Pytania i porady fryzjerskie - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-06-10, 10:57   #1891
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 1 145
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Czy kto¶ moze poleciæ dobra od¿ywkê fryzjerska wyg³adzaj±ca?
malamyszka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-10, 12:40   #1892
karola12b4
Wtajemniczenie
 
Avatar karola12b4
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Miko³ów
Wiadomo¶ci: 2 853
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy kto¶ moze poleciæ dobra od¿ywkê fryzjerska wyg³adzaj±ca?
Ja chwale sobie odzywke z biedronki, bo nie jest droga a wlosy sa po niej fajnie gladkie i super sie rozczesuja
__________________
Yon Only Live Once
karola12b4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-10, 13:29   #1893
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 1 145
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez karola12b4 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja chwale sobie odzywke z biedronki, bo nie jest droga a wlosy sa po niej fajnie gladkie i super sie rozczesuja
A jak sie nazywa?
malamyszka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-10, 13:33   #1894
karola12b4
Wtajemniczenie
 
Avatar karola12b4
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Miko³ów
Wiadomo¶ci: 2 853
Dot.: pielegnacja wlosow

Diplona professiona, szara butelka z pompka. Jest z tego tez szampon. Ja akurat mam do wlosow farbowanych i rozjasnionych i to jest z czerwona pompka, ale jest tez z pomaranczowa
__________________
Yon Only Live Once
karola12b4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-10, 14:34   #1895
blablabla9
dupa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 51
Dlaczego w³osy po¿ó³k³y po tej maseczce?

Domowej roboty: ¿ó³tko, 1 ³y¿ka maski drogeryjnej, 1 ³y¿ka oliwy z oliwek, 1 ³y¿ka miodu, 2 ³y¿eczki kawy rozpuszczalnej (bo gdzie¶ przeczyta³am ¿e oliwa rozja¶nia w³osy). Zrobi³y siê o takim ¿ó³tawym po³ysku... a podobno kawa przyciemnia to jak to mo¿liwe, chyba ¿e mo¿e inna kawa..
blablabla9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-10, 17:11   #1896
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Dlaczego w³osy po¿ó³k³y po tej maseczce?

Cytat:
Napisane przez blablabla9 Poka¿ wiadomo¶æ
Domowej roboty: ¿ó³tko, 1 ³y¿ka maski drogeryjnej, 1 ³y¿ka oliwy z oliwek, 1 ³y¿ka miodu, 2 ³y¿eczki kawy rozpuszczalnej (bo gdzie¶ przeczyta³am ¿e oliwa rozja¶nia w³osy). Zrobi³y siê o takim ¿ó³tawym po³ysku... a podobno kawa przyciemnia to jak to mo¿liwe, chyba ¿e mo¿e inna kawa..
Oliwa mog³a za¿ó³ciæ (oliwa nie rozjasnia ), miód móg³ nadaæ z³otego odcienia.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-10, 19:58   #1897
mala55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 3
Question Pomocy! Czy krem koloryzuj±cy zostawi odrost?

Fryzjer szykowa³ mnie na pokaz fryzur i niestety pofarbowa³ mi w³osy kremem koloryzuj±cym... Powiedzia³, ¿e to tylko ma podkresliæ moje w³osy i nadaæ po³ysk. Kocham mój naturalny kolor i czujê siê jakby kto¶ mnie okrad³... Koloryzacja ma kolor bardzo zbli¿ony do mojego naturalnego, jednak to nie to samo, nikt nie widzi ró¿nicy, ale ja widzê. Domy¶lam siê, ¿e nie da siê tego pozbyæ, wypukaæ, ale chcê tylko wiedzieæ czy w miarê jak w³osy bêd± odrasta³y to czy bêdzie siê odcinaæ odrost? Nigdy wiêcej nie chcê farbowaæ w³osów, bêdê d±¿yæ do tego a¿ mi odrosn± naturalne... Mo¿e jest jaki¶ sposób, ¿eby za³agodziæ ró¿nicê w wygl±dzie w³osa farbowanego od naturalnego? A mo¿e ten krem z czasem siê bêdzie troszkê zmywaæ i pod wp³ywem s³oñca w³osy siê ujednolic± i nie bêdzie tego widaæ?
Proszê, pomó¿cie, porad¼cie co¶, pocieszcie jako¶... siedzê i p³aczê, po co ja siê zg³osi³am na ten pokaz...

Edytowane przez mala55
Czas edycji: 2015-06-10 o 20:00
mala55 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 20:26   #1898
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Pomocy! Czy krem koloryzuj±cy zostawi odrost?

Zale¿y co takiego fryzjer na³o¿y³.
Je¶li mia³o amoniak lub jego pochodn± i utleniacz - widoczny odrost jest bardzo prawdopodobny.
Je¶li nie mia³o, pewnie wyp³ucze siê prawie w ca³o¶ci
Pamiêtasz nazwê produktu albo np jak wygl±da³?
Fram jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-10, 21:33   #1899
mala55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pomocy! Czy krem koloryzuj±cy zostawi odrost?

Cytat:
Napisane przez Fram Poka¿ wiadomo¶æ
Zale¿y co takiego fryzjer na³o¿y³.
Je¶li mia³o amoniak lub jego pochodn± i utleniacz - widoczny odrost jest bardzo prawdopodobny.
Je¶li nie mia³o, pewnie wyp³ucze siê prawie w ca³o¶ci
Pamiêtasz nazwê produktu albo np jak wygl±da³?
Alfapafr Color wear, ponoæ to farba bez amoniaku, ale co do tych "pochodnych amoniaku" - nie mam pojêcia, sk³ad uda³o mi siê znale¼æ tutaj: http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_efa990627.html
Czy wed³ug Ciebie s± tam substancje wywo³uj±ce ten przykry efekt?
Ponoæ jest to bardzo delikatna farba i w minimalnym stopniu utlenia, ale zawsze... Obawiam siê tej etanoloaminy, czytam w necie, ¿e to nawet gorsze od amoniaku.
Jak my¶lisz, czy np. jaka¶ regularna p³ukanka zio³owa pomo¿e zminimalizowaæ widoczno¶æ odrostu? Czy powinnam teraz jako¶ szczególnie zadbaæ o w³osy?

Nie wiem ju¿ co mam my¶leæ, bojê siê piekielnie i chyba pierwszy raz w ¿yciu czegokolwiek tak bardzo ¿a³ujê

Edytowane przez mala55
Czas edycji: 2015-06-10 o 21:50
mala55 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-10, 22:40   #1900
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Pomocy! Czy krem koloryzuj±cy zostawi odrost?

Cytat:
Napisane przez mala55 Poka¿ wiadomo¶æ
Alfapafr Color wear, ponoæ to farba bez amoniaku, ale co do tych "pochodnych amoniaku" - nie mam pojêcia, sk³ad uda³o mi siê znale¼æ tutaj: http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_efa990627.html
Czy wed³ug Ciebie s± tam substancje wywo³uj±ce ten przykry efekt?
Ponoæ jest to bardzo delikatna farba i w minimalnym stopniu utlenia, ale zawsze... Obawiam siê tej etanoloaminy, czytam w necie, ¿e to nawet gorsze od amoniaku.
Jak my¶lisz, czy np. jaka¶ regularna p³ukanka zio³owa pomo¿e zminimalizowaæ widoczno¶æ odrostu? Czy powinnam teraz jako¶ szczególnie zadbaæ o w³osy?

Nie wiem ju¿ co mam my¶leæ, bojê siê piekielnie i chyba pierwszy raz w ¿yciu czegokolwiek tak bardzo ¿a³ujê
Etanoloamina to w³a¶nie ta substancja dzia³aj±ca jak amoniak. Co do szkodliwo¶ci to mi krzywdy nie zrobi³a, wolê j± od amoniaku.

Je¶li farba rozja¶ni³a w³osy, odrost bêdziesz mieæ na pewno. Je¶li nie, mo¿liwe, ¿e kolor zgra siê z odrostem i nie bêdzie widoczny
Fram jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-10, 22:59   #1901
mala55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pomocy! Czy krem koloryzuj±cy zostawi odrost?

Nie, chyba przeciwnie lekko przyciemni³a. Widaæ j± g³ównie na najdrobniejszych, cienkich w³oskach i na koñcówkach, które by³y raczej ja¶niejsze od reszty w³osa. Mam nadziejê, ¿e nie bêdzie tego widaæ i ju¿ nie mogê siê doczekaæ "odhodowania" moich "go³ych" w³osów Dziêkujê Ci za odpowiedzi, trochê mnie uspokoi³a¶, pozdrawiam serdecznie!
mala55 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 13:09   #1902
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Dlaczego w³osy po¿ó³k³y po tej maseczce?

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Oliwa mog³a za¿ó³ciæ (oliwa nie rozjasnia ), miód móg³ nadaæ z³otego odcienia.
Dok³adnie.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-11, 20:34   #1903
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Pomocy! Czy krem koloryzuj±cy zostawi odrost?

Cytat:
Napisane przez mala55 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, chyba przeciwnie lekko przyciemni³a. Widaæ j± g³ównie na najdrobniejszych, cienkich w³oskach i na koñcówkach, które by³y raczej ja¶niejsze od reszty w³osa. Mam nadziejê, ¿e nie bêdzie tego widaæ i ju¿ nie mogê siê doczekaæ "odhodowania" moich "go³ych" w³osów Dziêkujê Ci za odpowiedzi, trochê mnie uspokoi³a¶, pozdrawiam serdecznie!
To trzymam kciuki, ¿eby by³o po Twojej my¶li. Pozdrawiam równie¿
Fram jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-11, 21:27   #1904
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomo¶ci: 9 778
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Proszê o radê. Mam bardzo zniszczone rozja¶nianiem i farbowaniem, cienkie, delikatne, wypadaj±ce i ostatnio wykruszaj±ce siê w³osy.
Poniewa¿ nie zniesê ich koloru, idê na farbowanie do fryzjera. Kupi³am ca³y zestaw do keratynowej odbudowy Artego Dream Repair i zamierzam go przeprowadzaæ co 2-3 tygodnie. I teraz, jak to siê ma do farbowania - zrobiæ zabieg przed, od razu po, przed i po, po odczekaniu jakiego¶ czasu? ¯eby jak najlepiej zrobiæ w³osom, a przy okazji, ¿eby farba siê nie wyp³uka³a w kilka dni.
__________________
MissScareAll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-11, 22:50   #1905
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomo¶ci: 9 778
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

I jeszcze do³±czê do tego pytanko, jak± farb± profesjonaln± uzyskaæ kolor ze zdjêcia (na w³osach na poziomie jasno¶ci 8-9, rudo-¿ó³to-zielonych...lub chocia¿ w teorii)
Celujê jutro w 9s, czyli piaskowy blond Artego i nie ma nigdzie w necie zdjêæ z efektu po farbowaniu tym kolorem.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg piaskowy.jpg (30,9 KB, 18 za³adowañ)
__________________
MissScareAll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-11, 23:40   #1906
Kociowata
Przyczajenie
 
Avatar Kociowata
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej!
Zacznê mo¿e od tego, ¿e jestem bladziochem i mój naturalny odcieñ moich w³osów to ciemny blond/mysi blond. Ogó³em taki nijaki kolor, który za nic mi siê nie podoba . Obecnie mam pofarbowane w³osy farb± SYOSS 5-1jasny br±z.
Po jakim¶ czasie od farbowania (mo¿e 2-3 miesi±ce) moje w³osy dostaj± jakby rudego blasku . (nie wiem czy to istotna wiadomo¶æ, ale mo¿e pomo¿e to osobie, która co¶ mi doradzi )
Otó¿, czy przy moich odrostach oraz kolorze jakim mam na reszcie w³osów da³oby siê je w miarê fajnie i bez zbytniego rudego blasku na odrostach zmieniæ ich kolor na podobny do tych, które s± na zdjêciach albo i nawet ciemniejszy. Chodzi mi o taki kolor, nie ostro czerwony. Mia³am ju¿ kiedy¶ "pofarbowane" szamponem koloryzuj±cym na bodaj¿e mahoñ i doskonale siê czu³am w tym kolorze .
Ogólnie my¶la³am o kolorach SYOSS 4-2 Machoniowy br±z i 4-22 Szkar³atna czerwieñ oraz nawet i 4-23 Burgund.
I czy farby SYOSS s± dobre, czy mo¿na znale¼æ lepsze od nich, ale w miarê o podobnej cenie?
Proszê, dorad¼cie co¶. Moje odrosty robi± siê coraz wiêksze a ja nie wiem co mam robiæ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 37.jpg (31,9 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg sistarsoyugiveittomewal.jpg (74,2 KB, 2 za³adowañ)
Kociowata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-12, 11:57   #1907
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Kociowata Poka¿ wiadomo¶æ
Hej!
Zacznê mo¿e od tego, ¿e jestem bladziochem i mój naturalny odcieñ moich w³osów to ciemny blond/mysi blond. Ogó³em taki nijaki kolor, który za nic mi siê nie podoba . Obecnie mam pofarbowane w³osy farb± SYOSS 5-1jasny br±z.
Po jakim¶ czasie od farbowania (mo¿e 2-3 miesi±ce) moje w³osy dostaj± jakby rudego blasku . (nie wiem czy to istotna wiadomo¶æ, ale mo¿e pomo¿e to osobie, która co¶ mi doradzi rosi: )
Otó¿, czy przy moich odrostach oraz kolorze jakim mam na reszcie w³osów da³oby siê je w miarê fajnie i bez zbytniego rudego blasku na odrostach zmieniæ ich kolor na podobny do tych, które s± na zdjêciach albo i nawet ciemniejszy. Chodzi mi o taki kolor, nie ostro czerwony. Mia³am ju¿ kiedy¶ "pofarbowane" szamponem koloryzuj±cym na bodaj¿e mahoñ i doskonale siê czu³am w tym kolorze .
Ogólnie my¶la³am o kolorach SYOSS 4-2 Machoniowy br±z i 4-22 Szkar³atna czerwieñ oraz nawet i 4-23 Burgund.
I czy farby SYOSS s± dobre, czy mo¿na znale¼æ lepsze od nich, ale w miarê o podobnej cenie?
Proszê, dorad¼cie co¶. Moje odrosty robi± siê coraz wiêksze a ja nie wiem co mam robiæ
A nie lepiej by³oby kupiæ farby profesjonalne? Kolor na pewno bêdzie trwalszy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-12, 12:02   #1908
XxX030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 6
mo¿na zafarbowaæ w³osy drugi raz nastêpnego dnia? :)

hej zafarbowa³am wczoraj w³osy farb± z garniera miedziana czerwiñ,kolor wyszed³ taki jak chcia³am. Niestety po wysuszeniu w³osów pojawi³ siê problem, niektóre pasma w³osów w ogóle siê nie zafarbowa³y i moje pytanie jest nastêpuj±ce Czy je¿eli farbowa³am w³osy wczoraj to czy dzi¶ mogê zafarbowaæ jeszcze raz na ten sam kolor ¿eby farba pokry³a te niezafarbowane pasma w³osów?

Edytowane przez XxX030
Czas edycji: 2015-06-12 o 12:03
XxX030 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-12, 16:24   #1909
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Zafarbuj tylko te pasma, których nie z³apa³a farba.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-12, 17:46   #1910
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dok³adnie.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-12, 20:34   #1911
blackrebelion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 1
Cool Rozja¶nianie po³owy w³osów

Witam, mam zamiar przemalowaæ w³osy w do¶æ kontrowersyjny sposób, mianowicie pó³ g³owy czarne, pó³ czerwone, tak jak ma Ashley Costello. W³osy mia³am ju¿ farbowane na fiolet, robi³am to kolejno: henn±, farb±, roztworem wodnym fioletu gencjanowego, jednak nic nie przynios³o oczekiwanego skutku na moich naturalnie do¶æ ciemno br±zowych w³osach, wiêc teraz chcia³am rozja¶niæ przysz³± czerwon± po³owê I tu moje pytanie: 1. U fryzjera, czy w domu? Koszt i tak bêdzie wysoki, bo bêdê potrzebowa³a 2 farb, wiêc chcia³am przyci±æ nieco koszty i 2. je¶li w domu to czym? Mam na my¶li konkretne firmy- produkty. Dziêki za pomoc B)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg MG_1752s.jpg (71,6 KB, 13 za³adowañ)
blackrebelion jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-13, 12:13   #1912
megi1828
Raczkowanie
 
Avatar megi1828
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam. Moje pytanie dotyczy odrostow. Naturalne wlosy - 75 % siwe, 25 % czarne. Te kolory sa rozlozone nierowno czyli przod siwy, z tylu i na czubku glowy czarne pasma. Od dluzszego czasu mam sredni braz ( poziom 7 lub 6 ) , wczesniej byla dekoloryzacja, kapiel rozjasniajaca. Chcialabym przy pomocy kapieli rozjasniajacych uzyskac jasny miedziany zloty blond, juz taki mialam, niestety z przyczyn technicznych nie posiadam zdjec ( byc moze tu juz wstawialam ale nie potrafie znalezc opcji, zeby zobaczyc wszystkie moje posty, gdzies tam widzialam wrzucone przeze mnie w brazie, tych jasniejszych nie moge znalezc) . Moje pytanie - co potem zrobic z odrostami skoro wiekszosc jest siwa a czesc czarna ?
megi1828 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-13, 21:28   #1913
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Rozja¶nianie po³owy w³osów

Cytat:
Napisane przez blackrebelion Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, mam zamiar przemalowaæ w³osy w do¶æ kontrowersyjny sposób, mianowicie pó³ g³owy czarne, pó³ czerwone, tak jak ma Ashley Costello. W³osy mia³am ju¿ farbowane na fiolet, robi³am to kolejno: henn±, farb±, roztworem wodnym fioletu gencjanowego, jednak nic nie przynios³o oczekiwanego skutku na moich naturalnie do¶æ ciemno br±zowych w³osach, wiêc teraz chcia³am rozja¶niæ przysz³± czerwon± po³owê I tu moje pytanie: 1. U fryzjera, czy w domu? Koszt i tak bêdzie wysoki, bo bêdê potrzebowa³a 2 farb, wiêc chcia³am przyci±æ nieco koszty i 2. je¶li w domu to czym? Mam na my¶li konkretne firmy- produkty. Dziêki za pomoc B)
Zrobi³abym dwie k±piele rozja¶niaj±ce- rozja¶niacz Alfaparf + oxydant 9% + trochê szamponu. Potem czerwieñ spokojnie powinna siê przyj±æ.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez megi1828 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Moje pytanie dotyczy odrostow. Naturalne wlosy - 75 % siwe, 25 % czarne. Te kolory sa rozlozone nierowno czyli przod siwy, z tylu i na czubku glowy czarne pasma. Od dluzszego czasu mam sredni braz ( poziom 7 lub 6 ) , wczesniej byla dekoloryzacja, kapiel rozjasniajaca. Chcialabym przy pomocy kapieli rozjasniajacych uzyskac jasny miedziany zloty blond, juz taki mialam, niestety z przyczyn technicznych nie posiadam zdjec ( byc moze tu juz wstawialam ale nie potrafie znalezc opcji, zeby zobaczyc wszystkie moje posty, gdzies tam widzialam wrzucone przeze mnie w brazie, tych jasniejszych nie moge znalezc) . Moje pytanie - co potem zrobic z odrostami skoro wiekszosc jest siwa a czesc czarna ?
Szczerze mówi±c w tym przypadku uda³abym siê do fryzjera, bo samej ciê¿ko bêdzie Ci to precyzyjnie zrobiæ.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-13, 21:55   #1914
megi1828
Raczkowanie
 
Avatar megi1828
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Rozja¶nianie po³owy w³osów

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ

Szczerze mówi±c w tym przypadku uda³abym siê do fryzjera, bo samej ciê¿ko bêdzie Ci to precyzyjnie zrobiæ.

Niestety nie ma takiej opcji, mieszkam za granica i fryzjer jest drogi . Ktos moze mi pomoc nalozyc, prosze tylko o rade jak to trzeba zrobic, na siwe odrosty klasc jedna farbe a na czarne odrosty jakis rozjasniacz ? Chyba jest jakis sposob Chyba ze latwiej bedzie robic pasemka ? Moze bys mi poradzila ?
megi1828 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-13, 23:02   #1915
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Rozja¶nianie po³owy w³osów

Cytat:
Napisane przez megi1828 Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety nie ma takiej opcji, mieszkam za granica i fryzjer jest drogi . Ktos moze mi pomoc nalozyc, prosze tylko o rade jak to trzeba zrobic, na siwe odrosty klasc jedna farbe a na czarne odrosty jakis rozjasniacz ? Chyba jest jakis sposob Chyba ze latwiej bedzie robic pasemka ? Moze bys mi poradzila ?
Jasne. Powiedz tylko jakie marki farb masz dostêpne. I rozja¶niaczy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-13, 23:32   #1916
megi1828
Raczkowanie
 
Avatar megi1828
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Rozja¶nianie po³owy w³osów

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Jasne. Powiedz tylko jakie marki farb masz dostêpne. I rozja¶niaczy.

Sporo jest tego. Ja ostatnio uzywalam Lisap Diapason bo sa dosc tanie i wydajne. Wczesniej Wella, Loreal jest drogi, Indola, Goldwell, Keune, Swarzkopf Igora Royal.

Czy rozjasniacz to jest to samo co dekoloryzator ? Na opakowaniu pisze : blondeerpoeder

Wczesniej mialam Elgon proszek plus aktywator, potem Comair niebieski, a ostatnio rozjasniacz z efektem platyna nie pamietam jakiej marki i wzielam aktywator Schwarzkopf .
megi1828 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-14, 00:05   #1917
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Nie. Deko ¶ci±ga farbowany pigment z w³osów, czyli u Ciebie siê nie przyda. Skoro wiêkszo¶æ w³osów jest siwa, po³ó¿ na ca³y odrost Welle Koleston na 9%, odcieñ 8.0. Dla pewno¶ci mo¿esz te¿ dodaæ na folii kilka rozja¶nionych pasemek.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2015-06-14 o 00:49
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-14, 10:00   #1918
megi1828
Raczkowanie
 
Avatar megi1828
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Nie. Deko ¶ci±ga farbowany pigment z w³osów, czyli u Ciebie siê nie przyda. Skoro wiêkszo¶æ w³osów jest siwa, po³ó¿ na ca³y odrost Welle Koleston na 9%, odcieñ 8.0. Dla pewno¶ci mo¿esz te¿ dodaæ na folii kilka rozja¶nionych pasemek.
Ale wiesz ze mam teraz na calej dlugosci poziom 6-7, ktory teraz troche sie wyplukal i wyglada na sredni braz ? Chcialabym sciagnac kolor zeby wyszedl jasny miedziany zloty blond. Taki efekt uzyskiwalam kapielami rozjasniajacymi. I potem dopiero zabrac sie za odrosty.
megi1828 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-14, 11:13   #1919
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez megi1828 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale wiesz ze mam teraz na calej dlugosci poziom 6-7, ktory teraz troche sie wyplukal i wyglada na sredni braz ? Chcialabym sciagnac kolor zeby wyszedl jasny miedziany zloty blond. Taki efekt uzyskiwalam kapielami rozjasniajacymi. I potem dopiero zabrac sie za odrosty.
Oj! Czemu ja my¶la³am, ¿e dó³ masz 8? Ok, co do góry podtrzymuje. Dó³ potraktuj k±piel±. My¶lê ¿e jedna starczy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-14, 12:05   #1920
megi1828
Raczkowanie
 
Avatar megi1828
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Oj! Czemu ja my¶la³am, ¿e dó³ masz 8? Ok, co do góry podtrzymuje. Dó³ potraktuj k±piel±. My¶lê ¿e jedna starczy.
Pewnie za duzo informacji na raz Wczesniej mialam 8. Slicznie dziekuje:roza : za jakis czas sie odezwe i wstawie fotke
megi1828 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.