Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-19, 09:50   #1141
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Akurat wczoraj rozmawialam z konsultantka Toma Forda o dostepnosci kolorowki.. Pani na to ze luksusowe marki nie moga byc w kazdym miejscu.. Taaaa jasne
Wszystko zawsze pojawia się w Arkadii, bo tylko tam mają miejsce na dostawienie kolejnych standów, taka jest moja teoria
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 10:27   #1142
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

drugi dzień siedzę na stronie Sephory, żeby coś dobrać do darmowej przesyłki (naszło mnie ten róż/nie róż Shiseido nabyć i jakoś mi nie idzie, więc mi przysłali smska:
Rabat tylko z kartą Sephora Black!
-20% na cały asortyment do 21.02.16
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 10:38   #1143
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ranko, a ten Burberry nie włazi Ci w zmarchy ?
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 11:48   #1144
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Wszystko zawsze pojawia się w Arkadii, bo tylko tam mają miejsce na dostawienie kolejnych standów, taka jest moja teoria
ja akurat mieszkam koło Arkadii, więc wszystko mam pod ręką
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:17   #1145
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
drugi dzień siedzę na stronie Sephory, żeby coś dobrać do darmowej przesyłki (naszło mnie ten róż/nie róż Shiseido nabyć i jakoś mi nie idzie, więc mi przysłali smska:
Rabat tylko z kartą Sephora Black!
-20% na cały asortyment do 21.02.16
Serio serio?! Bo ja po Korresa właśnie dziś chciałam sobie iść. Tylko kiedyś było tak, że była ta akcja, a ja przy kasie jakaś nieogarnięta i pytają czy dostałam smsa? Moja reakcja "yyyy o co chodzi? nie? nie wiem?", czyli nie dostałam i nie naliczyli rabatu. A kartę mam
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:21   #1146
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Serio serio?! Bo ja po Korresa właśnie dziś chciałam sobie iść. Tylko kiedyś było tak, że była ta akcja, a ja przy kasie jakaś nieogarnięta i pytają czy dostałam smsa? Moja reakcja "yyyy o co chodzi? nie? nie wiem?", czyli nie dostałam i nie naliczyli rabatu. A kartę mam
ja kiedyś też nie dostałam smsa, ale koleżanka z pracy dostała i mi go przesłała; stoję potem przy kasie, podaję kartę i mówię, mam rabat 20%, a babka na to, że w systemie nic nie widzi, ja na to, że przecież dostałam sms i jej pokazuję, zdziwiła się, ale rabat naliczyła
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:47   #1147
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
ja kiedyś też nie dostałam smsa, ale koleżanka z pracy dostała i mi go przesłała; stoję potem przy kasie, podaję kartę i mówię, mam rabat 20%, a babka na to, że w systemie nic nie widzi, ja na to, że przecież dostałam sms i jej pokazuję, zdziwiła się, ale rabat naliczyła
Co ciekawe, ja wtedy dostałam smsa, ale miałam takie zaćmienie umysłu, że zapomniałam. A to chodziło wtedy o zniżkę na zestawy, a ja kupowałam zestaw z Benefitu.

Dobra, to kto mi wyśle sms ze zniżką?
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 12:52   #1148
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja chyba jeszcze nie dostałam sms z S.


Strona S. się wywaliła
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:16   #1149
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ranko, a ten Burberry nie włazi Ci w zmarchy ?

Nie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 14:04   #1150
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Nie
to muszę mu się przyjrzeć bliżej
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 14:37   #1151
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Co ciekawe, ja wtedy dostałam smsa, ale miałam takie zaćmienie umysłu, że zapomniałam. A to chodziło wtedy o zniżkę na zestawy, a ja kupowałam zestaw z Benefitu.

Dobra, to kto mi wyśle sms ze zniżką?
mogę ci wysłać, dostałam maila i esa
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 14:39   #1152
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Jestem w trakcie testu nowego podkładu Diora.
Jestem w szoku nałożyłam o 6.00 rano, trzyma się do tej pory tak samo
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 14:49   #1153
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie testu nowego podkładu Diora.
Jestem w szoku nałożyłam o 6.00 rano, trzyma się do tej pory tak samo
Mówiłam ze on jest swietny, szkoda tylko ze dla mnie koloru nie maja jeszcze Magda puder z tej serii sypany polecam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 14:56   #1154
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

A ja jestem w szoku, jak patrzę na swój mejkap oczu. Dziś użyłam dwóch moich wczorajszych nabytków - bazy pod cienie Smashbox i cienia w kremie Burberry Dusty Pink. Tak brzydko zrolowanego/zebranego w załamaniu powieki cienia nie widziałam u siebie chyba od czasów końca liceum, kiedy dopiero nieśmiało zaczynałam się malować. Po prostu koszmar. Zakładam, że to nie baza, tylko ten kremowy cień jest tego winowajcą.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 15:04   #1155
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja jestem w szoku, jak patrzę na swój mejkap oczu. Dziś użyłam dwóch moich wczorajszych nabytków - bazy pod cienie Smashbox i cienia w kremie Burberry Dusty Pink. Tak brzydko zrolowanego/zebranego w załamaniu powieki cienia nie widziałam u siebie chyba od czasów końca liceum, kiedy dopiero nieśmiało zaczynałam się malować. Po prostu koszmar. Zakładam, że to nie baza, tylko ten kremowy cień jest tego winowajcą.
Wow, to mnie zszokowałaś teraz - mam 2 takie cienie (Mink i Dusky Mauve) i nic takiego się nie dzieje Ale ja mam suche powieki i ogólnie zero problemu ze zbieraniem się cieni w załamaniach (ta sztuka udała się tylko matowym cieniom w kremie Diora), więc nie jestem jakimś miarodajnym przykładem.
Ja kocham to, jak te cienie się rozprowadzają - totalnie gładko i płynnie, bez żadnych prześwitów, plam, po prostu tafla. Przykro mi, że u Ciebie tak się stało
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 15:10   #1156
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Wow, to mnie zszokowałaś teraz - mam 2 takie cienie (Mink i Dusky Mauve) i nic takiego się nie dzieje Ale ja mam suche powieki i ogólnie zero problemu ze zbieraniem się cieni w załamaniach (ta sztuka udała się tylko matowym cieniom w kremie Diora), więc nie jestem jakimś miarodajnym przykładem.
Ja kocham to, jak te cienie się rozprowadzają - totalnie gładko i płynnie, bez żadnych prześwitów, plam, po prostu tafla. Przykro mi, że u Ciebie tak się stało
Nie wiem, może za dużo tego cienia naładowałam .
Moje powieki nie są suche, ale jakoś specjalnie przetłuszczające też nie. Dotąd nie miałam takich przygód z cieniami kremowymi - np. cienie Armaniego mogę ładować kilka warstw i nic takiego nigdy się nie zdarzyło.
Będę jeszcze kombinować, bo sam kolor Dusty Pink bardzo fajny i ładnie skomponował mi się z Narsowym Lhasa.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 15:18   #1157
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie wiem, może za dużo tego cienia naładowałam .
Moje powieki nie są suche, ale jakoś specjalnie przetłuszczające też nie. Dotąd nie miałam takich przygód z cieniami kremowymi - np. cienie Armaniego mogę ładować kilka warstw i nic takiego nigdy się nie zdarzyło.
Będę jeszcze kombinować, bo sam kolor Dusty Pink bardzo fajny i ładnie skomponował mi się z Narsowym Lhasa.
Haha, ja wczoraj miałam na powiekach Dusky Mauve z Lhasą właśnie Lhasa to chyba mój "cień życia", po prostu kocham ten kolor; nawet zrobiłam sobie zapas, bo oczywiście go wycofali

Może spróbuj pokombinować z innymi bazami/Paint Potami? Faktem jest, że te cienie są dość sheer z założenia i próby dokładania kolejnych warstw mogą okazać się karkołomne. Ja zwykle daję jedną, rozcieram palcem, a potem dokładam jeszcze ociupinę i tyle wystarcza, a potem nic się z tym nie dzieje. Tinty Armaniego rzeczywiście można ładować do oporu, bez żadnego ryzyka No ale to kompletnie inna konsystencja cienia, Burberry są dużo bardziej kremowe i nie zasychają aż tak na beton.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 15:19   #1158
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mówiłam ze on jest swietny, szkoda tylko ze dla mnie koloru nie maja jeszcze Magda puder z tej serii sypany polecam
wiesz,ja nie jestem na bieżąco z wątkiem widziałam reklamę w gazecie, byłam chwilę w galerii, wzięłam próbkę co do sypkiego pudru mam jeszcze Maca wystarczy, raczej teraz pozbywam się kolorówki mam zdecydowanie za dużo wszystkiego
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 16:08   #1159
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja jestem w szoku, jak patrzę na swój mejkap oczu. Dziś użyłam dwóch moich wczorajszych nabytków - bazy pod cienie Smashbox i cienia w kremie Burberry Dusty Pink. Tak brzydko zrolowanego/zebranego w załamaniu powieki cienia nie widziałam u siebie chyba od czasów końca liceum, kiedy dopiero nieśmiało zaczynałam się malować. Po prostu koszmar. Zakładam, że to nie baza, tylko ten kremowy cień jest tego winowajcą.
Mam to samo z cieniami Clarinsa.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 17:12   #1160
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Mnie tez clarinsy sie rolują .
A cale lata nie obserwowałam u siebie tego zjawiska, zapomnialam calkiem ze można miec z tym problem i rownież bylam ostatnio lekko zszokowana
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 17:14   #1161
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

A ma ktos z Was te paletki Burberry? Chodzi mi dokladnie o cienie Mocha .. Zalezy mi na latwosci blendowania, niepotrzebny mi mocny pigment
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 17:36   #1162
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Haha, ja wczoraj miałam na powiekach Dusky Mauve z Lhasą właśnie Lhasa to chyba mój "cień życia", po prostu kocham ten kolor; nawet zrobiłam sobie zapas, bo oczywiście go wycofali

Może spróbuj pokombinować z innymi bazami/Paint Potami? Faktem jest, że te cienie są dość sheer z założenia i próby dokładania kolejnych warstw mogą okazać się karkołomne. Ja zwykle daję jedną, rozcieram palcem, a potem dokładam jeszcze ociupinę i tyle wystarcza, a potem nic się z tym nie dzieje. Tinty Armaniego rzeczywiście można ładować do oporu, bez żadnego ryzyka No ale to kompletnie inna konsystencja cienia, Burberry są dużo bardziej kremowe i nie zasychają aż tak na beton.
Lhasa miałam dawno temu w planach, potem zapomniałam o nim, ale po jednym z Twoich niedawnych wpisów rozpoczęłam poszukiwania i udało mi się go capnąć na iperfumy . Super jest.

Cień Burberry porównywałam z cieniami w kremie Armaniego takimi w słoiczku (Eyes to Kill Intense) . Eye Tinty to faktycznie inna bajka .
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;56022631]Mam to samo z cieniami Clarinsa.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Mnie tez clarinsy sie rolują .
A cale lata nie obserwowałam u siebie tego zjawiska, zapomnialam calkiem ze można miec z tym problem i rownież bylam ostatnio lekko zszokowana
U mnie Clarinsy lepiej się zachowują, ale w sumie jasny odcień 02 kładę zwykle pod cienie w kamieniu, a 05 i 08 tylko do załamania, więc może dlatego nie zauważyłam tego rolowania.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 17:48   #1163
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Lhasa miałam dawno temu w planach, potem zapomniałam o nim, ale po jednym z Twoich niedawnych wpisów rozpoczęłam poszukiwania i udało mi się go capnąć na iperfumy . Super jest.
Serio pisałam tu o nim? Nawet nie pamiętam? No ja właśnie też zamówiłam na iperfumy, bo już nigdzie nie mogłam go dorwać, ale odesłałam, bo przysłali mi egzemplarz z 2011 roku... Odpisali, że innych nie mają, więc po prostu zwróciłam. Jedyne miejsce (poza ebayami), w którym znalazłam ten cień, to sklep Liberty i tam kupiłam (nie jakiś superświeżutki, ale świeższy niż ten z iperfumy) - do tej pory nie wierzę, że tyle wybuliłam za przesyłkę tylko po to, żeby ten cień mieć, ale serio dawno mnie tak nie zachwycił żaden odcień No i jednak mam 2 egzemplarze (1 w zapasie) i planuję ich jakiś czas używać, więc ten 2011 rok był nieco masakryczny...


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Cień Burberry porównywałam z cieniami w kremie Armaniego takimi w słoiczku (Eyes to Kill Intense) . Eye Tinty to faktycznie inna bajka .
Aaaa, no tak Tych w kremie nie znam, więc się nie będę wypowiadać, mam tylko Tinty

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
U mnie Clarinsy lepiej się zachowują, ale w sumie jasny odcień 02 kładę zwykle pod cienie w kamieniu, a 05 i 08 tylko do załamania, więc może dlatego nie zauważyłam tego rolowania.
U mnie Clarinsy też są ok
Wydaje mi się, że z takimi cieniami to może być jakaś totalnie indywidualna kwestia. Pamiętam, jak się u mnie zbierały w załamaniach, a po paru godzinach bledły i wręcz znikały (!) cienie Diora Mono Fusion Matte czy jakoś tak. Próbowałam z różnymi bazami, no cuda dziwy, i dalej była porażka (choć powieki mam suche i zwykle kompletnie nie mam problemów z cieniami, jak pisałam). A we wszystkich recenzjach czytałam, jakie to są trwałe i nie do zdarcia Tak więc czasami pozostaje nam hasło "please, accept the mystery"
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 17:50   #1164
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Mnie tez clarinsy sie rolują .
A cale lata nie obserwowałam u siebie tego zjawiska, zapomnialam calkiem ze można miec z tym problem i rownież bylam ostatnio lekko zszokowana
a u mnie clarinsy bajka, trzymają się pięknie na powiekach, uwielbiam je, mam 4 kolory
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 17:56   #1165
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Cool Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Serio pisałam tu o nim? Nawet nie pamiętam? No ja właśnie też zamówiłam na iperfumy, bo już nigdzie nie mogłam go dorwać, ale odesłałam, bo przysłali mi egzemplarz z 2011 roku... Odpisali, że innych nie mają, więc po prostu zwróciłam. Jedyne miejsce (poza ebayami), w którym znalazłam ten cień, to sklep Liberty i tam kupiłam (nie jakiś superświeżutki, ale świeższy niż ten z iperfumy) - do tej pory nie wierzę, że tyle wybuliłam za przesyłkę tylko po to, żeby ten cień mieć, ale serio dawno mnie tak nie zachwycił żaden odcień No i jednak mam 2 egzemplarze (1 w zapasie) i planuję ich jakiś czas używać, więc ten 2011 rok był nieco masakryczny...




Aaaa, no tak Tych w kremie nie znam, więc się nie będę wypowiadać, mam tylko Tinty



U mnie Clarinsy też są ok
Wydaje mi się, że z takimi cieniami to może być jakaś totalnie indywidualna kwestia. Pamiętam, jak się u mnie zbierały w załamaniach, a po paru godzinach bledły i wręcz znikały (!) cienie Diora Mono Fusion Matte czy jakoś tak. Próbowałam z różnymi bazami, no cuda dziwy, i dalej była porażka (choć powieki mam suche i zwykle kompletnie nie mam problemów z cieniami, jak pisałam). A we wszystkich recenzjach czytałam, jakie to są trwałe i nie do zdarcia Tak więc czasami pozostaje nam hasło "please, accept the mystery"
Myślę, że nic nie pomieszałam i to Ty pisałaś o Lhasa w kontekście robienia zapasu i wycofywania .

Daty ważności Narsa nawet nie sprawdzałam i chyba teraz już za późno . Użyłam go jednak parę razy i nic mnie nie uczuliło, więc to mi wystarcza .

Nie, no jasna sprawa, że akurat cienie czy tusze mogą się bardzo różnie zachowywać w zależności od powiek czy rodzaju rzęs.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 18:12   #1166
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Myślę, że nic nie pomieszałam i to Ty pisałaś o Lhasa w kontekście robienia zapasu i wycofywania .

Daty ważności Narsa nawet nie sprawdzałam i chyba teraz już za późno . Użyłam go jednak parę razy i nic mnie nie uczuliło, więc to mi wystarcza .

Nie, no jasna sprawa, że akurat cienie czy tusze mogą się bardzo różnie zachowywać w zależności od powiek czy rodzaju rzęs.
Brzmi jak coś, co ja mogłam napisać

Wiesz, gdybym miała zużyć ten cień w przeciągu, powiedzmy, roku, to jeszcze może bym to olała, ale że zamierzam korzystać z tych egzemplarzy pewnie jeszcze za 2-3 lata, postanowiłam myśleć perspektywicznie i zainwestować w coś świeższego

Tusze tak, bo jednak każdy ma inne rzęsy, inne potrzeby itd. Ale myślę, że powinno być coś takiego jak trwała/nietrwała formuła cieni, tak obiektywnie i ogólnie. I teoretycznie jest, bo producenci składają takie obietnice. A w praktyce okazuje się, że czasem bywa jakoś kompletnie irracjonalnie, jak z tym moim Diorem - nagle na moich suchych powiekach, na których nic się nigdy nie roluje, rolują się cienie, o których wszyscy piszą, że są nie do zdarcia Czasem takich rzeczy nie ogarniam
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 18:21   #1167
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
a u mnie clarinsy bajka, trzymają się pięknie na powiekach, uwielbiam je, mam 4 kolory
Każdemu sie nie dogodzi
Ale mi żal, bo lubie clarinsa i bardzo sie cieszyłam z zakupu tych cieni
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:24   #1168
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dziś wzięłam próbkę podkładu Chanela i na dodatek trafiłam w S. na bardzo miłą babeczkę i sobie pokonwersowałyśmy próbka całkiem spora będą testy

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Za to poszalałam i kupiłam dzis w rossie wspomiany tu tusz Wibo
Ja też


Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
A zawsze jestem ciekawa czyichś wrażeń na temat kosmetyku, który sama lubię i polecam
Też tak mam
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:33   #1169
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Iwonko to czekam na wrażenia
Ja mam bardzo mieszane wczoraj na golych rzesach efekt byl bardzo ladny - rzesy ladnie rozdzielone i wydlużone.
Dzis nalożylam na bazę i niestety juz bylo gorzej, bo mi posklejał rzesy, brrr.
Ale Dior tez mi skleja, a kosztuje ponad 10 razy więcej
No i ta szczotka jest ogromna moge sobie malowac jednoczesnie górne i dolne rzesy
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 23:29   #1170
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziś wzięłam próbkę podkładu Chanela i na dodatek trafiłam w S. na bardzo miłą babeczkę i sobie pokonwersowałyśmy próbka całkiem spora będą testy

W której łódzkiej S.? Mnie wkurzają w Galerii czasami, bo nie chce im się pomagać, ale dają dużo próbek. Za to w Porcie dramat, nikt się tam nie interesuje
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.