przedłużanie włosów- część II - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-04, 22:35   #2221
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ja w ogole prostownicy nie mam, a lokowka której uzyłam to, jak pisalam , cud mysli technicznej PRL'u. Moze gdyby uzyc jakiejs porzadnej prostownicy to efekt bylby lepszy.

Ja to tylko tak dla eksperymentu zrobilam bo bron boze nie mam zamiaru mych kochanych profibrow ani krecic ani prostowac - w pelni mnie satysfakcjomuja takie jakie sa.

A jesli chodzi o ich zakrecenie to ja kilka razy na "wielkie wyjscie" zakrecalam je na papiloty (nie te gabkowe, tylko te z tego takiego twardego czegos) i nic sie im nie stalo zlego, choc i efekt lokow spektakularny nie byl - byly odrobine bardziej falowane niz na zdjeciach.

Tak wiec na papiloty mozna, ale lokowke i prostownice bym raczej odradzala. Bo jak ktos np wie z gory ze bedzie prostowac to przeciez zawsze mozna proste jak druty monobraidy zalozyc.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 22:58   #2222
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
ciekawi mnie, czy w syntetycznych perułkach wygląda sie naturalnie. Na allegro takie kosztuja do 200 pln i na manekinie są ok. Masz jakieś swoje foty w perułce?
Ja kupilam sobie super peruke na aukcji , tylko zabralam sie do tego jak totalny amator.
Znalazlam "fason" jaki odpowiadal mi najbardziej, normalna fryzurke , kolor super , opis rewelacja , cena tez ale glupia nie pomyslalam o tym , ze jak jest grzywka to juz musi tak byc jak lezy.
Mialam nadzieje , ze ja potem zepne wedlug upodoban i guzik.
Peruka przyszla fantastyczna .
Wlosy miekkie , rodzice i znajomi nie poznali , ze to peruka .Niestety mialam ja zaledwie raz , czy dwa razy do "wejscia" i przymiarki.
Pomimo tego iz imitacja skory wykonana fachowo ,grzywki w gore sie zbytnio spiac nie dalobo szla prosto a z grzywka mnie peruka draznila.
No i wtedy przedluzylam sobie wlosy normalnie a peruka poszla w kat, nigdy wiecej nie uzyta .
Tak wygladala :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg peruka.jpg (34,3 KB, 42 załadowań)
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 23:38   #2223
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cóż, ja na lato nie zdejmuję, tylko staram się chodzić z włosami upiętymi jak najwyżej, wtedy mniej grzeją. Rzeczywiście, wadą jest to swędzenie, ale da się to wytrzymać.Ale jakoś nie wyobrażam sobie, żeby je zdjąć na lato...

Z szamponów i odżywek do włosów przedłużanych naturalnych polecam trzy firmy: joico, catwalk i kerastase. Podobno niezły jest też matrix , ale ja go nie próbowałam.

Co do peruk to dobra peruka w naturalnycm świetle wygląda bardzo naturale, gorzej jest w bardzo intensywnym świetle, np. reflektor, wtedy sztuczne włosy nabierają połysku, którego naturalne nie mają.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 23:44   #2224
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

tmargo to w koncu jakie masz wloski? nakladasz peruki czy przedluzone, na klipy czy na stale? naturalne czy syntetyki? a jak naturalne to gdzie kupilas i czy dobre?
mam jeszcze pytanie, wczoraj sciagalam pasemka keratynowe, roztopilam zgrzewarka ale czesc keratyny zostala, polalam plynem do sciagania, probowalam je rozgniesc cazkami, ale dalej bardzo ciezko schodzily to zajelo prawei 4 godziny, czy to normalne czy cos zle robie?

Edytowane przez magmac
Czas edycji: 2008-04-05 o 09:51
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 10:01   #2225
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

mial ktos syntetyki na tasmie od monique shop?? http://allegro.pl/item335116271_wlos...cm_proste.html dzieki za wszytskie odpowiedz
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 13:28   #2226
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

JA NIE NOSZE NA CODZIEŃ PERUK,JA JE SPRZEDAJE.do przedłużania mam naturalne włosy zakupione prawie trzy lata temu,więc nie pamiętam od kogo.peruk nie można spinać i nie zabardzo da się usunąć grzywkę-musi zakrywać wykończenie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 14:05   #2227
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: przedłużanie włosów- część II

jeśli chodzi o prostownicę i profibry, to ja prostując swoje końcówki gdzieś przez nieuwagę przejechałam prostownicą jedno pasemko profibrów i .....spaliło się.fakt że mam prostownicę firmy ga.ma i nagrzewa się do 200 stopni,
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 14:36   #2228
Jagoodka1989
Raczkowanie
 
Avatar Jagoodka1989
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 188
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Witam wszystkie panie Chcialabym sobie przedluzyc wloski, nie naleza one do tych grubych Ostatnio czytalam duzo i kazdy mowi cos innego. Jaka metoda jest najlepsza??? Metody na cieplo i chemiczne odpadaja, bo niszcza wlosy i polowa wylatuje po zdjeciu. Metoda na ringi i tulejki przeciera wlosy. Tasmy sie odklejaja i przeszkladzaja. Wiec co w koncu? Moze ktoras z was mi doradzi tak szcerze?
Jagoodka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 14:52   #2229
sugarcookie
Raczkowanie
 
Avatar sugarcookie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
GG do sugarcookie
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Jagoodka1989 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie panie Chcialabym sobie przedluzyc wloski, nie naleza one do tych grubych Ostatnio czytalam duzo i kazdy mowi cos innego. Jaka metoda jest najlepsza??? Metody na cieplo i chemiczne odpadaja, bo niszcza wlosy i polowa wylatuje po zdjeciu. Metoda na ringi i tulejki przeciera wlosy. Tasmy sie odklejaja i przeszkladzaja. Wiec co w koncu? Moze ktoras z was mi doradzi tak szcerze?
Ultradzwieki.
__________________
If you care what people think, you will always be their prisoner...
sugarcookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 15:04   #2230
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Jagoodka1989 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie panie Chcialabym sobie przedluzyc wloski, nie naleza one do tych grubych Ostatnio czytalam duzo i kazdy mowi cos innego. Jaka metoda jest najlepsza??? Metody na cieplo i chemiczne odpadaja, bo niszcza wlosy i polowa wylatuje po zdjeciu. Metoda na ringi i tulejki przeciera wlosy. Tasmy sie odklejaja i przeszkladzaja. Wiec co w koncu? Moze ktoras z was mi doradzi tak szcerze?
sory ,ale nie mogłam się powstrzymać.najlepiej zapuścić swoje
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 15:07   #2231
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Może clip ony.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 15:17   #2232
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o prostownicę i profibry, to ja prostując swoje końcówki gdzieś przez nieuwagę przejechałam prostownicą jedno pasemko profibrów i .....spaliło się.fakt że mam prostownicę firmy ga.ma i nagrzewa się do 200 stopni,
są prostownice philips na pare wodną-polecam.lub obrotowa suszarko lokówka z ceramiczną szczotką.sprawdzone -wypróbowane
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 15:22   #2233
Jagoodka1989
Raczkowanie
 
Avatar Jagoodka1989
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 188
Dot.: przedłużanie włosów- część II

tylko ze ja nie chce czekac latami az moje beda dlugie.Te clip on nie sa widoczne ????????? Aultradzwieki sa maja kosmiczne ceny... ;/
Jagoodka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 15:29   #2234
sugarcookie
Raczkowanie
 
Avatar sugarcookie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
GG do sugarcookie
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Jagoodka1989 Pokaż wiadomość
tylko ze ja nie chce czekac latami az moje beda dlugie.Te clip on nie sa widoczne ????????? Aultradzwieki sa maja kosmiczne ceny... ;/
Nie wiem czy sa widoczne bo nigdy nie mialam, ale mysle ze jak umiejetnie zalozysz to nie. Ja nosze tulejki przecierajace wlosy...


Ultradzwieki moze i drogie, ale nie powoduja calej litanii skutkow ubocznych, ktore wymienilas w pierwszym poscie...za jakosc sie placi
__________________
If you care what people think, you will always be their prisoner...
sugarcookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 15:32   #2235
Jagoodka1989
Raczkowanie
 
Avatar Jagoodka1989
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 188
Dot.: przedłużanie włosów- część II

A mozecie mi przyblizyc na czym polega ta metoda ultradzwiekowa?
Jagoodka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 15:40   #2236
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Jagoodka1989 z takim podejsciem do przedluzania to bedzie Ci trudno wybrac jakakolwiek metode.

Jak myslisz dlaczego my przedluzamy wlosy ? Robimy to dlatego , bo nasze naturalne nie sa na tyle piekne aby nas zadowolic.
Wiekszoc dziewczyn tutaj narzekala na slabe , zniszczone , liche wlosy i dlatego postanowila je przedluzyc.
Ja sama zrobilam na últradzwieki , keratyne i Racoon. A mam slabiutkie i cienki.
Z tym tylko , ze najwazniejsze to abys nie skusila sie cena i oferta kolezanki fryzjerki " ktora da rade " ,jak przeczyta jak to zrobic.
Wybierz fryzjerke ,ktora sie tym zajmuje od dawna i zdobyla doswiadczenie.
Oceni twoje liche wlosy i podpowie ile pasemek masz zalozyc .

Ja mialam ultradzwieki , keratyne , Racoon i wlosy mi nie wypadly .Jak bedziesz o nie dbac i rozdzielac codziennie palcami ...unikniesz zdredowania przy skorze a tym samym wyrywania wlosow podczas rozczesywania pozniejszych koltunow.

Boisz sie trwalego przedluzania? Kup sobie tasme i codzen ja dopinaj przed wyjsciem z domu a zdejmuj do snu.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 16:40   #2237
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ja mialam najpierw doszywane, pasemkowo na warkoczyki i bylo ok, po zdjeciu czulam sie jakbym byla lysa ale to logiczne bo odeszla mi polowa wlosow a nie dlatego, ze sie tak zniszczyly i powypadaly, mam mocno rozjasniane wlosy wiec co za tym idzie nie sa w najlepszym stanie, teraz mam na ultradzwieki i jestem zadowolona, choc nie jestem osoba super dbajaca o wlosy, nosze je juz od polowy grudnia i musze sciagnac ale jakos nie mam czasu, sa duzo mnie widoczne niz metoda warkoczykowa i sa super
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 18:03   #2238
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
Dot.: przedłużanie włosów- część II

dziewczyny ile trzeba zakupic gram wloskow zeby byl efekt dosc gestych??
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 18:18   #2239
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anetkapoznan Pokaż wiadomość
dziewczyny ile trzeba zakupic gram wloskow zeby byl efekt dosc gestych??
ja ma 30 dkg i uwazam ,że jest to dużo.
co do wypadania włosów to nornmalna sprawa.włosy cały czas wypadają,ale przy przedłużanych nie mają możliwości,więc widać efekt po sciągnięciu.to logiczne.jesli normalnie przy myciu wypadnie np.20 włsów a myjemy np.co dwa dni,doliczając czas przedłużania włosów np.3 mies to poiliczcie.moje wyliczenia to przypuszczenia,ale obrazowe.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 18:30   #2240
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Jagoodka1989 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie panie Chcialabym sobie przedluzyc wloski, nie naleza one do tych grubych Ostatnio czytalam duzo i kazdy mowi cos innego. Jaka metoda jest najlepsza??? Metody na cieplo i chemiczne odpadaja, bo niszcza wlosy i polowa wylatuje po zdjeciu. Metoda na ringi i tulejki przeciera wlosy. Tasmy sie odklejaja i przeszkladzaja. Wiec co w koncu? Moze ktoras z was mi doradzi tak szcerze?
Czesc ja bede przedluzala metoda warkoczyka za 2 tyg wiec dam znac. W sumie bed emiala metoda warkoczyka z lekkim podklejeniem klejem silikonym zobaczymy. Na pewno wstawie fotki!
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 18:50   #2241
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

a ja kupilam znowu wloski w tym sklepie wlosy online czy cos, i sa superrr. robie clipp on;d
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 18:54   #2242
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
Dot.: przedłużanie włosów- część II

smile jaki jest link fo tej strony?
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 19:17   #2243
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

chodzi chyba o www.wlosyonline.pl
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 19:19   #2244
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: przedłużanie włosów- część II

A które włosy dokładnie kupiłaś? Bo mam dylemat.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 19:40   #2245
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
A które włosy dokładnie kupiłaś? Bo mam dylemat.
tak to jest ta strona.
ja bylam u nich ososbiscie, widzialam wszystkie wlosy. Maja wlosy remy (sa ok), maja sensationele ale nie remy (ja je kupilam) i maja sensationele za 350, polecam wszystkie. tylko trzeba pamietac ze:
wszystkie wlosy poza sensationelami sa bardzooo wycieniowane i zazwyczaj z 10 cm trzeba sciac wiec kupujac 45 cm zostaje nam 35 cm. Wiec najlpeij kupowac te 55 cm, pamietajcie ze wszystkie wlosy maja 120 gram, czyli im dluzsze wlosy tym miej tasmy.

Sensationele wszelkie zas wogole nie sa cieniowane wiec podana dlugosc jest tą okey.

ja kupilam sensationele, nie remy, za 200 zl 55 cm. (te niecieniowane)
mimo ze ogolnie najlepiej jest kupowac wlosy REMY. ale odcien tylko z tych byl taki jak chcialam.

Oto moja (!) opinia:
http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=73
SENSATIONELE,remy,jesli ktos ma kase, super wyjscie, ale do clip on zbyteczne,mozna tansze kpic, te badziej do tulejek czy cos.malo podatne na skret.

http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=88
fajne wlosy,remy,mialam czekoladowy braz i mam do dzis, ale maja tylko 45 cm z czego z 10 trzeba sciac bo za bardzo wycieniowane sa na koncach,

http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=89
remy,te polecam wszystkm do przedluzania na clipp on

http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=31
SENSATIONELE, ale nie remy(!), ja je kupilam bo kolor mi pasowal,sa fajne.w przeciwienstwie do innych tasma ma az 140 cm.


Wszystkie podane wyzej wloski, jedna zakupiona sztuka (wg.ceny) spokojnie starcza na przedluzenie. Przewaznie zostaje troche na zbyciu.

Pozdrawiam
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 19:41   #2246
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Jagoodka wydaje mi sie ze twoje podejscie do metod przedluzanie, ze ta robi to zle, a tamta taki zly efekt wywoluje itd. itp. jest troche zle z tej przyczyny iz nie ma tak naprawde czegos takiego jak dobra czy zla metoda. Moze byc tylko zle lub dobre wykonanie oraz zla lub dobra pielegnacja wlosow po przedluzaniu. JEst baaaaaardzo duzo metod przedluzania wlosow i prawda jest taka ze kazda moze zniszczyc wlosy jesli zostanie zle wykonana. Daje sobie reke uciac ze zle zrobione ultradzwieki tez moga wiele szkod we wlasnych wlosach wyrzadzic.

Ja osobiscie mialam do tej pory nastepujace metody - microringi, tulejki i racoon - po zadnej z nich nie wylysialalam oraz nie pogorszyl sie stan moich wlosow.

Sa, moim zdaniem osoby ktore nie powinny miec przedluzanych wlosow. Chodzi o osoby z duzymi problemami z wlosami, bo jakby na t nie patrzec jest to obciazanie dla wlasnych wlosow. Bo wydaje mi sie ze co innego gdy ktos ma naturalnie swoje wlasne wloski dosc rzadkie alo bardzo cienkie, a co innego gdy ktos ma rzadkie wlosy bo wypadaja mu one garsciami. W pierwszym przypadku - taka natura danej osoby ( w koncu nie kazdego geny obdarzyly burza wlosow), w drugim przypadku - jest to przeciwskazanie do przedluzania. Mozecie sie ze mna nie zgodzic, ale tak na chlopski rozum wydaje mi sie ze jednak wlosy powinny byc w miare dobrym stanie zeby sie bawic w ich przedluzanie.

Co do wrazenia ze jest sie lysym albo sie wylysialo w wyniku przedluzania - zgadzam sie z TmargoT - codziennie na iles wlosow wypada (podobno norma jest 100 wlosow dziennie) i te wlosoy ktore nam naturalnie codziennie wypadaja nie maja mozliwosci spasc bo sa trzymane przez laczenia i dopiero zdjecie wlosow powoduje ze te nasze wlosy ktore sie przez okolo 3 miesiace nagromadzily moga swobodnie spasc bo juz zgrzew czy ring ich nie trzyma. Sadze ze po prostu trzeba miec tego swiadomosc, a dzieki temu uniknie sie zawalu w trakcie zdejmowania przedluzen.

anetkapoznan - przy jakiej metodzie - pasemkowej czy z wykorzystaniem tasmy, bo to robi roznice. Na 73 stronie wrzucilam foty swoich przedluzanych wlosow na racoon (wiec pasemka) i jest tego na mojej glowie okolo 2,5 paczki czyli okolo 250 gram doczepionych wlosow.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 20:36   #2247
Jucha171717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 144
Dot.: przedłużanie włosów- część II

przepraszam,ze tak sie wcinam,ale mam to was pytanie:czy mozna jakos naturalnie przedluz sobie wlosy,tzn. tak samemu,moze jest jakas metoda na wydluzenie ich? Ja mam dopiero 15 lat i mama nie chce mi narazie dac kasy na przedluzenie
Jucha171717 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 20:38   #2248
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

smile
a te czemu tylko na clip on polecasz http://www.wlosyonline.pl/product_in...roducts_id=89?
mi sie wydaja jakos lepsze niz te ktore kupilas
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 20:45   #2249
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
smile
a te czemu tylko na clip on polecasz http://www.wlosyonline.pl/product_in...roducts_id=89?
mi sie wydaja jakos lepsze niz te ktore kupilas
polecam te gdyz maja 55 cm i sa remy. są lepsze niz te co ja kupilam gdyz są remy.
a ja kupilam te co kupilam gdyz kolor tylko z tych mi odpowiadal
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 20:48   #2250
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Jucha171717 Pokaż wiadomość
przepraszam,ze tak sie wcinam,ale mam to was pytanie:czy mozna jakos naturalnie przedluz sobie wlosy,tzn. tak samemu,moze jest jakas metoda na wydluzenie ich? Ja mam dopiero 15 lat i mama nie chce mi narazie dac kasy na przedluzenie
jasne, poczytac watek przedluzanie I i maz wszystko napisane.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.