Elegancki styl Pretty One - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-21, 20:33   #1
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927

Elegancki styl Pretty One


Przypadkiem znalazłam się dzisiaj w sklepie "Pretty One" i doznalam szoku. Skończyłam technikum odzieżowe, więc w małym stopniu posiadam umiejętność szycia, dlatego zawsze zwracam szczególną uwagę na wykonanie. Drażni mnie jak w sklepach widzę sterty ubrań pogniecionych, z dziurami, niezakończonymi szwami...etc, dlatego właśnie pozytywne zaskoczenie właśnie w tym sklepie.

Drugie pozytywne zaskoczenie, że jest to polska firma więc odezwał się mój patriotyzm. Trochę poszukałam informacji i znalazłam coś takiego;

Cytat:
firma tworzy unikatowe wzory dla wymagających kobiet, które chcą wyglądać elegancko i modnie zarówno w pracy jak i na kolacji czy wieczornym wyjściu.

Nie tworzymy kolekcji na sezon, tak jak inne firmy odzieżowe - u nas nowe kostiumy są wprowadzane do sprzedaży na bieżąco, co sprawia, że w ofercie przez cały rok ukazuje się coś nowego. Pragniemy w ten sposób zapewnić naszym Klientkom możliwość zakupu na każdą okazję właśnie wtedy, gdy tego najbardziej potrzebują.

BUSINES
Klasyczne, stonowane eleganckie kostiumy do biura bądź na ważne spotkania, stosowne dla Pań, od których w codziennej pracy wymaga się eleganckiego wizerunku a nie chcą nosić typowych, mało kobiecych garniturów.

AFTER
Kostiumy wizytowe, takie, które będą świetnie wyglądać na popołudniowe wyjście, koktajl, czy każdą inną uroczystość
Wprawdzie ja preferuję styl bardziej wygodny i sportowy, to jednak te stroje zwróciły uwagę...niestety cena dosyć wysoka.

Co sądzicie o Stylu Pretty One? Cena jest spora, ale wykonanie bardzo staranne.

Stąd moje pytanie, Czy warto kupić jedno drogie, ale bardzo starannie wykonane ubranie czy lepiej za tą samą cenę kupic coś tańszego, ale za to 2-3 sztuki z masowej kolekcji?

ps, mam nadzieję, że nie będzie to odebrane jako reklama, bo nie było to moim celem.
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 20:57   #2
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Elegancki styl Pretty One

nie wiem co napisac

wstyd przyznac ale nie mam takiego stroju, juz nie chodzi o biznes itp ale o egzamin i studia itp

ja ten sklep dopiero znam od 1-1,5 miesiaca bo u mnie go w galeri otworzyli (wczesniej nie interesowalam sie tak sieciowkami spoza miasta ) nie zagladalam tam, wystarczy ze zerknelam na ceny na wystawie.

jak mowie, nie znam tego sklepu i nie wiem czy zainwestowalabym w nieznana mi sieciowke. o jakosci dopiero ty mi mowisz, a nie wiem czy moge obcej osobie zaufac to czy kupilabym x czy y zalezy ile mam pieniedzy danej chwili i na kiedy jest mi ta rzecz potrzebna

mozna odlozyc pare zl co miesiac i sobie kupic. nie wiem czy bym wytrzymala z czekaniem i nie przejadla czy nie wydalabym na inna potrzebe

hmm. dopisujac nie wiem czy na 21 latke nie beda takie stroje za powazne jesli polacze je z elegancka koszula czy tunika ja sie staram na codzien ubierac na luzie ale w miare kobieco

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2009-11-21 o 20:58
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.