Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-13, 12:33   #961
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Masz zapewne cerę mieszaną, mi np. bardzo się przetłuszcza w strefie T, ale tuż po umyciu żelem/mydłem muszę ją posmarować kremem, bo nie wytrzymuję, polickzi całe ściagnięte.
moja nie przetłuszcza się praktycznie wcale mam matową cere, cale życie smaruje ja tylko kremem nawilżającym, dopiero teraz kupilam sobie peeling oczyszczający. nie wiem właściwie po co bo w życiu miałam 2 pryszcze, dosłownie. ja po myciu ściągnięcie czuje na calej twarzy.

może masz racje, problematyczna(w sytuacjach które opisałam) jest właśnie w strefie T

ależ mnie ta Pani skołowała.. juz nie wiem jaka mam cerę, suchą, mieszaną czy tłustą. niby takie proste a jednak..
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 12:35   #962
marychaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar marychaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 192
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Moja twarz jest rozbrajajaca. Ostatnio dostalam pelno pryszczy i wagrow.. Wszystkie zele, peelingi nie dzialaja : x. Masc od lekarza tez przestaje ;(!.
marychaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 13:13   #963
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Moze twoja twarz sie po prostu oczyszcza. Wiele preparatow cos takiego 'przewiduje' w swoim dzialaniu. A ja sama po sobie wiem ze czasem naprawde warto sie przemeczyc i pozwolic zeby to wszysko wywalilo na wierzch a pozniej jest spokoj. Ja przez wakacje mialam 2 takie wysypy i to nie wiadomo czemu bo ciagle stosuje to samo ale coz....
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 23:06   #964
anormalnagabriela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 43
GG do anormalnagabriela
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Mi świeci się nos najbardziej i czoło więc stosuję żel clean&clear przeciw błyszczeniu się skóry ale, ze mam cerę mieszaną to po jego zastosowaniu ściąga mi się skóra więc smaruję twarz kremem nivea visage young Pure Effect - Matujący krem-żel Control Shine. I to jest świetne połączenie. Idealne rozwiązanie na mieszaną cerę.
__________________
DIETA!

DIETA CEL: -10 kg

Wzrost: 174 cm
Waga: 61 kg
67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61

Walka z trądzikiem

START 18.08.2010r.
anormalnagabriela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 18:29   #965
mar_c
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Witam
Z góry uprzedzam - czytałam tylko ostatnią stronę i pewnie większość osób zadało podobne pytanie, co ja dzisiaj...
Otóż - mam skórę mieszaną - chyba. Tzn. tak myślę, gdyż kłopoty mam tylko ze "strefą T". I właśnie tego dotyczy moje pytanie: co mogę stosować na wągry? Do tej pory wszystko, czego używałam było po prostu do kitu, nie mówiąc już o tym, że lepiej się czułam po myciu twarzy zwykłą wodą, niż po stosowaniu tych wszystkich preparatów. Nie ukrywam też, że zależy mi na czymś stosunkowo tanim i, że tak powiem - popularnym

aha, coś jeszcze: czytałam tu coś o Nivea Visage Control Shine. Na niektórych być może to działa dobrze, mi niestety nie pomogło dostałam po tym wiązankę pryszczy na nosie

Z góry dzięki za odpowiedź
__________________
"Nie ma dwóch mężczyzn, którzy byliby tępi w jeden i ten sam sposób"
Joseph Conrad
mar_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 10:54   #966
lumtecua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez mar_c Pokaż wiadomość
Witam
Z góry uprzedzam - czytałam tylko ostatnią stronę i pewnie większość osób zadało podobne pytanie, co ja dzisiaj...
Otóż - mam skórę mieszaną - chyba. Tzn. tak myślę, gdyż kłopoty mam tylko ze "strefą T". I właśnie tego dotyczy moje pytanie: co mogę stosować na wągry? Do tej pory wszystko, czego używałam było po prostu do kitu, nie mówiąc już o tym, że lepiej się czułam po myciu twarzy zwykłą wodą, niż po stosowaniu tych wszystkich preparatów. Nie ukrywam też, że zależy mi na czymś stosunkowo tanim i, że tak powiem - popularnym

aha, coś jeszcze: czytałam tu coś o Nivea Visage Control Shine. Na niektórych być może to działa dobrze, mi niestety nie pomogło dostałam po tym wiązankę pryszczy na nosie

Z góry dzięki za odpowiedź
Na wągry najlepiej działaja kremy z kwasem np glikolowym. Dostaniesz takie w dobrej aptece. Nie bedzie to wydatek 10 zł ale przynajmniej wiadomo że będzie skuteczne. Tylko że kuracje trzeba zaczac na jesieni. U mnie nic innego nie poskutkowało długofalowo na wągry. A tak wiem że bede miała spokój na całą jesien zime i wiosne
lumtecua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 20:37   #967
Vanilla Twilight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 6
Talking Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

A ja wreszcie odkryłam coś naprawdę niezłego! Nie wiem czy próbowałyście. Kiedyś starałam się walczyć z wągrami używając plastrów oczyszczających bodajże z Nivea (na pewno kojarzycie, nakleja się na nos i po kilku minutach odrywa). U mnie efekt był kiepski, a jeden plaster kosztował około 1zł+przesyłka, bo zamawiałam na allegro, więc zamówiłam raz 5sztuk i podziękowałam Ostatnio, trafiłam na ciekawy pomysł, a mianowicie zrobienia takich plastrów własnoręcznie Zajmuje mi to ok. pół minuty (dosłownie!), a składniki: żelatyna w proszku + mleko Tutaj link do filmu, na którym dziewczyna pokazuje jak je zrobić
http://www.youtube.com/watch?v=-bjOB4zS0uE
Dla mnie super rozwiązanie, naprawdę widać efekty Tylko wiadomo, nie można przesadzić z częstotliwością zabiegów
__________________
I didn't slap your ass, I high fived it!
Vanilla Twilight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 16:14   #968
mar_c
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez Vanilla Twilight Pokaż wiadomość
A ja wreszcie odkryłam coś naprawdę niezłego! (...) Ostatnio, trafiłam na ciekawy pomysł, a mianowicie zrobienia takich plastrów własnoręcznie Zajmuje mi to ok. pół minuty (dosłownie!), a składniki: żelatyna w proszku + mleko (...)
Dla mnie super rozwiązanie, naprawdę widać efekty Tylko wiadomo, nie można przesadzić z częstotliwością zabiegów
rzeczywiście świetne!
takie gotowe plastry rzeczywiście mało dają, w porównaniu z nimi plastry "domowe" to rewelacja nareszcie jest coś, co choć trochę mi pomaga
Vanilla Twilight - wielkie dzięki
__________________
"Nie ma dwóch mężczyzn, którzy byliby tępi w jeden i ten sam sposób"
Joseph Conrad

Edytowane przez mar_c
Czas edycji: 2010-08-26 o 16:16
mar_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 09:21   #969
Bec3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 29
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

.

Edytowane przez Bec3
Czas edycji: 2014-01-30 o 11:28
Bec3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 13:02   #970
Vanilla Twilight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 6
Wink Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez mar_c Pokaż wiadomość
rzeczywiście świetne!
takie gotowe plastry rzeczywiście mało dają, w porównaniu z nimi plastry "domowe" to rewelacja nareszcie jest coś, co choć trochę mi pomaga
Vanilla Twilight - wielkie dzięki

Nie ma za co Dodatkowy plus, że można ich użyć na dowolną część twarzy Ja np smaruję nos i brodę i efekt jest super, a przy okazji zbiera nadmiar sebum i twarz się tak nie świeci Wielkie dzięki Michelle Phan!
__________________
I didn't slap your ass, I high fived it!
Vanilla Twilight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 19:51   #971
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Extra ten pomysl
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 11:37   #972
Claudia1234512
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
GG do Claudia1234512
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Witam.
Po każdej kuracji trądzik wraca w powrotem. Nie wiecie czy z prosba o dobranie dobrego kremu, który zapobiegnie nawrotom powinnam wybrać się do kosmetyczki czy do dermatologa? Prosze o pomoc
Claudia1234512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 11:47   #973
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez Claudia1234512 Pokaż wiadomość
Witam.
Po każdej kuracji trądzik wraca w powrotem. Nie wiecie czy z prosba o dobranie dobrego kremu, który zapobiegnie nawrotom powinnam wybrać się do kosmetyczki czy do dermatologa? Prosze o pomoc
Proponuję dermatologa.

A rozumiem, że leczysz się u dermatologa, skoro piszesz o kuracjach?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 16:18   #974
Claudia1234512
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
GG do Claudia1234512
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Tak
Claudia1234512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 19:42   #975
ciasteczko000
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko000
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 219
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Przepraszam, próbował już ktoś tego sposobu z mlekiem i żelatyną? Bo dość ciekawe ale mam takie wahania co do tego czy zbyt to nie podrażnia cery.. Pytam z uwagi na to, iż ja mam bardzo suchą cerę, bardzo wrażliwą i ciężko mi dopasować jakiś kosmetyk na PODSKÓRNE wągry ;/ Już mam ich dość ... ||
ciasteczko000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 09:50   #976
Vanilla Twilight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

ciasteczko000 zawsze możesz spróbować, zobaczysz czy podrażni skórę, najwyżej więcej nie powtórzysz Moją skórę lekko podrażnia, ale zaraz przemywam tonikiem, jeżeli dalej czuję, że coś jest nie tak, to nakładam krem nawilżająco-matujący i jest ok A w dodatku skóra jest gładziutka
__________________
I didn't slap your ass, I high fived it!
Vanilla Twilight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 14:45   #977
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

WOŁAM POMOCY..
Hej dziewczyny , od ostatniego okresu (czyli od około 2tyg.) mam okropne syfki na nosie.
Największy z nich(jak zwykle na środku nosa-zawsze mi tam go wyrzuca+ 2 kolejne tuż obok) oraz 2 znajdujące sie bliziutko nosa po jego obu stronach -są symetryczne względem siebie -najpierw wyskoczył z lewej , gdy zaczął się goić wyskoczył z prawej i jeszcze jeden z lewej.
Mnie to już dobija...
Patrzę na swoją twarz i powiem szczerze: gdyby nie te wykwity 'okresowe' miałabym idealną cerę ... tyle że niestety dzień w którym nie wyrzuci choćby jednego pryszczyka na nosie jest dniem wyjątkowym praktycznie świętem . Nie stosuję żadnych sklepowych badziewi , a za to przerzuciłam się na szare mydełko które jedynie trochę wysusza mi gojące się pryszcze. Mam mnóstwo wągrów lecz zamierzam zastosować na nie wymienianą wyżej żelatynę +... .
Codziennie wieczorem przykładam do pryszczy cytrynę aby zaczerwienienia choć trochę zniknęły i używam kremu nivea .
Mam cerę mieszaną -nos świeci mi się niemiłosiernie :/ale najgorsze są te pryszcze oraz to jak wyglądają gojąc się .
Ja po prostu wstydzę pokazywać się ludziom , bo mimo korektora widać to wszystko , zresztą nawet gdyby nie było widać źle bym się czuła -nie lubię nic ukrywać po korektorem , czuję się wtedy strasznie wytapetowana ...
Moim największym kompleksem jest ten obleśny nos , jest malutki zgrabny ale go nienawidzę i nie wiem ile bym dała za inny :C
Macie może podobny problem ? i jakiś pomysł na to jak zawalczyć z moimi pryszczami ?
PS:cytryna jest super na przebarwienia !!
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie

Edytowane przez HairMania
Czas edycji: 2010-11-26 o 14:48
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 15:10   #978
lumtecua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
WOŁAM POMOCY..
Hej dziewczyny , od ostatniego okresu (czyli od około 2tyg.) mam okropne syfki na nosie.
Największy z nich(jak zwykle na środku nosa-zawsze mi tam go wyrzuca+ 2 kolejne tuż obok) oraz 2 znajdujące sie bliziutko nosa po jego obu stronach -są symetryczne względem siebie -najpierw wyskoczył z lewej , gdy zaczął się goić wyskoczył z prawej i jeszcze jeden z lewej.
Mnie to już dobija...
Patrzę na swoją twarz i powiem szczerze: gdyby nie te wykwity 'okresowe' miałabym idealną cerę ... tyle że niestety dzień w którym nie wyrzuci choćby jednego pryszczyka na nosie jest dniem wyjątkowym praktycznie świętem . Nie stosuję żadnych sklepowych badziewi , a za to przerzuciłam się na szare mydełko które jedynie trochę wysusza mi gojące się pryszcze. Mam mnóstwo wągrów lecz zamierzam zastosować na nie wymienianą wyżej żelatynę +... .
Codziennie wieczorem przykładam do pryszczy cytrynę aby zaczerwienienia choć trochę zniknęły i używam kremu nivea .
Mam cerę mieszaną -nos świeci mi się niemiłosiernie :/ale najgorsze są te pryszcze oraz to jak wyglądają gojąc się .
Ja po prostu wstydzę pokazywać się ludziom , bo mimo korektora widać to wszystko , zresztą nawet gdyby nie było widać źle bym się czuła -nie lubię nic ukrywać po korektorem , czuję się wtedy strasznie wytapetowana ...
Moim największym kompleksem jest ten obleśny nos , jest malutki zgrabny ale go nienawidzę i nie wiem ile bym dała za inny :C
Macie może podobny problem ? i jakiś pomysł na to jak zawalczyć z moimi pryszczami ?
PS:cytryna jest super na przebarwienia !!
nie dziwie sie że ci cos wyskakuje jak sie smarujesz niveą - ma parafinę ciekła która może zatykac pory a skoro nos ci sie przetłuszcza to może to jest winowajca...
poza tym szare mydło nie zwalczy bakterii które powodują pryszcza, miej zawsze jakis antybiotyk w zanadrzu od dermatologa albo zainwestuj w zel punktowy
lumtecua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:01   #979
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Tyle że zawsze ten krem nivei był cudny dla mojej twarzy , a nos świecący od urodzenia mam .
Jestem za tym żelem punktowym jutro się za nim przejdę i zobaczymy czy coś działa , nivee również spróbuję zmienić , bo nie cierpię kłaść się spać bez kremu na twarzy
dzięki za radę
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 08:59   #980
Kinga8911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 29
Question Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Witajcie, nastolatką już nie jestem.. Jednakże mam problem z wagrami i rozszerzonymi porami na strefie T. Jestem aktualnie w ciąży i ciekawi mnie czy mogę skorzystać z manualnego oczyszczania twarzy, czy lepiej zrobić powyższy zabieg po rozwiązaniu ?
Kinga8911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 17:31   #981
jenascia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 44
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez mar_c Pokaż wiadomość
rzeczywiście świetne!
takie gotowe plastry rzeczywiście mało dają, w porównaniu z nimi plastry "domowe" to rewelacja nareszcie jest coś, co choć trochę mi pomaga
Vanilla Twilight - wielkie dzięki
Hej
ten pomysł z tymi plastrami jest bardzoo fajny i chciałabym raz spróbować i mam 2 pytanka :
1 ta żelantyna to może być taka zwykła spożywcza czy jakaś inna ??
2 na tyn filmie na youtube ta dziewczyna odkleja to z żelantyny i przykleja plaster taki kupiony a więc chce wiedzieć czy też tak robicie albo czy to trzeba zrobić ???
jenascia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 10:18   #982
Slodkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Slodkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 935
Dot.: Zaskórniki na czole - jak zwalczyć ?

Cześć kochane!
Nie mam typowe trądziku, prawdziwe pryszcze na mojej twarzy goszczą bardzo ale to bardzo rzadko (na szczęście!) na brodzie, policzkach i nosie nie mam nic ( no może prócz zaskórników, które da się zakryć ) jednak na czole, nie dawno wyskoczyło mi coś dziwnego, nie jest to bardzo widocznie ale gdy dotykam palcami to czuję, są to takie małe "wybrzuszenia" nie są czerwone, mają taki sam kolor jak skóra, chciałabym się dowiedzieć, co polecicie mi na to? skórę mam tłustą/mieszaną i wybieram się w weekend do Natury i Rossmana, polecicie mi jakiś żel/krem/tonik/maseczkę? Under20 pomaga?
Slodkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 11:48   #983
asiulka1991
Raczkowanie
 
Avatar asiulka1991
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 33
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Hej, hej... długo szukałam takiego wątku, pod którego mogłabym podpiąć moje pytania, a nie chciałam zakładać nowego uff... wreszcie znalazłam
Więc tak: ogólnie mam cerę mieszaną, bardziej z tendencją do suchej. Raczej problemu z pryszczami nie mam, jedynie "okazyjnie".
Zastanawia mnie jakich kosmetyków mogę używać?
Obecnie używam Cetaphil (polecam!) naprzemiennie z Clean&Clear - żel delikatnie peelingujący+ po tym krem Dove intensywnie nawilżający. Czy wszystkich tych kosmetyków mogę używać? czy żadne z nich nie należą do tzw złych kosmetyków i nie pogorszą stanu mojej cery za jakiś czas? Obecnie mam 19 lat i by było nieciekawie, gdy w wieku 30 będę wyglądała na 50-tkę
Słyszałam jeszcze, że po oczyszczaniu warto użyć toniku... Polecacie może jakiś?


---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

A co do pojedynczych pryszczy to polecam korektor antybakteryjny z Rossmana (chociaż niekoniecznie musi być tej firmy). wysusza pryszcze i przy okazji troszkę je zamaskowuje, że te okropne paskudy tak się nie rzucają w oczy

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Slodkaa Pokaż wiadomość
Cześć kochane!
Nie mam typowe trądziku, prawdziwe pryszcze na mojej twarzy goszczą bardzo ale to bardzo rzadko (na szczęście!) na brodzie, policzkach i nosie nie mam nic ( no może prócz zaskórników, które da się zakryć ) jednak na czole, nie dawno wyskoczyło mi coś dziwnego, nie jest to bardzo widocznie ale gdy dotykam palcami to czuję, są to takie małe "wybrzuszenia" nie są czerwone, mają taki sam kolor jak skóra, chciałabym się dowiedzieć, co polecicie mi na to? skórę mam tłustą/mieszaną i wybieram się w weekend do Natury i Rossmana, polecicie mi jakiś żel/krem/tonik/maseczkę? Under20 pomaga?
też kiedyś miałam coś podobnego... po jakimś czasie samo zniknęło... a próbowałaś jakiś żeli punktowych? Sama osobiście nie używałam tego, ale może by pomogło może któraś z wizażanek miała do czynienia z tym wynalazkiem?
__________________
Character is what you are in the dark...
asiulka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 10:49   #984
agnes841
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

witam mam 26 lat i im blirzej miesiączki to tym wiecej pryszczy na buzi i nie tylko wiem ochyda, ale ostatnio wpadł mi w ręce cud kremik ziaja tin tin krem antybakteryjny jest on do cery trądzikowej i przetłuszczającej się widać efekt po pierwszym urzyciu
agnes841 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 17:49   #985
Zielonka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Hej, mam pytanie co do tego filmiku z sposobem żeby pozbyć się wągrów za pomocą mleka i żelatyny.
Chciałabym się dowiedzieć, jakie proporcje mają tam być i czy ta dziewczyna włożyła to do mikrofalówki, czy jak? Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. I mam jeszcze pytanie, czy to nie ''uszkadza'' jakoś skóry? I co jaki czas powinno się używać tego?
Dodam jeszcze, że mam mieszaną skórę, czyli tłustą strefę t, więc może to przez to, że miałam tłusty nos to ta 'maseczka' nie działa? Ech już wymyślam chyba głupoty, ale naprawdę nie wiem, czy to moja wina, że mi to nic nie pomogło.

Edytowane przez Zielonka13
Czas edycji: 2011-03-08 o 16:00
Zielonka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 12:44   #986
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

uhh, porazka z tymi porami i wagrami. Odkopuje temat smarowania nosa olejkiem pichtowym, czy ktoras z was nadal praktykuje?
Orientujecie sie czy jest jakis zabieg na domkniecie porow?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 12:56   #987
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez Zielonka13 Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie co do tego filmiku z sposobem żeby pozbyć się wągrów za pomocą mleka i żelatyny.
Chciałabym się dowiedzieć, jakie proporcje mają tam być i czy ta dziewczyna włożyła to do mikrofalówki, czy jak? Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. I mam jeszcze pytanie, czy to nie ''uszkadza'' jakoś skóry? I co jaki czas powinno się używać tego?
nie uszkadza skory jedynie moze byc zaczerwieniona ale szybko znika, dajesz takie proporcje aby byla gesta papka, jesli nie masz mikrofali to w kapieli wodnej podgrzej, ja tak robiłam:P czyli gotujesz w garnku troche wody wstawiasz szklanke z mikstura i czekasz az bedzie miala porzadana konsystencje

jenascia najzwyklejsza żelatyna ma byc, i nie trzeba pozniej nic wiecej naklejac:P

asiulka1991 ja polecam tonik ziaji ogorkowy aha piszesz ze masz skore bardziej suchą, to jesli ten zel clean&clear jest z alkoholem to wyrzuc go:P zeby nie powodowac ciaglego przesuszenia.

Edytowane przez 881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Czas edycji: 2011-03-02 o 13:04
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 19:12   #988
Zielonka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

I_Hate_You dziękuję za odpowiedź, robiłam sobie to codziennie przez 3 dni, ale efektów zero... Nie wiem, czy po prostu za wcześnie jeszcze na jakieś efekty, czy złe proporcje dałam...? U was od razu było widać jakiś efekt?
Zielonka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 18:35   #989
Scarlett4
Raczkowanie
 
Avatar Scarlett4
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 30
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Co do problemów z trądzikiem, to ostatnio zaczęłam myć twarz mydłem siarkowym (pomiędzy tonikiem a posmarowaniem kremem nawilżającym). Mimo iż mam naprawdę spore problemy z cerą, to dzięki tej metodzie zauważyłam dość dużą poprawę. Trzeba jednak buzię systematycznie nawilżać, bo mydło jak wiadomo wysusza
Scarlett4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 09:36   #990
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez Kinga8911 Pokaż wiadomość
Witajcie, nastolatką już nie jestem.. Jednakże mam problem z wagrami i rozszerzonymi porami na strefie T. Jestem aktualnie w ciąży i ciekawi mnie czy mogę skorzystać z manualnego oczyszczania twarzy, czy lepiej zrobić powyższy zabieg po rozwiązaniu ?
Mam nadzieję, że wciąż przeglądasz ten wątek i przeczytasz to...w ciąży nie wolno używać kosmetyków z kwasem salicylowym - niebezpieczne dla dziecka.
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 12:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.