otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-22, 19:22   #1
Agapikok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 7
GG do Agapikok
Unhappy

otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?


Witam,
pierwszy raz zwracam sie do kogos z pomoca z tym problemem. Nie owijajac w bawelne; jestem chuda osobka, rece i nogi mam jak anorektyczka i wage w porzadku tylko moj brzuch wyglada jak w 4 miesiacu ciazy, nieumiem si ego pozbyc, wiem musze robic brzuszki ale niezabardzo mi to wychodzi, tak samo mam problem ze slodyczami a moj wor ciagle sie powieksza jest jak bez dna. Czy da sie temu jakos zaradziuc by chudnac tylko w tym jednym miejscu?
__________________
"Życie jest jak "darkroom" - nigdy się nie wiesz, kto i w jaki sposób cię wydyma, ani też kogo ty wydymasz i jak. Ale to zbyt podniecające, żeby ot tak, po prostu wyjść.."
Rujana Jeger
Agapikok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 19:44   #2
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

Cytat:
Napisane przez Agapikok Pokaż wiadomość
Czy da sie temu jakos zaradziuc by chudnac tylko w tym jednym miejscu?
Polecam ćwiczenia na daną partie ciała,brzuszki ładnie kształtują mięśnie,ale na redukcje tłuszczyku musisz sobie znaleźć inne ćwiczonka.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 19:49   #3
Agapikok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 7
GG do Agapikok
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

hehno wlasnie z tymi brzuszkami u mnie jest problem :P jerstem tak leniwa ze po paru odpuszczam :P
__________________
"Życie jest jak "darkroom" - nigdy się nie wiesz, kto i w jaki sposób cię wydyma, ani też kogo ty wydymasz i jak. Ale to zbyt podniecające, żeby ot tak, po prostu wyjść.."
Rujana Jeger
Agapikok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 21:54   #4
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Polecam ćwiczenia na daną partie ciała,brzuszki ładnie kształtują mięśnie,ale na redukcje tłuszczyku musisz sobie znaleźć inne ćwiczonka.
A mozesz podac jakiegos linka do tych cwiczen? Tez chetnie bym "zrzucila z brzucha"
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 11:09   #5
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

Bez ćwiczeń ani rusz!Chcesz mieć ładny brzuch a mówisz, że Ci się nie chce ćwiczyć. Nie pozbędziesz się go bez jakiegokolwiek wysiłku chyba, że poprzez operację plastyczną!
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 17:39   #6
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

polecam A6W jest o tym watek na forum wec bez broblemu znajdziesz
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 18:57   #7
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

Cytat:
Napisane przez sloneckoo Pokaż wiadomość
polecam A6W jest o tym watek na forum wec bez broblemu znajdziesz
wpisalam w wyszukiwarke i nic nei znalazlo...wiec mozesz podac link ?
z gory dziekuje
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-23, 22:20   #8
CinnaMoon
Rozeznanie
 
Avatar CinnaMoon
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 815
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

Liiiitości z tą otyłością.
I co znowu za powszechne przekonanie, że kobieta ma z natury brzuch jak decha? Otóż ni ma. Kobieta z natury brzuch ma nieco wypukły.
A jak dojdą do tego: budowa (wąska doopka) i nie daj Boże wzdęcia, to mamy czwarty miesiąc.
Razem mamy, też mam. Rada: nie jeść wzdymających, robić brzuszki i eksponować nogi
__________________
- Nie warto się wysilać. Niech diabli porwą ich wszystkich - powiedział. - Do kabaretu wstąp. Wypijemy po parę piw i popatrzymy, jak ten facet maluje.

(R. Zelazny, Książę Chaosu)
CinnaMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 19:34   #9
Agapikok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 7
GG do Agapikok
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

Cytat:
Napisane przez CinnaMoon Pokaż wiadomość
Liiiitości z tą otyłością.
I co znowu za powszechne przekonanie, że kobieta ma z natury brzuch jak decha? Otóż ni ma. Kobieta z natury brzuch ma nieco wypukły.
A jak dojdą do tego: budowa (wąska doopka) i nie daj Boże wzdęcia, to mamy czwarty miesiąc.
Razem mamy, też mam. Rada: nie jeść wzdymających, robić brzuszki i eksponować nogi
no tak powienien byc wypukly ale bez przesady u mnie jak w ciazy juz nawet mi zaczytnaja zwracac uwage :P a co do nog to niebed e ich pokazywac bo sa okropne
__________________
"Życie jest jak "darkroom" - nigdy się nie wiesz, kto i w jaki sposób cię wydyma, ani też kogo ty wydymasz i jak. Ale to zbyt podniecające, żeby ot tak, po prostu wyjść.."
Rujana Jeger
Agapikok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 23:05   #10
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

Fajne nawet to A6W. Dopiero teraz czuje,ze cwicze miesnie brzucha. Moje poprzednie brzuszki to byla niepotrzebna strata czasu ! Dzieki, dziołchy )))
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 22:56   #11
alutka7777
Raczkowanie
 
Avatar alutka7777
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 83
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

ja mam to samo
minimumalne z minimalnych piersi
brak talii
waskie biodra
chude rece
malutki tylek.
a brzuch?

tez ostatnio uslyszalam, ze chyba spodziewam sie dziecka:P

i jak zaczne cwiczyc brzucho to wtedy zejde cala z wagi(katastrofa)
taka budowa.nic nie poradze.

wiec nie cwicze..bo jak mam cwiczyc i wygladac jak anorektyczka to dzieki
__________________
tak tak!
Twardo zapuszczam włosy!!

alutka7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-31, 22:59   #12
misschatelaine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Fajne nawet to A6W. Dopiero teraz czuje,ze cwicze miesnie brzucha. Moje poprzednie brzuszki to byla niepotrzebna strata czasu ! Dzieki, dziołchy )))
to jest doskonałe

Ja juz robię dzień 20 i czuję się super.
polecam każdej z Was
misschatelaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 23:29   #13
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

HEJKA DZIEWCZYNKI DAJCIE LINKA NA TE CWICZENIA BO COS W MOJEJ WYSZUKIWARCE NIE MOGE ZNALESC.... PLEASE
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 10:43   #14
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

Cytat:
Napisane przez Asia221 Pokaż wiadomość
HEJKA DZIEWCZYNKI DAJCIE LINKA NA TE CWICZENIA BO COS W MOJEJ WYSZUKIWARCE NIE MOGE ZNALESC.... PLEASE


Hm... probowalam wkleic link,ale cos mi sie nie udaje. Wpisz w google A6W i tam wyskoczy Ci pelno stron.
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 10:55   #15
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Hm... probowalam wkleic link,ale cos mi sie nie udaje. Wpisz w google A6W i tam wyskoczy Ci pelno stron.
wlasnie chyba mam cos poprzestawiane w wyszukiwarce bo jak wpisuje to nic nie wyszukuje
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 12:40   #16
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

Cytat:
Napisane przez Asia221 Pokaż wiadomość
wlasnie chyba mam cos poprzestawiane w wyszukiwarce bo jak wpisuje to nic nie wyszukuje
w wyszukiwarce trzeba wpisać więcej niż 3 znaki, dlago trzeba szukać przez "weider" albo "aerobiczna szóstka Weidera"

tutaj jest link do wątku o A6W( może sama się niedługo skusze ): http://www.wizaz.pl/forum/showthread...F3stka+Weidera
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 12:53   #17
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

thx
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 22:48   #18
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

Cytat:
Napisane przez Agapikok Pokaż wiadomość
Witam,
pierwszy raz zwracam sie do kogos z pomoca z tym problemem. Nie owijajac w bawelne; jestem chuda osobka, rece i nogi mam jak anorektyczka i wage w porzadku tylko moj brzuch wyglada jak w 4 miesiacu ciazy, nieumiem si ego pozbyc, wiem musze robic brzuszki ale niezabardzo mi to wychodzi, tak samo mam problem ze slodyczami a moj wor ciagle sie powieksza jest jak bez dna. Czy da sie temu jakos zaradziuc by chudnac tylko w tym jednym miejscu?
Da się chudnąć w jednym miejscu, ćwicząc i jedząc normalnie, tzn. zdrowo ale bez diet.

Pytanie ile masz cm w tym brzuchu. Otyłość brzuszna występuje u kobiet dopiero przy przekroczeniu 80cm w talii.

A u osób szczupłych z natury bierze się głównie ze słodyczy.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 16:24   #19
tola150
Raczkowanie
 
Avatar tola150
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

zmagam się z tym samym problemem co Autorka wątku. Mam niestety tą przykra przypadłość zwaną otyłością brzuszną. ogólnie gdyby nie ten brzuch wyglądałabym w miarę normalnie, no może powinnam nieco zrzucić z ud i tyłka. Mam dość, muszę coś z tym zrobić!! W ciągu niespełna tygodnia, 2 osoby pogratulowały mi ciąży. Po prostu chcę mi się ryczeć i nie mogę się nawet oglądać w lustrze. nawet w najbardziej obszernej bluzie wyglądam jakbym była w ciąży . wyglądam po prostu jak długoletni wielbiciel piwa.
od dzisiaj zaczynam A6W. No ale same ćwiczenia to nie wszystko. Przydałaby się też jakaś dieta. Co trzeba jeść żeby pozbyć się tych kilogramów zalegających na brzuchu? Od 6 lat jetem wegetarianką (lacto-ovo), co w pewnym stopniu ogranicza możliwości korzystania z dostępnych diet a dośc trudno znaleźć zamienniki o podobnym indeksie glikemicznym. Wiem że za bardzo opycham się chlebem, będe go ograniczać. Od tygodnia nie jadam już serów żółtych (moja słbość) i rezyguję z niego na stałe. Z alkoholu też chcę zrezygnować całkowicie (chyba że lampka od okazji).
zastanawiałam sie też nad tym, żeby przejść w ramach diety na weganizm, ale tylko na jakiś czas. Chociaż nie wiem czy to dobry pomysł i czy dam radę. co tym myślicie?
Pomóżcie, co i jak mam jeść, żeby pozbyć się tej opony od traktora która się do mnie przykleiła.
HELP!!
tola150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 22:44   #20
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

heh, ja sie w to wpedzilam na wlasne zyczenie. teraz ludzie mysla ze jestem w ciazy:/

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Da się chudnąć w jednym miejscu, ćwicząc i jedząc normalnie, tzn. zdrowo ale bez diet.

Pytanie ile masz cm w tym brzuchu. Otyłość brzuszna występuje u kobiet dopiero przy przekroczeniu 80cm w talii.

A u osób szczupłych z natury bierze się głównie ze słodyczy.

88-smiu w talii ;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 13:28   #21
Papillon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 637
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

Moja oponka ma 82 cm
a A6W podobno nie spala tłuszczu tylko wyrabia mięśnie także nie wiem czy da takie wspaniałe rezultaty...polecam 8 Minutes ABS i Tamilee Webb-I Want Those ABS chyba,że macie coś lepszego :P
Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 14:19   #22
winqo
Przyczajenie
 
Avatar winqo
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

No własnie A6W nie spalatłuszczu...;/ Są to ćwiczenia na wzmocnienie meisni brzucha.... Owszem wiadomo ze im lepiej wytrenowane miesnie tym wieksze, a im wieksze tym szybciej spalaja tluszcz, na tym to polega Osobiscie mam 75 w tali , niby to nie duzo ale brzuszek itak sie rzuca w oczy;/ Biore sie za jakas diete ;D
winqo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 17:03   #23
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

a wracając do tematu i otyłości brzusznej i bezskuteczną z nim walkę... razu pewnego w końcu wybrałam się do lekarza. Na jaw wyszły problemy z hormonami.
Insulina - to jeden z problemów otyłości brzusznej. wszystko jest super cacy a brzuch przypomina ciążę. Insulina to hormon który produkuje trzustka do rozprowadzania cukru aby był w normie. Nadmiar insuliny we krwi powoduje że tłuszczyk nam odkłada się na brzuchu, do tego pociąg na słodycze. Nigdy nie obżerałaś się słodyczami a nagle pożerasz ogrom czekolady, nie możesz się normalnie najeść. Warto się tym zainteresować.
Ja się zainteresowałam. Mam nadzieję że komuś pomogłam.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 08:30   #24
Ziaja89
Raczkowanie
 
Avatar Ziaja89
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

Cytat:
Napisane przez bochema Pokaż wiadomość
a wracając do tematu i otyłości brzusznej i bezskuteczną z nim walkę... razu pewnego w końcu wybrałam się do lekarza. Na jaw wyszły problemy z hormonami.
Insulina - to jeden z problemów otyłości brzusznej. wszystko jest super cacy a brzuch przypomina ciążę. Insulina to hormon który produkuje trzustka do rozprowadzania cukru aby był w normie. Nadmiar insuliny we krwi powoduje że tłuszczyk nam odkłada się na brzuchu, do tego pociąg na słodycze. Nigdy nie obżerałaś się słodyczami a nagle pożerasz ogrom czekolady, nie możesz się normalnie najeść. Warto się tym zainteresować.
Ja się zainteresowałam. Mam nadzieję że komuś pomogłam.
Hej , mam tak samo. To się nazwa hiperinsulinemia. Cały czas byłam szczupła, przy wzroście 158, ważyłam około 49 kg. Teraz w talii nam aż 115 cm! To jest dopiero dramat!
Zaczęło się powoli. Dostałam małych boczków i postanowiłam przestać jeść makaron, ryż, ziemniaki, chleb czy słodycze. Waga spadła, lecz cm przybywało i przybywało. Cała masa kg skupiała się w okolicach brzucha. Po jakimś czasie postanowiłam wybrać się do ginek, gdyż towarzyszyły mi także nieregularne cykle miesiączkowe. Po prawie 10 miesiącach dostalam 3 tyg krwawienia. Pierwsze o co zapytała mnie p. gin, zanim jeszcze usiadłam na fotel, to czy jestem w ciąży, powiedziałam że nie, to zapytała czy od zawsze mam taki kałdun duży, powiedziałam że nie, a ona mi na to że muszę jechać na badania I i II fazę cyklu do szpit. Okazalo się że nam problemy hormonalne, z powodu dużej ilości tłuszczu odkładającego się na brzuchu, mam podwyższony cholesterol, stan przed-cukrzycowy i wiele innych związanych z tym problemów..
Dostalam leki, po których przestałą przybierać na wadze, licznik mi się zatrzymał, ale nadal walczę z przeogromnym brzuszyskiem! Basen i diety nie pomagają.. POMOCY!
Ziaja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 13:24   #25
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

Ziaja, niestety muszę cię zasmucić, my chyba z tym nic nie zrobimy, jedyne co pozostaje to trzymać się niskiego indeksy glikemicznego, choć i to nawet nie da nam gwarancji że obwód w brzuchu się zmieni. Ja powoli staram się zaakceptować ten wybryk natury, ale jest ciężko.

A byłaś u endokrynologa???
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 18:50   #26
BladzacaPoLesiePoRaz6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 18
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

Też mam otyłość brzuszną
Od dziecka pamiętam miałam duży brzuch... Zawsze taki nieproporcjonalny... Mam 162cm wzrostu, a brzuch 90cm... Tak wydaje mi się, że tyłek nie jest duży, biust około 100cm, natomiast ten brzuch... on zaczyna się już pod piersiami... Mało jem, słodyczy, to może raz na miesiąc jakieś ciastka... Jestem weganką, czuję się zdrowa, ale od zawsze problem z brzuchem i załatwianiem się...
Dziewczyny jakie macie rady?
Wiem, że ćwiczyć, ale nie ćwiczę w ogóle, więc nie rzucę się od razu na głęboką wodę z jakimiś biegami czy czymś... Jestem załamana tym faktem... Piwko też wypiję "raz na ruski rok" ... Co trzeba jeszcze wyeliminować z diety? Na co zwracać uwagę ? Pomocy, bo przez brzuch nie chce mi się żyć!!!
Czasem się zdarza, że brzuch mi jeszcze rośnie (takie mam wrażenie...)
Aha, kiedyś robiłam badania cukru, na tarczycę i wszystko ok.
Całkiem mi z głowy wypadło, że jadam duuużo chipsów! Nie mogę przestać ich jeść i jem oczywiście więcej wieczorem niż rano... Może tu jest główna przyczyna. Postanowiłam zrezygnować z chipsów, a do filmów, by jakoś przeżyć, podjadać flipsy kukurydziane lub ziarno słonecznika, albo migdały (chociaż te ostatnie drogie), albo coś w ten deseń. I lubię frytki, i dużo smażonego ... Postanawiam pić więcej wody (bo teraz to w sumie tylko herbatę pijam- czarną), a do tego zacznę od jakiś skłonów, no i postaram się mniejsze porcje jeść, a częściej.
A Wy macie dziewczyny jakieś jeszcze rady?

A tu znalazłam takie porady:
http://www.tipy.pl/artykul_4524,jak-...-brzuszna.html

Edytowane przez BladzacaPoLesiePoRaz6
Czas edycji: 2012-01-19 o 09:52
BladzacaPoLesiePoRaz6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:21   #27
hiacynta007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 80
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

No niesamowite, kobitka objada się chipsami, frytkami i dziwi się, że jej brzuszysko urosło Na owoce i warzywa te przysmaki trzeba zamienić.
hiacynta007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 08:37   #28
BladzacaPoLesiePoRaz6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 18
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

Ale owoców i warzyw jem dużo, a poza tym, brzuch mam od zawsze, nawet zanim chipsy do Polski weszły
Wiem, że to wielka przyczyna mego problemu, ale obawiam się, że wyeliminowanie tego nie wystarczy Że to gdzieś głębiej leży.
Poza tym, ta wypowiedź troszeczkę nie miła jest łagodniej można. I nie objada, ale je.
BladzacaPoLesiePoRaz6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 11:10   #29
hiacynta007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 80
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

Bardzo się cieszę, że przejęłaś się tymi słowami, mi koleżanka rok temu brutalniej wypomniała, co wchłonęłam w czasie 1 unijnego szkolenia (z darmowymi przegryzkami). Pomogło, teraz się sama pilnuję.
Jeśli po godz 18 nie będziesz nic jeść, będziesz regularnie ćwiczyć mięśnie brzucha, sylwetka na pewno się poprawi. Jak mięśnie są sflaczałe, to cały środek wyłazi na zewnątrz.
Jeśli takie proste rady nie poskutkują, idź do specjalisty.
hiacynta007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 14:47   #30
lm link
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4
Dot.: otylosc brzuszna? jak sie tego pozbyc?

hej, tez mam ten problem, a zaczęło się to u mnie, gdy polubiłam chipsy i piwo i trwa to juz z 15 lat
w zeszlym roku bylam na dukanie. pomoglo! oczywiscie 10 kg, które straciłam na tej diecie już mi wróciło wraz z brzucholem zauważyłam, tez ze efekt jojo istnieje tylko w mózgu. bo rzuciłam siię na jedzenie nie z głodu, ale z apetytu i obzarstwa. teraz jem dużo warzyw, nabiał. odrzuciłam całkiem mąkę. pewne nawyki z dukana zaczęłam znów stosować. mam nadzieję, że pomoże to dopiero tydzień, waga narazie stoi. ćwiczyć mi się niestety nie chce...
lm link jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-23 13:58:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.