Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-13, 08:07   #1
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Arrow

Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.


W pracy dużo czasu spędzamy

chociaż na wizaż również zerkamy
codziennie pyszności gotujemy i je pięknie serwujemy
Tżów swoich kochamy i im również sporo czasu poświęcamy

czatów nie tolerujemy choć są małe wyjątki na które oko przymkniemy

zapędów do płodzenia milionów postów nie mamy

bo na jakość a nie ilość tu stawiamy

Uwielbiamy kawę randkowanie kłaki diety

i inne przyziemne bzdety

Wstęp wzbroniony osobom z brakiem:

wyobraźni poczucia humoru i dystansu do osoby własnej

Całą resztę serdecznie zapraszamy!

dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 08:22   #2
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

jupi chlorówa melduje się pierwsza !
z kubkiem kawy i tostem z konfiturą wiśniowa

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez francuski pocalunek Pokaż wiadomość
Haniu no cos Ty nie urazilas skad moglas wiedziec.Nauczylam sie juz o tym mowic normalnie chociaz przezywalam bardzo gdy sie dowiedzialam.
wierze, i jestes naprawde dzielną kobietą ze nauczyłaś się o tym rozmawiać

co serwujecie na obiad?
U nas dziś zupa szczawiowa z jajem Nie lubie, ale sie zlituje nad tż
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 08:25   #3
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
jupi chlorówa melduje się pierwsza !
z kubkiem kawy i tostem z konfiturą wiśniowa
No w końcu ktoś się pojawił

Dzień dobry

Ja już, albo raczej dopiero na nogach. Dostałam pierwszy okres po hormonach i nie powiem żeby było ciekawie. W nocy szału już dostawałam i marzyłam żeby on zniknął

Dziś ciut lepiej!

Boże dziewczyny, wiecie jaka ja zakręcona jestem! Wczoraj miałam taką potworną ochotę na drożdżowe ciasto ze śliwami i kruszonką! Tż w deszczu pobiegł po śliwki, bo nie mieliśmy. Zaraz po obiedzie poszłam robić ciasto. Nie chciało rosnąć i było jakieś dziwne. Stwierdziłam trudno, zjem zakalec, bo przy okresie tak słodkiego mi się chce, że głowa mała. Przy wykładaniu ciasta na blachę, spojrzałam na blat, a tam słój z solą i sama siebie się zapytałam, a co ta sól tutaj robi ? Tak, pomyliłam sól z cukrem! Nigdy mi się to nie przydarzyło, nigdy!

Na szybko robiłam tartę z przepisu Kashmirki, bo goście mieli wpaść, ale formę miałam chyba ciut dużą, bo wyszło płaściuteńkie i z racji tego, że podawałam ciepłe, to nie chciało się trzymać kupy Ale smaczne

Koszmar jakiś przeżyłam wczoraj w kuchni ! Zamiast się zrelaksować przy pieczeniu, to tylko się zdenerwowałam
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 08:51   #4
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

ja wczoraj na grillu jadlam super szybkie łatwe i pyszne ciasto mianowicie
suchary pokruszone z nutellą na to bita śmietana i owoce - tam były wisnie z platkami migdałów i galaretka. Niby zwykle ciasto ale ten spod z sucharow i nutelli mial taki fajny smak

ja caly czas poluje na forme silikonową do tarty zanim ją kupie to się lato skonczy i owoce

ah i chciałam powiedziec, że mam męża - mistrza ekonomii przylazł dziś do domu z 6 żarówkami i za wszystkie zapłacił 180zł ze niby jakieś super ekstra ledowe i zaoszczędzimy na prądzie. Ciekawe

Edytowane przez Haniula
Czas edycji: 2012-08-13 o 08:57
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 09:07   #5
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

dzień dobry

witam się i ja w nowej części

najpierw z rzeczy, które pamiętam:

za Martusię i Zuzię żeby jeszcze udało się im pozostać przez jakiś czas w duopaku Kraven daj znać jak tylko będziesz coś wiedziała

witam francuski pocałunek przepis na sernik brzmi apetycznie, chętnie kiedyś go zrobię

a jeśli o wypiekach mowa to Dodaja niezła agentka jesteś a przepis na tą tartę jest na formę od tarty czyli dość niską i na 0,5kg owoców, stresu jednak nie zazdroszczę, mi by pewnie wszystko leciało z rąk

Hania ja nie piłam sommersby (chlorówo ) ale ostatnio dostałam od kolegi Warkę radler i tak jak ja nie lubię piwa tak to smakuje jak prawdziwa lemoniada więc mam już drugie ulubione piwo po Reddsie żurawinowym do kompletu

Ijaa bardzo mi się podoba Twój weselny look sukienka, buty, fryzura i makijaż b.fajne

co do tego wesela na którym my byliśmy to było bosko prawie nie schodziliśmy z parkietu, para młoda wyluzowana, super towarzystwo, dobre jedzenie, fajna orkiestra więc jednymi słowy wesele idealne naprawdę sama bym sobie takiego życzyła impreza skończyła się o 4.30 ale że zasiedzieliśmy się jeszcze z Młodymi to kładliśmy się spać o wpół do szóstej na drugi dzień poprawiny o 12 ale M. obudził się już o 10 i jak się ubierał to mnie też niechcący obudził, wypiliśmy więc kawę, ogarnęliśmy się i poszliśmy na poranny spacer do pobliskiego lasu sielska anielska okolica, bardzo dobrze nam to przewietrzenie zrobiło później ciąg dalszy weselenia na sali (orkiestra grała też na poprawinach!) jednak nie było sił na tańce już a i jakoś głośno nam się wszystkim wydawało zjedliśmy więc, wpisaliśmy się do księgi gości, posiedzieliśmy trochę na dworze ze znajomymi i o 14 zbieraliśmy się w drogę powrotną, o 17 wylądowaliśmy w domu

Artur dobrze zniósł naszą nieobecność, chata cała, tylko stęskniony i mało zjadł, ale na szczęście w sobotę wieczór zajrzała do niego nasza koleżanka, wybawiła i wytuliła więc było mu łatwiej doczekać naszego przyjazdu

no a teraz najważniejsze: zdjęcia mam raptem sztuk 3 z wesela bo przebieraliśmy się dopiero na miejscu co było dobrym pomysłem bo po 4h w drodze pewnie wyglądalibyśmy jak psu z gardła zaraz wrzucę link do albumu do k. a Tobie Tiny wyślę na PW żebyś nie była pokrzywdzona

a zaraz potem zabieram się za ogarnięcie mieszkania i po południu mam nadzieję wrzucić dawno obiecane zdjęcia naszych czterech kątów

idę bo Arczi miauczy mi już głośno, że się nim nie zajmuję tylko klikam i klikam


p.s jeszcze a propo kiecek na weselu! po tej imprezie stwierdzam, że ludzie nie przejmują się takimi konwenansami jak kolory w których wypada przyjść na weselu było przynajmniej 5 kobiet w czarnych sukienkach i całkowicie czarnym looku (w tym najlepsza przyjaciółka Panny Młodej ) oraz 3 w sukienkach całkowicie białych! to tak w ramach ciekawostki ja w każdym bądź razie czułam się świetnie w mojej kiecce i zebrałam kilka komplementów tego wieczoru
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 09:42   #6
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

I ja przywedrowalam do nowej czesci.

Haniu zaliczylam depresje po tym jak mi lekarze to oznajmili ale co zrobic? Trzeba bylo sobie zycie poukladac w inny sposob i cieszyc sie innymi aspektami.

Kashmirko sernik wychodzi naprawde pyszny takze jesli lubisz piec - polecam

Widze ze nie tylko ja w ten weekend bawilam sie na weselichu

I faktycznie masz racje Kashmirko --- na tym weselu takze bylo kilka pan w czarnych sukienkach (w tym ja) i kilka w bialych.Dawniej to bylo niespotykane.

Haniu na obiad bede robila kotlety z cukinii z ziemniaczkami i malosolnymi ogorkami od tesciowej
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK

Edytowane przez francuski pocalunek
Czas edycji: 2012-08-13 o 09:46
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 12:39   #7
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Melduje się i ja w nowej części.

Kash super wyglądaliście. I fajnie, że całą impreza udana. A Artur to pewnie nie odstepował Was na krok jak wróciliście.

Haniula ja jako najbardziej pijąca obecnie na wątku spróbowałam ostatnio Sommersby i modle się, żeby go nie wycofali dopóki będe mogła się go napić bo jest boskie
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 13:55   #8
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość

Kash super wyglądaliście. I fajnie, że całą impreza udana. A Artur to pewnie nie odstepował Was na krok jak wróciliście.
dzięki! a żebyś wiedziała, że chodził za nami krok w krok, no ale on to trochę tak jak małe dziecko więc trudno się dziwić

no to jeszcze teraz w ramach poniedziałkowego rozpieszczania Was zapraszam serdecznie do oglądania fot naszego mieszkania

w końcu się doczekałyście jest też obiecany bonus

201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:05   #9
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość


no to jeszcze teraz w ramach poniedziałkowego rozpieszczania Was zapraszam serdecznie do oglądania fot naszego mieszkania

w końcu się doczekałyście jest też obiecany bonus



Cytat:
Napisane przez francuski pocalunek Pokaż wiadomość
Haniu na obiad bede robila kotlety z cukinii z ziemniaczkami i malosolnymi ogorkami od tesciowej
Ależ bym zjadła kotleciki z cukinii !!

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość

co do tego wesela na którym my byliśmy to było bosko prawie nie schodziliśmy z parkietu, para młoda wyluzowana, super towarzystwo, dobre jedzenie, fajna orkiestra więc jednymi słowy wesele idealne naprawdę sama bym sobie takiego życzyła impreza skończyła się o 4.30 ale że zasiedzieliśmy się jeszcze z Młodymi to kładliśmy się spać o wpół do szóstej na drugi dzień poprawiny o 12 ale M. obudził się już o 10 i jak się ubierał to mnie też niechcący obudził, wypiliśmy więc kawę, ogarnęliśmy się i poszliśmy na poranny spacer do pobliskiego lasu sielska anielska okolica, bardzo dobrze nam to przewietrzenie zrobiło później ciąg dalszy weselenia na sali (orkiestra grała też na poprawinach!) jednak nie było sił na tańce już a i jakoś głośno nam się wszystkim wydawało zjedliśmy więc, wpisaliśmy się do księgi gości, posiedzieliśmy trochę na dworze ze znajomymi i o 14 zbieraliśmy się w drogę powrotną, o 17 wylądowaliśmy w domu

Artur dobrze zniósł naszą nieobecność, chata cała, tylko stęskniony i mało zjadł, ale na szczęście w sobotę wieczór zajrzała do niego nasza koleżanka, wybawiła i wytuliła więc było mu łatwiej doczekać naszego przyjazdu

no a teraz najważniejsze: zdjęcia mam raptem sztuk 3 z wesela bo przebieraliśmy się dopiero na miejscu co było dobrym pomysłem bo po 4h w drodze pewnie wyglądalibyśmy jak psu z gardła zaraz wrzucę link do albumu do k. a Tobie Tiny wyślę na PW żebyś nie była pokrzywdzona

a zaraz potem zabieram się za ogarnięcie mieszkania i po południu mam nadzieję wrzucić dawno obiecane zdjęcia naszych czterech kątów

idę bo Arczi miauczy mi już głośno, że się nim nie zajmuję tylko klikam i klikam


p.s jeszcze a propo kiecek na weselu! po tej imprezie stwierdzam, że ludzie nie przejmują się takimi konwenansami jak kolory w których wypada przyjść na weselu było przynajmniej 5 kobiet w czarnych sukienkach i całkowicie czarnym looku (w tym najlepsza przyjaciółka Panny Młodej ) oraz 3 w sukienkach całkowicie białych! to tak w ramach ciekawostki ja w każdym bądź razie czułam się świetnie w mojej kiecce i zebrałam kilka komplementów tego wieczoru
Cieszę sie, że weselisko udane! To najważniejsze

Ślicznie wyglądałaś Mówiłam Ci, że masz cudne włosy ? Ile bym za takie dała

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość

ah i chciałam powiedziec, że mam męża - mistrza ekonomii przylazł dziś do domu z 6 żarówkami i za wszystkie zapłacił 180zł ze niby jakieś super ekstra ledowe i zaoszczędzimy na prądzie. Ciekawe
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 16:46   #10
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość




Ależ bym zjadła kotleciki z cukinii !!



Dostalam od sasiadki trzy ogromne cukinie to trzeba z nich cos zrobic, na drugi plan idzie leczo
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 16:50   #11
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 17:51   #12
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez francuski pocalunek Pokaż wiadomość
Dostalam od sasiadki trzy ogromne cukinie to trzeba z nich cos zrobic, na drugi plan idzie leczo
mniam


Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
co tak tylko machasz?

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Miałam rozpocząć dietkowanie, bo @ se poszła ale tak nam wczoraj smakował ten placek że dziś zrobiłam
I juz sie nie moge doczekać aż stężeje

http://smaacznykasek.blogspot.com/20...z-nutelli.html

zrobiłam z borówkami i agrestową galaretką
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 18:17   #13
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
mniam




co tak tylko machasz?

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Miałam rozpocząć dietkowanie, bo @ se poszła ale tak nam wczoraj smakował ten placek że dziś zrobiłam
I juz sie nie moge doczekać aż stężeje

http://smaacznykasek.blogspot.com/20...z-nutelli.html

zrobiłam z borówkami i agrestową galaretką
Haniu narobilas mi smakaTez takiego zrobie na weekend !!!!

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Na szybko robie cos takiego:

Deser z bezami

Składniki:
400g słodkiej smietany 30- 36%
60- 100g bez (kupne lub domowe)
2 smietan-fixy
ok. 300g jezyn (lub np. malin, kiwi, winogrona, truskawek,porzeczek. Moga byc rowniez owoce mrozone)

Sposob przygotowania:
Owoce umyc i osuszyc. (Mrozone owoce rozmroziz i osaczyc).
Bezy pokruszyc.
Smietane ubic na sztywno ze smietan-fixem.
Połowe owocow rozlozyc do nieduzych szklanek. . Na nie wyłozyc połowe smietany i polowe pokruszonych bez. Kolejno wylozyc reszte owocow, smietane i bezy.

Tak to wyglada
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK

Edytowane przez francuski pocalunek
Czas edycji: 2012-08-13 o 18:19
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 18:25   #14
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Melduję się i ja...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 18:52   #15
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
mniam




co tak tylko machasz?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------
Bo nie mam siły ani czasu na nic więcej Praca po 10h dziennie plus organizowanie wesela to nie to, co tygryski lubią najbardziej... Ale staram się Was czytać
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 06:33   #16
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez francuski pocalunek Pokaż wiadomość
m sie na weselichu

I faktycznie masz racje Kashmirko --- na tym weselu takze bylo kilka pan w czarnych sukienkach (w tym ja) i kilka w bialych.Dawniej to bylo niespotykane.

no dokładnie, ja tam nikogo nie neguje, każdy ubiera się jak uważa, byłam tylko naprawdę zaskoczona bo sama martwiłam się czy pójście w czarnej na poprawiny to nie będzie faux pas a tu się okazuje, że inni się absolutnie tym nie przejmują, nawet Panna Młoda nie sprawiała wrażenia jakiejś urażonej


Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość

Ślicznie wyglądałaś Mówiłam Ci, że masz cudne włosy ? Ile bym za takie dała

dziękuję Kochana też lubię swoje włosy a Tobie za to zazdroszczę bajecznie smukłych ramion więc powiedzmy, że jest sprawiedliwie

Cytat:
Napisane przez francuski pocalunek Pokaż wiadomość
Na szybko robie cos takiego:

Deser z bezami

Tak to wyglada
o Mamuniu Ty wiesz, że my tu dietkujemy, a przynajmniej ja? wcale nie jesteś wspierająca i pomocna

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Melduję się i ja...

no dzień dobry a może by tak coś jeszcze a nie tylko suche zameldowanie?

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Bo nie mam siły ani czasu na nic więcej Praca po 10h dziennie plus organizowanie wesela to nie to, co tygryski lubią najbardziej... Ale staram się Was czytać

3maj się ciepło i bądź dzielna! jeszcze trochę a swoją drogą 10h w pracy? ładnie Cię tam ganiają


Hania fajny ten zegarek, który pokazywałaś, daj znać czy jesteś zadowolona jak przyjdzie, ja szczerze powiedziawszy bałabym się trochę zamawiać przez internet żeby się nie okazało, że ten "złoty" jest jakiś taki tandetny i festyniarski ale mam nadzieje, że będziesz zadowolona


dzień dobry

dla mnie nie taki dobry obudziłam się zapchana i czuję, że zatoki mi się znów buntują muszę sobie szybko zaaplikować lekarstwo i może mi minie

a poza tym miło bo jestem dziś pierwszy dzień w pracy w tym tygodniu a jutro już wolne mam nadzieję, że pogoda dopisze bo mamy w planach grillować nad jeziorem ze znajomymi

a swoją drogą dziś rano mimo sweterka i cienkiej kurtki było mi naprawdę chłodno chyba wielkimi krokami zbliża się już jesień

miłego dnia Kochane!
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 08:34   #17
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Kash- no niestety gonią. Dziś jest otwarcie i trzeba było zatowarować 2000m^2 sklepu... Tyle ubrań nie przewinęło mi się przez ręce przez całe życie co w ciągu tych ostatnich kilku dni Na szczęście dzisiaj i jutro mam wolne. Dopiero w czwartek na 16 idę Wiem, ze miałam Wam napisać szczegóły w klubie, postaram się to dzisiaj zrobić

Poza pracą w zasadzie u mnie bez zmian. W końcu udało mi się zamówić kilka rzeczy ślubnych, dzisiaj ciąg dalszy zakupów internetowych. K. załatwia busa do rozwożenia gości, a w tą sobotę są nasze wieczory Aż jestem ciekawa co ta moja świadkowa zorganizowała na panieński Mam się ubrać w czerwoną sukienkę i wybyć z mieszkania na jakiś czas, oczywiście wcześniej oddając jej klucze Aaa a w niedzielę na 14 do pracy idę Ciekawe czy będę w stanie...

Dziś w planach sprzątanie (nie miałam ani czasu ani siły w ostatnich dniach), między innymi mycie okien, choć pogoda nie sprzyja zbytnio Po południu zakupy z K.- ja muszę sobie kupić tą czerwoną sukienkę, a on spodnie (nie czerwone). Na obiad nie mam pomysłu

Mam nadzieję, że kryzysowy czas w pracy już minął i od tej pory uda mi się być Wami na bieżąco
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 08:38   #18
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Dzień dobry

Jak mnie pogoda potrafi zdołować i odebrać resztę sił życiowych Nienawidzę, kiedy wstaję i popaduje, niebo szare i ludzie smętnie się wloką po chodnikach ...

Znowu pewnie jutro wypad do zoo czy gdziekolwiek nie wypali
Trzeba wymyślić jakieś alternatywne rozrywki, dziś chyba pójdę do biblioteki!

Haniula i Francuski Pocałunek błagam tylko nie takie pyszności i nie takie bomby ! Ja od dziś mam zakaz absolutny na jedzenie słodyczy pod jakąkolwiek postacią. Niestety, ale spodnie już nie tylko ciasne w pasie, ale i w udach ! A jak uda mi zaczynają tyć, to już jest bardzo źle! Cudnie się chodzi latem w legginsach, wtedy nic nie uciska i wszystko wygląda wręcz doskonale. A ostatnio założyłam jeansy pierwszy raz chyba od 2 miesięcy i wyszło jak jest naprawdę Okres się kończy, także dziś ćwiczenia czas zacząć!

Kashmirka jak Ci idzie dietkowanie?

Dannae super, że jesteś! Pisz co u Ciebie !

Duszka
, nieźle 10 godzin pracy Napiszesz coś więcej o swojej nowej pracy ?

Zapomniałam, kupiłam wczoraj w Biedronie patroszonego pstrąga. Pomożecie jak mogę go zrobić?

Edytowane przez dodaja
Czas edycji: 2012-08-14 o 08:41
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 09:01   #19
tinyPrincess
Zakorzenienie
 
Avatar tinyPrincess
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 339
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość


no a teraz najważniejsze: zdjęcia mam raptem sztuk 3 z wesela bo przebieraliśmy się dopiero na miejscu co było dobrym pomysłem bo po 4h w drodze pewnie wyglądalibyśmy jak psu z gardła zaraz wrzucę link do albumu do k. a Tobie Tiny wyślę na PW żebyś nie była pokrzywdzona

Dziękuję Ci bardzo Nawet nie wiesz jak się ucieszyłam otwierając pw od Ciebie (zanim forum nadrobiłam ), że o mnie też pomyślałaś Wyglądałaś ślicznie Wczoraj jak szukałyśmy sukienek to mojej mamie też ta sukienka w oko wpadła jednak nie było rozmiaru
Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość


no to jeszcze teraz w ramach poniedziałkowego rozpieszczania Was zapraszam serdecznie do oglądania fot naszego mieszkania

Nie muszę chyba mówić, że mieszkanko też bym chciała zobaczyć


Hej
Po wczorajszym wyjeździe wróciłam padnięta, jednak koleżanka zaprosiła mnie na wieczorne oglądanie swojej studniówki, więc nie mogłam odmówić
Wszystkie wróciłyśmy z sukienkami, w tym ja nieszukająca jej także Więc na wesele nie idę w różowej sukience, którą Wam pokazywałam. Zgodnie z mamą stwierdziłyśmy, że na wesele jest jednak trochę za krótka Jak się uda to założę ją na poprawiny Jak tylko dam radę to wrzucę Wam jakieś fotki Jeśli oczywiście będziecie zainteresowane. Lecę się ogarniać. Zajrzę troszkę później
__________________

A z każdym dniem kocham mocniej
tinyPrincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 10:01   #20
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

kashmirko, dodaja przepraszam za te przepisy na slodkosci. Sama powinna ciut brzuszka zrzucic bo tak jestem szczupla ale brzuszek mam.

U mnie leje i leje.Zimno do tego i az sie z domu wychodzic nie chce. Mielismy jechac jutro doz najomych na grilla ale jak taka pogoda bedzie to z grilla nici.
Od piatku juz praca , tak mi sie wracac nie chce ze szok.4 miesiace mnie tam nie bylo i myslalam ze juz nie bedzie ale wyszlo inaczej.

Co dzis pichcicie?
Ja zaraz kawe sobie zapodam bo dzis nie moglam sie zwlec z lozka.
Ja robie pstraga z piekarnika :
pstrag patroszony, 1 sz.
sok z cytryny, 1-2 łyzeczki
maslo, 1 łyzka
natka pietruszki, koperek, lubczyk, po 1 łyzce
sol, pieprz, do smaku
plastry cytryny, 2 szt
Rybe oczyszczamy starannie z lusek, myjemy i osuszamy. Skrapiamy sokiem z cytryny i posypujemy sola i pieprzem ze wszystkich stron (w srodku tez). Wstawiamy do lodowki.
Natke, koperek i lubczyk siekamy drobno i mieszamy z miekkim masłem, doprawiamy tez sola i pieprzem. Tak przygotowane masło wkładamy do ryby. Kawałek folii aluminiowej skrapiamy lekko oliwa z oliwek, ukladamy na nim pstraga i na wierzch kladziemy 2 plasterki cytryny. Folie szczelnie zawijamy tak, by w srodku pozostalo nieco miejsca. Wkładamy do piekarnika nagrzanego do 200 stopni i pieczemy przez 25 minut.


Milego dnia
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK

Edytowane przez francuski pocalunek
Czas edycji: 2012-08-14 o 10:16
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 11:04   #21
tinyPrincess
Zakorzenienie
 
Avatar tinyPrincess
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 339
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Dla zainteresowanych zdjęcie w albumie Nie patrzeć na minę Czekam na opinie

Kash mieszkanko cu-do-wne Naprawdę bardzo, ale to bardzo mi się podoba Takie mega przytulne
__________________

A z każdym dniem kocham mocniej
tinyPrincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 11:31   #22
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Kash- no niestety gonią. Dziś jest otwarcie i trzeba było zatowarować 2000m^2 sklepu...

a w tą sobotę są nasze wieczory Aż jestem ciekawa co ta moja świadkowa zorganizowała na panieński Mam się ubrać w czerwoną sukienkę i wybyć z mieszkania na jakiś czas, oczywiście wcześniej oddając jej klucze Aaa a w niedzielę na 14 do pracy idę Ciekawe czy będę w stanie...

no to faktycznie pewnie wieczorem jak zamknęłaś oczy to widziałaś ciuchy co

a wieczór panieński w domu czy zaczynacie tylko u Ciebie a potem przenosicie się na miasto? w każdym bądź razie czekamy na foto-relację!


Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Kashmirka jak Ci idzie dietkowanie?
bez zmian czyli całkiem dobrze zdarzają się małe grzeszki ale w granicach normy jednak waga stoi w miejscu odkąd przestałam hulać bardzo bym chciała wrócić do kręcenia ale nie wiem czy Artur mi pozwoli

Cytat:
Napisane przez tinyPrincess Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo Nawet nie wiesz jak się ucieszyłam otwierając pw od Ciebie (zanim forum nadrobiłam ), że o mnie też pomyślałaś Wyglądałaś ślicznie
nie ma za co i dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez francuski pocalunek Pokaż wiadomość
kashmirko, dodaja przepraszam za te przepisy na slodkosci. Sama powinna ciut brzuszka zrzucic bo tak jestem szczupla ale brzuszek mam.

Od piatku juz praca , tak mi sie wracac nie chce ze szok.4 miesiace mnie tam nie bylo i myslalam ze juz nie bedzie ale wyszlo inaczej.

Co dzis pichcicie?

na brzuszek polecam hula-hop

można wiedzieć w jakiej branży pracujesz i czemu miałaś tak długą przerwę? a samego powrotu do pracy nie zazdroszczę, po 4 miesiącach odwyku to chyba będzie bolało

ja mam dziś na obiad zupę kalafiorową z fasolką szparagową i grzankami, ugotowałam wczoraj cały gar więc nie muszę nic już pichcić

Cytat:
Napisane przez tinyPrincess Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych zdjęcie w albumie Nie patrzeć na minę Czekam na opinie

Kash mieszkanko cu-do-wne Naprawdę bardzo, ale to bardzo mi się podoba Takie mega przytulne
bardzo ładnie wyglądasz w tej sukience faktycznie ta chyba lepsza na wesele, bardziej elegancka i klasyczna no i kolor piękny

a za zachwyty nad mieszkaniem dziękuję, cieszę się, że się podoba też uważam, że jest b.przytulne i dobrze nam się mieszka wiadomo,że gdyby to było nasze a nie wynajmowane i środki by pozwoliły urządzilibyśmy je jeszcze fajniej ale i tak uważam, że wyszło b. przyjemnie


ależ fatalnie się dziś czuję, wzięłam tabletki ale poprawa żadna jak tylko wrócę to się położę o ile kot pozwoli
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 12:10   #23
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość

na brzuszek polecam hula-hop

można wiedzieć w jakiej branży pracujesz i czemu miałaś tak długą przerwę? a samego powrotu do pracy nie zazdroszczę, po 4 miesiącach odwyku to chyba będzie bolało

ja mam dziś na obiad zupę kalafiorową z fasolką szparagową i grzankami, ugotowałam wczoraj cały gar więc nie muszę nic już pichcić
Wlasnie mialam sobie zamiar hula hopa nabyc tylko chcialam taki z masazerem ---miala ktoras z WAs takie cosik???
Pracuje wbiurze jako pracownik biurowo ksiegowy wiec papierki a bylam teraz 4 miesiace na l4 bo mam fatalna atmosfere w pracy i juz nie dawalam rady wytrzymac.Skonczylo sie takim stresem ze zaczely sie problemy z sercem.Niestety jestem chyba z a stara na nowa prace, wysylam bardzo duzo cv i jakos odzewu nie ma Raz mi oznajmiono ze super mam doswiadczenie ale jestem za starano i dostalam propozycje pracy w Katowicach i Wawie.Moje miasto milczy w tej kwestii

Robie dzis klopsy z niespodzianka w srodku w postaci kulki mozarelli i do tego sos pieczarkowy
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 14:15   #24
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Pocałunku mnie już ślinka cieknie na samą myśl o pysznościach które gotujesz. Ale klopsa z niespodzianką to chyba tez w tym tygodniu zrobie, tylko napisz jak go robisz?
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 15:47   #25
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Pocałunku mnie już ślinka cieknie na samą myśl o pysznościach które gotujesz. Ale klopsa z niespodzianką to chyba tez w tym tygodniu zrobie, tylko napisz jak go robisz?
Prosze oto przepis :
KLOPSIKI:
50 dkg mielonej łopatki wieprzowej
1/2 cebuli startej na tarce jarzynowej
1 jajko
2 łyżki posiekanych listkow bazylii
20 kuleczek mini mozarelli
2 zabki czosnku
4 łyżki bulki tartej
do obtoczenia: 4-6 lyzek mąki pszennej
Miso wymieszaćc z jajkiem, starta cebula, bulka tarta, bazylia, doprawic sola, pieprzem i oregano, dokładnie wyrobic. Nabierac reka nieduze porcje miesa, w kazda wkladac jedna kuleczke sera i dokładnie zlepic. Obtoczyc w mace i zrumienic na rozgrzanym oleju, przekladac na talerz.
Do nich robie sos pieczarkowy taki najzwyklejszy i dusze je w tym sosie jeszcze jakies 20-25 minut
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK

Edytowane przez francuski pocalunek
Czas edycji: 2012-08-14 o 17:11
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 17:59   #26
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Ale pychota Zrobię w sobotę.
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 19:03   #27
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Dobry

W nowej części, melduję się i ja!



Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość

p.s jeszcze a propo kiecek na weselu! po tej imprezie stwierdzam, że ludzie nie przejmują się takimi konwenansami jak kolory w których wypada przyjść
co tylko o nich samych świadczy!
O ile do czarnych nic nie mam - może ewentualnie gdybać, czy aby nie lepiej coś 'żywszego', czy nie zbyt smutno, tak białe sukienki na ślubie/weselu uważam, za fatalne faux pas, a wręcz pokusiłabym się o to, że panie je ubierające są wręcz bezczelne!

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Haniula ja jako najbardziej pijąca obecnie na wątku spróbowałam ostatnio Sommersby i modle się, żeby go nie wycofali dopóki będe mogła się go napić bo jest boskie
Zrób zapas!
Ja jako jedna z chlorów wątkowych (nie największa, bo ten zaszczyt wiadomo przypadł Hani ) właśnie go sączę i potwierdzam - pycha!

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
no to jeszcze teraz w ramach poniedziałkowego rozpieszczania Was zapraszam serdecznie do oglądania fot naszego mieszkania
Obejrzałam wszystko i wszystkie i najbardziej podoba mi się... Arczi.

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
dla mnie nie taki dobry obudziłam się zapchana i czuję, że zatoki mi się znów buntują muszę sobie szybko zaaplikować lekarstwo i może mi minie
Oho! Widzę, że nie tylko u mnie wirusy atakują.

Cytat:
Napisane przez tinyPrincess Pokaż wiadomość
Wszystkie wróciłyśmy z sukienkami, w tym ja nieszukająca jej także
Widziałam, bardzooooo, bardzooooo ładna. Piękny kolor!
Szykowna, jest więc dodatki właściwie zbędne, obcasik do tego i przepięknie będziesz wyglądać.

Cytat:
Napisane przez francuski pocalunek Pokaż wiadomość
Prosze oto przepis :
KLOPSIKI:
50 dkg mielonej łopatki wieprzowej
1/2 cebuli startej na tarce jarzynowej
1 jajko
2 łyżki posiekanych listkow bazylii
20 kuleczek mini mozarelli
2 zabki czosnku
4 łyżki bulki tartej
do obtoczenia: 4-6 lyzek mąki pszennej
Miso wymieszaćc z jajkiem, starta cebula, bulka tarta, bazylia, doprawic sola, pieprzem i oregano, dokładnie wyrobic. Nabierac reka nieduze porcje miesa, w kazda wkladac jedna kuleczke sera i dokładnie zlepic. Obtoczyc w mace i zrumienic na rozgrzanym oleju, przekladac na talerz.
Do nich robie sos pieczarkowy taki najzwyklejszy i dusze je w tym sosie jeszcze jakies 20-25 minut

Muszę koniecznie zrobić!
Oboje z A. jesteśmy ogroooooooooooomnymi fanami mozarelli, więc jestem pewna, że przypadną nam do gustu.



W ramach poprzedniej części jeszcze:

Tiny - sukienkę kupiłam w Reserved. Ostatnia, jedna z tego modelu, w moim rozmiarze była!

Hania - akumulator wybuch nam w domu. Jak pisałam, podłączyliśmy go do ładowania, do prostownika. ładował się kilka godzin, po czym koło 23 postanowił wybuchnąć!
Nie muszę mówić, jak się przestraszyliśmy, bo siedzieliśmy w ciszy, po ciemku, tylko przy TV, a tu BUUUUUUUUUM!
Podobno tak się może zdarzyć, jak akumulatora już nie da się naładować, jak już padł na amen. Rozerwało obudowę i pudło do wyrzucenia.

A. trochę się schodził po sklepach, ale nowy kupiony i autko wróciło do naszych łask.



Oj, dobrze, że jutro wolne, bo.. średnio coś u mnie. Wczoraj ledwo żyłam - nie wiem o to, ale zakładam, że coś mnie powoli rozkładało. Od rana ból głowy, później zmienność ciepła ciała, na przemian dreszcze i gorąc. Na wieczór wręcz byłam nieprzytomna! Zapodałam witaminki, rozgrzewacze i inne cuda i... dzisiaj jakby lepiej, ale aura chyba zrobiła też swoje i głowę ciężką jakąś miałam niemalże cały dzień.

W pracy dość.. nudno! Sezon urlopowy nadal w pełni, mój dyrcio też kilka dni wolnego wziął. Jest co robić, ale.. wszystko spokojnie, bez pośpiechu.
W piątek zmieniam stanowisko pracy i będę.. asystentką zarządu. Duuuuuuuuuuuuży sekretariat będzie moim królestwem.
Nasza asystentka jest na urlopie, a koleżanka która ją zastępuje również wybiera się na dwa dni wolnego, więc jeden z nich przypadł mnie jako tej która zostanie postawiona na straży!
Niech no się tylko ktoś spóźni, to go na czerwono zakoloruję!


Po pracy zaliczyliśmy zakupy, nawet dwa razy, bo z racji mojej zaawansowanej sklerozy musieliśmy się wracać po cieliste rajstopy na jutro.
Przy okazji okazało się, że 'kolega' z księgowości mieszka blisko nas - spotkaliśmy się w 'naszej' biedronie.


Niedawno zjechaliśmy, zjedliśmy i.. chyba się już nie ruszymy z kanapy.

Na jutro od rana w planach dużooooooo snu, leniwe śniadanko, kilka godzin na różne mniej lub bardziej przyziemne sprawy, a po szesnastej wybywamy najpierw na ślub, a później na balangę!
Właśnie.. dobrze, że mi się przypomniało! - musze naładować baterię w aparacie!



Miłego wieczoru.

Edytowane przez ijaa
Czas edycji: 2012-08-14 o 19:06
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 09:52   #28
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

witam się ledwo żywa
L. szaleje od 5 rano chyba czuje, że święto
to bedzie dluuuugi dzien
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 14:20   #29
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

ijaa super zabawy na slubie

Haniu faktycznie mialas dzis pobudke.

Ja wstalam bardzo pozno jak na siebie bo po 8 Bylismy z TZ etem na festiwalu pierogow ale takie dzikie tlumy ze nawet nie skosztowalismy za wiele .
Pyszne byly z nadzieniem szpinak, ser feta i wedzony kurczak

Jakie plany macie na dzis ????
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 16:54   #30
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość

no dzień dobry a może by tak coś jeszcze a nie tylko suche zameldowanie?
A bo robię odwyk od pisania na wizażu. Czytam na bieżąco

Generalnie u mnie ciągle to samo, nic się nie zmienia. Czekam na urlop jak na zbawienie. Jeszcze 2,5 tygodnia! A my ciągle nie mamy nic zaplanowane i nie możemy się za to zabrać...

Wzięliśmy się w końcu za kuchnię, czekamy aż nam koleś wycenę przeróbki zrobi. Zaczęłam się wgłębiać w tematy lodówkowo - zmywarkowo - kuchenkowe i mam mętlik w głowie co kupić. Za dużo tego jest!

I walczę ostatnio z głodem. Ile bym nie zjadła to wiecznie chodzę głodna. Już mi głupio wcinać piąty posiłek w pracy, ale chyba będę musiała, bo coraz częściej mi słabo z głodu. Nie wiem co się ze mną dzieje, ciągle jem i chcę więcej. Rozdrażniona przez to jestem. Ale powolutku zaczynam wyrastać z rzeczy i już mam kilka par spodni do oddania
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-22 22:29:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.