Anastasia Beverly Hills - kolorówka - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-13, 22:11   #151
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Bo oczywistą oczywistością jest, że jeżeli ktoś chce coś z ABH, to sprawdza różne strony, w tym te które podawane są po kilkanaście razy ciągle na tym wątku, szuka okazji i sam się zastanawia czy mu się opłaca zamawiać na własną rękę czy też nie. Jesteśmy dorośli, umiemy już chyba myśleć :P
Serio, jeżeli ktoś chce coś zamówić z ABH z innej strony, to sobie zamawia i nie ma problemu, jeżeli ktoś jednak woli z usa, to i się przyłącza, więc nie wiem po co ciągle wałkować temat i podawać często te same strony, które już były widać, ktoś może woli grupowo klikać i dobra, po co ciągle pisać, że nie ma sensu zamawiać z usa, bo to, bo tamto - jak ktoś chce, to tak robi, jak nie chce, to i nikt nie zmusza.
A serio, wszystkie wiemy, że mogą się pojawić dodatkowe opłaty - mamy tego świadomość nie trzeba nas co chwilę uświadamiać, że można zamówić to z innej strony - wiemy o tym, ale widać wolimy ze strony usa.

Póki co, drożej nie płaciłyśmy, wyszło taniej niż na innych stronach. Na przesyłkę czekałyśmy jakoś 1,5 tyg (w tym trafiły się dni wolne), więc nie ma tragedii
A co do podwójnego rozsyłania - jeżeli mi to nie przeszkadza, to chyba nikomu innemu nie powinno:P
E no, dwie osoby dopiero się publicznie zdziwiły, więc chyba nie jest tak źle a co do podawania stron to ja się akurat nigdy nie słyszalam o tej stronie a porter, więc każde info tego typu dla mnie cenne poza tym nie wiedziałam ze na beautybay są zniżki nawet - 20 %- ja miałam - 15 % i to już mi się wydawało atrakcyjne, a z - 20 % to już w ogóle super

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ale ja nie miałam nic złego na myśli. Oczywiście,że każde info jest na wagę złota. Tylko temat kompletowania indywidualnych palet już był poruszany i jak Dimiti stwierdziła po pierwsze cena wcale nie jest atrakcyjna, a po drugie nie ma możliwości wyboru.
Ale przecież nikt nie ciągnie wątku palet, Dimiti wyjaśniła o co chodzi, dalej było już☠tylko odnośnie kosmetyków, które można dostać w Europie. Zwykle każde info o promocjach jest mile widziane na Wizazu, pierwszy raz się☠spotykam z taką☠sytuacją, dlatego się dziwię
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 00:06   #152
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Taszanta młoda jesteś, to się dziwisz

Mnie się wydawało, że więcej było osób, które zarzucały linkami do innych stron- ale to chyba głównie jeszcze przed organizowaniem zamówienia i ciągle musiałam tłumaczyć, że chodzi głównie o to, że na innych stronach nie można zrobić swojej paletki do konturowania z wybranych odcieni

Po weekendzie przeglądnę jeszcze raz wątek i najwyżej edytuję pierwszy post i dodam wszystkie linki do sklepów, gdzie jest ABH, wtedy wszystko będzie w jednym miejscu i będzie spokój
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 18:22   #153
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Moja przesyłka dotarła, dzięki Dim

Jeszcze niczego nie testowałam, ale te kolory - przynajmniej na oko, w panie i w słoiczku - nie wydają mi się wcale takie jasne, jak na zdjęciach.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 18:47   #154
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Taszanta młoda jesteś, to się dziwisz

Mnie się wydawało, że więcej było osób, które zarzucały linkami do innych stron- ale to chyba głównie jeszcze przed organizowaniem zamówienia i ciągle musiałam tłumaczyć, że chodzi głównie o to, że na innych stronach nie można zrobić swojej paletki do konturowania z wybranych odcieni

Po weekendzie przeglądnę jeszcze raz wątek i najwyżej edytuję pierwszy post i dodam wszystkie linki do sklepów, gdzie jest ABH, wtedy wszystko będzie w jednym miejscu i będzie spokój:ehem:
I super, na pewno sie przyda
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 13:50   #155
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

No chyba mnie coś strzeli

Wchodzę sobie na stronę poczty polskiej - śledzenie przesyłek. I co widzę - moja paczka z ABH ma status doręczona :conf used:

Nikt jej w domu na 100% nie odebrał, idę na pocztę (odbieram sporo paczek, wiec dziewczyny w okienku nawet mnie nie proszą o dowód, nigdy mi nic nie zginęło u nich) - okazuje się, że teraz listonosz odbiera przesyłkę z innej, głównej placówki, a kieronik listonoszy w sobotę nie pracuje.

Cudownie, ciekawe co się z moją przesyłką stało
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 10:20   #156
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
No chyba mnie coś strzeli

Wchodzę sobie na stronę poczty polskiej - śledzenie przesyłek. I co widzę - moja paczka z ABH ma status doręczona :conf used:

Nikt jej w domu na 100% nie odebrał, idę na pocztę (odbieram sporo paczek, wiec dziewczyny w okienku nawet mnie nie proszą o dowód, nigdy mi nic nie zginęło u nich) - okazuje się, że teraz listonosz odbiera przesyłkę z innej, głównej placówki, a kieronik listonoszy w sobotę nie pracuje.

Cudownie, ciekawe co się z moją przesyłką stało
Ale dziwna sytuacja Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy.

Przetestowałam swoje produkty i jestem zakochana
Kolory super; cienie trochę cieplejsze niż pomada, ale nie są za jasne ani za ciemne i kolorystycznie też pasują. Bajecznie prosto się je obsługuje. Pomadą muszę nauczyć się malować, żeby wyglądała jak najbardziej naturalnie, ale pierwsza próba nie poszła źle. Nawet pędzelek przypadł mi do gustu, bo choć jest niewielki, to dobrze się nim "operuje".
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 17:04   #157
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ale dziwna sytuacja Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy.

Przetestowałam swoje produkty i jestem zakochana
Kolory super; cienie trochę cieplejsze niż pomada, ale nie są za jasne ani za ciemne i kolorystycznie też pasują. Bajecznie prosto się je obsługuje. Pomadą muszę nauczyć się malować, żeby wyglądała jak najbardziej naturalnie, ale pierwsza próba nie poszła źle. Nawet pędzelek przypadł mi do gustu, bo choć jest niewielki, to dobrze się nim "operuje".
no to super!

smash daj znac co tam z Twoja przesylka...ladne cyrki robia:/


ps. zwroty postaram sie dzisiaj zrobic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-17, 19:19   #158
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Wyjaśniło się - okazało się, że listonosz błędnie oznaczył status przesyłki. Nie chciało mi się juz wnikać czy próbował mi ja doręczyć i nie zostawił awiza czy w ogóle u mnie nie był.
Kierownik listonoszy zachował się z klasą i dzisiaj po pracy kurier doręczy ł mi paczuszkę do domu

Paletka zarąbista . Fawn jest genialny, tak samo rozświetlacze. Vanilla na razie mnie nie zachwyciła.
Peachy z kolei to dla mnie dupe Style MAC (wzięłam go trochę na siłę, żeby zapełnić paletkę, ale teraz jestem bardzo zadowolona).

Szkoda tylko, że samo opakowanie tekturowe, pewnie się szybko zniszczy jak Benefity czy The Balmy
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 20:13   #159
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Wyjaśniło się - okazało się, że listonosz błędnie oznaczył status przesyłki. Nie chciało mi się juz wnikać czy próbował mi ja doręczyć i nie zostawił awiza czy w ogóle u mnie nie był.
Kierownik listonoszy zachował się z klasą i dzisiaj po pracy kurier doręczy ł mi paczuszkę do domu

Paletka zarąbista . Fawn jest genialny, tak samo rozświetlacze. Vanilla na razie mnie nie zachwyciła.
Peachy z kolei to dla mnie dupe Style MAC (wzięłam go trochę na siłę, żeby zapełnić paletkę, ale teraz jestem bardzo zadowolona).

Szkoda tylko, że samo opakowanie tekturowe, pewnie się szybko zniszczy jak Benefity czy The Balmy
Właśnie też mnie to zdziwiło:/ no, ale trudno
ja bardzo chciałam bananka, ale niestety nie było jak klikałam, więc wzięłam vanillię...w ogóle to chciałam zaszaleć i kliknąć inne kolory, ale podczas przeglądania stron, tak już zgłupiałam, że wzięłam jave, fawn i havane no i rozswietlacze. Moze kiedys jezeli te pudry okaza sie takie super, to pozbede sie innych mazidel i klikne kolejna paletke
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 21:39   #160
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Ja bym chyba nie skompletowała całej paletki. Podoba mi się Fawn, może z Banana mogłabym zrobić użytek i z Macchiato, a na resztę nie mam pomysłu
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 10:12   #161
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Właśnie też mnie to zdziwiło:/ no, ale trudno
ja bardzo chciałam bananka, ale niestety nie było jak klikałam, więc wzięłam vanillię...w ogóle to chciałam zaszaleć i kliknąć inne kolory, ale podczas przeglądania stron, tak już zgłupiałam, że wzięłam jave, fawn i havane no i rozswietlacze. Moze kiedys jezeli te pudry okaza sie takie super, to pozbede sie innych mazidel i klikne kolejna paletke
Daj znać jak wygląda Havana, bo w necie jest wiele sprzecznych informacji na jej temat.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 19:18   #162
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Dziewczyny kapcie z nóg spadają Co za kolory Jakie nasycenie, pigmentacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040525.jpg (72,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040555.jpg (51,8 KB, 55 załadowań)
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 19:29   #163
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Ja po kilku dniach uzywania pudrów nadal jestem absolutnie zachwycona
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 09:28   #164
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Dziewczyny jak możecie powrzucajcie słocze kosmetyków ABH, będzie dobre źródło informacji na przyszłość.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 09:32   #165
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Ja też proszę o swatche i jeszcze o detale dotyczące paletki do konturowania.
Nie wiem, czy kupić zestaw, czy kombinować z wkładami
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 13:03   #166
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak możecie powrzucajcie słocze kosmetyków ABH, będzie dobre źródło informacji na przyszłość.
Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ja też proszę o swatche i jeszcze o detale dotyczące paletki do konturowania.
Nie wiem, czy kupić zestaw, czy kombinować z wkładami
ja mojej jeszcze nie tykałam, bo muszę zdjęcia porobić takiej nietykanej a światło do D jest
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 13:13   #167
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Dziewczyny, proszę o pomoc
Jestem o krok od kliknięcia Dipbrow Pomade Anastasii w kolorze Blonde ( jest teraz darmowa dostawa na wszystkie produkty tej marki w CultBeauty) ale mam wątpliwości co do koloru. W MACu idealnie pasuje mi kolor kredki do brwi Fling. Przejrzałam sporo słoczy w internecie i Blonde różnie wypada na zdjęciach Ma któraś z Was jakieś doświadczenie w tym temacie?
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 19:34   #168
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o pomoc
Jestem o krok od kliknięcia Dipbrow Pomade Anastasii w kolorze Blonde ( jest teraz darmowa dostawa na wszystkie produkty tej marki w CultBeauty) ale mam wątpliwości co do koloru. W MACu idealnie pasuje mi kolor kredki do brwi Fling. Przejrzałam sporo słoczy w internecie i Blonde różnie wypada na zdjęciach Ma któraś z Was jakieś doświadczenie w tym temacie?
Mam Fling, a z pomad używam Taupe, która jest podobno odrobinę chłodniejsza i ciemniejsza od Blonde. Sama Taupe jest na pewno chłodniejsza od Fling, ma w sobie więcej szarości.
Oba produkty dają też inny efekt. Ja lubię zaznaczać pomadą dolną linię brwi i tylną część łuku, a środek wolę wypełniać cieniem, ale to kwestia gustu. Kredką "robiłam" całe brwi i na pewno zajmowało to mniej czasu, ale z kolei pomada lepiej "ukrywa" nierówności i przerwy, których mam sporo niestety.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 19:58   #169
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mam Fling, a z pomad używam Taupe, która jest podobno odrobinę chłodniejsza i ciemniejsza od Blonde. Sama Taupe jest na pewno chłodniejsza od Fling, ma w sobie więcej szarości.
Oba produkty dają też inny efekt. Ja lubię zaznaczać pomadą dolną linię brwi i tylną część łuku, a środek wolę wypełniać cieniem, ale to kwestia gustu. Kredką "robiłam" całe brwi i na pewno zajmowało to mniej czasu, ale z kolei pomada lepiej "ukrywa" nierówności i przerwy, których mam sporo niestety.
Dzięki za porównanie To ja na razie wstępnie zaryzykuję jednak z Blonde, mam nadzieję, że nie będzie za ciepły i się sprawdzi. A czy do tej pomady używasz pędzelka Anastasii?
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-22, 11:29   #170
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dzięki za porównanie To ja na razie wstępnie zaryzykuję jednak z Blonde, mam nadzieję, że nie będzie za ciepły i się sprawdzi. A czy do tej pomady używasz pędzelka Anastasii?
Tak, tego najmniejszego, z zestawu Uważam, że mimo małych rozmiarów jest genialny, bo nie traci kształtu, jest odpowiednio cienki i sztywny i nabiera akurat tyle produktu iletrzeba. Z cieniami też się zresztą sprawdza. Gdzieś czytałam, że podobno dobry jest też pędzelek MUFE: http://www.sephora.pl/Akcesoria/Pedz...eczka/P1213017 aczkolwiek jeszcze go nie macałam.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 13:55   #171
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Dziękuję za rekomendacje.
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 19:41   #172
gjoannag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Hej dziewczyny dzisiaj paletka do konturowania w bardzo dobrej cenia -przecena , moze ktos chetny do wspolnego zamowienia? tylko dzisiaj oferta
gjoannag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 21:58   #173
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Na beautybay wyszło mi jakieś 15 funtów za dwie pomady Anastasii, także teraz tylko czekać na przesyłkę
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 12:05   #174
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Na beautybay wyszło mi jakieś 15 funtów za dwie pomady Anastasii, także teraz tylko czekać na przesyłkę
O rzeczywiście, bardzo dobra cena
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 15:34   #175
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Wypłodziłam wczoraj post na blogu o mojej palecie do konturowania z odcieniami Vanilla, Sand, 10K, Fawn, Clay i Carob.

Dorzucam zdjęcia także i tu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04712.jpg (62,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04714.jpg (49,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04721.jpg (38,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1480542.jpg (79,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1500852 taupe nyx, fawn, inglot, fawn, taupe mac podpisane.jpg (47,1 KB, 42 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 16:04   #176
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

A wiedziałyście, że Anastasia wypuściła właśnie linię matowych pomadek płynnych?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 22:06   #177
Caramelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Upper Silesia
Wiadomości: 464
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Oglądałam właśnie filmik Maxineczki i ona tam mówi, że ponoć ABH ma być w Sephorach!!! ktoś coś wie na ten temat?
__________________
Mam twardą dupę i serce z kamienia.

KEEP GOING, DON'T STOP.


Caramelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 10:39   #178
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Caramelli Pokaż wiadomość
Oglądałam właśnie filmik Maxineczki i ona tam mówi, że ponoć ABH ma być w Sephorach!!! ktoś coś wie na ten temat?
Również słyszałam, że ponoć od marca! Ciekawe, które Sephory dostąpią tego zaszczytu?
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 15:53   #179
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Jeśli będzie w sklepie internetowym i będą uzupełniać asortyment w tym samym tempie, co np. bazy UD, to...
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 19:54   #180
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Również słyszałam, że ponoć od marca! Ciekawe, które Sephory dostąpią tego zaszczytu?
Czekam na odpowiedź Douglas, że wprowadzą Nars .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-31 19:28:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.