Nieszczesny brak akceptacji samej siebie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-27, 18:47   #31
kinga2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: Nieszczesny brak akceptacji samej siebie

Dzień dobry. Mam 14 lat, ważę 80 kilo i mam 172 wzrostu. Macie jakąś skuteczną diete, ćwiczenia na płaski brzuch?? Chciałabym schudnąć chgociaż te 5 kilo do 10 maja. pomocy!
kinga2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 19:35   #32
pluszowa misia
Zadomowienie
 
Avatar pluszowa misia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 605
Dot.: Nieszczesny brak akceptacji samej siebie

no kochana napewno nie ma takiej zdrowej diety przy ktorej schudniesz az tyle w tak bardzo krotkim czasie trzeba troszke racjonalnie myslec
pluszowa misia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 15:33   #33
pannaswieczka
Raczkowanie
 
Avatar pannaswieczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 266
Dot.: Nieszczesny brak akceptacji samej siebie

Czytam sobie ten wątek, bo sama przeszłam przez koszmarny etap braku akceptacji siebie samej. A wiecie co się wtedy działo? Naprawdę zaczęłam się szybko starzeć i źle wyglądać, i chorować. Niestety, trochę się zniszczyłam, zanim nie doszłam do wniosku, że wszystko siedzi w mojej głowie. Należę do osób bardzo krytycznie nastawionych do siebie. U innych rzadko dostrzegam wady. Teraz pracuję nad sobą, by choć trochę podźwignąć te swoją samoocenę. Nie jest łatwo. Nawet ostatnio przeczytałam taką książkę "Być piękną", która to lektura przypomniała mi, jak mylne jest postrzeganie człowieka przez pryzmat jego fizyczności. Niestety, nadal czasem patrzę w lustro i myślę- "dramat". Ale pokrzepiające jest to, że coraz rzadziej . Misiu, trzymaj się, pozdrawiam ciepło i życzę dużo miłości . Kinga- nie radzę się drastycznie odchudzać. Nic dobrego z tego nie wynika
pannaswieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 20:09   #34
czarna_2202
Raczkowanie
 
Avatar czarna_2202
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 321
GG do czarna_2202
Dot.: Nieszczesny brak akceptacji samej siebie

Cytat:
Napisane przez kinga2508 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Mam 14 lat, ważę 80 kilo i mam 172 wzrostu. Macie jakąś skuteczną diete, ćwiczenia na płaski brzuch?? Chciałabym schudnąć chgociaż te 5 kilo do 10 maja. pomocy!
Moja rada to rób wszystko z głowa i umiarkowanie .... po pierwsze zro słodyczy i innych śmieciowatych rzeczy, (napoje kolorowe łakocie, fast foody i wszelka żywność przetwarzana i ogólnie nie zdrowa)...
Po drugie ustal sobie porządek swoich posiłków tj... co ok 3 godziny nie wielkie ale pełno wartościowe posiłki... dużo warzy i owoców oraz wody a do tego jakiś wysiłek fizyczny, więcej ruchu na świeżym powietrzu... jakieś bieganie, może wskocz na rowerek ....
Efekt powinnien być zauważalny ale po jakimś czasie,
Nie wierz w diety cud... bo tego typu diety powalają szybko zrzucić wagę ale powodują jej powrót w znacznie większych ilościach
__________________
"Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce... "
czarna_2202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.