Prezenty dla rozpieszczonych "wszystkomających" dzieciaków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-12, 17:31   #1
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Question

Prezenty dla rozpieszczonych "wszystkomających" dzieciaków


Zarówno ja, jak i małżonek jesteśmy rodzicami chrzestnymi dzieciaków jego dwóch braci, dzieciaki są w wieku 1,5 (dziewczynka) ; 2,5 (dziewczynka) i 4 latka (chłopczyk).
Dzieci, jak dzieci - niby można kupić zabawkę i jest ok, problem w tym, że jednak nie. Dzieci te są nad wyraz rozpieszczone, nie szanują niczego, co dostają, mają już wszystko, o czym są w stanie zamarzyć (nie jestem zwolenniczką takiego wychowywania i bardzo tego nie lubię). Dzieciaki cieszą się z prezentu w chwili, gdy go rozpakowują, jak prezent jest już rozpakowany, to od razu trafia w kąt - do reszty zabawek.
Nie znoszę prezentów na "odczepnego", kupowania byle czego - wstyd byłoby mi taki prezent nawet wręczyć. Zawsze bardzo się staram wybierać tym dzieciakom coś miłego,
Było już: wielki wór malowanek, kredek, pisaków, plasteliny i innych przyborów, samochodzik zdalnie sterowany, misie, konik na biegunach, szczekający, biegajacy piesek, gitara, klocki etc..
Czy któraś z Was, drogie Wizażanki ma pomysł, co można kupić takim dzieciom ?
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 17:56   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Prezenty dla rozpieszczonych "wszystkomających" dzieciaków

Załóżcie każdemu konto oszczędnościowe.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 21:42   #3
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Prezenty dla rozpieszczonych "wszystkomających" dzieciaków

Hm... A z jakiej okazji te prezenty? Moglibyście np. kupić ciekawe bajki na dvd jeśli lubią oglądać lub jakieś gry planszowe (choć nie wiem czy dla takich maluchów to dobry pomysł?), aaaaaaaalbo zabrać całą trójkę do cyrku/na jakieś przedstawienie/teatrzyk dla dzieci itp.
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 08:20   #4
martaN23
Zadomowienie
 
Avatar martaN23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 472
Dot.: Prezenty dla rozpieszczonych "wszystkomających" dzieciaków

uważam że skoro mają wszystko to może warto je zabrać właśnie do zoo?na basen,może plac zabaw?ciężko takiemu dziecku kupić prezent
__________________
Listopadowa Mamusia
Oliwii
Kierowca od 25 listopada 2013
martaN23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 10:31   #5
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Prezenty dla rozpieszczonych "wszystkomających" dzieciaków

Prezenty z okazji Mikołajek później Świąt BN.
Bajki na DVD też już kupowaliśmy, układankami, modelami itp oczywiście się nie interesują - podobnie jak cała resztą zabawek, w zoo bywają często, poza tym dość mocno trzymają się "maminej spódnicy", więc nie ma szans ich wyciągnąć bez mamusi.
Jestem całkowicie bezradna, po prostu ręce mi opadają zazwyczaj nie mam problemu z zakupem prezentów, ale co można kupić komuś, kto zaraz po rozpakowaniu każdy prezent rzuca w kąt bo "wszystko już ma" i na dodatek są to tak małe dzieci..
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 21:35   #6
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Prezenty dla rozpieszczonych "wszystkomających" dzieciaków

dużo słodyczy, niech się nimi wypchają
jakąs zabawkę symboliczną, ciuszek lub książeczkę można by dorzucić
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 15:18   #7
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Prezenty dla rozpieszczonych "wszystkomających" dzieciaków

Scrabble junior. Książka (Biblia dla dzieci, żeby mama czytała do snu, w końcu jesteście rodzicami chrzestnymi). Coś co może rozwinąć zainteresowania szczeniaków, np mała sztaluga do malowania obrazków, albo "młody chemik"(no może ten chemik za parę lat). Dzieci ogólnie szybko się nudzą zabawkami, to nie jest domena tylko tych rozpieszczonych. Konto jest dobrym pomysłem.
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 09:27   #8
katges
Zadomowienie
 
Avatar katges
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 282
Dot.: Prezenty dla rozpieszczonych "wszystkomających" dzieciaków

ja tez mam takiego chrzesniaka na swieta kupuje mu sztaluge z ikei i wszystkie dodatki - kredy kolorowe, kredki, flamastry papier itp...
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50021076
katges jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 22:23   #9
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Prezenty dla rozpieszczonych "wszystkomających" dzieciaków

Cytat:
Napisane przez katges Pokaż wiadomość
ja tez mam takiego chrzesniaka na swieta kupuje mu sztaluge z ikei i wszystkie dodatki - kredy kolorowe, kredki, flamastry papier itp...
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50021076
fantastyczny prezent! moja rozpieszczona malutka kuzynka siedziała przy swojej sztaludze kilka godzin dziennie i ciągle coś "tworzyła"
zamienniik bezkredowy to tabllica po której pisze się flamastrami.


możesz też tym małym kupić kilka bajek na dvd, niektóre dzieci mają obsesję na tym punkcie xD

albo zrób wielkiego "cukierka" (przezroczysta duza folia, zawijasz jak cukierek z tym że wnętrze jest wypełnione słodyczami zazwyczaj cukierkami lub rafaello). Im bardziej koloro w srodku tym bardziej taki dzieciaczek się ucieszy, szczegolnie malutki
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 15:47   #10
martysia83
Raczkowanie
 
Avatar martysia83
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 124
Dot.: Prezenty dla rozpieszczonych "wszystkomających" dzieciaków

Napisałaś że bawią się samochodem zdalnie sterowanym, więc może można by było teraz kupić helikopter sterowany. Tak było w przypadku mojego Adasia , rok temu dostał samochodzik a w tym roku zażyczył sobie helikopter :P . To fajny prezent ale trzeba troszkę wydać i poszukać żeby nie kupić byle czego.
__________________
Ułamek sekundy niech nie decyduje o moim patrzeniu na świat !
martysia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 21:03   #11
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Prezenty dla rozpieszczonych "wszystkomających" dzieciaków

kiedys takie dziecko w rodzinie dostalo caly karton kinderniespodzinek. Ale taki caly ogromny karton kupiony w hurtowni, taki duzy , z ktorego w supermarkecie bierze sie po 1 jajku. Byl zachwycony. Przynajmniej podczas jedzenia przy stole byl spokoj, bo siedzial na podlodze i otwieral kazde jajko i skladal nie wszystkie, ale ponad polowe zabawek. Tylko czekolada upierniczyl wszystko, ale to juz byl problem rodzicieli. A pozniej zapchal sie ta czekolada i mial zatwardzenie. Oczywiscie nie posluchal rodzicow, ze moze zjesc dziennie tylko 5 jajek i nie otwierac wiecej. Ehhh chyba widac,ze go nie lubie. Ale zadnym innym prezentem nie wykazal zainteresowania. A tutaj to ciekawosc go zzerala co jest w nastepnym jajku.
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 22:31   #12
Katincia
Przyczajenie
 
Avatar Katincia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 27
Dot.: Prezenty dla rozpieszczonych "wszystkomających" dzieciaków

Teraz jest bardzo dużo fajnych zabawek z drewna, rozwijajacych i na prawdę ładnie wykonanych, może coś z tego wybierzesz? Jakaś gra wspólna byłaby niezła też.

Pistolet strzelający bańkami mydlanymi? Większość dzieci bardzo lubi bańki;p Albo były takie cuda do robienia ogromnych baniek...

A może... zwierzaka?

Ja proponowałabym raczej skupić się na opakowaniu. Zapakujcie tak, żeby się dzieciaki musiały namęczyć najpierw zanim dostaną się do srodka. Np ogromne pudło dobrze zapakowane, a w nim pełno cukierków albo jakiegos lekkiego drobnego czegoś, a w tym jakieś drobne zabawki wrzucone luzem, tak żeby się trzeba było naszukać. I jak dzieci inteligentne, to pod tym drugie dno, a tam własciwy prezent.

Albo rzeczywiscie na wielki cukierek, tak żeby prezent wzbudzał jak największą ciekawość co jest w środku;p

A może przebierz swojego TŻ za świętego Mikołaja;p

Edytowane przez Katincia
Czas edycji: 2010-12-08 o 22:33
Katincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.