Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-14, 16:38   #3811
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 353
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Jaki powinien być skład skarpetek żeby były w miarę wytrzymałe?

Ostatnio bardzo szybko mi się dziurawią. Zawsze kupowałam i kupuję najzwyklejsze skarpetki za max 2-3 zł para, ale kiedyś były o wiele wytrzymalsze, bo jeszcze mam kilka par które mają dobrych kilka lat i nie mają żadnej dziurki.
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 17:20   #3812
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez olka922 Pokaż wiadomość
Jaki powinien być skład skarpetek żeby były w miarę wytrzymałe?

Ostatnio bardzo szybko mi się dziurawią. Zawsze kupowałam i kupuję najzwyklejsze skarpetki za max 2-3 zł para, ale kiedyś były o wiele wytrzymalsze, bo jeszcze mam kilka par które mają dobrych kilka lat i nie mają żadnej dziurki.
Ja kupuję skarpetki w H&M (a właściwie kupiłam dwa razy w przeciągu kilku lat). Mają coś około 70% bawełny i 30% włókien syntetycznych. Kilka lat temu kupiłam sobie komplety stópek i dłuższych skarpetek, rok temu dokupiłam kolejny komplet, bo kilka skarpetek mi się przetarło. Stopa w nich oddycha i się nie poci (ale ja nie mam problemów z potliwością, do tego noszę skórzane obuwie). Polecam, kosztują ok. 25-30zł za 5-7 par.
Kupiłam też kiedyś skarpetki całkowicie syntetyczne, które są nie do zdarcia. Jednak te skarpetki zakładam tylko "dla ozdoby", np. na rajstopy i z takim nastawieniem je kupiłam, bo w ogóle nie ocieplają i nie oddychają.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 18:13   #3813
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

co sądzicie o tych bransoletkach? bo się zastanawiam ,proszę o dużo opinii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16938445_1755910368058651_5561734037126657137_n.jpg (31,1 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16649155_1752286591754362_7446111212965958709_n.jpg (132,6 KB, 36 załadowań)
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 18:21   #3814
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez olka922 Pokaż wiadomość
Jaki powinien być skład skarpetek żeby były w miarę wytrzymałe?

Ostatnio bardzo szybko mi się dziurawią. Zawsze kupowałam i kupuję najzwyklejsze skarpetki za max 2-3 zł para, ale kiedyś były o wiele wytrzymalsze, bo jeszcze mam kilka par które mają dobrych kilka lat i nie mają żadnej dziurki.
To zależy nie tyle od składu, ile od jakości zastosowanych materiałów. Przekonałam się o tym nieprzyjemnie podczas ostatniej zimy, na którą zaopatrzyłam się w kilka par rajstop, z wyglądu i dotyku świetnie się zapowiadających, z grubym splotem, wzmacniane na piętach i palcach. Po każdym praniu na każdej jednej parze robi się dziurka, z reguły gdzieś w górnej części. Mam ze dwie dwuletnie pary i coś takiego mi się nie dzieje.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 19:49   #3815
Larav
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków :D
Wiadomości: 253
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cześć dziewczyny!

Wiosna już niedługo, chodzą za mną sukienki w paski jakoś tak kojarzą mi się z ciepłymi dniami!

Którą wybrać????????

http://www.lostanza.pl/?155,sukienka-holly
czy
http://www.lostanza.pl/?162,sukienka-vanda

Czekam! Sama chyba się nie zdecyduję
__________________


Kocham Cię, ale Cię zabiję. A potem siebie.
Będziemy już zawsze razem Chcesz?
..

kc.
Larav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 20:50   #3816
Gazzzowana
Wtajemniczenie
 
Avatar Gazzzowana
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 388
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Larav, druga ładniejsza
Gazzzowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 21:09   #3817
pepitka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jak wyglądam?

Cytat:
Napisane przez estrella18 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

Proszę o opinie, czy mogę chodzić w takiej spódnicy? Moim odwiecznym koszmarem są nogi (jestem typem gruszki), od zawsze z nimi walczę, ostatnio udało mi się schudnąć 8 kg z nóg cm poleciały, ale i tak nie jestem z nich zadowolona.
Zawsze marzyłam o takiej spódnicy, wczoraj ją kupiłam i w sklepie wydawało mi się, że wyglądam dobrze, jednak w domu, już tak nie uważam :P

Dlatego proszę Was o szczerą (nawet do bólu) opinię
Kochana, wyglądasz w porządku, jesteś zgrabna! Skoro zawsze marzyłaś o takim ciuchu, to go noś, nie przejmuj się tym, czy wyglądasz perfekcyjnie, bo ideały sa tylko w gazetach i reklamach, a my się potem dołujemy... Noś z podniesioną głową!
pepitka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-18, 15:52   #3818
paryl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Które według Was są ładniejsze ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg N1241A0HE-Q12@10.jpg (18,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wl410bl_new_balance_wl410bl.jpg (124,8 KB, 21 załadowań)
paryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 15:53   #3819
paryl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Które według Was są ładniejsze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg N1241A0HE-Q12@10.jpg (18,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wl410bl_new_balance_wl410bl.jpg (124,8 KB, 21 załadowań)
paryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 15:55   #3820
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 345
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez paryl Pokaż wiadomość
Które według Was są ładniejsze?
Drugie, ale obawiam się o trwałość tego meszku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 17:01   #3821
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

NB ładniejsze, ale zacznijmy od tego, że to jest model casualowy, a nie zadaniowy (np na fitness czy do biegania).
katalogu nike'a dawno nie przeglądałam, ale podobne obuwie noszą trenerki na fitnessie, wiec obstawiam, że to but o konkretnym przeznaczeniu.

zaczęłabym wiec od pytania, do czego buty mają służyć.

(bo jesli rownież do sportu, to zdecydowanie jestem za wyborem obuwia dedykowanego do aktywności fizycznej - gołym okiem widać, że inaczej pracuje stopa na tenisie, inaczej na fitnesie, inaczej na rowerze. i but ma znaczenie przy zapewnieniu stabilizacji)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-19, 19:03   #3822
Bayeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: Jeansowa kurtka

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
ps: Mam nadzieje, ze moderator nie polaczy tego watku z innymi.
No i połączył. To jest absurd, kurczę. Jak wątek już nie pasuje, choćby na siłę, do niczego, to wrzucany jest do "Co sądzicie o...?", co zabija połowę dyskusji po 2-3 postach
Bayeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 19:36   #3823
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Jeansowa kurtka

Cytat:
Napisane przez Bayeczka Pokaż wiadomość
No i połączył. To jest absurd, kurczę. Jak wątek już nie pasuje, choćby na siłę, do niczego, to wrzucany jest do "Co sądzicie o...?", co zabija połowę dyskusji po 2-3 postach
Zgadzam sie. Na modowym od lat nie było już z tego powodu dyskusji dłuższej niż cztery posty


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 22:56   #3824
Bayeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: Jeansowa kurtka

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Zgadzam sie. Na modowym od lat nie było już z tego powodu dyskusji dłuższej niż cztery posty
Dłuuuugie wątki są OK, jeśli jest na nich grupa osób, która razem dyskutuje przez ileś tam stron (tak jest np. w wątku o tatuażach, Aliexpresie, produktach różnych marek itp.). Ale takie wrzucanie wszystkich "luźnych" wątków w inne (np. "Co sądzicie o..." czy ten o butach) jest bez sensu i zabija wszelkie dłuższe wymiany zdań

Moim zdaniem sprawę załatwiłoby jedno dodatkowe podforum na modowym na wszystkie "luźne" wątki - wtedy nie zaśmiecałyby ogólnego widoku, a jednocześnie każdy żyłby swoim życiem, niedoklejany do jakiegoś giganta na kilkadziesiąt stron, gdzie często kilka doklejonych wątków jest ze sobą pomieszanych.
Bayeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 07:33   #3825
martekM
Raczkowanie
 
Avatar martekM
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 67
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

a moze warto zakladac podwatki z oddzielnymi malymi konkretnymi dyskusjami?
martekM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 11:35   #3826
smerfna_dziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar smerfna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 45
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez martekM Pokaż wiadomość
a moze warto zakladac podwatki z oddzielnymi malymi konkretnymi dyskusjami?
to dobry pomysł, bo jest niemały bałagan
smerfna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 08:01   #3827
chances
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 159
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Co sądzicie o tej koszulce?
<reklama>
Pytam się poniewaz chciałabym sobie coś nowego zamówić. Spodobała mi się, ale z drugiej strony zastanawiam się czy nie jest ,,,zbyt poważna".

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-04-04 o 12:06
chances jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 18:37   #3828
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez chances Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tej koszulce?

Pytam się poniewaz chciałabym sobie coś nowego zamówić. Spodobała mi się, ale z drugiej strony zastanawiam się czy nie jest ,,,zbyt poważna".
Jak dla mnie absolutnie nie wygląda na zbyt poważną. Właściwie to jest całkiem urocza. Jak Ci się podoba, to bierz!
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-04-04 o 12:06
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 17:44   #3829
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

mi się takie koszulki kojarzą ze starszymi paniami.
totalnie nie w moim guście, a stary dodał, że totalnie niezachęcające (uprzedzając - nie każdy ciuch nocny musi być zachęcający, ale tu chodzi o nieatrakcyjne i nieładne)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-01, 19:04   #3830
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
mi się takie koszulki kojarzą ze starszymi paniami.
totalnie nie w moim guście, a stary dodał, że totalnie niezachęcające (uprzedzając - nie każdy ciuch nocny musi być zachęcający, ale tu chodzi o nieatrakcyjne i nieładne)
Przeprowadziłam test na moim: zwykła. Pociągnięty za język, rozwinął wypowiedź: wolałabym, żebyś w takim czymś nie spała.
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 19:48   #3831
deja vu
Raczkowanie
 
Avatar deja vu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 83
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
mi się takie koszulki kojarzą ze starszymi paniami.
totalnie nie w moim guście, a stary dodał, że totalnie niezachęcające (uprzedzając - nie każdy ciuch nocny musi być zachęcający, ale tu chodzi o nieatrakcyjne i nieładne)
Podejrzewam, że dla dwudziestolatek jestem starszą panią. Ale jeszcze nie "dojrzałam" do takiej koszulki i mam nadzieję nie dojrzeć.

Ani romantyczna, ani seksowna, ani dziewczęca, ani na komfortową nie wygląda... Ale to rzecz gustu
deja vu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 13:38   #3832
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

ja jestem po 30.
starsi państwo to pokolenie moich rodziców i jeszcze starsi ludzie, a więc tu miałam na myśli dzisiejszych 60-70 latków
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 18:11   #3833
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez chances Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tej koszulce?

Pytam się poniewaz chciałabym sobie coś nowego zamówić. Spodobała mi się, ale z drugiej strony zastanawiam się czy nie jest ,,,zbyt poważna".
Nie mój kolor i nie lubię koronek, więc nad stylistyką się nie wypowiadam. Podejrzewam, że jeśli jesteś bardziej płaska niż pani ze zdjęcia, może dziwnie leżeć. W zasadzie nie widzę w niej sensu, bo materiały sugerują, że jest cienka a długie rękawy, że jednak nie. Poza tym tak sobie się śpi w sztucznych tkaninach, wolę już jakieś bawełniane koszulki. Więc tak ciężko stwierdzić, czy to jest coś, co ma być wygodne do spania, czy atrakcyjne - podejrzewam, że w obu tematach nie zadziała.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-04-04 o 12:06
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 09:11   #3834
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Mnie to zwyczajnie wygląda na reklamę sklepu, bo ciężko mi uwierzyć, że młoda kobieta mogłaby się zachwycić taka koszulką do spania. Jest całe morze ładniejszych, a i nawet zwykła piżama t-shirt + szorty jest bardziej atrakcyjna od tej koszulki podanej w linku.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 22:29   #3835
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Mam życiowe rozterki i chciałam prosić o Waszą opinię.
Jeśli chodzi o kolorystykę stroju, noszę głównie granat, czarną galanterię i dość często "doły", szarość, biel i różne kolory z palety chłodnego lata. Makijaż też wykonuję w kolorach, które mi pasują najbardziej. Taki właśnie mam styl i taka jestem: dość surowa, oszczędna i praktyczna. Lubię, kiedy każdy element układanki wyciągnięty przypadkowo z szafy i kosmetyczki zgrywa się z całą resztą.
Lubię dobre jakościowo materiały (skóra, kaszmir, wełna, satyna, jedwab, dobra bawełna, zwiewne tkaniny muszą oddychać).
Zimą mój styl staje się bardzo surowy, często "robotę" robią dobrej jakości elementy i biżuteria: złoto, srebro, sutasz lub jakieś gustowne rękodzieło. Nie lubię biżuteryjnej masówki, a przynajmniej nie sieciówkowej.
Latem lubię sobie zaszaleć: wtedy można mnie zobaczyć w pudrowych odcieniach, czasem z dodatkami z brązowej skóry, z rozświetlonym i kolorowym okiem, akceptuję też wzory, np. kwiatowe.
I tu pojawia się moje pytanie: zastanawiam się nad sztuczną biżuterią. Niczym wielkim, tylko jakimiś "złotymi" albo "srebrnymi" bransoletkami. W zimie nawet bym na to nie spojrzała, zresztą na lato też nie znalazłam jeszcze czegoś, co chciałabym nosić.
Trochę mnie to pociąga, ale nie wiem, czy warto. Z jednej strony dobrze to wygląda na zdjęciach, z drugiej życie to nie instagram. Bo może akurat na mnie będzie wyglądać tandetnie? Albo moje nastawienie lub styl podkreśli tandetność takiego elementu?
Mogłabym coś takiego po prostu kupić i się przekonać,ale nie lubię, kiedy w domu leży coś nawet za kilka złotych, co nie było do końca przemyślane i okazało się bublem, którego nie używam.
Mam 25 lat, ale czuję się poważnie, chociaż jestem też osobą radosną i swobodną, nie jestem żadną "sztywniarą".
Jaka jest Wasza opinia na ten temat?
Brzmi to odrobinę neurotycznie
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 07:55   #3836
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

To chyba Twój blog jest podlinkowany w Twoich postach, a tam wsród klasyków biżuteria boho i opinia "Lepiej wyglądam w srebrze niż w złocie, ale naprawdę podoba mi się złota biżuteria i konsekwentnie się jej trzymam."

Nie rozumiem więc... Delikatne bransoletki sprawdzą się zawsze. Gdybyś się jednak nie czuła z nimi dobrze - zacznij od jednej - sprezentujesz mamie, siostrze, przyjaciółce . Kup coś ze stali, wszędzie tego pełno, a jeśli Ci się spodoba - przejdź na srebro i złoto.
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 19:25   #3837
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
To chyba Twój blog jest podlinkowany w Twoich postach, a tam wsród klasyków biżuteria boho i opinia "Lepiej wyglądam w srebrze niż w złocie, ale naprawdę podoba mi się złota biżuteria i konsekwentnie się jej trzymam."

Nie rozumiem więc... Delikatne bransoletki sprawdzą się zawsze. Gdybyś się jednak nie czuła z nimi dobrze - zacznij od jednej - sprezentujesz mamie, siostrze, przyjaciółce . Kup coś ze stali, wszędzie tego pełno, a jeśli Ci się spodoba - przejdź na srebro i złoto.
No tak, bo boho - rękodzieło uważam za ładne. Mam kilka srebrnych rzeczy (głównie prezentów), za to sama konsekwentnie kupuję złoto, bo zawsze mogę je założyć do obrączki, pierścionka zaręczynowego... Lepiej wyglądam w srebrze, ale złoto też mnie nie oszpeca, z niczym się nie gryzie.
Jeśli chodzi o tanie bransoletki, mam po prostu w głowie bardzo luźne stylizacje "po pracy"
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 21:24   #3838
Larav
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków :D
Wiadomości: 253
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Co do BOHO to co cądzicie o sukienkach w takim stylu? Ja mam upatrzone 3 rodzaje i myślę czy brać czy nie
__________________


Kocham Cię, ale Cię zabiję. A potem siebie.
Będziemy już zawsze razem Chcesz?
..

kc.
Larav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 22:16   #3839
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Larav Pokaż wiadomość
Co do BOHO to co cądzicie o sukienkach w takim stylu? Ja mam upatrzone 3 rodzaje i myślę czy brać czy nie
To pokaż te sukienki! Mnie się boho podoba wiosną i latem. Oczywiście nie wszystkie stylizacje, ale ogólne założenie i poszczególne elementy do mnie trafiają. A z turkusem - dla mnie cud, miód i orzeszki
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 22:53   #3840
marzanna95
Raczkowanie
 
Avatar marzanna95
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 137
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez paryl Pokaż wiadomość
Które według Was są ładniejsze?
Drugie 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marzanna95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-15 18:59:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.