podkład-jaki wybrać - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-01, 14:32   #1
zielona limonka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Question

podkład-jaki wybrać


Od dwóch dni przeglądam forum i KWC-im więcej czytam tym mniej wiem. Obecnie mam Max Factor Colour Adapt-nie jestem z niego zadowolona, bo gdy wracam do domu ze szkoły nie mam go już na twarzy. Jaki podkład będzie matował, utrzymywał się na twarzy przez 8-9 godzin i po jakim nie będą wyskakiwały niespodzianki a skóra nie będzie zbyt wysuszona?
zielona limonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 09:26   #2
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: podkład-jaki wybrać

Jaki masz typ skóry? Co wcześniej prócz CA używałaś? Jaki podkład wspominasz najlepiej? Jaki masz odcień skóry? Ile jesteś w stanie wydać na podkład?

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 10:06   #3
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191
Dot.: podkład-jaki wybrać

polecam tym bardziej że jest zima Lasting Performance Max Factora,jest to podkład o przedłużonej trwałości,u mnie trzyma sie od rana do wieczora w nienaruszonym stanie,co do matowienia to nie wiem bo mam raczej suchą buzię ale jest to kosmetyk godny polecenia a cena na allegro też zachęcająca
__________________
"Mówią, że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie połowy... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie..."
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 16:10   #4
zielona limonka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: podkład-jaki wybrać

Wcześniej miałam Perfect Wear z Avonu i świeciłam się po nim. Poza tym nie miałam już zadnych podkladów, więc żadnego nie wspominam zbyt dobrze. Po CA nie świecę sie tak jak po PW. Na podkład mogę wydać do 30-35 zł (w grę wchodzi zakup na Allegro, tam kosmetyki są tańsze). Skórę mam mieszaną, zazwyczaj świeci mi się strefa T, trochę opaloną (używam samoopalacza).
zielona limonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 18:31   #5
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: podkład-jaki wybrać

Z dobrze matujacych polecam Soft&Light Manhattanu, jest tez jakis Rimmela beztłuszczowy, podobno dobry, ale nie stosowalam.
No i Astor - AntiShine - ktory z samej nazwy jest bardzo matujacy a tak faktycznie to matuje dobrze ale nie na caly dzien. jesli nie masz wiekszych problemow z wypryskami to moge go polecic.
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 11:35   #6
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: podkład-jaki wybrać

Cytat:
Napisane przez zielona limonka
Wcześniej miałam Perfect Wear z Avonu i świeciłam się po nim. Poza tym nie miałam już zadnych podkladów, więc żadnego nie wspominam zbyt dobrze. Po CA nie świecę sie tak jak po PW. Na podkład mogę wydać do 30-35 zł (w grę wchodzi zakup na Allegro, tam kosmetyki są tańsze). Skórę mam mieszaną, zazwyczaj świeci mi się strefa T, trochę opaloną (używam samoopalacza).
Z tańszych opcji polecam Dream Matte Mousse Maybelline. Jest naprawdę niezły i porównywalny z niektórymi selektywnymi podkładami.
Ze średniej półki: True Match L'Oreala (bądź Ideal Balance, oba dostępne na Allegro), nowy Pulp Bourjois (właśnie testuję i jestem miło zaskoczona). Podobno dobry jest Flawless Oriflame do cery mieszanej, lecz niestety sama nie testowałam.
Z droższych opcji gorąco polecam Full Coverage Foundation Mary Kay (61 zł.), czy Smart Skin Pupy (70-80 zł.).

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 18:47   #7
zielona limonka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: podkład-jaki wybrać

Dziękuję za porady. Chyba zdecyduję się na Ideal Balance
zielona limonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.