Farba majirell-wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-21, 12:58   #91
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Majiblond

[quote=julittaa22;6344717]Jak przeczytalas caly watek o farbach majiblond to powinnas juz wiedziec ze bardzo silnie rozjasniaja z woda 9% wiec 12% raczej odpada ale podobno kolorki sa rewelacyjne dlatego sama sie zainteresowalam tymi farbkami tyle ze ja mam juz jasne wloski to potrzebuje mniejszego oxydantu(6%) ale jak ty masz braz to mozesz.../quote]
Dziekuje bardzo z informacje i linka.Szkoda mi tej wody 12% skoro juz ja mam to ja zuzyje potem najwyzej kupie 9% ale czy napewno nie bedzie za słaba do ciemnego brazu(bardzo ciezko uzyskac ładny blond
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 13:18   #92
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Majiblond

[quote=arzdąc;6352161]
Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Jak przeczytalas caly watek o farbach majiblond to powinnas juz wiedziec ze bardzo silnie rozjasniaja z woda 9% wiec 12% raczej odpada ale podobno kolorki sa rewelacyjne dlatego sama sie zainteresowalam tymi farbkami tyle ze ja mam juz jasne wloski to potrzebuje mniejszego oxydantu(6%) ale jak ty masz braz to mozesz.../quote]
Dziekuje bardzo z informacje i linka.Szkoda mi tej wody 12% skoro juz ja mam to ja zuzyje potem najwyzej kupie 9% ale czy napewno nie bedzie za słaba do ciemnego brazu(bardzo ciezko uzyskac ładny blond

Nie wiem czy nie bedzie za słaba ale wydaje mi sie ze 9% w zupełnosci starczy,te farby same w sobie maja silne wlasciwosci rozjasniajace. Moze zapytaj w zakladzie fryzjerskim która wode lepiej zmieszac z farba.Ja balabym sie ze 12% popali mi włosy.Pozdrawiam
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 13:33   #93
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Majiblond

julittaa22 Naprawde szkoda nakładac na tak jasne włosy majiblond, ale skoro juz kupiłaś to zuzyj.Przekonasz sie najwyzej co Ci wyjdzie.Majiblond to farba superrozjasniająca i właśnie czesto określenie "farba" moze mylic. Na drugi raz naprawde lepiej iść do fryzjera.Farby rozjaśniające i rozjasniacze to nie np. brązy, które mozna nakładac na siebie bo sie kolor wypłukuje. Blondy powstają poprzez wytrawienie naturalnego pigmentu z włosa i to od tego pigmentu w duzej mierze zalezy jaki blond uzyskamy. Więc nakładanie farb rozjasniających na rozjaśnione juz włosy to poprostu kolejne wytrawianie wytrawionego juz włosa i uwrazliwianie go. Nastepnym razem idz do fryzjera powiedz czego oczekujesz i popdytaj czym Ci robi i potem mozesz zakupić te produkty i zrobic samemu w domku. Oczywiscie pod warunkiem ze trafisz do dobrego fryzjera. Większość słysząc "poprosze o blond" robi jedno, machną rozjasniać i gotowe.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2008-01-21 o 13:36 Powód: błąd
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 13:47   #94
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
julittaa22 Naprawde szkoda nakładac na tak jasne włosy majiblond, ale skoro juz kupiłaś to zuzyj.Przekonasz sie najwyzej co Ci wyjdzie.Majiblond to farba superrozjasniająca i właśnie czesto określenie "farba" moze mylic. Na drugi raz naprawde lepiej iść do fryzjera.Farby rozjaśniające i rozjasniacze to nie np. brązy, które mozna nakładac na siebie bo sie kolor wypłukuje. Blondy powstają poprzez wytrawienie naturalnego pigmentu z włosa i to od tego pigmentu w duzej mierze zalezy jaki blond uzyskamy. Więc nakładanie farb rozjasniających na rozjaśnione juz włosy to poprostu kolejne wytrawianie wytrawionego juz włosa i uwrazliwianie go. Nastepnym razem idz do fryzjera powiedz czego oczekujesz i popdytaj czym Ci robi i potem mozesz zakupić te produkty i zrobic samemu w domku. Oczywiscie pod warunkiem ze trafisz do dobrego fryzjera. Większość słysząc "poprosze o blond" robi jedno, machną rozjasniać i gotowe.

Dziekuje za odpowiedz Ja jeszcze nie kupilam tej farby.Moze masz racje i w zupełnosci wystarczy mi blond a nie blond rozjasniajacy.
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 13:53   #95
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz Ja jeszcze nie kupilam tej farby.Moze masz racje i w zupełnosci wystarczy mi blond a nie blond rozjasniajacy.
a jaki wogole kolor chcesz uzyskac na wlosach?jaki blond?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2008-01-21 o 13:54 Powód: błąd/dopisek
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 13:53   #96
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Majiblond

dobra to na mojego kurczaczka nałożyć zwykłą farbę blond? A są takie w ogóle takie( wykluczając drogeryjne), które już nie rozjaśniają a nadają kolor??

Umyłam włosy szamponem Silver, poprawa jest ale niewielka, więc muszę coś zrobić z tymi moimi włosami
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 14:06   #97
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
a jaki wogole kolor chcesz uzyskac na wlosach?jaki blond?


Chciałabym jasny blond popielaty ale nie za jasny zeby nie wygladał sztucznie tylko tak naturalnie.W sumie to jestem nawet zadowolona z obecnego kolorku i farb wellaton ale wiadomo jak sie raz rozjasnie to chce sie wiecej
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 14:09   #98
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
dobra to na mojego kurczaczka nałożyć zwykłą farbę blond? A są takie w ogóle takie( wykluczając drogeryjne), które już nie rozjaśniają a nadają kolor??

Umyłam włosy szamponem Silver, poprawa jest ale niewielka, więc muszę coś zrobić z tymi moimi włosami
Tzn. z tego co wiem to jest tak, ze są rozne rodzaje farb w odcieniach blondu. Farby blond, które oczywiście troszke rozjasniają ale o tyle tonów ze mozna je stosowac jedynie na wlosy juz rozjasnione lub na naturalnie jasne włosy i tu odcienie są bardzo rozne ale niestety superjasnej platyny z takich farb sie nie uzyska, daja one zazwyczaj bardziej naturalne blondy. Oraz sa te superrozjaśniające farbki, które nadaja sie do rozjaśniania ciemniejszych włosów i tu w zaleznosci od rodzaju, koloru wlosa oraz tego o ile tonów chce sie rozjaśnić daje sie 9% czy 12% wode. Ale tak jak pisałam wczesniej naprawde piękne pozbawione żółci blondy sa naprawde cięzkie do uzyskania na ciemnych wlosach, to juz wymaga pracy dobrego i doświadczonego fryzjera no i oczywiście dobrej jakości kosmetyków do koloryzacji. Są tez kremy koloryzujące bez amoniaku np Richesse De Diacolor tzw "kapiele", ktore np moja fryzjerka stosuje po balejażu zeby zmienic odcień danego koloru. Mozna je stosowac na naturalne wlosy ale tylko na naturalnie jasne bo one nie rozjaśniają, moze o jakies pół tonu tylko. Jest jeszcze Lu Color to juz jest chyba ciut mocniejsze od Richesse. Ale tak jak mowie naprawde z tym to juz raczej fryzjer musi wojowac bo jak ja kiedys sama sobie kupilam Richesse w odcieniu bardzo jasnego blondu to na wlosach wyszly mi siwe/mysie bo nie umialam sie nia "obsłuzyć"
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 14:12   #99
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Chciałabym jasny blond popielaty ale nie za jasny zeby nie wygladał sztucznie tylko tak naturalnie.W sumie to jestem nawet zadowolona z obecnego kolorku i farb wellaton ale wiadomo jak sie raz rozjasnie to chce sie wiecej
Ja bym radziła nie wydawac pieniązków na majiblond bo kosztuje ok 40zl plus oxydant to i tak tanio nie wyjdzie ,tylko udac sie do salonu L'oreal gdzie Pani mysle ze zaproponuje Ci własnie Lu Color lub Richesse jesli tylko chcesz delikatnie zmienic odcień lub do salonu Welli, wiem ze tam tez mają tego typu produkty tylko nie wiem jak sie nazywaja itdBo jak widze to masz jasne wlosy i zmiana odcienia nie wymaga tu ponownego rozjaśniania.

tu jest link jakiegos salonu. Opisane sa tu mniej wiecej te farby o ktorych pisałam
http://www.beautyzone.pl/1673.html?*...ession*id*val*
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2008-01-21 o 15:03 Powód: dopisek
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 22:31   #100
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Ja bym radziła nie wydawac pieniązków na majiblond bo kosztuje ok 40zl plus oxydant to i tak tanio nie wyjdzie ,tylko udac sie do salonu L'oreal gdzie Pani mysle ze zaproponuje Ci własnie Lu Color lub Richesse jesli tylko chcesz delikatnie zmienic odcień lub do salonu Welli, wiem ze tam tez mają tego typu produkty tylko nie wiem jak sie nazywaja itdBo jak widze to masz jasne wlosy i zmiana odcienia nie wymaga tu ponownego rozjaśniania.

tu jest link jakiegos salonu. Opisane sa tu mniej wiecej te farby o ktorych pisałam
http://www.beautyzone.pl/1673.html?*...ession*id*val*


Dziekuje bardzo za wyczerpujace odpowiedzi
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 14:05   #101
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Majiblond

Zdecydowałam się nałożyć farbę...Trzymałam z 20 minut. Umyłam potem szamponem Silver a teraz mam maseczkę absolut repair...Jak wyschną, zobaczę efekt i zdam na pewno relację

EDIT: Opłacało się Mam teraz włoski jednolitego, pięknego koloru bardzo jasny blond! Co prawda, gdzieś tam się pojedyncze, żółte pasma podziewają ale jest o wiele, wiele lepiej!
Farba jest cudowna. Włoski mam mięciutkie, fajnie się układają. Oczywiście wiem, że to przekłamany obraz utrzymujący się do następnego mycia, ale jestem bardzo zadowolona. Jednak firma to firma
Ps: Zamieszczę później zdjęcia- przed farbowaniem i po.
__________________

Edytowane przez kuseczka
Czas edycji: 2008-01-22 o 18:02
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 18:54   #102
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się nałożyć farbę...Trzymałam z 20 minut. Umyłam potem szamponem Silver a teraz mam maseczkę absolut repair...Jak wyschną, zobaczę efekt i zdam na pewno relację

EDIT: Opłacało się Mam teraz włoski jednolitego, pięknego koloru bardzo jasny blond! Co prawda, gdzieś tam się pojedyncze, żółte pasma podziewają ale jest o wiele, wiele lepiej!
Farba jest cudowna. Włoski mam mięciutkie, fajnie się układają. Oczywiście wiem, że to przekłamany obraz utrzymujący się do następnego mycia, ale jestem bardzo zadowolona. Jednak firma to firma
Ps: Zamieszczę później zdjęcia- przed farbowaniem i po.
No to super jak juz nalozylas moglas potrzymac juz 30min kolorek nie bedzie Ci sie spierał ani nic, moze oczywiscie troszke żółknać ale silver pownien juz sobie z tym poradzic Przy nastepnym farbowaniu naloz juz majiblond na same odrosty bo ja kiedys nakładałam na całe wlosy kilka razy pod rząd i mialam wlosy w koncu prawie przeźroczyste tak wyrzarte
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 14:27   #103
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Majiblond

Mam pytanie czy te farby majiblond mozna kupic w sklepie fryzjarskim czy tylko przez internet?
Chyba tez sie na nia skusze(na popielaty blond) moze wreszcie wygram z tym moim naturalnym ciemnym brazem i zostane jasna popielta blondynka a nie złotowłosa krolewna :-/
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 19:32   #104
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Majiblond

No i fotki...

Hmm teraz jak tak patrzę, to wydaje mi się, że kolory są przekłamane (sztuczne światło). Ale mam nadzieję, że i tak widać co nie co.
Zrobię fotkę w świetle dziennym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy żółte_przed.jpg (23,1 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy_po.jpg (96,1 KB, 324 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy_po (2).jpg (105,3 KB, 316 załadowań)
__________________

Edytowane przez kuseczka
Czas edycji: 2008-01-24 o 00:49
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 09:48   #105
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Majiblond

kuseczko podoba mi sie twój kolorek

powiedz, czy dobrze zrozumiałam? - miałaś brąz i położyłaś na to majiblond? jaki odcień?
__________________

Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 13:07   #106
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Majiblond

Anheles cieszę się, że coś zauważyłaś mimo kiepskiej jakości zdjęć
Majiblond położyłam na ciemne włosy rozjaśnione rozjaśniaczem.
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:11   #107
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Majiblond

Mnie sie tez kolorek podoba szkoda tylko ze na ciemnych włosach nie obejdzie sie bez rozjasniacza
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 17:29   #108
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Majiblond

Nie wiem co na polskiej ulotce tego produktu jest napisane, ja miałam angielską wersję i zawsze bardziej rozumiem obcy język niż nasz ojczysty
Do czego zmierzam...A więc było napisane, że farba jest do "dark blonde"- czyli nie wchodzi w grę ciemny, farbowany kolor. Aczkolwiek uważam,że to tylko kwestia tego, że kolory wyjdą nieco ciemniejsze.
Oczywiście było napisane, żeby stosować tylko z 9% i 12% oxydantem( ja użyłam 6%).
Również była opcja do włosów już rozjaśnianych i uwrażliwionych- czyli można takie również potraktować majiblondem
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 17:33   #109
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Majiblond

Witajcie!

Chciałabym otrzymać kolor włosów taki jak na zdjęciu. Mam naturalnie brązowe włosy, ale teraz mam przeferbowane na karmelowo-blond wpadający w rudy. Czy któraś z farb Majiblond dałaby taki odcień jak na zdjęciu?

z góry dzięki za odp.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 011.jpg (63,4 KB, 163 załadowań)
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-28, 11:37   #110
Beau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 89
Dot.: Majiblond

dziewczyny, czy Majiblond ma taki ciemniejszy, zimny beżowy odcień? w ogóle gdzieś są odcienie tej farby?
Beau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 11:49   #111
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Majiblond

Beau tu masz linka do palety kolorów Majiblond.
http://www.e-hairstyle.eu/index.php?cPath=66_78_68
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 13:36   #112
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Majiblond

Dosyc ciemne te kolorki(przynajmniej tak wygladaja) iszkoda ze jasnego popielatego nie maja
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 14:23   #113
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Majiblond

Ja jednak nie byłam zadowolona aż tak z efektu po Majiblond i nałożyłam na to farbę L'oreal Recitial Preference "Lightest Ash Blonde" i mam popielate z przebłyskami fioletu Mam nadzieję, że fiolet się zmyje a popiel zostanie
Dać fotkę włosków?
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 14:31   #114
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Majiblond

Pewnie ze daj ciekawe jak wyszło
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 17:09   #115
Beau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 89
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
Beau tu masz linka do palety kolorów Majiblond.
http://www.e-hairstyle.eu/index.php?cPath=66_78_68

dzięki, już kilka wybralam w ogóle zapraszam do mojego wątku dot. kolorów - poradźcie mi który nałożyć na moje zrudziałe włosy
Beau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 22:21   #116
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
Ja jednak nie byłam zadowolona aż tak z efektu po Majiblond i nałożyłam na to farbę L'oreal Recitial Preference "Lightest Ash Blonde" i mam popielate z przebłyskami fioletu Mam nadzieję, że fiolet się zmyje a popiel zostanie
Dać fotkę włosków?
heh przewrotna kobieta z Ciebie Czy Twoje włoski wogole jeszcze zyją po takich torturach jakie im fundujesz? Dlaczego nie podobał Ci się efekt po Maijblondzie? Pewnie zbyt bezowy kolorek wyszedl co? Chciałas cos chlodniejszego?

edit: przypomnialo mi sie coś Kiedys na allegro udalo mi sie kupić Farbe do włosów Revlon, sprzedawała ja babeczka ktora kupiła ja chyba w stanach, u nas w Polsce nie ma wogole produktów revlonu do włosów. Farba miała bardzo bardzo jasny odcień i co najlepsze była bez amoniaku!! czyli duzo mniej niszczyła włosy od tych zawierające amoniak. Dlaczego pisze Ci o tym... Mieszkasz za granicą więc moze poszukaj tych farb? szkoda tylko ze nie pamiętam jaka była jej dokładna nazwa

edit2: mam znazłam ją - to ta farbka..nie pamietam tylko dokladnie koloru, ktory mialam bo to bylo ok 2 lata temu ale tak na 99% wydaje mi sie ze to dokladnie ten ze stronki http://www.amazon.com/Colorsilk-Revl.../dp/B000GCUOCQ
tu dostepne kolorki - http://www.amazon.com/s.html/104-580...%20By%20Revlon

jejku szkoda, ze nie ma jej na naszym polskim rynku

ten kolorek jest śliczny - http://www.amazon.com/Colorsilk-Revl...559684&sr=1-45
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2008-01-28 o 22:36 Powód: dopiski
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 23:53   #117
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Majiblond

Soft niestety tak to już jest, że jak coś masz- chcesz jeszcze więcej
Włosy są w nie aż tak złym stanie, jak przypuszczałam, że będą. Pewnie dzięki dobrej pielęgnacji. Teraz śmiało mogę stwierdzić, że jeśli blond- to tylko chłodny odcień. W innym po prostu się źle czuję.
Ten kolor Revlona boski . Jednak następne farbowanie powierzę już fryzjerowi
Fotki później
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 13:29   #118
niebieskaa
Rozeznanie
 
Avatar niebieskaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 724
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
Soft niestety tak to już jest, że jak coś masz- chcesz jeszcze więcej
Włosy są w nie aż tak złym stanie, jak przypuszczałam, że będą. Pewnie dzięki dobrej pielęgnacji. Teraz śmiało mogę stwierdzić, że jeśli blond- to tylko chłodny odcień. W innym po prostu się źle czuję.
Ten kolor Revlona boski . Jednak następne farbowanie powierzę już fryzjerowi
Fotki później

Fotki byly?
niebieskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 18:34   #119
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Majiblond

Pokażę odrobinkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor teraz.jpg (25,3 KB, 328 załadowań)
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 21:03   #120
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Majiblond

a powiedzcie mi jaki odcien majiblondu utworzy mi na głowie taki kolor jak w załącznikach, dodam ze moj kolor to obecnie dosc jasny żółty blond. chodzi mi o jak najbardziej naturalny efekt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gilese .jpg (50,1 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 205945.1.jpg (44,1 KB, 86 załadowań)
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-25 08:35:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.