Mascara, która nie skleja... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-17, 22:30   #31
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: doradźcie!do palomino

Używłam tuszu Isadrory, ale innego niz w KW Koszmarnie się osypywał i w ogóle nie podkręcał - podrażniał oczy przy zmywaniu [img]icons/icon9.gif[/img]

Z tego co mówisz, to (jeżeli lubisz wyraźny makijaż oka) to pasowalby Ci L'oreal x4 lub MF 2000Calorii. Pierwszego używałam i jest ok natomiast drugi też zbiera w miarę pozytywne recenzje. Oba są w cenie ok 45PLN.
Niestety tusz też moze pasować każdemu inny - dobrze byłoby sprawdzić - może jakaś znajoma używa [img]icons/icon21.gif[/img]

pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-18, 07:27   #32
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: doradźcie!do palomino

Dzięki, czekam na inne opinie!
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-18, 08:13   #33
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: doradźcie!do palomino

Nie ma co sluchac wlaściwie bo jednemu ten sam tusz się osypuje innemu nie. Ja Ci proponuje iść rano do sklepu bez pomalowanych rzęs i po kolei sprawdzać po dwa tusze - ponoś je cały dzień i zobaczysz który najbardziej Ci odpowiadaZapisuj sobie wrażenia żeby się nie pomylić Ja w ten sposób wybrałam tusz, któremu jestem wierna już dwa lata conajmniej. A i ja sprawdzałam wybrany tusz dwa razy - po raz pierwszy - selekcja i drugi raz żeby sprawdzić jak zachowuje się w różych warunkach
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-18, 09:07   #34
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: doradźcie!do palomino

może wypróbuj Maybelline Lash Expansion. moje 2 koleżanki używają i obie są zadowolone [ja też uzywam i chwalę sobie], z L'Orealem różnie bywa. nie znam dwóch osób, które miałyby takie samo zdanie na temat ich kolorówki, ja osobiście jej nie lubię [nadal mówię o kolorówce a nie generalnie kosmetykach tej firmy] a już tuszy to w ogóle.. z tego co wiem to Max Factor 2000 Calorie ma duuużo zwolenniczek - sama też kiedyś używałam i byłam zachwycona [póki nie poznałam tuszy Maybelline].
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-18, 09:11   #35
madlen1013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2
Re: doradźcie!do palomino

polecam Ci maskarę Pierre Rene. mam wersję podkręcającą, jest całkiem przyzwoita, nie obsypuje się i nie skleja rzęs, z początku musiałam się przyzwyczaić do szczoteczki (jest lekko wygięta)ale to żaden problem nie wiem ile dokładnie takie coś kosztuje, bo dostałam ją od mojego mężczyzny pod choinkę nie dawno wygadał się, że dał za nią jakieś 30zł, ale to było w sklepie w którym wszystko jest 2x droższe (biedaczek nie wiedział ). na innym froum widziałam, że ta maskara kosztuje około 20zł. niby tania ale podejrzanie dobra
pozdrawiam
madlen1013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-18, 16:01   #36
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: doradźcie!!

Bardzo gorąco dziękuję wszystkim Wizażankom za pomoc!Na Was zawsze można liczyć!!Pochodzę i popróbuję muszę coś w końcu znaleźć!Jeszcze raz dziękuję!
Pozdrawiam cieplutko!!!!
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.