Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-21, 12:35   #1291
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Tak, ten krem

Miałam niebieską z ceramidami, a teraz mam fioletową z jedwabiem. Z obu jestem zadowolona, są naprawdę dobre. Nie to co ich odżywka z jojobą

Nie olejowałam już długo, długo, widać, że włosy potrzebują oleju, a ja rano się z olejowaniem nie mogę ogarnać
A moje wlosy najbardziej lubia ich odzywke z jojoba, jest swietna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 13:00   #1292
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Tasia001 Pokaż wiadomość
Moja skóra głowy bardzo go polubiła, tylko nie wiem czy przetłuszczania nie wzmaga.


Wczoraj zrobiłam wielkie oczyszczanie, później Wax Aloes i włosy wróciły do swojej nowo nabytej miękkości. Można od nowa olejować
A gdzie go kupiłaś? Ja pamiętam, że stosowałam go kiedyś, nie pamiętam którą wersje i nie pamiętam efektów.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 13:46   #1293
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Może moje włosy nie lubią jojoby

Dzisiaj znalazłam czas na olej kokosowy przed myciem, włosy odżyły, ale też są puszyste Szkoda tylko, że odżywki Joanny są bezsilikonowe. Moje włosy wolą gdy w odżywce silikony są.

Ale na pewno dzisiaj moje włosy nie darują mi tego, że je wytargałam w gałęziach gdy zbierałam wiśnie. Już słyszałam jak mówią, że mnie nie cierpią gdy wplątywały się w gałęzie i liście
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 17:08   #1294
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Jest tak sucho, słonecznie, gorąco. Nie wiem na jaki zestaw do pielęgnacji dziś postawić. na pewno potrzebują nawilżenia. Chyba położę Kallosa Aloe z kilkoma kroplami oliwki BDFM na godzinę przed myciem.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 17:34   #1295
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Może moje włosy nie lubią jojoby

Dzisiaj znalazłam czas na olej kokosowy przed myciem, włosy odżyły, ale też są puszyste Szkoda tylko, że odżywki Joanny są bezsilikonowe. Moje włosy wolą gdy w odżywce silikony są.

Ale na pewno dzisiaj moje włosy nie darują mi tego, że je wytargałam w gałęziach gdy zbierałam wiśnie. Już słyszałam jak mówią, że mnie nie cierpią gdy wplątywały się w gałęzie i liście
Moje też bardzo lubią silikony. Są taką kropką nad i w moim przypadku
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 22:15   #1296
Tasia001
Raczkowanie
 
Avatar Tasia001
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 237
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
A gdzie go kupiłaś? Ja pamiętam, że stosowałam go kiedyś, nie pamiętam którą wersje i nie pamiętam efektów.
Kupiłam kiedyś w stacjonarnej aptece DOZ, Stał sobie w koszyku z krótkimi terminami. Mam ten Wax Pilomax, a właściwie to już na raz zostało
__________________
strat: 03-07-2017 BYŁO: 74,1kg JEST: 74,1kg CEL: 62kg
Tasia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 22:19   #1297
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Może moje włosy nie lubią jojoby

Dzisiaj znalazłam czas na olej kokosowy przed myciem, włosy odżyły, ale też są puszyste Szkoda tylko, że odżywki Joanny są bezsilikonowe. Moje włosy wolą gdy w odżywce silikony są.

Ale na pewno dzisiaj moje włosy nie darują mi tego, że je wytargałam w gałęziach gdy zbierałam wiśnie. Już słyszałam jak mówią, że mnie nie cierpią gdy wplątywały się w gałęzie i liście
Tam pewnie jojoby tyle co kot naplakal


Umylam dzisiaj wlosy kallosem. Skonczyla mi sie kokosowa schauma baaardzo ja lubie, ale lubie tez ziolowa krora czeka w kolejce. Niestety, zapach kokosowej ladniejszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 22:39   #1298
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Tasia001 Pokaż wiadomość
Moja skóra głowy bardzo go polubiła, tylko nie wiem czy przetłuszczania nie wzmaga.


Wczoraj zrobiłam wielkie oczyszczanie, później Wax Aloes i włosy wróciły do swojej nowo nabytej miękkości. Można od nowa olejować


Wzmaga :P Pryznajmniej mi wzmagal :P


No ja wlasnie tez dalam sobie spokoj z olejowaniem, bo mi wlosy już dość szybko się obciazaja.


Natomiast ostatnio odkryłam olej sezamowy nierafinowany - bardzo fajnie efekt po nim miałam.


I po długoletniej przerwie (ze względu na to, ze zapomniałam wziąć Mythic z domu), kupiłam to serum z Labiotici A+E i tez bardzo fajny efekt po nim miałam.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 16:36   #1299
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Teraz jantar jest w naturze na promocji, bodajże na 6,50
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 17:29   #1300
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Wiem, wiem. Mam w planie wybrać się po niego.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 07:55   #1301
Tasia001
Raczkowanie
 
Avatar Tasia001
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 237
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Ale Kallos Kreatin mnie spuszył. Użyłam pod olej na 1h i wyszła masakra. Jako odżywka spisuje się ok. Wcześniej miałam jako proteiny odżywkę Joanna z jedwabiem i włosy po jej użyciu były świetne.
__________________
strat: 03-07-2017 BYŁO: 74,1kg JEST: 74,1kg CEL: 62kg
Tasia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 12:09   #1302
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Tasia001 Pokaż wiadomość
Ale Kallos Kreatin mnie spuszył. Użyłam pod olej na 1h i wyszła masakra. Jako odżywka spisuje się ok. Wcześniej miałam jako proteiny odżywkę Joanna z jedwabiem i włosy po jej użyciu były świetne.
Ja zawsze miałam problem z Kallosem keratynowym. Pamiętam jak kiedyś umówiłam się ze znajomymi, chciałam fajnie wyglądać, a wyszła totalna kupa. Siano powywijane we wszelkie strony
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 14:16   #1303
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Niby fajnie jest mieć zdrowe, niskoporowate włosy, ale teraz doprowadzają mnie do szału-chcę je związać do pracy przy żniwach i nijak nie mogę, bo gumka się ześlizguje. Próbowałam kucyków, koczków, warkoczy, gumek zwykłych i sprężynek-wszystko się ześlizguje

Dużo dobrego słyszałam o oleju sezamowym, podobno jest świetny dla zniszczonych i suchych włosów.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 16:14   #1304
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ja zawsze miałam problem z Kallosem keratynowym. Pamiętam jak kiedyś umówiłam się ze znajomymi, chciałam fajnie wyglądać, a wyszła totalna kupa. Siano powywijane we wszelkie strony
U mnie było to samo.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 17:22   #1305
kama1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 532
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cześć

Chciałam się Was zapytać czy dobrze robię moim włosom Dopiero od niedawna tak naprawdę zajęłam się moimi włosami, bo wcześniej nie zwracałam uwagi na szampony, odżywki. Brałam po prostu te do blondów.

Mam włosy rozjaśniane, które potrzebują nawilżenia. Od kilku miesięcy rozjaśniam je sama farbą fryzjerską i wodą 6% (tylko odrosty i 5 -10 min przed końcem reszta). Wcześniej robiła to fryzjerka, która na koniec naszej znajomości spaliła mi włosy i lekko skórę głowy


Włosy myję Alterrą http://www.rossmann.pl/Produkt/Alter...-ml,98932,6174

Po każdym myciu używam odżywki http://www.rossmann.pl/Produkt/Isana...ml,345673,5820

Raz na 1-1,5 tyg myję włosy szamponem z sls. Zaczęłam też używać maski z Waxa raz na tydzień (dopiero 3 razy).
Mam zamiar je olejować, ale nie wiem jak się do tego zabrać, chociaż olej migdałowy już mam

Może doradzicie mi, co jeszcze mogę używać, żeby włosy były nawilżone? i nie sianowate na końcach?
kama1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 22:01   #1306
201611090925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 27
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Niby fajnie jest mieć zdrowe, niskoporowate włosy, ale teraz doprowadzają mnie do szału-chcę je związać do pracy przy żniwach i nijak nie mogę, bo gumka się ześlizguje. Próbowałam kucyków, koczków, warkoczy, gumek zwykłych i sprężynek-wszystko się ześlizguje

Dużo dobrego słyszałam o oleju sezamowym, podobno jest świetny dla zniszczonych i suchych włosów.
A próbowałaś kokówek? Mnie, na ciężkich i śliskich włosach, które za nic sobie mają invisibobble wychodzi na nich pancerny koczek i wytrzymuje lepiej lub gorzej cały dzień. Na 4-6-ciu taki na po domu, 8-10 na rower i po mieście. Czasem zaczynają powoli się wysuwać, to dopycham, czasem tak fajnie, stopniowo się rozsypuje każde pasemko po kolei. A czasem prawie nic się z nim nie dzieje i rozbrajam go dopiero wieczorem. Nowe doświadczenie.
Opcja hard: cienkie silikonowe gumki. W ogóle się nie zsuwają, ale mogą niszczyć przy nieumiejętnym ściąganiu.
201611090925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 11:38   #1307
Tasia001
Raczkowanie
 
Avatar Tasia001
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 237
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez kama1987 Pokaż wiadomość
Cześć

Chciałam się Was zapytać czy dobrze robię moim włosom Dopiero od niedawna tak naprawdę zajęłam się moimi włosami, bo wcześniej nie zwracałam uwagi na szampony, odżywki. Brałam po prostu te do blondów.

Mam włosy rozjaśniane, które potrzebują nawilżenia. Od kilku miesięcy rozjaśniam je sama farbą fryzjerską i wodą 6% (tylko odrosty i 5 -10 min przed końcem reszta). Wcześniej robiła to fryzjerka, która na koniec naszej znajomości spaliła mi włosy i lekko skórę głowy


Włosy myję Alterrą http://www.rossmann.pl/Produkt/Alter...-ml,98932,6174

Po każdym myciu używam odżywki http://www.rossmann.pl/Produkt/Isana...ml,345673,5820

Raz na 1-1,5 tyg myję włosy szamponem z sls. Zaczęłam też używać maski z Waxa raz na tydzień (dopiero 3 razy).
Mam zamiar je olejować, ale nie wiem jak się do tego zabrać, chociaż olej migdałowy już mam

Może doradzicie mi, co jeszcze mogę używać, żeby włosy były nawilżone? i nie sianowate na końcach?
A próbowałaś myć włosy odżywką? Ja też jestem początkująca i też farbuję włosy. Nie wiem w jakim stanie masz końcówki, ale ścięłam te najbardziej zniszczone i codziennie używam serum na końcówki i widzę poprawę. Wiadomo, że wieloletnich zniszczeń nie naprawi się w tydzień, ale walczę o to aby górne partie włosów były już zdrowe.



Wczoraj pierwszy raz odważyłam się dodać olej do maski po myciu i bardzo ładny efekt wyszedł. Ale mam pytanie jak radzicie sobie z nawilżeniem w czasie upałów?
__________________
strat: 03-07-2017 BYŁO: 74,1kg JEST: 74,1kg CEL: 62kg
Tasia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 15:31   #1308
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Tasia001 Pokaż wiadomość
A próbowałaś myć włosy odżywką? Ja też jestem początkująca i też farbuję włosy. Nie wiem w jakim stanie masz końcówki, ale ścięłam te najbardziej zniszczone i codziennie używam serum na końcówki i widzę poprawę. Wiadomo, że wieloletnich zniszczeń nie naprawi się w tydzień, ale walczę o to aby górne partie włosów były już zdrowe.



Wczoraj pierwszy raz odważyłam się dodać olej do maski po myciu i bardzo ładny efekt wyszedł. Ale mam pytanie jak radzicie sobie z nawilżeniem w czasie upałów?
Ja teraz jak są mocne upały to włosy staram się mieć związane i przed myciem na co najmniej godzinę nakładam Kallosa Aloe.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 16:43   #1309
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Tasia001 Pokaż wiadomość
Wczoraj pierwszy raz odważyłam się dodać olej do maski po myciu i bardzo ładny efekt wyszedł. Ale mam pytanie jak radzicie sobie z nawilżeniem w czasie upałów?
Dla mnie dobrym nawilżaczem jest Kallos Aloe(mam zdrowe włosy i im to wystarczy), czasem wzbogacę Ziaję jedwabną o glicerynę. Dobrze też robi olejowanie, ale nie kokosem-zauważyłam, że jak olejuję nim w upały, to włosy się robią gorzej spuszone i szorstkie. W upały stawiam na zabezpieczanie silikonami, a także wiązanie włosów-na co dzień chodzę w rozpuszczonych, ale w upalne dni wiążę je.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-26, 21:13   #1310
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Dla mnie dobrym nawilżaczem jest Kallos Aloe(mam zdrowe włosy i im to wystarczy), czasem wzbogacę Ziaję jedwabną o glicerynę. Dobrze też robi olejowanie, ale nie kokosem-zauważyłam, że jak olejuję nim w upały, to włosy się robią gorzej spuszone i szorstkie. W upały stawiam na zabezpieczanie silikonami, a także wiązanie włosów-na co dzień chodzę w rozpuszczonych, ale w upalne dni wiążę je.
Ja mam teraz Kallosa Aloe i jest spoko. Fajnie się nim myje włosy. są miękkie i błyszczące. Tylko musze podciąć końcówki.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 08:21   #1311
Tasia001
Raczkowanie
 
Avatar Tasia001
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 237
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Dla mnie dobrym nawilżaczem jest Kallos Aloe(mam zdrowe włosy i im to wystarczy), czasem wzbogacę Ziaję jedwabną o glicerynę. Dobrze też robi olejowanie, ale nie kokosem-zauważyłam, że jak olejuję nim w upały, to włosy się robią gorzej spuszone i szorstkie. W upały stawiam na zabezpieczanie silikonami, a także wiązanie włosów-na co dzień chodzę w rozpuszczonych, ale w upalne dni wiążę je.
Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ja mam teraz Kallosa Aloe i jest spoko. Fajnie się nim myje włosy. są miękkie i błyszczące. Tylko musze podciąć końcówki.

Też Kallosem Aloe myję włosy. Ogólnie mi Kallosy pasują, tylko ten nieszczęsny Kreatin mnie spuszył.

Może rzeczywiście położę olej na sucho i później Kallos Aloe na chwilę. Ogólnie chcę wrócić do oleju rycynowego na skalp, ale coś w te upały nie mogę się zabrać.
__________________
strat: 03-07-2017 BYŁO: 74,1kg JEST: 74,1kg CEL: 62kg
Tasia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 12:17   #1312
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Az tak niskiej porowatosci nie mam, ale tez wylaza mi wlosy. O warkoczu.moge zapomniec: jedyny sposob to ciasne dobierane dwa do konca glowy i z nich jeden warkocz od glowy. Wytrzymuje jakos.
Dzisiaj udalo mi sie koka zrobic poerwszy raz od kilku moesiecy i od razu sie nie rozwalil... ale czuje ten ciezar, to juz nie ten sam komfort co rok temu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 13:18   #1313
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Tasia001 Pokaż wiadomość
Też Kallosem Aloe myję włosy. Ogólnie mi Kallosy pasują, tylko ten nieszczęsny Kreatin mnie spuszył.

Może rzeczywiście położę olej na sucho i później Kallos Aloe na chwilę. Ogólnie chcę wrócić do oleju rycynowego na skalp, ale coś w te upały nie mogę się zabrać.
Ja ostatnio położyłam oliwkę BDFM, potem na 30 minut Kallos Aloe. Ale efekt był mizerny. Lepiej zmieszać oliwkę z Kallosem od razu.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 07:58   #1314
Tasia001
Raczkowanie
 
Avatar Tasia001
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 237
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ja ostatnio położyłam oliwkę BDFM, potem na 30 minut Kallos Aloe. Ale efekt był mizerny. Lepiej zmieszać oliwkę z Kallosem od razu.
Położyłąm olej z pestek winogron na długość, rycynowy na skalp. Długość emulgowałam Kallosem Aloe i po myciu na 20 min ponownie Kallos Aloe. Tego moje włosy potrzebowały.

Dziś emolientowo w planie.
__________________
strat: 03-07-2017 BYŁO: 74,1kg JEST: 74,1kg CEL: 62kg
Tasia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 15:33   #1315
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

A ja ostatnio przez przypadek (spadl mi w lokalnej drogerii i koncowka się polamala) odkryłam piwny szampon Babci Agafii , fajne wlosy mam po nim


Czy ktoras z Was testowala te wersje regenerujaca?


Dziewczyny czy ktoras z Was pamięta , który deteregent w składzie oslabia działanie SLSu? Kiedys gdzies wyczytałam, ze jak jest SLS i chyba Cocomidapropyl betaine, to wtedy ten SLS nie ma takiego silnego dzialania. Ale nie wiem czy nic nie pomieszałam I czy to o to chodzi.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 08:44   #1316
Tasia001
Raczkowanie
 
Avatar Tasia001
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 237
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja ostatnio przez przypadek (spadl mi w lokalnej drogerii i koncowka się polamala) odkryłam piwny szampon Babci Agafii , fajne wlosy mam po nim


Czy ktoras z Was testowala te wersje regenerujaca?


Dziewczyny czy ktoras z Was pamięta , który deteregent w składzie oslabia działanie SLSu? Kiedys gdzies wyczytałam, ze jak jest SLS i chyba Cocomidapropyl betaine, to wtedy ten SLS nie ma takiego silnego dzialania. Ale nie wiem czy nic nie pomieszałam I czy to o to chodzi.
Z Babcią Agafią nie pomogę, bo jeszcze nic nie miałam z rosyjskich kosmetyków.
A z detergentami też mi się obiła taka wersja, o której napisałaś. Ale też to jest opinia gdzieś przeczytana.


A ja zrobiłam rewolucję w pielęgnacji i dołożyłam humekanty.... dużo humekantów i włosy zrobiły się takie, że nawet TŻ zauważył.
Żel z siemienia lnianego, Kallos Aloe, Wax Aloe na zmianę i włosy zadowolone.
__________________
strat: 03-07-2017 BYŁO: 74,1kg JEST: 74,1kg CEL: 62kg
Tasia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 09:39   #1317
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Dziewczyny, czy możecie napisać jak się myje włosy odżywką albo maską? Próbowałam wiele razy i nigdy nie były umyte. Mam Kallosa Color, wiem że się nadaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 10:52   #1318
Tasia001
Raczkowanie
 
Avatar Tasia001
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 237
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy możecie napisać jak się myje włosy odżywką albo maską? Próbowałam wiele razy i nigdy nie były umyte. Mam Kallosa Color, wiem że się nadaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja moczę mocno włosy, biorę porcję maski (u mnie Kallos Aloe) i masuję długość włosów, później kolejna porcja i masuję skalp. Na skalp idzie pewnie około 3 takich porcji. Porcja to pewnie łyżeczka maski, ale nie wiem nigdy nie mierzyłam. Potem to jeszcze wszystko masuję, bo Kallos dość dobrze się pieni. Spłukuję i umyte. Zawsze mi domyło, nawet olej z orzecha włoskiego.

Ale z tego co czytałam to osoby z niskoporowatymi włosami mają właśnie problem z domyciem włosów odżywką. Ja mam wysokoporowate, suche, cienkie, farbowane włosy.
__________________
strat: 03-07-2017 BYŁO: 74,1kg JEST: 74,1kg CEL: 62kg
Tasia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 10:59   #1319
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Tasia001 Pokaż wiadomość
Ja moczę mocno włosy, biorę porcję maski (u mnie Kallos Aloe) i masuję długość włosów, później kolejna porcja i masuję skalp. Na skalp idzie pewnie około 3 takich porcji. Porcja to pewnie łyżeczka maski, ale nie wiem nigdy nie mierzyłam. Potem to jeszcze wszystko masuję, bo Kallos dość dobrze się pieni. Spłukuję i umyte. Zawsze mi domyło, nawet olej z orzecha włoskiego.

Ale z tego co czytałam to osoby z niskoporowatymi włosami mają właśnie problem z domyciem włosów odżywką. Ja mam wysokoporowate, suche, cienkie, farbowane włosy.
Dziękuję. Ja mam bardzo wysokoporowate, więc to na pewno kwestia techniki.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 11:00   #1320
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Tasia001 Pokaż wiadomość
Z Babcią Agafią nie pomogę, bo jeszcze nic nie miałam z rosyjskich kosmetyków.
A z detergentami też mi się obiła taka wersja, o której napisałaś. Ale też to jest opinia gdzieś przeczytana.


A ja zrobiłam rewolucję w pielęgnacji i dołożyłam humekanty.... dużo humekantów i włosy zrobiły się takie, że nawet TŻ zauważył.
Żel z siemienia lnianego, Kallos Aloe, Wax Aloe na zmianę i włosy zadowolone.
Widocznie włosy potrzebowały nawilżenia. Żel z siemienia lnianego stosowany systematycznie na początku mojej pielęgnacji dał mi takie efekty, jakich nigdy bym się nie spodziewała.





Cytat:
Napisane przez Tasia001 Pokaż wiadomość
Ja moczę mocno włosy, biorę porcję maski (u mnie Kallos Aloe) i masuję długość włosów, później kolejna porcja i masuję skalp. Na skalp idzie pewnie około 3 takich porcji. Porcja to pewnie łyżeczka maski, ale nie wiem nigdy nie mierzyłam. Potem to jeszcze wszystko masuję, bo Kallos dość dobrze się pieni. Spłukuję i umyte. Zawsze mi domyło, nawet olej z orzecha włoskiego.

Ale z tego co czytałam to osoby z niskoporowatymi włosami mają właśnie problem z domyciem włosów odżywką. Ja mam wysokoporowate, suche, cienkie, farbowane włosy.
Tak, u mnie był problem z domyciem włosów. Używałam balsamu Mrs. Potters z aloesem i włosy nadal były tłuste. Próbowałam rozwodnić i nadal to samo. Ale wzięłam ostatnio Kallosa Aloe i wszystko było domyte.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-12 14:05:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.