Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-25, 18:42   #31
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

heh ja mam identyczny problem - zjechałam w bardzo krótkim czasie z 83 do 73 i teraz waga miesiac stoi. oto mój przykładowy jadłospis

1. dwie kromki pieczywa ryzowego - jedna grubo obłozona chudym twarogiem, druga z pasztetem, na to pomidor, szklanka mleka 1,5 % z garstka corn flakesów
2. miedzy sniadaniem a obiadem z reguły wcinam owoce np. jabłko, nektarynkę, czasem jak jestem na mieście kupie sobie razowa bułkę, czasami kupuje np. Danio z muesli - ma sporo kalorii, ale jest wartościowe
3. mój obiad od kilku miesięcy to pełny talerz zupy za kostce rosołowej ,np. ostatnio zupa z burakami i makaronem świderkami albo jak nie ma zupy to mięso plus jakas surówka, fasola czy ogórki
4. wczoraj na kolacje zjadłam najpierw jajko, potem pumpernikiel, dziś 3 kromki pieczywa chrupkiego - 2 z powidłami własnej roboty (sliwkowe - minimum cukru) trzecia z pasztetem na to 2 plastry pomidora
5. nie nawidze chodzic głodna spac - zawsze przed snem zjadam 1- 2 jabłka

jak mama zrobi nalesnika z powidłami to jem - ale to jest już cały posiłek
nie licze kalorii, dlatego nie wiem jaka jest kalorycznosc mojej diety??? co mi poradzicie by waga dalej poszła
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 18:58   #32
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

A możesz dodać np. soczki Kubuś, albo inne takie FIT, albo przeciery ?? Wydaje mi się, że byłoby to wskazane, no ale ja się na tym nie znam :P tylko sugeruje Po prostu wydaje mi się, że dieta powinna składać się z samych zdrowych rzeczy, w których są witaminy PS. Ogólnie odchudzanie jest przereklamowane...Nie chciałabym popaść w jakieś problemy, choroby...wolę być spoko nastawiona do siebie i żyć w zgodzie ze mną, moim ciałem, a nie jakoś ...no co innego ograniczać słodycze ( czego nie potrafię zrobić :P - chociaż radzę sobie z tym, że nie biorę ze sobą więcej kasy niż 1,50 zł na Kubusia normalnie brałam więcej, żeby jeszcze i KIT KATA kupić albo SNICKERSA...koniec z tym ) Odżywiaj się zdrowo, ale nie katuj się Powodzenia PS. Nie miej mi za złe tego, co tu napisałam
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 19:03   #33
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

Aha zapomniałam napisac, że jak ide do koleżanki tak co 2-3 dzień to pije u niej zawsze szklankę soku owocowego - np. grejpfrutowego czy wieloowocowego
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 19:07   #34
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

A przecież 73 cm to nie tak dużo...nie wiem czy ja tyle nie mam :P Nie umiem się mierzyć:P tak poza tym hehe.
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 19:10   #35
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

Cytat:
Napisane przez kajka216
heh ja mam identyczny problem - zjechałam w bardzo krótkim czasie z 83 do 73 i teraz waga miesiac stoi. oto mój przykładowy jadłospis

1. dwie kromki pieczywa ryzowego - jedna grubo obłozona chudym twarogiem, druga z pasztetem, na to pomidor, szklanka mleka 1,5 % z garstka corn flakesów

ja cwicze i dla mnie takie sniadanie byloby odpowiednie, niezly "misz masz"

2. miedzy sniadaniem a obiadem z reguły wcinam owoce np. jabłko, nektarynkę, czasem jak jestem na mieście kupie sobie razowa bułkę, czasami kupuje np. Danio z muesli - ma sporo kalorii, ale jest wartościowe
3. mój obiad od kilku miesięcy to pełny talerz zupy za kostce rosołowej ,np. ostatnio zupa z burakami i makaronem świderkami albo jak nie ma zupy to mięso plus jakas surówka, fasola czy ogórki

dlaczego akurat zupa? nie lepiej skusic sie na biale miesko z ciemnym ryzem? makaron to weglowodany

4. wczoraj na kolacje zjadłam najpierw jajko, potem pumpernikiel, dziś 3 kromki pieczywa chrupkiego - 2 z powidłami własnej roboty (sliwkowe - minimum cukru) trzecia z pasztetem na to 2 plastry pomidora
na kolacje nie radzilabym jesc owocow, maja cukry i weglowodany, zjedz posilek bialkowy.

5. nie nawidze chodzic głodna spac - zawsze przed snem zjadam 1- 2 jabłka

o owocach juz pisalam ...

jak mama zrobi nalesnika z powidłami to jem - ale to jest już cały posiłek
nie licze kalorii, dlatego nie wiem jaka jest kalorycznosc mojej diety??? co mi poradzicie by waga dalej poszła
stagnacja to normalna sytuacja, wczesniej czy pozniej waga powinna spasc, przy odpowiednim odzywianiu oczywiscie
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 00:28   #36
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

zupa z buraków była akurat z makaronem, ale ja gotuje rózne zupy na zmiane np. krupnik - z kasza gryczana, pomidorowa jest z ryżem, warzywna ma drobniutka zacierkę
czytałam, że nie podobaja ci się owoce przed snem. ok. tylko dlaczego najpierw waga spadała pomimo tych owoców, a teraz nie??
chyba zawartośc kaloryczna jest w normie??
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 11:03   #37
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Cool Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

A moja waga drgnęła w końcu
Kubusie sa dosyc kaloryczne i gdzies juz jedna dziewczyna pisała, ze właśnie rpzez nie przytyła. Są gęste a czy zdrowe to pole do dyskusji..ja wolę soczki domowej roboty a nie konserwanty aczkolwiek Kubusie mi smakuja, tylko, że wolę czerwona i zielona herbatę bo dają efekty Owoce na kolacje tez nie najlepszy pomysł, bo sa słodkie może zamiast jabłek ugotuj sobie jajeczko?
Zresztą nie ma recepty na dietę idealną
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-26, 11:06   #38
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

dlaczego schudlas? bo dostarczalas zapewne organizmowi mniej "kalorii" niz dotychczasm, ale Twoj organizm teraz zaczal bardziej "przygladac sie" pokarmowi. ja sobie nie wymyslilam "prawdy" o jablkach przyklad: moja kolezanka odchudzala sie jedzac tylko jablka, w gigantycznych - jak dla mnie proporcjach- zgadnij jaki byl efekt tej praktyki
nie wiem czy zawartosc kaloryczna jest w normie, nie wiem jaki masz tryb zycia itp. wiem tylko tyle, ze zalezy Ci na schudnieciu pozdrawiam
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 13:34   #39
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

Edddytek nie przejmuj się jeśli przytyjesz teraz 1-2kg od zwiększania kalorii. Njalpeiej nie wchodź na wagę! Musisz zacząć jeść więcej bo póxniej to już nawet przy 500kcal będziesz tyła.
Ja tak samo rozregulowałam sobie metabolizm i teraz próbuję go "zreperować". Co trzy dni zwiekszam dawkę kalorii o 100 i co najważniejsze nie wchodzę nawage. No i ćwiczę
Nawet jak przytyje trochę to mówi sie trudno, ale kto to widział, żeby przy 100kcal tyć (tak miałam i nie wiem czy mam andal bo unikam wagi jak ognia )

Jestem z Tobą . Razem naprawimy swoją przemianę materii. Grunt to zdrowo i regularnie jesć, a takze trochę się poruszać
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 14:19   #40
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Cool Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

dzieki, dzieki

paradoksalnie ruszyla sie bo zaczelam jesc wiecej
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 14:46   #41
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

Witajcie
Podczas odchudzania waga zachowuje sie nastepujaco: waga lekko spada -> waga stoi w miejscu -> waga lekko spada -> waga znow stoi w miejscu -> waga skokiem rusza w dol -> waga stoi w miejscu ->waga skokowo idzie w dol, itd. Gdy przebrniemy przez te wszystkie etapy, potem idzie jak z platka
Dlaczego waga stoju w miejscu??? Stoi, poniewaz:
1. nasz organizm chroni swoj magazyn tluszczowy,
2. organizm oszczedza spalanie energii,
3. lub przyzwyczaja sie do nowej wagi.
W kazdym badz razie po takim postoju, wczesniej czy pozniej waga zaczyna spadac, dlaczego? a no dlatego, ze nasz organizm zaakceptowal w koncu zmniejszone ilosci dostarczanego mu pokarmu
Najgorsze jest przerywanie diety, podczas postoju wagi. Organizm spala wtedy posilki 2 razy wolniej (!) niz normalnie. Zaczyna sie wtedy znow przybierac na wadze, a efekt jest taki, ze wazymy wiecej niz przed rozpoczeciem odchudzania.

Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia wszystkim odchudzajacym sie

P.S.
Organizm kobiety, ktora wazy przykladowo 70 kg potrzebuje 1600 kcal na SAMO FUNKCJONOWANIE!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!! Dodatkowych kalorii potrzbujemy na chodzenie, myslenie, nawet na sen.
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-27, 12:52   #42
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Cool Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

Anice------->co racja to racja
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 14:09   #43
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

Edddytek, wiosną tego roku zaczełam sie odchudzać. Po kilku tygodniach chudnięcia waga zatrzymała sie i również wahała się, jak u Ciebie. Ja chodziłam głodna i nie wiedziałam, czemu juz nie chudnę. Mój jadłospis wyglądał wtedy tak: śniadanie - kromka chleba razowego z chudą wędliną i pomidorem/ogórkiem itp, herbata bez cukru; obiad - 2 srednie ziemniaki z wody, mały kawek miesa, surówka; kolacja - kanapka lub jakiś owoc i herbata bez cukru.
Mój organizm zgłupiał, bo wczesniej lubiłam sobie dobrze zjeść.
Potem przeszłam na dietę 1000kcal i dopiero wróciło wszystko do normy - metabolizm przspieszył i zaczełam wreszcie chudnąć. Ale mój jadłospis wyglądał zupełnie inaczej niż Twój: sniadanie - 2 małe kanapki z czym chciałam i herbata ze słodzikiem; II sniadanie - jogurt/twarozek/lody mleczne/owoce/chrupki z mlekiem; obiad - normalne, pełne drugie danie z dużą ilością surówki/warzyw lub talerz zupy; podwieczorek i kolacja podobne do I i II śniadania. Czyli jadłam 5 posiłków dziennie. Jak napisała Akane, gdy nie można zjeść w normalnych warunkach - ratuj sie jogurtem, ale jedz.
Kiedyś słyszałam, że jedząc jeden, duży posiłek w ciagu dnia (nic poza tym) możemy utyć. A jedząc to samo, ale dzieląc na 5 porcji w ciagu dnia - bedziemy chudnąć.
Cała sztuka, to równomiernie rozłożyć te 1000kcal na cały dzień.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 18:14   #44
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Lightbulb Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

Dzięki Dziewczyny, w ogóle całe to odchudzanie to jakaś paranoja jest. Schudłam juz tak duzo a czuję się jakby wcale mi nic nie ubyło ale to dlatego, że jestem osobą bardzo niecierpliwą niestety i chciałabym hop siup i już
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 09:06   #45
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

Ajak ci idzie Edytko zwiększanie ilości kalorii?Żeby zwalczać stres może jedz produkty zawierające magnez,np.migdały czy orzechy.Mają dość dużo kalorii,ale 10 czy 12 to 180 kcal a oprócz magnezu tłuszcze jednonienasycone i białko.Podobno spalają tłuszcz.Ja je jem i czuję się lepiej i niezestresowana.A stresu mam dużo(zaraz się zacznie szkoła).Dobrze też,że jesz pięć posiłków dziennie.To pomaga rozłożyć kacla w czasie i chudnąć.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 09:17   #46
davi
BAN stały
 
Avatar davi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 304
GG do davi Wyślij wiadomość przez MSN do davi
Cool Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

ja mam 166 cm i waga była 65 a a chce uzyskać 54 kg. Jak uzyskam tyle to przesta sie odchudzac.. a potem znowu i tak bez konca.
davi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 09:23   #47
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

miało być rozłożyć kcal w czasie
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 10:52   #48
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Cool Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

Zwiększam powoli te kcale ale boje się, że się zapędzę i nieciekawie będzie ale uważam bardzo
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 11:45   #49
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

Cytat:
Napisane przez Edddytek
Zwiększam powoli te kcale ale boje się, że się zapędzę i nieciekawie będzie ale uważam bardzo
nie bój się, damy obie radę
ja doszłam już do 1400kcal (dąże do 1700kcal, tyle kiedys jadłam i waga sie utrzymywałam, a obecnie bym utyła przy takiej wadze)
i pamietaj jeśli czujesz ze utyłaś , olej to!!! później to zgubisz, my ci pomozemy najważniejsze to ratować swój metabolizm, postaw to sobie jako priorytet
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-30, 11:47   #50
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Smile Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

Dziękuję za wsparcie
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 12:01   #51
davi
BAN stały
 
Avatar davi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 304
GG do davi Wyślij wiadomość przez MSN do davi
Question Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

Ja nie jem dzis. Załamka wczoraj o 19.00 zjadłam za duzo
WOgóle nie jem nie mam ochoty jara mnie to... jest the best
davi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 07:41   #52
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Question Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

Dobra Dziewczyny, jem regularnie, 5 posiłków, duzo owoców i warzyw w sumie myślę, że jem w granicach 1200- 1500 kcal, troszkę tzn kilka dkg mi spadło więc działa i co teraz? Jem tak już jakiś 2 tydzień, każdego dnia zwiększałam ociupinkę ilość kalorii. Teraz w pażdzierniku niestety nie będę miała czasu na chodzenie na aerobic pozostaje tylko szansa na wygospodarowanie czasu na ćwiczenie w domu. Tak więc pytam: jak dalej racjonalnie i zdrowo prowadzić dietę, że ubyło jeszcze około 10 kg, może mniej?
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 09:46   #53
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

Cytat:
Napisane przez Edddytek
Dobra Dziewczyny, jem regularnie, 5 posiłków, duzo owoców i warzyw w sumie myślę, że jem w granicach 1200- 1500 kcal, troszkę tzn kilka dkg mi spadło więc działa i co teraz? Jem tak już jakiś 2 tydzień, każdego dnia zwiększałam ociupinkę ilość kalorii. Teraz w pażdzierniku niestety nie będę miała czasu na chodzenie na aerobic pozostaje tylko szansa na wygospodarowanie czasu na ćwiczenie w domu. Tak więc pytam: jak dalej racjonalnie i zdrowo prowadzić dietę, że ubyło jeszcze około 10 kg, może mniej?
Cieszę się, że posłuchałaś naszych rad i nie rujnujesz sobie organizmu na 700kaloriach. Cieszę się też, że nie przybyło Ci nic, a nawet troszkę schudłaś, zwiększając kalorie.

Co do Twojego pytania - w dni treningowe spokojnie jedz 1400 - 1500kcal, w pozostałe ok 1200. Odżywiaj się zdrowo: unikaj węglowodanów - jeśli już te te dobre i do 15 godzinki. Odpuść sobie ziemniaki, sosiki, słodycze, makarony,produkty mączne. Dużo warzyw, owoce najlepiej na czczo, wieczorem z nich rezygnuj. Pij duzo. Zamiast smażonego - gotowane chude miesko, rybka na parze. Na kolacje jedz bialko.Jedz małe porcje, ale często (4-5 razy dziennie). Sniadania jedz najwieksze - rozpedzaja metabolizm. Dodawaj do mleka, jogurtu łyżeczke otrębów - maja duzo błonnika i czyszcza nam jelitka. Podobnie mozesz uzywac mielonego siemia lnianego - to ma jeszcze korzystny wplyw na wlosy i paznokcie. No coz Ameryki tutaj nie odkrywam przed Toba - pewnie znasz te zasady dietowania. Ja na nich właśnie trwam już przeszło 3 miesiace. Powodzenia.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 10:00   #54
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Cool Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

znam, znam ale co z tego skoro mój organizm jest jeszcze bardziej uparty niż umysł i waga dalej stoi? Hmm moze to dlatego ze jest przesilenie..w kazdym razie dietkuje dalej
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 10:53   #55
Zireaelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

Hej. Przepraszam, że odkopuję stary temat, ale dokładnie ten dotyczy tego, o co chcę zapytać. W ciągu ostatniego roku przytyłam ponad 10 kg;/
Od tygodnia poważnie wzięłam się za odchudzanie. Ale jak wiadomo, mniej jeść to nie sztuka. Chciałam zapytać, czy moja dieta doprowadzi do utraty wagi?

śniadanie - kanapka albo płatki fitella z mlekiem.
II śniadanie - jogurt albo jakiś owoc
obiad - jakaś zupa lub jakieś chude mięso z ryżem, kaszą albo niewielką ilością ziemniaków.
podwieczorek i kolacja - jakiś owoc?

Nie mam pomysłu na te dwa ostatnie posiłki, najchętniej po obiedzie nic bym juz nie jadła, ale wiem, że to nie prowadzi do niczego;/
I jakie powinny być godziny tych posiłków? Jedzenie ostatniego o 18 jest ok? Przede wszystkim chodzi mi o ten cholerny metabolizm. U mnie zawsze był strasznie wolny. Zdarza się, że chodzę się wypróżnić co drugi dzien - zawsze tak było (mam to po tacie najpewniej). Poradźcie mi coś, proszę.

Jesli ma to jakies znaczenie - ważę 68 kg przy wzroście 166cm.
Zireaelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 11:50   #56
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Gdzie popełniłam błąd?? Pomóżcie jeśli umiecie.

Cytat:
Napisane przez Zireaelka Pokaż wiadomość
Hej. Przepraszam, że odkopuję stary temat, ale dokładnie ten dotyczy tego, o co chcę zapytać. W ciągu ostatniego roku przytyłam ponad 10 kg;/
Od tygodnia poważnie wzięłam się za odchudzanie. Ale jak wiadomo, mniej jeść to nie sztuka. Chciałam zapytać, czy moja dieta doprowadzi do utraty wagi?

śniadanie - kanapka albo płatki fitella z mlekiem.
II śniadanie - jogurt albo jakiś owoc
obiad - jakaś zupa lub jakieś chude mięso z ryżem, kaszą albo niewielką ilością ziemniaków.
podwieczorek i kolacja - jakiś owoc?

Nie mam pomysłu na te dwa ostatnie posiłki, najchętniej po obiedzie nic bym juz nie jadła, ale wiem, że to nie prowadzi do niczego;/
I jakie powinny być godziny tych posiłków? Jedzenie ostatniego o 18 jest ok? Przede wszystkim chodzi mi o ten cholerny metabolizm. U mnie zawsze był strasznie wolny. Zdarza się, że chodzę się wypróżnić co drugi dzien - zawsze tak było (mam to po tacie najpewniej). Poradźcie mi coś, proszę.

Jesli ma to jakies znaczenie - ważę 68 kg przy wzroście 166cm.
A przeczytałaś chociaż ten wątek? Bo z tego co piszesz to wnioskuję, że nie
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.