, że z MOJEJ winy opóźniła się wysyłka przedmiotu

Wiem, że to bzdura, ale i tak się zdenerwowałam
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 09:49   #70
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Jakieś 10 dni temu sprzedałam przedmiot na All, sprzedająca wybrała wysyłkę poleconym priorytetem. Na drugi dzień wysłałam zakupiony przedmiot takim właśnie listem.

Ostatnio dostaję mejla od sprzedającej, co się dzieje z przesyłką. Wpisałam numer przesyłki na stronie PP i okazuje się, że przesyłka dotarła następnego dnia po wysyłce, ale nie zastano w domu adresata i zostawiono Awizo. Taką właśnie informację przekazałam w mejlu sprzedającej.

Teraz sprzedająca wystawiła mi ocenę, że z MOJEJ winy opóźniła się wysyłka przedmiotu

Wiem, że to bzdura, ale i tak się zdenerwowałam
krolewno, tez bym sie zdenerwowala. a jestes pewna, ze to ona pojechala Ci po gwiazdkach?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 09:53   #71
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
I ja przyszłam się pobulwersować...

Jakieś 10 dni temu sprzedałam przedmiot na All, sprzedająca wybrała wysyłkę poleconym priorytetem. Na drugi dzień wysłałam zakupiony przedmiot takim właśnie listem.

Ostatnio dostaję mejla od sprzedającej, co się dzieje z przesyłką. Wpisałam numer przesyłki na stronie PP i okazuje się, że przesyłka dotarła następnego dnia po wysyłce, ale nie zastano w domu adresata i zostawiono Awizo. Taką właśnie informację przekazałam w mejlu sprzedającej.

Teraz sprzedająca wystawiła mi ocenę, że z MOJEJ winy opóźniła się wysyłka przedmiotu

Wiem, że to bzdura, ale i tak się zdenerwowałam
Jeżeli byłabym pewna, że to konkretna kupująca poztywa by nie dostała , chamstwa i głupoty nie zniesę . Na drugi raz niech pomyśli co zaznacza a nie wystawia komentarze od czapy .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 09:58   #72
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
krolewno, tez bym sie zdenerwowala. a jestes pewna, ze to ona pojechala Ci po gwiazdkach?
tak, jestem pewna, że to ta sprzedająca

są pieczątki z datą na przesyłkach i nawet na stronie jest informacja, kiedy dotarło itp. ale to i tak moja wina, że sprzedająca odebrała przesyłkę po takim czasie ludzie, trzymajcie mnie...
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 10:02   #73
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
tak, jestem pewna, że to ta sprzedająca

są pieczątki z datą na przesyłkach i nawet na stronie jest informacja, kiedy dotarło itp. ale to i tak moja wina, że sprzedająca odebrała przesyłkę po takim czasie ludzie, trzymajcie mnie...
No a czyja wina? Czyjaś być musi a przecież nie Hrabini . Ja bym walła neutrala z opisem dlaczego .

EDIT: i ja muszę sledzić co i jak bo też mam z tego m-ca odjęte gwiazdki za czas realizacji zamówienia... i za bezsensowne odejmowanie gwiazdek pozytywa nie będzie, niestety...

Edytowane przez Asiuuuuula
Czas edycji: 2012-10-17 o 10:06
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 10:14   #74
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
No a czyja wina? Czyjaś być musi a przecież nie Hrabini . Ja bym walła neutrala z opisem dlaczego .

EDIT: i ja muszę sledzić co i jak bo też mam z tego m-ca odjęte gwiazdki za czas realizacji zamówienia... i za bezsensowne odejmowanie gwiazdek pozytywa nie będzie, niestety...
ha, a da się sprawdzić, kto jakie gwiazdki wystawia? Nie sprzedaję dużo, ale właśnie zobaczyłam, że mam jedną opinię "nieuprzejma obsługa" - ciekawa jestem, za co to...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 10:19   #75
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
tak, jestem pewna, że to ta sprzedająca
Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
EDIT: i ja muszę sledzić co i jak bo też mam z tego m-ca odjęte gwiazdki za czas realizacji zamówienia... i za bezsensowne odejmowanie gwiazdek pozytywa nie będzie, niestety...
ja Was podziwiam, ze potraficie wytypowac delikwenta^^. pamietam, ze kiedys dostalam w danym miesiacu komentarze z samymi superlatywami i co - ujety byly gwiazdki za droga wysylke i chyba za czas wysylki. co do kontaktu ze mna - na mejle odpisuje praktycznie zawsze, a tez mialam ujete gwiazdki tutaj. chociaz i tak hitem sezonu bylo, jak przez blisko poltora roku ciagnela sie za mna obnizona ocena za zgodnosc przedmiotu z opisem (tutaj akurat jestem pewna, bo co miesiac mialam identyczny rozklad "ubytkow" w tej czesci). zmieniono mi to nie tak dawno, jak sadze, celem zadoscuczynienia za OMYLKOWO usunieta aukcje. btw, pisalam tutaj, ze wygralam z Allegro przy podejrzeniu mnie o podrobke ?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-10-17 o 10:20
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 10:29   #76
maja_02
Wtajemniczenie
 
Avatar maja_02
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: 3M
Wiadomości: 2 435
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
... btw, pisalam tutaj, ze wygralam z Allegro przy podejrzeniu mnie o podrobke ?
napisz coś więcej
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają personel

wymienię Yankee i Kringle

przygarnę puste słoje po tumblerach odwdzięczę się czym chata bogata
maja_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 10:45   #77
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
ha, a da się sprawdzić, kto jakie gwiazdki wystawia? Nie sprzedaję dużo, ale właśnie zobaczyłam, że mam jedną opinię "nieuprzejma obsługa" - ciekawa jestem, za co to...
Nie da się niestety ale jak masz zapisane jakie masz na dzień jakis tam i sprawdzisz po wystwieniu przez kogos komentarza to wiadomo kto wprowadził zmiany
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ja Was podziwiam, ze potraficie wytypowac delikwenta^^. pamietam, ze kiedys dostalam w danym miesiacu komentarze z samymi superlatywami i co - ujety byly gwiazdki za droga wysylke i chyba za czas wysylki. co do kontaktu ze mna - na mejle odpisuje praktycznie zawsze, a tez mialam ujete gwiazdki tutaj. chociaz i tak hitem sezonu bylo, jak przez blisko poltora roku ciagnela sie za mna obnizona ocena za zgodnosc przedmiotu z opisem (tutaj akurat jestem pewna, bo co miesiac mialam identyczny rozklad "ubytkow" w tej czesci). zmieniono mi to nie tak dawno, jak sadze, celem zadoscuczynienia za OMYLKOWO usunieta aukcje. btw, pisalam tutaj, ze wygralam z Allegro przy podejrzeniu mnie o podrobke ?
No właśnie tylko na podst. wyżej wymienionego sposobu można . Ludziom wydaje się, że są tacy ważni jak mogą coś pozaznaczać anonimowo .

O, gratki, co Ci odpisali? ,
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 10:52   #78
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez maja_02 Pokaż wiadomość
napisz coś więcej
Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
O, gratki, co Ci odpisali? ,
obiecuje, ze poszukam tych mejli i wkleje, ale moze to troche potrwac, bo najpierw musze je jakos w czasie umiejscowic^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 10:59   #79
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
btw, pisalam tutaj, ze wygralam z Allegro przy podejrzeniu mnie o podrobke ?
też jestem ciekawa

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Nie da się niestety ale jak masz zapisane jakie masz na dzień jakis tam i sprawdzisz po wystwieniu przez kogos komentarza to wiadomo kto wprowadził zmiany
też w ten sposób sprawdzam + mejle od sprzedającej odnośnie przedłużającego się czasu przesyłki w tym wypadku
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 11:24   #80
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Nie da się niestety ale jak masz zapisane jakie masz na dzień jakis tam i sprawdzisz po wystwieniu przez kogos komentarza to wiadomo kto wprowadził zmiany

No właśnie tylko na podst. wyżej wymienionego sposobu można . Ludziom wydaje się, że są tacy ważni jak mogą coś pozaznaczać anonimowo .
,
No niestety, ale jednak sie nie da, bo gwiazdki aktualizują sie co kazde 10 wystawionych ocen, a nie po kazdej ocenie.

Wiec kiedy dajmy na to zmienia Ci sie gwiazdki, to znaczy tylko tyle, ze ktos z ostatnich dziesięciu osob ci po nich pojechał. Wystawianie neutrala na tej podstawie jest dla mnie dyskusyjne, bo po gwiazdkach moze ci pojechac ktos kto nie zgłosil zadnych zastrzeżeń, a ten, który zgłosił może sprawę olać i nie odjąć Ci nic.



Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
też jestem ciekawa



też w ten sposób sprawdzam + mejle od sprzedającej odnośnie przedłużającego się czasu przesyłki w tym wypadku
maila od KUPUJĄCEJ chyba wszedzie pisałas, że od sprzedającej
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 11:28   #81
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
No niestety, ale jednak sie nie da, bo gwiazdki aktualizują sie co kazde 10 wystawionych ocen, a nie po kazdej ocenie.

Wiec kiedy dajmy na to zmienia Ci sie gwiazdki, to znaczy tylko tyle, ze ktos z ostatnich dziesięciu osob ci po nich pojechał. Wystawianie neutrala na tej podstawie jest dla mnie dyskusyjne, bo po gwiazdkach moze ci pojechac ktos kto nie zgłosil zadnych zastrzeżeń, a ten, który zgłosił może sprawę olać i nie odjąć Ci nic.
no, wlasnie dlatego napisalam, ze ja nie potrafie wytypowac osoby, ktora mi obnizyla gwiazdki - chocby wlasnie stad, ze jak wskazywalam - mialam sytuacje, ze wszystkie komentarze byly gleboko pozytywne, a jednak gwiazdek ktos mi ujal.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 11:28   #82
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
No niestety, ale jednak sie nie da, bo gwiazdki aktualizują sie co kazde 10 wystawionych ocen, a nie po kazdej ocenie.

Wiec kiedy dajmy na to zmienia Ci sie gwiazdki, to znaczy tylko tyle, ze ktos z ostatnich dziesięciu osob ci po nich pojechał. Wystawianie neutrala na tej podstawie jest dla mnie dyskusyjne, bo po gwiazdkach moze ci pojechac ktos kto nie zgłosil zadnych zastrzeżeń, a ten, który zgłosił może sprawę olać i nie odjąć Ci nic.
Nie chodzi mi o same gwiazdki tylko to co widzimy po rozwinięciu Komentarze i ocena sprzedaży ==> ocena sprzedaży , tam na dole masz z 3 ost. miesięcy.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 11:44   #83
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi o same gwiazdki tylko to co widzimy po rozwinięciu Komentarze i ocena sprzedaży ==> ocena sprzedaży , tam na dole masz z 3 ost. miesięcy.
No widze, ale jak na tej podstawie chcesz w sposób pewny wytypowac osobe, która ci obnizyła ocene? Przeciez tam tez nie aktualizuje sie po kazdej ocenie chyba?

Jak mowiłam ktos teoretycznie niezadowolony moze poprzestac na zaznaczeniu np. w komentarzu, ze "coś długo szło", a inny da koment w samych superlatywach i odejmie ci punkty.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 11:48   #84
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
No widze, ale jak na tej podstawie chcesz w sposób pewny wytypowac osobe, która ci obnizyła ocene? Przeciez tam tez nie aktualizuje sie po kazdej ocenie chyba?
(...).
nawet na pewno
ja mam za październik średnią 0 chociaż dostałam komentarz jako sprzedająca w tym miesiącu ...
średnia z miesiąca liczy się na koniec miesiąca jak sądzę
więc mozna dopaść winowajcę pod warunkiem, że się sprzedaje jedną rzecz na miesiąc i dostaje w tym samym miesiącu komentarz

Edytowane przez BigMama
Czas edycji: 2012-10-17 o 11:51
BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 11:54   #85
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
więc mozna dopaść winowajcę pod warunkiem, że się sprzedaje jedną rzecz na miesiąc i dostaje w tym samym miesiącu komentarz
tez tak uwazam, bo przy wiekszej liczbie osob trudno byc czegos pewnym, tym bardziej, ze im dluzej sprzedaje/kupuje, to widze, ze ludzie dziwne som i tak jak pisala pin3ska - trudno na 100% przewidziec jak zachowaja sie w ocenie gwiazdkowej.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 11:58   #86
Goldlight
Zona najukochanszego Meza
 
Avatar Goldlight
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Matlock Island
Wiadomości: 2 745
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi o same gwiazdki tylko to co widzimy po rozwinięciu Komentarze i ocena sprzedaży ==> ocena sprzedaży , tam na dole masz z 3 ost. miesięcy.
\Odemnie dostalas same maksy
__________________
ILOVEMY Husband!!!
Goldlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:12   #87
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
nawet na pewno
ja mam za październik średnią 0 chociaż dostałam komentarz jako sprzedająca w tym miesiącu ...
średnia z miesiąca liczy się na koniec miesiąca jak sądzę
więc mozna dopaść winowajcę pod warunkiem, że się sprzedaje jedną rzecz na miesiąc i dostaje w tym samym miesiącu komentarz
A no to dooopka myślałam, że od razu widać odjętu punkt i za co... dobrze, że jeszcze nie zaczęłam tak robić .
Cytat:
Napisane przez Goldlight Pokaż wiadomość
\Odemnie dostalas same maksy
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:17   #88
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Wiem że ten temat się przewijał, ale nie mogę znaleźć konkretów. W piątek kupiono ode mnie perfumy (na allegro), od razu dostałam formularz płatności i dostawy (opcja przelew bankowy). Po czterech dniach posłałam przypomnienie z allegro - cisza. Panna logowała się na allegro ostatnio wczoraj - więc nie ma opcji braku dostępu do netu. Nie zamierzam do niej dzwonić, żeby przypomnieć, że łaskawie powinna zapłacić.

Czy po wysłaniu formularza zwrotu prowizji powinnam czekać, czy od razu walnąć negatywa? Chodzi mi tylko o regulamin - nie znalazłam nic na ten temat.

Dodam jeszcze, że moja kupująca ma na 19 ocen trzy negatywy za to, że kupiła i nie zapłaciła...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:22   #89
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
A no to dooopka myślałam, że od razu widać odjętu punkt i za co... dobrze, że jeszcze nie zaczęłam tak robić .
Asiu, ale wtedy anonimowosc bylaby calkowicie iluzoryczna.

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Wiem że ten temat się przewijał, ale nie mogę znaleźć konkretów. W piątek kupiono ode mnie perfumy (na allegro), od razu dostałam formularz płatności i dostawy (opcja przelew bankowy). Po czterech dniach posłałam przypomnienie z allegro - cisza. Panna logowała się na allegro ostatnio wczoraj - więc nie ma opcji braku dostępu do netu. Nie zamierzam do niej dzwonić, żeby przypomnieć, że łaskawie powinna zapłacić.

Czy po wysłaniu formularza zwrotu prowizji powinnam czekać, czy od razu walnąć negatywa? Chodzi mi tylko o regulamin - nie znalazłam nic na ten temat.
nega mozesz walnac zawsze, regulamin tutaj niewazny.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:23   #90
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Asiu, ale wtedy anonimowosc bylaby calkowicie iluzoryczna.
Szkoda, że nie ma na to sposobu
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-29 14:32:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.