Dobry DJ na wesele z Warszawy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-30, 17:53   #31
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Byłam kiedyś na weselu, na którym był DJ Maciej Wilkanowski. Całkiem przyjemnie. Tak, jak tańczyć nie lubię, tak tutaj przetańczyłam prawie całą noc PMka mówiła, że w ogóle długo szukali kogoś porządnego :/ Tutaj przynajmniej szło się jakoś dogadać.
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 20:45   #32
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Serdecznie polecam DJ w garniturze (xxx).
Mieliśmy kameralne przyjęcie (20 gości), a zarówno nam jak i naszym gościom się bardzo podobała muzyka i cały czas świetnie się bawili.
Sami byliśmy miło zaskoczeni, gdyż obawialiśmy się jak to wyjdzie przy tak małym przyjęciu, ale na szczęście wyszło super.
Ze względu na to, że nie chcieliśmy oczepin ani zabaw weselnych zdecydowaliśmy się na samego Jarka (bez Artura), który świetnie wyczuł jaka muzyka spodoba się gościom, jednak wciąż biorąc pod uwagę nasze wcześniejsze ustalenia.
Naprawdę bardzo polecamy.
__________________



Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-10-28 o 21:06 Powód: Link.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 11:33   #33
Laura_MataHari
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Polecam DJ-a Piotrka z xxx. Grał na moim weselu. Długo szukałam kogoś kto odtworzy muzykę z gramofonów i dopiero xxx właśnie dało taką możliwość. Wszyscy byli pod wrażeniem Z tego co na ich stronie widziałam to naprawdę można się dogadać w każdej kwestii- muzyki, sprzętu, oświetlenia itp. Polecam- xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-24 o 20:51 Powód: Reklama.
Laura_MataHari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-14, 16:59   #34
claroqueno
claroquesi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 77
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Halo! Może pojawiły się jakies nowe wrażenia? Sama poszukuję, ale wszędzie pełno autoreklamy
claroqueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 09:11   #35
Anita_Grabarczyk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
Halo! Może pojawiły się jakies nowe wrażenia? Sama poszukuję, ale wszędzie pełno autoreklamy
Nie wiem czy jesteś jeszcze zainteresowana, ale w zeszłym tygodniu byłam na weselu, na którym był DjFlow. Wybawiłam się za wszystkie czasy! Pierwszy raz byłam na takim weselu gdzie nie było typowego zespołu, a właśnie dj i muszę przyznać, że dużo bardziej mi się to podobało. Nie było oklepanych nudnych zabaw jak na każdej takiej okazji i też ciągle były jakieś odmiany, zmiany, więc się nikomu nie nudziło. Było kilka starszych osób, ale dj tak potrafił nami „zakręcić”, że i oni się do samego rana bawili ogólnie polecam jeśli ktoś nie chce mieć typowego wesela z „białym misiem”, tylko wolałby postawić na zabawę.
Anita_Grabarczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 19:07   #36
katarzynapawlowska
Przyczajenie
 
Avatar katarzynapawlowska
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Widziałam 4 Djów w na weselach i zawsze były imprezy "poprawne". We wrześniu byłam na takim gdzie grał ART DJ Arman http://art-dj.pl i muszę powiedzieć, że w zupełnie inna liga... Świetny dobór repertuaru, wspaniałe efektowne oświetlenie (takiego nie widziałam na żadnym weselu w życiu) oraz bardzo fajna prezencja (elegancki smoking). Szkoda, że ja już po ślubie bo zamiast zespołu wzięłabym tego dj-a.

Edytowane przez katarzynapawlowska
Czas edycji: 2016-12-06 o 20:04
katarzynapawlowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 19:27   #37
Kasia_XX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Gorąco polecamy duet "€ž DJ w Garniturze"€! Panowie zadbali o niesamowitą atmosferę naszego przyjęcia weselnego. Dobrany repertuar oraz €žzabawy weselne€ pozwoliły nam oraz naszym gościom doskonale bawić się w tym wyjątkowym dniu. Wszystko ze smakiem, nikt na pewno nie poczuł się zmieszany. Co ważne, ustalenia poczynione na spotkaniach przed przyjęciem znalazły pełne odzwierciedlenie w trakcie samej imprezy. Panowie zadbali o każdy najdrobniejszy szczegół, nie narzucali swojego zdania. Od obecnych gości weselnych słyszeliśmy wiele pochlebnych opinii zarówno na temat organizacji jak i repertuaru. Nawet osoby namiętnie słuchające disco polo i wręcz nie wyobrażające sobie wesela bez tego rodzaju muzyki szalały na parkiecie. A to daje do myślenia! Profesjonalizm pierwsza klasa!

Edytowane przez Kasia_XX
Czas edycji: 2016-12-06 o 19:28
Kasia_XX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-31, 13:20   #38
malgosis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

W sierpniu br. byłam na weselu przyjaciół w Zegrzu k.W-wy, grał dj Błażej w duecie z saksofonistką. Atmosfera, repartuar, sposób prowadzenia imprezy zachwyciły mnie i moich znajomych. Byłam na wielu weselach ale ta impreza na długo pozostanie w mojej pamięci.
Saksofon to przepiękne brzmienie, saksofonistka urocza i do tego pięknie śpiewa a dj - elegancki, taktowny, z bardzo ciekawą barwą głosu, konkursy ciekawe i nikogo nie ośmieszające.
malgosis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 07:41   #39
marianna9090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Ja bardzo długo szukałam dj-a na wesele, bałam się że będzie nieodpowiedni, może nawet żenujący i popsuje ten najważniejszy dzień, przed wyborem warto sprawdzić jego portfolio i może poszukać jakiś opinii, warto poczytać xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-01-24 o 13:31 Powód: reklama po raz kolejny
marianna9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 11:45   #40
KuwbuJSmokE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 14
Thumbs up Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

W zeszłym roku mieliśmy duży problem związany z wyborem DJ'a na nasze wesele. Znajomi polecili nam WMStudio i będąc już po imprezie możemy zrobić to samo. Pełen profesjonalizm, a zarazem wysłuchanie i wprowadzenie naszych sugestii.
http://wmstudio.waw.pl
KuwbuJSmokE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 12:27   #41
izus1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 658
Dot.: Dobry DJ na wesele z Warszawy

Zgadzam się z tym, że na weselu musi być dobra muzyka, byliśmy na wielu weselach i nie na wszystkich super się bawiliśmy. Wszystko zależy od DJ na jakiego się zdecydujecie. Bardzo fajnie grał ten Maciej Wilkanowski DJ MW zerknijcie sobie na jego stronę będziecie wiedzieć czy taki styl na wasze wesele wam odpowiada. Generalnie wybór DJ jest trudny i warto wziąć takiego, który zachwyci gości i zachęci do wspólnej zabawy. To jest gwarancja tego, że wesele na pewno będzie przez gości przetańczone.
izus1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-08 13:27:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.