Przepisy na jedzonko dla dziecka :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-21, 14:43   #1
MBPN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 51

Przepisy na jedzonko dla dziecka :-)


Witam wszystkie mamy. Mam mały problem, otóż mój mały skończył niedawno 6 miesięcy, od ponad miesiąca próbuję dawać mu oprócz mleka także jedzenie ze słoiczków. Jednak tutaj zaczyna się problem, bo mały ich nie znosi, za to jeśli jabłuszko czy marchewką jest zrobiona w domu to wcina, aż mu się uszka trzęsą. Dlatego też moje pytanie: czy znacie jakieś przepisy na obiadki i deserki dla takiego brzdąca?? Będę wdzięczna za wszystko
MBPN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 14:53   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Przepisy na jedzonko dla dziecka :-)

Polecam zerknąć do wątku przyklejonego na górze
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 23:47   #3
Miliana23
Miliana23
 
Avatar Miliana23
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Olsztynek/Olsztyn
Wiadomości: 88
GG do Miliana23
Dot.: Przepisy na jedzonko dla dziecka :-)

Jejciu ja bym skakała z radości jak moja córcia jadłaby domowe jedzenie ona znów odwrotnie zaczełam z nią od słoiczków jednoskładnikowych żeby w razie uczulenia wyeliminować z diety dany składnik i polubiła słoiczki z czasem kupiłam blender i podawałam w małych ilosciach to co na obiad gotowałam oczywiscie bez przypraw żeby zachować neutralny smak jak ze słoiczka,warzywa na parze mikser i jedzonko jak znalazł.Myślę ze specjalne przepisy nie są ci potrzebne trochę kreatywnosci kaszka manna i kaszki wszelkiego rodzaju do zagestnienia na papkę jak taka nie wychodzi,na początku będzie trudno ale po kilka łyżeczek i do przodu poznawać nowe smaki po troszeczku napewno nie zaszkodzi.
Miliana23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 10:54   #4
Malgosia109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 24
Dot.: Przepisy na jedzonko dla dziecka :-)

Ja korzystam z tej strony www.przepisy-dla-dzieci.pl oraz www.osesek.pl
Co moge ci doradzić ciesz się że dziecko chce jeść Gotuj właśnie marchewkę np z ziemniakiem, nastepnie dodaj kolejne warzywo, później kolejne i tak powstanie ci fajna podstawa do zupy. Jak do zupki nie dodajesz mięsko to trzeba pamietać o masełku, jak juz dodasz mięsko to wtedy lepeij oliwę itp. Wymeiniać mogłabym dużo rzeczy poczytaj sobie na tych stronach, no i skorzystaj z już sprawdzonych przepisów przynajmniej na początku
Malgosia109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.