Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-23, 19:39   #661
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Ja biorę obecnie Spironol (to jest to samo), w takiej samej dawce. Spadek wagi? Pierwsze słyszę, u mnie miał tylko hormony obniżyć
Tak, wiem, że to to samo

Powoduje spadek wagi, przynajmniej Verospiron, bo działa moczopędnie i pozbawia organizm wody.
Oczywiście starałam się w czasie jego brania pamiętać o piciu większej ilości wody.

Brałam Verospiron dwa razy po kilka miesięcy - wspomagająco na cerę.
Za pierwszym razem spowodował to miejscowe łysienie
A za drugim razem - gdy brałam go troszkę dłużej - około pół roku, tuż po odstawieniu niewłaściwej dla mnie antykoncepcji, sprawił, że schudłam około 5 kg. Jestem szczupła, więc był to wyraźny spadek wagi i czułam się naprawdę dobrze, fajnie mnie wysmuklił, bo działa na cellulit wodny
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 19:50   #662
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Tak, wiem, że to to samo

Powoduje spadek wagi, przynajmniej Verospiron, bo działa moczopędnie i pozbawia organizm wody.
Oczywiście starałam się w czasie jego brania pamiętać o piciu większej ilości wody.

Brałam Verospiron dwa razy po kilka miesięcy - wspomagająco na cerę.
Za pierwszym razem spowodował to miejscowe łysienie
A za drugim razem - gdy brałam go troszkę dłużej - około pół roku, tuż po odstawieniu niewłaściwej dla mnie antykoncepcji, sprawił, że schudłam około 5 kg. Jestem szczupła, więc był to wyraźny spadek wagi i czułam się naprawdę dobrze, fajnie mnie wysmuklił, bo działa na cellulit wodny
No nie wiem, ja nie schudłam dzięki Spironolowi, inne znajome biorące ten lek także, widać każdy org. reaguje inaczej
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 20:06   #663
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja też zdecydowałam się na laser ze wzgl na problemy hormonalne... (pcos m.in ;/) ale lekarze z góry mi powiedzieli,że leki sprawy nie załatwią i włoski nie znikną,mogą ale nie muszą zrobić się słabsze i mniej się rozrastać a co depilacji laserowej niestety też nie ma gwarancji,może być tak,że pomimo leków włoski mogą tak po roku czy 1,5 roku odrosnąć
aczkolwiek dla mnie ten rok to i tak duża ulga...tym bardziej,że wszędzie zaczyna mi się robić paskudne zapalenie mieszków+nadmierne rogowacenie ;/

tak jeszcze kombinowałam czy nie połączyć lasera z tym kremem co powoduje również zabijanie cebulki czy jakoś tak?Jakiś bioxet czy coś takiego...


aa i mam jeszcze jedno pytanie,bo oglądałam jakiś program an TVNStyle :P i tam była fotodepilacja (ale nie mówili IPL a wyglądało jak laser) ale najpierw nakładali taki żel jak na usg (nie,nie znieczulenie) a dlaczego tak?Ja miałam na suchą skórę

Edytowane przez Mary_Q
Czas edycji: 2012-09-24 o 08:27 Powód: trzeba podkreślić to i owo ;)
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 21:21   #664
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stella717 Pokaż wiadomość
Niedługo mam wizytę w poradni, w której się leczę i na pewno spytam o to owłosienie. Na poprzednich wizytach oczywiście wspominałam o tych problemach z owłosieniem, lekarz to sobie zapisał, ale oczywiście nie oglądał. A na moje pytanie o laser odpowiedział, że teraz powinno zadziałać, ale gdybym zaszła w ciąże (zmiany hormonalne) włosy mogą częściowo odrosnąć.
tez mi tak babka ostatnio mowila. ze inne klientki, ktore byly w ciazy zauwazyly wzrost wlosow, ale bylo ich niewiele i tylko miejscami. i po ciazy przychodzily na 1 zabieg i znowu nic nie bylo.

w czwartek bylam na 4 zabiegu na pachy. przypaliła mnie w jednym miejscu na lewej, alantan w ogole nie pomaga
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 07:42   #665
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Widząc super efekty chcę zrobić mojemu niespodziankę i zrobić sobie bikini brazylijskie, ale nie jestem pewna czy usuwać do zera wszystko.
Czy te z was które sobie zrobiły "tam" do zera, to wasi faceci są wniebowzięci czy może lepiej zostawić sobie jakiś paseczek.
Wiem że to indywidualna sprawa, ale jest to na zawsze i nie wiem czy jak usunę wszystko to za parę lat może będę chciała mieć tam kilka kędziorków aby czuć się kobieco...
To bardzo indywidualna sprawa. Trzeba to dobrze przemyśleć, bo zawsze możesz po jakimś czasie "dodepilować" a w drugą stronę powrotu nie ma.
Ja nie chciałam być wydepilowana "na zero" gdyż bez włosów nie czułabym się kobieco, tylko jak dziewczynka przed okresem dojrzewania. To moje osobiste odczucia. Do tej pory stosowałam trymer, goliłam prawie wszystko - zostawiałam sobie mały pasek pośrodku, lekki trójkąt. Przed pierwszą depilacją bikini razem z moim partnerem (było przy tym sporo zabawy) "ustaliłam" kształt i wielkość paseczka.
Na Twoim miejscu zgoliłabym maszynką /trymerem wszystko na próbę, pochodziłabym tak kilka tygodni i sprawdziła jak się z tym czujesz.

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
jakkolwiek pesymistycznie nie zabrzmie, ale ja bym pod konkretnego faceta obszaru depilacji nie ustawiala, bo jest wieksze prawdopodobienstwo, ze fryzurka, nie ten facet, bedzie z Toba do konca zycia.
Dobre
Dodam jeszcze, że faceci mają w tym względzie różne gusta, więc kieruj się tylko swoimi odczuciami.

Edytowane przez Annuar
Czas edycji: 2012-09-24 o 07:43
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 08:26   #666
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

aaa i jeszcze raz wracająć do problemów hormonalnych to...to jakiś nonsens,ale po laserze (efekty mierne,ale zmieniam gabinet...pisałam już o tym) włoski zaczęły rosnąć w innych miejscach
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 08:28   #667
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
aaa i jeszcze raz wracająć do problemów hormonalnych to...to jakiś nonsens,ale po laserze (efekty mierne,ale zmieniam gabinet...pisałam już o tym) włoski zaczęły rosnąć w innych miejscach
to nie nonsens,to normalne
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 11:53   #668
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

to co ja mam z tym zrobić?Wylaserować całe ciało?Bardzo mnie to dobija...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 13:52   #669
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
aaa i jeszcze raz wracająć do problemów hormonalnych to...to jakiś nonsens,ale po laserze (efekty mierne,ale zmieniam gabinet...pisałam już o tym) włoski zaczęły rosnąć w innych miejscach
Ale co to znaczy w innych miejscach? Nietypowych?

Dziwne jest to, co piszecie i w sumie ja, gdybym miała hirsutyzm, to chyba bym się nie zdecydowała na laser, jeśli potem może to tak wyglądać.
Raczej najpierw na porządną, długotrwałą kurację.
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 14:20   #670
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Ale co to znaczy w innych miejscach? Nietypowych?

Dziwne jest to, co piszecie i w sumie ja, gdybym miała hirsutyzm, to chyba bym się nie zdecydowała na laser, jeśli potem może to tak wyglądać.
Raczej najpierw na porządną, długotrwałą kurację.
Tylko, że czasem laser to już ostatnia deska ratunku ;] Ja leczę się już 9 mies., pomimo niewielkiej poprawy w niektórych miejscach, na twarzy nie ma efektu, więc nawet długotrwała kuracja niewiele pomaga. Wprost od lek. usłyszałam,że pomóc mi może już jedynie laser. Jeżeli jest iskierka nadziei, moim zdaniem warto spróbować.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 14:51   #671
stella717
Raczkowanie
 
Avatar stella717
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
tez mi tak babka ostatnio mowila. ze inne klientki, ktore byly w ciazy zauwazyly wzrost wlosow, ale bylo ich niewiele i tylko miejscami. i po ciazy przychodzily na 1 zabieg i znowu nic nie bylo.

w czwartek bylam na 4 zabiegu na pachy. przypaliła mnie w jednym miejscu na lewej, alantan w ogole nie pomaga
Ja przed pierwszym zabiegiem zostałam poinformowana przez panią w salonie, że włosy mogą odrosnąć w trakcie ciąży, ale miałam wtedy 18 lat, wiec miałam nadzieję jeszcze przez kilka porządnych lat mieć ładne nóżki, a tu po czterech miesiącach problem powrócił.

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
aa i mam jeszcze jedno pytanie,bo oglądałam jakiś program an TVNStyle :P i tam była fotodepilacja (ale nie mówili IPL a wyglądało jak laser) ale najpierw nakładali taki żel jak na usg (nie,nie znieczulenie) a dlaczego tak?Ja miałam na suchą skórę
ja też miałam z żelem i na pewno nie był to żel na znieczulenie.
stella717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 20:16   #672
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Stello a jakim laserem miałaś robione?Hmm to po co jest ten żel?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 21:04   #673
stella717
Raczkowanie
 
Avatar stella717
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
Stello a jakim laserem miałaś robione?Hmm to po co jest ten żel?
Ja miałam IPL.

Na tej stronie: http://www.beautyfirst.pl/07.Depilacja.IPL.html jest napisane:

"Na wybrany obszar kuracji nałożona zostanie cienka warstwa żelu aby ulepszyć przenikanie promieni. "
stella717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 21:11   #674
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stella717 Pokaż wiadomość
Ja miałam IPL.
I Ty się dziwisz, że włosy Ci odrosły?

To nie hormony tu zawiniły!

Zrób sobie Light Sheer, to włosy nie odrosną...
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 21:16   #675
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stella717 Pokaż wiadomość
Ja miałam IPL.

Na tej stronie: http://www.beautyfirst.pl/07.Depilacja.IPL.html jest napisane:

"Na wybrany obszar kuracji nałożona zostanie cienka warstwa żelu aby ulepszyć przenikanie promieni. "

IPL to nie laser,ja chodzę na laser,miałam LS Duet
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 21:33   #676
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
I Ty się dziwisz, że włosy Ci odrosły?

To nie hormony tu zawiniły!

Zrób sobie Light Sheer, to włosy nie odrosną...
no ,właśnie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 21:45   #677
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

TmargoT tamten avatar był lepszy :P

a tak na poważnie jak Twoje efekty?Na mnie leki nie działają więc nie wiem czy ciągnąć ten laser czy nie,czy zmienić Duet na klasyczny LS ehh
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 21:47   #678
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
TmargoT tamten avatar był lepszy :P

a tak na poważnie jak Twoje efekty?Na mnie leki nie działają więc nie wiem czy ciągnąć ten laser czy nie,czy zmienić Duet na klasyczny LS ehh
tam,gdzie cało było depilowane laserem nic sie nie zmieniło.
leki działały na wydłużenie depilacji depilatorem.nie odrastały w dwa tyg,ale w miesiąc.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 10:03   #679
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny w temacie skuteczności IPL czy innych laserów,
przesyłam poniżej badania:


BADANIA KLINICZNE Centrum laserowej terapii skóry i naczyń Cutaris Center w Monachium opublikowało porównanie skuteczności epilacji z użyciem klasycznego IPL (EpiLight), popularnego lasera (LightSheer), lasera aleksandrytowego oraz I2PL Ellipse, które wykazały że Ellipse cechuje się najwyższą skutecznością usuwania włosów (Tabela).


Koniec terapii
po 3 miesiącach
po 6 miesiącach
Redukcja owłosienia(%)
EpiLight
71,5
64,0
46,6

LightSheer
77,0
86,2
79,9

Ellipse
80,4
82,5
74,8

EpiXan Xl
77,2
77,9
68,4

Z badań tych wynika, że klasyczny IPL i laser aleksandrytowy cechują się najniższą skutecznością epilacji, lepszy wynik uzyskano w przypadku lasera LightSheer, jednak najskuteczniejszym urzadzeniem służącym do epilacji wg niemieckich badań klinicznych okazał sie I2PL Ellipse.



Widzę, że tutaj słabo tabelka się wkleja, więc zapodaje linka: http://dermamed-instytut.com/?name=epilacja
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 11:08   #680
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez my dee Pokaż wiadomość

Z badań tych wynika, że klasyczny IPL i laser aleksandrytowy cechują się najniższą skutecznością epilacji, lepszy wynik uzyskano w przypadku lasera LightSheer, jednak najskuteczniejszym urzadzeniem służącym do epilacji wg niemieckich badań klinicznych okazał sie I2PL Ellipse.



Widzę, że tutaj słabo tabelka się wkleja, więc zapodaje linka: http://dermamed-instytut.com/?name=epilacja
Każdy salon znajdzie swój sposób na zareklamowanie posiadanego lasera jako najlepszego
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 12:31   #681
kasiaska89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 51
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej! Pytałam Was wcześniej o moc lasera i radziłyście zrobić silniejszą niż miałam, czyli 22. Po 1,5 tyg moje włosy już wychodzą (nie same, lecz gdy je leciutko złapię wychodzą bez problemu), czy to oznacza, że poprzednia moc w moim przypadku była wystarczająca jak na pierwszy zabieg?
Mam równiez pytanie odnośnie brania antykoncepcji hormonalnej, planuję do niej powrócić po rocznej przerwie i zastanawiam się, czy nie zepsuję tym samym efektów lasera
Pozdrawiam!
kasiaska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 00:46   #682
KASIA_lelo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 43
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny. Na gruponie pojawiła się ciekawa oferta w Bielsku.
http://www.groupon.pl/oferty/bielsko...-Styl/10928327
Zna któraś ten salon?
KASIA_lelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 13:26   #683
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez KASIA_lelo Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Na gruponie pojawiła się ciekawa oferta w Bielsku.
http://www.groupon.pl/oferty/bielsko...-Styl/10928327
Zna któraś ten salon?
bylam tam w styczniu
polecam
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 21:03   #684
doderic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Każdy salon znajdzie swój sposób na zareklamowanie posiadanego lasera jako najlepszego
jasne, że tak - reklama w końcu dźwignią handlu
Natomiast jak wchodzę na tego linka to tam są podane badania i literatura zewnętrzna, a nie PR salonu, a to się z kolei chwali
doderic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 09:03   #685
Molca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 179
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

witajcie
jak do tej pory jestem po trzech zabiegach depilacji na wąsik i brodę. Z efektów jestem bardzo zadowolona
Teraz przymierzam się do pach i głębokiego bikini. Przeraża mnie jednak myśl o bólu bikini. Myślicie, że boli bardziej niż na twarzy? Ma ktoś porównanie?
Molca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 15:23   #686
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mam ustalony termin drugiego zabiegu bikini na 31.X, to będzie 10 tyg. od pierwszego. Ale niestety muszę iść na ginekologiczną operację, nie wiem w jakim będę stanie tego 31, ale na pewno nie na zabieg depilacji ;( Czy przesunięcie o kolejny miesiąc (koniec listopada) odbije się negatywnie na jakości zabiegu ? Przesunięcie może wynieść aż miesiąc, gdyż laser nie jest w mojej miejscowości na stałe, ale przyjeżdża do autoryzowanego salonu zwykle raz w miesiącu.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 15:50   #687
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Mam ustalony termin drugiego zabiegu bikini na 31.X, to będzie 10 tyg. od pierwszego. Ale niestety muszę iść na ginekologiczną operację, nie wiem w jakim będę stanie tego 31, ale na pewno nie na zabieg depilacji ;( Czy przesunięcie o kolejny miesiąc (koniec listopada) odbije się negatywnie na jakości zabiegu ? Przesunięcie może wynieść aż miesiąc, gdyż laser nie jest w mojej miejscowości na stałe, ale przyjeżdża do autoryzowanego salonu zwykle raz w miesiącu.
zalecane przerwy miedzy zabiegami na bikini to 10 - 12 tygodni, w Twoim przypadku bedzie zatem tylko o 2 tygodnie dluzej, tak ze mysle, ze nie ma sie co stresowac. przeciez i tak nic nie zmienisz, zdrowie (mysle o zabiegu ginekologicznym) jest wazniejsze.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 22:12   #688
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
tam,gdzie cało było depilowane laserem nic sie nie zmieniło.
leki działały na wydłużenie depilacji depilatorem.nie odrastały w dwa tyg,ale w miesiąc.



pogubiłam się już,nic się nie zmieniło czyli,że laser podziałał czy nie?:P
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 14:19   #689
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
pogubiłam się już,nic się nie zmieniło czyli,że laser podziałał czy nie?:P
tam gdzie był laser nic nie odrosło.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 16:18   #690
fredka_zabrze
Przyczajenie
 
Avatar fredka_zabrze
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 15
GG do fredka_zabrze
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam,
kilka dni temu znalazłam na Grouponie ofertę depilacji laserowej:
http://www.groupon.pl/deals/zabrze/S..._0_0_275&a=568

Byłam dzisiaj w salonie, żeby porozmawiać z osobą, która takie zabiegi przeprowadza. Przede wszystkim zachwalała IPL, że jest zadowolona, że testowała na sobie, itd.- nieważne. Zapytałam o laser diodowy, na którym pracują w tym salonie i tutaj pani... Powiedziała, że jest to laser firmowy sieci salonów urody. Pytam czy to LightSheer, a ona mówi: Nie, nie miałam do czynienia z tym laserem, więc nic nie mogę o nim powiedzieć. Więc czym oni robią te zabiegi? Wskaźnikiem laserowym z targu z nakładkami? Zadzwoniłam do dwóch innych salonów z tej sieci i jedna pani udzieliła informacji, że na stronie sieci znajdę wszystkie lasery (owszem są, ale w dziale Odchudzanie, a przecież ja się nie muszę znać co do czego jest używane), pani z innego salonu powiedziała, że u nich pracują na LightSheer, a w rożnych salonach mają różne lasery. No i zdziwiło mnie to, że pani w Zabrzu powiedziała, że przerwa między zabiegami- 4 tygodnie... Co Wy na to?
__________________

"Siłą mężczyzny jest jego charakter, a siłą kobiety - mężczyzna z charakterem."
fredka_zabrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.