Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-28, 12:33   #1111
Shargonny
Raczkowanie
 
Avatar Shargonny
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lubelskie!
Wiadomości: 80
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Hej, kochane!
Znalazłam taką odzywkę z farby, jak mama robiła sobie odrosty.
1467113618504.jpg

Mogę ją spokojnie użyć?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
https://shargonny.blogspot.com/
Shargonny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 15:01   #1112
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Potwierdzam, ze Wizaz dziś ostro szwankuje




[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;62338731]Tak nozyczki zawsze skutecznie tylko jak ma sie cieniowane wlosy to jest problem, bo trzeba byloby je od nowa wycieniowac, zeby odbciac wszystkie koncowki [/QUOTE]



Wczesniej napisałam wiadomość, ale nie chciała się dodac przez to szwankowanie.


W każdym razie ja z emolientowymi odzywkami miałam ten sam problem. Do ktoregos momentu miałam fajne efekty, bo ladnie mi dociazaly wlosy. Pozniej z wlosow uszlo zycie, wiec szukałam, co może być przyczyna i przyczyna było to, ze stosowałam za mało nawilżaczy.


Tak wiec jeżeli zależy Ci na nawilżeniu wlosow to musisz szukac odzywek albo zainwestować t akie polprodukty jak: miod, aloes, gliceryna, pabhenol, kwas hialuronowy. Na glicerynę i aloes trzeba uwazac, bo w dużym stężeniu mogą puszyc wlosy, usztywniac je itd.


Natomiast z proteinowymi to nie taki glupi pomysl, ale tutaj tez zalecam rozwagę. Ja odzywke czy maske proteinowa nakladalam raz na dwa miesiące.


Jeżeli po nakładaniu masek, nawilzacyz, protein koncowki nadal będą zniszczone, to jedynym wyjściem będzie ich podcięcie. Sama z własnego doświadczenia, wiem ze nie ma sensu trzymać zniszczonych koncowek.


Ponadto zawsze warto zainwestować w serum z silikonami, ale czasami taka jest natura wlosow, ze koncowki mimo pielęgnacji, olejowania, nakładania masek i tak będą się niszczyly (przynajmniej moje tak maja, ze tego nie unikne).
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 18:41   #1113
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;62337906]Dziekuje



Oswietlenie bylo naturalne - zdjecie bylo robione przed domem w swietle dziennym. Farba byla bardzo chlodna wiec stad ten kolor. Jednak kolor juz mi sie wyplukal ale teraz robie fioletowe plukanki i dalej mam chlodny odcien

Wiec poki co zadna z nas nie ma sposobu na suche konce

Mi tez szwankuje wizaz, wiec to problem jest on nich.[/QUOTE]

No to tym bardziej szacun, że masz tak zadbane włosy, przy takim chłodnym, trudnym do utrzymania odcieniu Wyglądają genialnie.

Ja jestem teraz na etapie doszukiwania się przyczyn gorszej kondycji moich. Obawiam się, że może to być za duża dawka protein w ostatnim czasie. Wspominałam, że kupię wodę demineralizowaną do płukania - warto było się cackać z tym pięciolitrowym baniakiem przez miasto, bo włosy odżyły, przy skórze są mięciutkie, mięsiste, a przez noc mniej się splątały i łatwo je rozczesać. Po umyciu były niesamowicie puszyste, przy mojej obecnej fryzurze układały się na kształt fryzury Lady Gagi z płyty The Fame Monster, tylko moje sięgają ramion Włączę tę wodę na stałe, teraz też zachwycam się swoją skórą twarzy po przemyciu wodą bez minerałów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg od kwietnia do czerwieca, życie życie jest nowelą.jpg (76,5 KB, 34 załadowań)
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 19:29   #1114
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
No to tym bardziej szacun, że masz tak zadbane włosy, przy takim chłodnym, trudnym do utrzymania odcieniu Wyglądają genialnie.

Ja jestem teraz na etapie doszukiwania się przyczyn gorszej kondycji moich. Obawiam się, że może to być za duża dawka protein w ostatnim czasie. Wspominałam, że kupię wodę demineralizowaną do płukania - warto było się cackać z tym pięciolitrowym baniakiem przez miasto, bo włosy odżyły, przy skórze są mięciutkie, mięsiste, a przez noc mniej się splątały i łatwo je rozczesać. Po umyciu były niesamowicie puszyste, przy mojej obecnej fryzurze układały się na kształt fryzury Lady Gagi z płyty The Fame Monster, tylko moje sięgają ramion Włączę tę wodę na stałe, teraz też zachwycam się swoją skórą twarzy po przemyciu wodą bez minerałów
Piękne masz te włosiska gdy są równe, takie grube i gęste. Cięcie dało Twoim włosom bardzo dużo na plus.

Dzisiaj z ciekawości jedyne co zrobiłam włosom to mycie+płukanka skrzypowa, a tak to niczego w ogóle nie nakładałam. Jestem ciekawa w jakiej kondycji są moje włosy bez żadnych silikonów i kondycjonerów. Bez problemu je teraz przeczesuję palcami, są gładkie, a po płukance skrzypowej puszyste. Kocham to zielsko.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 20:21   #1115
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
No to tym bardziej szacun, że masz tak zadbane włosy, przy takim chłodnym, trudnym do utrzymania odcieniu Wyglądają genialnie.

Ja jestem teraz na etapie doszukiwania się przyczyn gorszej kondycji moich. Obawiam się, że może to być za duża dawka protein w ostatnim czasie. Wspominałam, że kupię wodę demineralizowaną do płukania - warto było się cackać z tym pięciolitrowym baniakiem przez miasto, bo włosy odżyły, przy skórze są mięciutkie, mięsiste, a przez noc mniej się splątały i łatwo je rozczesać. Po umyciu były niesamowicie puszyste, przy mojej obecnej fryzurze układały się na kształt fryzury Lady Gagi z płyty The Fame Monster, tylko moje sięgają ramion Włączę tę wodę na stałe, teraz też zachwycam się swoją skórą twarzy po przemyciu wodą bez minerałów

Pjerniku super fryzura, bardzo fajny efekt. I nie ma co mowic, ale w porównaniu z tamtymi fotami, widać ze wlosy zdecydowanie skorzystaly :P Sa proste, grube i mięsiste No i sama fryzura jest dość elegancka jak dla mnie. Jak się w niej czujesz?


Ja mam jeszcze trochę czasu na podjecie decyzji, ale przyznam, ze roznie z tym bywa Jak widze wlosy lekko podniszczone , suche , matowe i nieukladajace się ( trochę z własnej winy:P) to mam ochote sciac je w cholerę Ale jak pozbede się zniszczen, zaserwuje włosom ostra regeneracje. Widze poprawe, ze wlosy staja się mięsiste, miękkie, gładkie, ukladaja się, zniszczonych koncow nie ma to jakos ta chec do obcinania mi mija Tak wiec nie wiem dalej


Ale Twoje bardzo ladne, słusznie podjelas taka decyzje
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 21:25   #1116
Shargonny
Raczkowanie
 
Avatar Shargonny
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lubelskie!
Wiadomości: 80
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Słuchajcie, zbieram się do zakupy paru naturalnych kosmetyków. Na razie mam Banie Agafię i Organic. Używałyście? Jak wrażenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Dobra, przejrzałam minti shop.. Zbankrutuję. ,😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
https://shargonny.blogspot.com/
Shargonny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 21:36   #1117
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Shargonny Pokaż wiadomość
Słuchajcie, zbieram się do zakupy paru naturalnych kosmetyków. Na razie mam Banie Agafię i Organic. Używałyście? Jak wrażenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Dobra, przejrzałam minti shop.. Zbankrutuję. ,😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja własne zlozylam zamówienie w minti , ale na pedzle do makijażu , woski Yancklee i hybryde Natomiast co do reszty to szkoda przeplacac:P


Co do kosmetykow rosyjskich to ja polecam Fitokosmetik, Banie Agafii i Babcia Agafia ale ta organiczna - z tej serii w której sa balsamy na kwiatowych propolisach itd.


Polecam tez balsamy do wlosow z Ecolabu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 12:00   #1118
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Hejka mały offtop nosi, któraś z Was soczewki kontaktowe? Jestem właśnie przed wyborem swoich pierwszych w życiu soczewek i nie mam pojęcia co wybrać

Edytowane przez M4rt3czk4_92
Czas edycji: 2016-06-29 o 12:02
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 12:16   #1119
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Piękne masz te włosiska gdy są równe, takie grube i gęste. Cięcie dało Twoim włosom bardzo dużo na plus.

Dzisiaj z ciekawości jedyne co zrobiłam włosom to mycie+płukanka skrzypowa, a tak to niczego w ogóle nie nakładałam. Jestem ciekawa w jakiej kondycji są moje włosy bez żadnych silikonów i kondycjonerów. Bez problemu je teraz przeczesuję palcami, są gładkie, a po płukance skrzypowej puszyste. Kocham to zielsko.
Dziękuję Wdrożyłam plan intensywnego odżywiania, niech rosną zdrowo

Ja mam teraz mieszankę Khadi + rycyna na włosach, później mycie i Kallos Pro Tox pod czepek premierowo. Na koniec płukanie destylowaną wodą

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Pjerniku super fryzura, bardzo fajny efekt. I nie ma co mowic, ale w porównaniu z tamtymi fotami, widać ze wlosy zdecydowanie skorzystaly :P Sa proste, grube i mięsiste No i sama fryzura jest dość elegancka jak dla mnie. Jak się w niej czujesz?


Ja mam jeszcze trochę czasu na podjecie decyzji, ale przyznam, ze roznie z tym bywa Jak widze wlosy lekko podniszczone , suche , matowe i nieukladajace się ( trochę z własnej winy:P) to mam ochote sciac je w cholerę Ale jak pozbede się zniszczen, zaserwuje włosom ostra regeneracje. Widze poprawe, ze wlosy staja się mięsiste, miękkie, gładkie, ukladaja się, zniszczonych koncow nie ma to jakos ta chec do obcinania mi mija Tak wiec nie wiem dalej


Ale Twoje bardzo ladne, słusznie podjelas taka decyzje
Pan Tomek raz w życiu odwalił chałę, mianowicie z tym cieniowaniem na dwie warstwy. Chciałam lekkości, mając na myśli pazurki, a nie takie coś. Im dalej od strzyżenia, tym głupiej to wyglądało Samo strzyżenie V bardzo mi się podobało, będę do niego wracać. Ale nie do takich bezsensownych dziwactw jak dwie warstwy Teraz w lobiku czuję się bardzo dobrze, tak dziewczęco. Szybciej się suszy, bo krótsze, ładnie się układają. Też mam tak, jak napisałaś, że w pewnym momencie mam ochotę je ściąć w cholerę

Jeszcze w temacie mulącego Wizażu - jakiej przeglądarki używasz? Ja Chroma i z ciekawości przełączając się na Firefoxa zauważyłam, że tam problemy nie występują. Sprawdzę jeszcze na Operze

Minti Shop fajny sklep, ale przy porównywaniu cen wybrałam Allegro, bo jednak taniej.

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Hejka mały offtop nosi, któraś z Was soczewki kontaktowe? Jestem właśnie przed wyborem swoich pierwszych w życiu soczewek i nie mam pojęcia co wybrać
Dwa razy w życiu podchodziłam do soczewek i kończyło się na próbnym założeniu u okulisty. Nie daję rady sobie grzebać w oczach, nawet krople to dla mnie mordęga. Jedynie na ślub kiedyś się zmuszę
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 13:42   #1120
Shargonny
Raczkowanie
 
Avatar Shargonny
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lubelskie!
Wiadomości: 80
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

1467204070193.jpg1467204084623.jpg1467204113172.jpg

Niewypalowa, czerwona oberżyna, która miała być fioletowa! 😂
Poszłam po drugie opakowanie, może jakoś to uratuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
https://shargonny.blogspot.com/
Shargonny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 16:00   #1121
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość

Dwa razy w życiu podchodziłam do soczewek i kończyło się na próbnym założeniu u okulisty. Nie daję rady sobie grzebać w oczach, nawet krople to dla mnie mordęga. Jedynie na ślub kiedyś się zmuszę
Ja właśnie mam ślub we wrześniu i do tego czasu chciałabym się polubić z soczewkami
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 22:56   #1122
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość


Pan Tomek raz w życiu odwalił chałę, mianowicie z tym cieniowaniem na dwie warstwy. Chciałam lekkości, mając na myśli pazurki, a nie takie coś. Im dalej od strzyżenia, tym głupiej to wyglądało Samo strzyżenie V bardzo mi się podobało, będę do niego wracać. Ale nie do takich bezsensownych dziwactw jak dwie warstwy Teraz w lobiku czuję się bardzo dobrze, tak dziewczęco. Szybciej się suszy, bo krótsze, ładnie się układają. Też mam tak, jak napisałaś, że w pewnym momencie mam ochotę je ściąć w cholerę

Jeszcze w temacie mulącego Wizażu - jakiej przeglądarki używasz? Ja Chroma i z ciekawości przełączając się na Firefoxa zauważyłam, że tam problemy nie występują. Sprawdzę jeszcze na Operze

Minti Shop fajny sklep, ale przy porównywaniu cen wybrałam Allegro, bo jednak taniej.


Z racji wyjaśnienia absolutnie tamta fryzura nie była zla Ale w tych wlosy wygladaja zdecydowanie lepiej. Zreszta ja z racji swoich przykrych doswiadczen z cieniowaniem, unikam tego jak mogę od dobrych kilku lat Natomiast sama gfryzura w ksztacie V czy U, bardzo mi się podoba. Sama w ten sposób scinam wlosy ( z uwagi na te metode kucykowa) Chociaz u mnie ze względu na lekko falowane wlosy, az tak tego kształtu nie widać


Co do przeglądarki to używam Explorera Mozilla to w ogole super działa i na starych oprogramowaniach, chyba sobie zainstaluje wlasnie ja


Co do Minti to mi pasuje to, ze jest tam szeroki asortyment i mam gwarancje oryginalności i swiezosci produktów. Na Allegro rzadko kiedy znajduje wszystko w jednym miejscu, wiec i koszty wysylki mi się zwiekszaja, a sprawdzonych sprzedawcow pod tym względem nie mam, wiec wole dolozyc kilka złotych i mieć spokoj Natomiast kiedyś na Allegro kupiłam baze z Artdeco i była twarda i gumiasta. Bawienie się w reklamowanie i odsylanie - to nie dla mnie
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 07:58   #1123
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Ktoś używa Explorera.
Ja mam Mozillę, dla mnie najlepsza przeglądarka.

Ja w życiu nie przekonam się do soczewek. Przywykłam do swoich okularów, zżyłam się z nimi, jesteśmy jak stare dobre małżeństwo i nie zamienię ich na soczewki. A poza tym jestem strasznie bojaźliwa jeśli cokolwiek zbliża się do moich oczu-wpuszczenie kropli to dla mnie wyzwanie, u okulisty też potrafię ze strachu coś odwalić, więc co to by było jakbym musiała codziennie gmerać się z soczewkami.

Brała może któraś z Was biotynę na włosy?
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 10:13   #1124
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam ślub we wrześniu i do tego czasu chciałabym się polubić z soczewkami
A no to powodzenia Jaką masz wadę?

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Z racji wyjaśnienia absolutnie tamta fryzura nie była zla Ale w tych wlosy wygladaja zdecydowanie lepiej. Zreszta ja z racji swoich przykrych doswiadczen z cieniowaniem, unikam tego jak mogę od dobrych kilku lat Natomiast sama gfryzura w ksztacie V czy U, bardzo mi się podoba. Sama w ten sposób scinam wlosy ( z uwagi na te metode kucykowa) Chociaz u mnie ze względu na lekko falowane wlosy, az tak tego kształtu nie widać


Co do przeglądarki to używam Explorera Mozilla to w ogole super działa i na starych oprogramowaniach, chyba sobie zainstaluje wlasnie ja


Co do Minti to mi pasuje to, ze jest tam szeroki asortyment i mam gwarancje oryginalności i swiezosci produktów. Na Allegro rzadko kiedy znajduje wszystko w jednym miejscu, wiec i koszty wysylki mi się zwiekszaja, a sprawdzonych sprzedawcow pod tym względem nie mam, wiec wole dolozyc kilka złotych i mieć spokoj Natomiast kiedyś na Allegro kupiłam baze z Artdeco i była twarda i gumiasta. Bawienie się w reklamowanie i odsylanie - to nie dla mnie
Hehe, dziękuję Dla mnie w użytkowaniu była, bo o ile przy sprzyjającej aurze typu kosmetyki + pogoda wyglądały dobrze, to przy złej albo pogarszającej się kondycji włosów to był dramat. Takie ni przypiął, ni wypiął, jak to mówi moja mama Teraz będę podchodzić do cięć z rozwagą. Teraz jestem w fazie wyrównywania - zapuszczam do równej długości, zwłaszcza po prawej stronie, bo trafiają się jeszcze asymetryczne pasma.

Wdrażam czasowo ban na proteiny. Jest coraz gorzej, zwłaszcza po wczorajszym Kallosie Pro Tox (były cudowne podczas suszenia, aż myślałam, że zostanie moim KWC, ale po kilku godzinach dramatycznie uszło z nich życie, jak to u mnie po Kallosach ), więc tak rozum podpowiada

Ano też słuszna obserwacja. U mnie łatwiej, bo jestem wręcz uzależniona od All i urosła lista sprawdzonych sprzedawców Ale wiadomo, że na portalu aukcyjnym dużo łatwiej o wtopę.

Jesteś pierwszą znaną mi osobą, która używa Explorera Chociaż może za rzadko pytam xD
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 11:10   #1125
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Boze moj drogi explorer to swietna przegladarka!... do szukania innych przegladarek
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 14:23   #1126
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Boze moj drogi explorer to swietna przegladarka!... do szukania innych przegladarek
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 14:26   #1127
Shargonny
Raczkowanie
 
Avatar Shargonny
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lubelskie!
Wiadomości: 80
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

1467293183235.jpg1467293197185.jpg
Naprawilam niewypałem z oberżyną! 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
https://shargonny.blogspot.com/
Shargonny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 14:57   #1128
Shargonny
Raczkowanie
 
Avatar Shargonny
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lubelskie!
Wiadomości: 80
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Niewypał*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
https://shargonny.blogspot.com/
Shargonny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 17:00   #1129
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
A no to powodzenia Jaką masz wadę?



Hehe, dziękuję Dla mnie w użytkowaniu była, bo o ile przy sprzyjającej aurze typu kosmetyki + pogoda wyglądały dobrze, to przy złej albo pogarszającej się kondycji włosów to był dramat. Takie ni przypiął, ni wypiął, jak to mówi moja mama Teraz będę podchodzić do cięć z rozwagą. Teraz jestem w fazie wyrównywania - zapuszczam do równej długości, zwłaszcza po prawej stronie, bo trafiają się jeszcze asymetryczne pasma.

Wdrażam czasowo ban na proteiny. Jest coraz gorzej, zwłaszcza po wczorajszym Kallosie Pro Tox (były cudowne podczas suszenia, aż myślałam, że zostanie moim KWC, ale po kilku godzinach dramatycznie uszło z nich życie, jak to u mnie po Kallosach ), więc tak rozum podpowiada

Ano też słuszna obserwacja. U mnie łatwiej, bo jestem wręcz uzależniona od All i urosła lista sprawdzonych sprzedawców Ale wiadomo, że na portalu aukcyjnym dużo łatwiej o wtopę.

Jesteś pierwszą znaną mi osobą, która używa Explorera Chociaż może za rzadko pytam xD


Widze, ze EXPLORER wzbudzil emocje Tez nie przepadam za ta przegladarka , ale niedawno zkaupilam nowy komputer i poki co nie instalowalam jeszcze innych przeglądarek , tlyko smigam na tym co jest


Ja dzisiaj tez nalozylam proteinowa maske z Bietiki, do tego dodałam kapke nawilzajacej maski, zmieszana z olejem z pestek moreli, potrzymałam pod czepkiem I tak dziwnie, bo przy zmyciu czułam miesistosc i gladkosc, później w trakcie suszenia wlosy były sztywne i matowe Nalozylam serum, trochę pochodziłam, wlosy jakby się ulezaly i takie fajne, ze naprawde A już myslalam, ze znowu będę wkurzona na te wlosy


Ja tez mam bzika na punkcie zakupow Szczególnie odzieżowych, tym bardziej, ze teraz sa niezle wyprzedaże ; Ale tez widze, ze o dziwo poszlam po rozum do glowy i to czym nie zapalam miloscia, czem prędzej zwracam coby nie zalegalo Az zadowolona jestem z siebie

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Shargonny Pokaż wiadomość
Załącznik 6512866Załącznik 6512871
Naprawilam niewypałem z oberżyną! 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No super, cieszymy się z Toba Ale to jest watek o pielęgnacji wlosow, a nie o farbowaniu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 17:02   #1130
Shargonny
Raczkowanie
 
Avatar Shargonny
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lubelskie!
Wiadomości: 80
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Widze, ze EXPLORER wzbudzil emocje Tez nie przepadam za ta przegladarka , ale niedawno zkaupilam nowy komputer i poki co nie instalowalam jeszcze innych przeglądarek , tlyko smigam na tym co jest


Ja dzisiaj tez nalozylam proteinowa maske z Bietiki, do tego dodałam kapke nawilzajacej maski, zmieszana z olejem z pestek moreli, potrzymałam pod czepkiem I tak dziwnie, bo przy zmyciu czułam miesistosc i gladkosc, później w trakcie suszenia wlosy były sztywne i matowe Nalozylam serum, trochę pochodziłam, wlosy jakby się ulezaly i takie fajne, ze naprawde A już myslalam, ze znowu będę wkurzona na te wlosy


Ja tez mam bzika na punkcie zakupow Szczególnie odzieżowych, tym bardziej, ze teraz sa niezle wyprzedaże ; Ale tez widze, ze o dziwo poszlam po rozum do glowy i to czym nie zapalam miloscia, czem prędzej zwracam coby nie zalegalo Az zadowolona jestem z siebie

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------





No super, cieszymy się z Toba Ale to jest watek o pielęgnacji wlosow, a nie o farbowaniu.
Przepraszam, gdzieś mówiły dziewczyny o hennie, odrostach i innych. Musiałam pomylić wątek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
https://shargonny.blogspot.com/
Shargonny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 10:58   #1131
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Ja ciągle tylko mycie, serum, ocet malinowy. Dzisiaj musze nałożyć maskę nawilżającą i oliwkę BDFM. Włosy myję rano, suszę zimnym nawiewem około 20 minut.

Ja uwielbiam kupować w Minti. Samo rozpakowanie sprawia, że mam lepszy humor. Są tak ładnie przygotowane.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 11:43   #1132
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ja ciągle tylko mycie, serum, ocet malinowy. Dzisiaj musze nałożyć maskę nawilżającą i oliwkę BDFM. Włosy myję rano, suszę zimnym nawiewem około 20 minut.

Ja uwielbiam kupować w Minti. Samo rozpakowanie sprawia, że mam lepszy humor. Są tak ładnie przygotowane.
Ja mam tak samo z Mistero Milano Nawet cukiereczki dodają do zamówienia
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 13:31   #1133
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Nalozylam kallosa vanilla+schauma kokos+ gliceryna+olej winogronowy. Siedze jiz tak z 1.5 h... i nie chce zmyc, bo mi tak chlodniej .z mokrymi wlosami

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Zmylam. Booooooze, jakie mam wlosy mieciutkie
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 14:58   #1134
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość

Brała może któraś z Was biotynę na włosy?
Ja biorę Biotebal

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
A no to powodzenia Jaką masz wadę?
Dziękuję w lewym +0.5, a w prawym +1,5
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 17:21   #1135
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Widze, ze EXPLORER wzbudzil emocje Tez nie przepadam za ta przegladarka , ale niedawno zkaupilam nowy komputer i poki co nie instalowalam jeszcze innych przeglądarek , tlyko smigam na tym co jest


Ja dzisiaj tez nalozylam proteinowa maske z Bietiki, do tego dodałam kapke nawilzajacej maski, zmieszana z olejem z pestek moreli, potrzymałam pod czepkiem I tak dziwnie, bo przy zmyciu czułam miesistosc i gladkosc, później w trakcie suszenia wlosy były sztywne i matowe Nalozylam serum, trochę pochodziłam, wlosy jakby się ulezaly i takie fajne, ze naprawde A już myslalam, ze znowu będę wkurzona na te wlosy


Ja tez mam bzika na punkcie zakupow Szczególnie odzieżowych, tym bardziej, ze teraz sa niezle wyprzedaże ; Ale tez widze, ze o dziwo poszlam po rozum do glowy i to czym nie zapalam miloscia, czem prędzej zwracam coby nie zalegalo Az zadowolona jestem z siebie

No super, cieszymy się z Toba Ale to jest watek o pielęgnacji wlosow, a nie o farbowaniu.
Postanowiłam, że po wykorzystaniu obecnych olejów (Khadi i resztka Bhringraja) zacznę eksperymentować z olejami solo. Męczą mnie te indyjskie zapachy Jutro przestudiuję tabelki z podziałami olejowymi. Kusi mnie migdał

Ciuchy i kosmetyki - nigdy dość, ale już umiem się stopować

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Ja biorę Biotebal



Dziękuję w lewym +0.5, a w prawym +1,5
I jak ten Biotebal się spisuje? Myślałam nad nim

O, jakże Ci zazdroszczę. Ja mam -5 na oba
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 20:55   #1136
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
I jak ten Biotebal się spisuje? Myślałam nad nim

O, jakże Ci zazdroszczę. Ja mam -5 na oba
Dzisiaj minal rowno miesiac odkad go lykam, po tym czasie moge powiedziec, ze paznokcie bardzo szybko rosna, sa twardsze i wlosy przestaly ciutke mniej wypadac

Looo to faktycznie masz duza wade.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez M4rt3czk4_92
Czas edycji: 2016-07-01 o 21:06
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 22:26   #1137
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Ja mialam.koedys.+ 4-5 ... mialam normalnie dwuogniskowe okulary jak staruszkowie - dolne moxniejsze do czytania i slabsze do noszenia... dzisiaj juz.normalnie, +0.5 na lewe, okularow nie musze miwc juz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 22:36   #1138
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Postanowiłam, że po wykorzystaniu obecnych olejów (Khadi i resztka Bhringraja) zacznę eksperymentować z olejami solo. Męczą mnie te indyjskie zapachy Jutro przestudiuję tabelki z podziałami olejowymi. Kusi mnie migdał

Ciuchy i kosmetyki - nigdy dość, ale już umiem się stopować



I jak ten Biotebal się spisuje? Myślałam nad nim

O, jakże Ci zazdroszczę. Ja mam -5 na oba


Indysjkie oleje (poza tym, ze smierdza) jak dla mnie sa dość mocno bogate składowo, wiec chyba lepiej ( dla nieprzekombinowania) gdy używa się ich raz na jakiś czas.


Ja migdala uwielbiam Chociaz na okres letni chyba powinnam odpuscic olejowanie i maskowanie Z dwa dni temu balozylam te maske nawilzajaca z proteinami do tego w towarzystwie oleju i dzisiaj miałam takie obciążone wlosy, ze musiałam umyc. Ostatnio po uzyciu maski tez wlosy dość szybko mi się obciazyly Wiec już nie wiem jak z ta pielegnacja winno być
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 08:06   #1139
Shargonny
Raczkowanie
 
Avatar Shargonny
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lubelskie!
Wiadomości: 80
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Ja mialam.koedys.+ 4-5 ... mialam normalnie dwuogniskowe okulary jak staruszkowie - dolne moxniejsze do czytania i slabsze do noszenia... dzisiaj juz.normalnie, +0.5 na lewe, okularow nie musze miwc juz
To ja za to mam astygmatyzm i bardzo nierównomierne rozmieszczone, bo ba lewym 2,25, a na prawym 4,75. Ale czasami widzę lepiej od tych w okularach, jak jestem bez. Nie noszę ich na co dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
https://shargonny.blogspot.com/
Shargonny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 09:06   #1140
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Indysjkie oleje (poza tym, ze smierdza) jak dla mnie sa dość mocno bogate składowo, wiec chyba lepiej ( dla nieprzekombinowania) gdy używa się ich raz na jakiś czas.


Ja migdala uwielbiam Chociaz na okres letni chyba powinnam odpuscic olejowanie i maskowanie Z dwa dni temu balozylam te maske nawilzajaca z proteinami do tego w towarzystwie oleju i dzisiaj miałam takie obciążone wlosy, ze musiałam umyc. Ostatnio po uzyciu maski tez wlosy dość szybko mi się obciazyly Wiec już nie wiem jak z ta pielegnacja winno być
Moze faktycznie ogranicz proreiny i przejdz do lzejszych odzywek albo mniejszych ilosci masek? Apetyt wlosow moze Ci sie zmienia
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-12 14:05:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.