Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-28, 21:17   #4681
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
No to w sumie dobre wiadomości u Ciebie
Ja przez pewien czas próbowałam godzin trzy prace jednocześnie (w dwóch zasuwał cały czas, a tu jeszcze chwilowo trzecia wpadła) cięzko było i w sumie to nie warto tak się zabijac zwłaszcza gdy ma się rodzinę, no ale już zmądrzałam i jest dobrze
z książek to wpadłam po uszy w Uniwersum Metro
Halloween w Krakowie -super, ja teoretycznie tego święta nie obchodzę, ale w tym roku trochę symbolicznie ale jednak praktykowałam z synem - zrobiliśmy lampion z dyni, liściaste duszki robiliśmy, upijaliśmy się Coca-Colą i objadaliśmy chipsami mając pomalowane twarze -o 22 wrócił TŻ z pracy to go wystraszliśmy (pewnie więcej udawał) i dostaliśmy torbę cukierków - po takim obejściu Halloween oczywiście nie schudłam, ale za to jest co wspominac

a gdzie reszta - co słychac u pozostałych?
To super, że była taka zabawa

Cytat:
Napisane przez Gumisiek007 Pokaż wiadomość
Jestem

Miło, że ktoś się na wątku odezwał bo troszkę już czasu minęło od ostatniego posta, a kiedyś nie nadążałam czytać nowych

Od kiedy mam czytnik, czytam znacznie więcej niż normalnie. Aktualnie pochłaniam "Musiałam odejść" czyli wspomnienia żony i syna Osamy Bin Ladena. Nie myślałam, że tak mnie wciągnie..

Prywatnie, pracuję tam gdzie pracowałam, ale niestety finansowo jest na tyle kiepsko, że szukam jeszcze czegoś dodatkowego. Zamieszkałam z TŻ ale to już chyba wspominałam. Halloween nie obchodziłam ale miałam ochotę zrobić dyniowy lampion. Niestety brakło czasu.

A teraz ogladądam czas honoru
I jak się teraz układa z pracą?

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Heja dziewczyny
Ja ostatnio znowu sporo biografii lykam, szczegolnie zachwycila mnie ksiazka o Judy Garland Oprocz tego swietna byla powiesc Zawolajcie polozna i Do zobaczenia w zaswiatach Pierrena Lemaitre. Teraz na tapecie Stephen King i ksiazka o historii Hollywood.

A prywatnie po staremu, ten sam maz, ta sama corka (teraz 3 i półletnia panna chodzaca do przedszkola), ta sama praca. Od czerwca regularnie biegam na zumbe i jest super. No i wlasnie wracam do postcrossingu
Właśnie widzę na wątku ,,Czytaniowym'' że czytasz jak szalona U mnie to jakoś zmalało, chyba że mangi.
Na fitnessie również Cię widuję

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Smutno, że wątek umarł? Szkoda, ja za wiele nie czytam ostatnio, bo mam sporo nauki. Zosia biega, a my za nią - długo na to czekaliśmy, trzeba było rehabilitować, ale wszystko jest na dobrej drodze. Gada jak najęta, buzia jej się nie zamyka. Już za 3 miesiące kończy 2 lata, nie wiem kiedy to zleciało...

Mam nadzieję, że wątek odżyje, i wiosna nam przyniesie zmiany, czyli kolejną część....

Ciekawam co u Marioli i jej chłopów - odezwij się!!!

Piszcie babki!
Nom szkoda kiedyś to leeciały posty
Cieszę się, że z córeczką jest ok

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Scarlett kiedy to zleciało. Wydaje sie, że dopiero w ciaży byłaś.

U mnie różnie z tym czytaniem. Czasu nie ma zacząć, ale jak juz się dorwe to o całym świecie zapominam.
U mnie czas jest, ale jakoś z ochotą średnio mam nadzieję, że to się zmieni...

U mnie też nic nowego czy zaskakującego byłam na maratonie ,,Władcy'' i ,,Hobbita'' - to pierwsze to kocham od podstawówki, a ekranizacje nawet po tylu ,,obczajaniach''potrafią mnie wzruszyć. ,,Hobbit'' jakoś dla mnie nie trzyma poziomu za duże odstępstwa od książki jednak i przekombinowanie.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 19:39   #4682
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Smutno, że wątek umarł? Szkoda, ja za wiele nie czytam ostatnio, bo mam sporo nauki. Zosia biega, a my za nią - długo na to czekaliśmy, trzeba było rehabilitować, ale wszystko jest na dobrej drodze. Gada jak najęta, buzia jej się nie zamyka. Już za 3 miesiące kończy 2 lata, nie wiem kiedy to zleciało...

Mam nadzieję, że wątek odżyje, i wiosna nam przyniesie zmiany, czyli kolejną część....

Ciekawam co u Marioli i jej chłopów - odezwij się!!!

Piszcie babki!
Hehe, no dzieciaki szybko rosna, moja juz w kwietniu 4 latka skonczy.
Ciesze sie, ze rehabilitacja przyniosla rezultaty






Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
To super, że była taka zabawa



I jak się teraz układa z pracą?



Właśnie widzę na wątku ,,Czytaniowym'' że czytasz jak szalona U mnie to jakoś zmalało, chyba że mangi.
Na fitnessie również Cię widuję



Nom szkoda kiedyś to leeciały posty
Cieszę się, że z córeczką jest ok



U mnie czas jest, ale jakoś z ochotą średnio mam nadzieję, że to się zmieni...

U mnie też nic nowego czy zaskakującego byłam na maratonie ,,Władcy'' i ,,Hobbita'' - to pierwsze to kocham od podstawówki, a ekranizacje nawet po tylu ,,obczajaniach''potrafią mnie wzruszyć. ,,Hobbit'' jakoś dla mnie nie trzyma poziomu za duże odstępstwa od książki jednak i przekombinowanie.
Ano czytam, szczegolnie, jak mam wolne. W podpisie mam nieaktualna liczbe ksiazek, bo wlasnie pyknela mi 60ta w tym roku jakos mam wene, na czytniku i w wersji papierowej mnostwo fajnych powiesci. teraz akurat tradycyjnie czytam Czlowieka, ktory wszedl na wzgorze, a zszedl z gory, a w ebooku zaczelam bardzo wciagajaca powiesci Opowiesci dawnego Kairu.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 11:09   #4683
Gumisiek007
Zadomowienie
 
Avatar Gumisiek007
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 569
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Dziewczyny!
Odgrzebałam hasło, odgrzebałam wątek. Jesteście tam jeszcze? Czytacie? Co u Was?
Gumisiek007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 14:48   #4684
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Hej Gumisiek
Ja w międzyczasie dorobilam się mieszkania i mam 3 miesięczna córeczkę
A na Święta kupiłam czytnik, więc czytam ile dziecko pozwala
A co tam u Ciebie?
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 14:51   #4685
Gumisiek007
Zadomowienie
 
Avatar Gumisiek007
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 569
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Ooo gratulacje!
A ja, zmieniłam pracę, zamieszkałam z TŻ, dzieci nie mam i czytam ile wlezie 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiek007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 22:49   #4686
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Heeej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 04:49   #4687
Gumisiek007
Zadomowienie
 
Avatar Gumisiek007
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 569
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

No hej 🤗

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiek007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-28, 06:16   #4688
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Blondi gratulacje!

Mojej małej babie właśnie stuknęło 4 lata
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 06:18   #4689
Gumisiek007
Zadomowienie
 
Avatar Gumisiek007
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 569
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Hej Scarlett! Kurcze, ile to czasu minęło! Mała dokazuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiek007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 06:44   #4690
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Gumisiek007 Pokaż wiadomość
Hej Scarlett! Kurcze, ile to czasu minęło! Mała dokazuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie taka mała, ma właśnie metr chodzi do przedszkola, które na szczęście uwielbia (za ten milion monet spróbowałaby nie ), tam się wydokazuje. Niestety mamy wszyscy sporo problemów zdrowotnych, a w moim przypadku przynoszone przez nią infekcje pogarszają moje problemy. Niestety ostatnie 2 miesiące to pasmo infekcji + zaostrzanie mojej choroby + eskalacja upierdliwych nastrojów + brak wyszalenia się w przedszkolu powodują, że atmosfera bywa deczko nerwowa (kupa wysiłku wkładana w to, żeby sie nie pozabijać)

Za swój sukces uważam ciągłe "maaaamoooooo, pocytaj mi!!!!!"
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 05:05   #4691
Gumisiek007
Zadomowienie
 
Avatar Gumisiek007
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 569
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

To kiepsko z tym zdrowiem, pamiętam Twoje przeboje w ciąży... co teraz czytasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiek007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-06, 18:11   #4692
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Żyjemy nie wiem czemu wątek mi nie wyskoczył w ustawieniach

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Blondi gratulacje!

Mojej małej babie właśnie stuknęło 4 lata
Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Hej Gumisiek
Ja w międzyczasie dorobilam się mieszkania i mam 3 miesięczna córeczkę
A na Święta kupiłam czytnik, więc czytam ile dziecko pozwala
A co tam u Ciebie?
Cytat:
Napisane przez Gumisiek007 Pokaż wiadomość
Ooo gratulacje!
A ja, zmieniłam pracę, zamieszkałam z TŻ, dzieci nie mam i czytam ile wlezie 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulację dla Was
Gumisiek - gdzie teraz pracujesz?

Miałam przestój w czytaniu bo praca i magisterka mnie wykańczały - jakiś czas temu praca porzucona i studia ukończone odkładam z czego się da kasę na studia podyplomowe na UJ. Zaczynam z przyjaciółką na jesień.
Ciągle bezdzietna i bezfacetowa z wyboru Knajpuję, piję i korzystam z życia ile się da (i dopóki kasa się zgadza )
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 18:43   #4693
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Gumisiek007 Pokaż wiadomość
To kiepsko z tym zdrowiem, pamiętam Twoje przeboje w ciąży... co teraz czytasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego po trochu, chciałabym szybciej, żeby część książek wyleciało z chaty, w ogóle chciałabym mieć biblioteczkę z samymi perełkami najlepiej. Chyba się starzeję, bo ilość rzeczy w mieszkaniu coraz bardziej mi ciąży, ciągle patrzę czego by tu się pozbyć.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 18:56   #4694
Gumisiek007
Zadomowienie
 
Avatar Gumisiek007
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 569
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Żyjemy nie wiem czemu wątek mi nie wyskoczył w ustawieniach

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------







Gratulację dla Was
Gumisiek - gdzie teraz pracujesz?

Miałam przestój w czytaniu bo praca i magisterka mnie wykańczały - jakiś czas temu praca porzucona i studia ukończone odkładam z czego się da kasę na studia podyplomowe na UJ. Zaczynam z przyjaciółką na jesień.
Ciągle bezdzietna i bezfacetowa z wyboru Knajpuję, piję i korzystam z życia ile się da (i dopóki kasa się zgadza )
Aktualnie w ubezpieczeniach 😄
Fajnie, że się odezwałaś. Co zamierzasz studiować? Przez jakiś czas też chodził za mną pomysł dokształcenia się ale kurcze, czy nie jestem już za stara 😂

Scarlett, sztuka minimalizmu to coś, czego powinnam zacząć się uczyć. Niestety, jestem typem zbieracza, mam mnóstwo zbędnych rzeczy, które "na pewno KIEDYŚ się przydadzą". Tyle, że to "kiedyś" nie nadchodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiek007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 19:01   #4695
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Gumisiek007 Pokaż wiadomość
Aktualnie w ubezpieczeniach 😄
Fajnie, że się odezwałaś. Co zamierzasz studiować? Przez jakiś czas też chodził za mną pomysł dokształcenia się ale kurcze, czy nie jestem już za stara 😂

Scarlett, sztuka minimalizmu to coś, czego powinnam zacząć się uczyć. Niestety, jestem typem zbieracza, mam mnóstwo zbędnych rzeczy, które "na pewno KIEDYŚ się przydadzą". Tyle, że to "kiedyś" nie nadchodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecam Dominique Loreau, zwłaszcza "Sztukę minimalizmu" i "Sztukę prostoty", zamierzam sięgnąć po nie ponownie. Mam problem z rzeczami sentymentalnymi, mam ich po prostu za dużo.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 19:05   #4696
Gumisiek007
Zadomowienie
 
Avatar Gumisiek007
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 569
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Ja mam wszystkiego za dużo, nawet talerzy mam tyle, że mogłabym nie myć ze dwa tygodnie jak nic.. nie wiem skąd u mnie ta potrzeba gromadzenia.

Jestem w połowie Cień wiatru C.R Zafon i nie wiem co myśleć, raz mi się podoba i ciekawi, żeby za chwilę się dłużyć i zniechęcać. A książki w kolejce aż piszczą "weź mnie, weź mnie"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiek007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 19:09   #4697
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Gumisiek007 Pokaż wiadomość
Ja mam wszystkiego za dużo, nawet talerzy mam tyle, że mogłabym nie myć ze dwa tygodnie jak nic.. nie wiem skąd u mnie ta potrzeba gromadzenia.

Jestem w połowie Cień wiatru C.R Zafon i nie wiem co myśleć, raz mi się podoba i ciekawi, żeby za chwilę się dłużyć i zniechęcać. A książki w kolejce aż piszczą "weź mnie, weź mnie"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Życia mi nie wystarczy na przeczytanie wszystkiego co bym chciała - może i dobrze, bo gdybym kiedyś stwierdziła, że nie mam już co czytać to nic tylko się do trumny kłaść.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 19:24   #4698
Gumisiek007
Zadomowienie
 
Avatar Gumisiek007
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 569
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Mam tak samo. Chodziło mi raczej o to, że niekiedy podczas nieciekawej lektury, pojawia się dylemat: kończyć czy porzucić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiek007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 19:58   #4699
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Gumisiek007 Pokaż wiadomość
Aktualnie w ubezpieczeniach ��
Fajnie, że się odezwałaś. Co zamierzasz studiować? Przez jakiś czas też chodził za mną pomysł dokształcenia się ale kurcze, czy nie jestem już za stara ��

Scarlett, sztuka minimalizmu to coś, czego powinnam zacząć się uczyć. Niestety, jestem typem zbieracza, mam mnóstwo zbędnych rzeczy, które "na pewno KIEDYŚ się przydadzą". Tyle, że to "kiedyś" nie nadchodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że mogłabyś poczytać książki wypisane przez Scarlett, robią trochę przemeblowania w głowie. No i jaki spokój bez tylu ilości rzeczy, bezcenne.

Nigdy nie jest się za starym na naukę co do tego nie ma wątpliwości.
Chcę prawo dowodowe na katedrze kryminalistyki, czyli coś związanego z resocjalizacją. Jestem ogólnie zawiedziona poziomem moje uczelni i nauczania, dlatego szukam czegoś żeby się dokształcić.

Długo już mieszkasz z TŻ?

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Polecam Dominique Loreau, zwłaszcza "Sztukę minimalizmu" i "Sztukę prostoty", zamierzam sięgnąć po nie ponownie. Mam problem z rzeczami sentymentalnymi, mam ich po prostu za dużo.
Również polecam ,,Sztukę minimalizmu'', dzięki niej odgruzowałam swój pokój i mam tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Ogólnie bardzo mi się podoba japońska estetyka i staram się tak ozdabiać pokoik
Żeby tak jeszcze kiedyś Japonię zwiedzić
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-06, 20:02   #4700
Gumisiek007
Zadomowienie
 
Avatar Gumisiek007
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 569
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Myślę, że mogłabyś poczytać książki wypisane przez Scarlett, robią trochę przemeblowania w głowie. No i jaki spokój bez tylu ilości rzeczy, bezcenne.

Nigdy nie jest się za starym na naukę co do tego nie ma wątpliwości.
Chcę prawo dowodowe na katedrze kryminalistyki, czyli coś związanego z resocjalizacją. Jestem ogólnie zawiedziona poziomem moje uczelni i nauczania, dlatego szukam czegoś żeby się dokształcić.

Długo już mieszkasz z TŻ?



Również polecam ,,Sztukę minimalizmu'', dzięki niej odgruzowałam swój pokój i mam tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Ogólnie bardzo mi się podoba japońska estetyka i staram się tak ozdabiać pokoik
Żeby tak jeszcze kiedyś Japonię zwiedzić
Czyli u Ciebie bez zmian w tej kwestii 😁 fajnie, grunt to postawić sobie jakiś cel i do niego wytrwale dążyć.

Wiem, muszę coś z tym zrobić bo mnie też to przytłacza troszkę.

To musi być bardzo ciekawy kierunek!

Już chyba 2 lata będzie 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiek007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 20:08   #4701
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Gumisiek007 Pokaż wiadomość
Czyli u Ciebie bez zmian w tej kwestii 😁 fajnie, grunt to postawić sobie jakiś cel i do niego wytrwale dążyć.

Wiem, muszę coś z tym zrobić bo mnie też to przytłacza troszkę.

To musi być bardzo ciekawy kierunek!

Już chyba 2 lata będzie 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Udało się znaleźć swoją ,,niszę'' że tak powiem Tylko z pracą w zawodzie może nie być za ciekawie, no ale trudno. No i przez studia mimo że związane z zainteresowaniami to mam wrażenie że stoję w miejscu, albo coś z tym zrobię, albo będę tylko tylko samym mgr nie reprezentując niczego muszę nadganiać książkami tematycznymi.

To już kawałek a jak tam zwierzaki?
A na co chciałabyś pójść na dalsze kształcenie?
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 20:11   #4702
Gumisiek007
Zadomowienie
 
Avatar Gumisiek007
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 569
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Ech, różnie z tym bywa, zależy od dnia, raz mi w głowie administracja, raz rachunkowość, raz wycena mienia, tysiąc pomysłów na sekundę.

Niestety, pod koniec zeszłego roku musiałam uśpić jedną z kotek 😔
A Ty masz jakieś zwierzaki (nie pamiętam już)?

Czemu ciężko z pracą? Mam wrażenie, że to dość ciężki kawałek chleba i konkurencja niewielka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiek007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 20:34   #4703
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Gumisiek007 Pokaż wiadomość
Ech, różnie z tym bywa, zależy od dnia, raz mi w głowie administracja, raz rachunkowość, raz wycena mienia, tysiąc pomysłów na sekundę.

Niestety, pod koniec zeszłego roku musiałam uśpić jedną z kotek 😔
A Ty masz jakieś zwierzaki (nie pamiętam już)?

Czemu ciężko z pracą? Mam wrażenie, że to dość ciężki kawałek chleba i konkurencja niewielka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogólnie pedagogika jest słabo opłacana, w więziennictwie czy schroniskach czy ośrodkach nie chcą za bardzo kobiet (i ogólnie ciężko tam, miałam praktyki) dlatego chciałabym w kuratelę, ale to też się wiąże z robieniem aplikacji, dodatkowe koszty, ale w niczym innym się raczej nie widzę, myślę że będę cisnąć do końca w tym kierunku. Bardziej po tej podyplomówce będę się zastanawiać w czym ostatecznie chcę pracować, kurator to takie moje marzenie. Teraz nie czuję się nawet kompetentna by pracować w zawodzie mimo dobrych ocen, w przeciwieństwie innych osób z roku. Ale dla mnie to ogólnie poważna sprawa, wiadomo co ogólnie mówi się o dzisiejszych studentach, a nie chciałabym być jednym z nich.

A to bardziej studia, podyplomówka czy kursy? Zazdroszczę ścisłego umysłu, ja bym się nie nadawała. Ale fajnie że myślisz o edukacji, to Ci się z pewnością przyda. Nie znam się, ale wycena mienia brzmi ciekawie

Oj, szkoda kici co jej było? A druga się trzyma?
Mam kolejnego chomika, Popiołka ma jakieś półtora roku, przekochana jest, ale ma swoje akcje. Jestem chomiczym człowiekiem.

Skoro masz kicię, to znasz się na karmach? Bo czytałam że niektóre marki są złe i napchane chemią - przyjaciółka wzięła 12 letnią kicię ze schroniska, która ma duże problemy z trzustką, żołądkiem i ogólnie wnętrznościami. Musi jeść delikatne karmy, masz może pomysł co jej kupować? Niedawno kupiłyśmy jej Gurment i jej smakowała, Whiskas to faktycznie dziadostwo? Ja się nie znam kompletnie, stoimy przed półkami w sklepie i zastanawiamy się, co jej kupować.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 20:44   #4704
Gumisiek007
Zadomowienie
 
Avatar Gumisiek007
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 569
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Fajnie, bardzo podoba mi się Twoje podejście.
A skąd umysł ścisły, po prostu teraz inaczej podchodzę do nauki niż wtedy, kiedy powinnam była. Po prostu wiem, że jeśli nie przyjdzie mi to łatwo, to będę pracować na tyle ciężko, aż to osiągnę 🙂

Wiesz ci, wysiadły jej nerki. Zaczęła wymiotować, pojechałam do weta, ratowalismy na wszystkie sposoby, po tygodniu doszło do całkowitej niewydolności nerek. Niestety, nigdy nie zapomnę tego, że w zasadzie wydałam ba nią wyrok, ciągle myślę, że może za wcześnie to wszystko się stało.
Ta druga ok, na początku bardzo za nią tęskniła ale teraz jest oczkiem w głowie, a bardzo lubi jak się jej poświęca dużo uwagi.

Aż takim specjalistą nie jestem, natomiast wiem, że whiskasy i inne są raczej kiepskiej jakości. Przede wszystkim, raczej powinno się podawać karmę suchą aby uniknąć problemów z zębami i dziaslami (i nieprzyjemnym zapachem z pyszczka). Ja swojej raczej staram się podawać albo purinę specjale (?) albo yoserę. Na specjalistycznych się niestety nie znam kompletnie.

Sorki za błędy, paluchy takie grube, smartfon taki mały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Gumisiek007
Czas edycji: 2017-04-06 o 20:45
Gumisiek007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 21:54   #4705
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Gumisiek007 Pokaż wiadomość
Fajnie, bardzo podoba mi się Twoje podejście.
A skąd umysł ścisły, po prostu teraz inaczej podchodzę do nauki niż wtedy, kiedy powinnam była. Po prostu wiem, że jeśli nie przyjdzie mi to łatwo, to będę pracować na tyle ciężko, aż to osiągnę 🙂

Wiesz ci, wysiadły jej nerki. Zaczęła wymiotować, pojechałam do weta, ratowalismy na wszystkie sposoby, po tygodniu doszło do całkowitej niewydolności nerek. Niestety, nigdy nie zapomnę tego, że w zasadzie wydałam ba nią wyrok, ciągle myślę, że może za wcześnie to wszystko się stało.
Ta druga ok, na początku bardzo za nią tęskniła ale teraz jest oczkiem w głowie, a bardzo lubi jak się jej poświęca dużo uwagi.

Aż takim specjalistą nie jestem, natomiast wiem, że whiskasy i inne są raczej kiepskiej jakości. Przede wszystkim, raczej powinno się podawać karmę suchą aby uniknąć problemów z zębami i dziaslami (i nieprzyjemnym zapachem z pyszczka). Ja swojej raczej staram się podawać albo purinę specjale (?) albo yoserę. Na specjalistycznych się niestety nie znam kompletnie.

Sorki za błędy, paluchy takie grube, smartfon taki mały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję, realizm mnie chyba dopada coraz bardziej.
Trzymam za Ciebie uda Ci się. A to będzie też podyplomówka jak coś?

Biedna ale nie było innego wyjścia, pewnie męczyłaby się tylko. Wiadomo, to ciężka decyzja

Dzięki rozejrzę się za tą karmą. Nie musi być mega specjalistyczna, tylko lekka no i naczytałam się sporo o topowych, niezbyt dobrych markach.

Co czytasz obecnie?
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 22:04   #4706
Gumisiek007
Zadomowienie
 
Avatar Gumisiek007
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 569
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Zależy jaki kierunek obiorę 😁 Czytam Cień wiatru Zafona, a Ty? Coś kojarzę z wątku wyzwaniowego, ale przypomnij mi proszę bo tyle tych tytułów się tam przewija 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiek007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 22:11   #4707
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Ja mogę przyjechać odgruzowaćodgruzować Wam chaty Ja jestem minimalistką na sto dwa, to regularne oczyszczanie przestrzeni sprawia mi dużą frajdę Nasze mieszkanie ma dlatego dużo kolorowych dodatków w intensywnych kolorach, żeby było ciekawie, ale żeby gratow nie było zbyt wiele
Co ciekawe jestem z domu "chomikow" - moi rodzice też mają zagracony dom. Ostatnio znalazłam u mamy leki z datą przydatności sprzed 6 lat :O

Podziwiam Was za chęć dokształcania - mnie siłą by trzeba było namawiać
Ale za to po macierzyńskim ruszam z własną DG, trzymajcie kciuki!

Ja właśnie skończyłam czytać "Zanim się pojawiłeś" - ot, takie sympatyczne czytadło. A teraz chyba wezmę się za "Służące"

W kwestii czytaniowego minimalizm polecam czytnik - Ja swój uwielbiam, żałuję, że tak długo zwlekałam z zakupem
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 22:39   #4708
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Gumisiek007 Pokaż wiadomość
Zależy jaki kierunek obiorę 😁 Czytam Cień wiatru Zafona, a Ty? Coś kojarzę z wątku wyzwaniowego, ale przypomnij mi proszę bo tyle tych tytułów się tam przewija 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie udzielam się na wyzwaniowym a czytam ,,Myśl jak Sherlock Holmes''.

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Ja mogę przyjechać odgruzowaćodgruzować Wam chaty Ja jestem minimalistką na sto dwa, to regularne oczyszczanie przestrzeni sprawia mi dużą frajdę Nasze mieszkanie ma dlatego dużo kolorowych dodatków w intensywnych kolorach, żeby było ciekawie, ale żeby gratow nie było zbyt wiele
Co ciekawe jestem z domu "chomikow" - moi rodzice też mają zagracony dom. Ostatnio znalazłam u mamy leki z datą przydatności sprzed 6 lat :O

Podziwiam Was za chęć dokształcania - mnie siłą by trzeba było namawiać
Ale za to po macierzyńskim ruszam z własną DG, trzymajcie kciuki!

Ja właśnie skończyłam czytać "Zanim się pojawiłeś" - ot, takie sympatyczne czytadło. A teraz chyba wezmę się za "Służące"

W kwestii czytaniowego minimalizm polecam czytnik - Ja swój uwielbiam, żałuję, że tak długo zwlekałam z zakupem
Ja niedawno wywalałam mamie kosmetyki z podobną datą ,,ważności''
Jaka DG?
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 08:10   #4709
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Gumisiek007 Pokaż wiadomość
Mam tak samo. Chodziło mi raczej o to, że niekiedy podczas nieciekawej lektury, pojawia się dylemat: kończyć czy porzucić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zawsze kończę

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Myślę, że mogłabyś poczytać książki wypisane przez Scarlett, robią trochę przemeblowania w głowie. No i jaki spokój bez tylu ilości rzeczy, bezcenne.

Nigdy nie jest się za starym na naukę co do tego nie ma wątpliwości.
Chcę prawo dowodowe na katedrze kryminalistyki, czyli coś związanego z resocjalizacją. Jestem ogólnie zawiedziona poziomem moje uczelni i nauczania, dlatego szukam czegoś żeby się dokształcić.

Długo już mieszkasz z TŻ?



Również polecam ,,Sztukę minimalizmu'', dzięki niej odgruzowałam swój pokój i mam tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Ogólnie bardzo mi się podoba japońska estetyka i staram się tak ozdabiać pokoik
Żeby tak jeszcze kiedyś Japonię zwiedzić
mnie ostatnio do sukulentów ciągnie, strasznie mi się spodobały, pewnie głównie pod wpływem jednego bardzo fajnego kanału na yt jaki subskrybuję

dużo rzeczy odgruzowuję, ale najgorzej mi idzie z papierami, powinnam zaprzyjaźnić się ze skanerem baaaardzo blisko

wczoraj w ramach minimalizmu kupiłam sobie kolejną torebkę mam w tej chwili chyba zbliżoną ilość torebek i ciuchów
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 11:02   #4710
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
zawsze kończę

mnie ostatnio do sukulentów ciągnie, strasznie mi się spodobały, pewnie głównie pod wpływem jednego bardzo fajnego kanału na yt jaki subskrybuję

dużo rzeczy odgruzowuję, ale najgorzej mi idzie z papierami, powinnam zaprzyjaźnić się ze skanerem baaaardzo blisko

wczoraj w ramach minimalizmu kupiłam sobie kolejną torebkę mam w tej chwili chyba zbliżoną ilość torebek i ciuchów
Ja też miałam duużo papierów ze studiów, sporo powywalałam bo z zapchaj-przedmiotów. Właśnie, zawsze możesz zeskanować i dane gdzieś przenieść jaką torebkę?

Fajnie jakby się odezwały inne osoby ze starej ekipy
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-07 16:14:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.