biała mini sukieneczka - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 23:19   #91
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Na urodzinach mojej mamy, która w brew pozorom jest dość młoda, była para jej znajomych. Mąż dumny jak paw, że ma żonę atrakcyjną, oni zakochani, ona pewna siebie. on nie miał nic przeciwko temu co ubrała. A tak na prawdę po urodzinach każdy ze znajomych, mimo, że znają się od lat mówił o jego żonie, że (tutaj cytat) "wygladała jak prostytutka". Kobieta racja - ładna, zgrabna, miała co pokazać (no wiecie, ta wasza zasada - póki możesz to się chwal tym co masz) a jednak mimo wszystko wyglądała jednoznacznie.
No cóż to świadczy o tych znajomych nie o samej parze.

Poza tym nie uważam żeby autorka wieszaka wyglądała w tej sukience jednoznacznie chyba, że doda do tego mocny makijaż i białe szpilki.

Nie pisałam nic o takiej zasadzie

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
No pewnie, że tak, ale akurat ta sukienka (dobrze dobrana z innymi elementami garderoby i dodatkami, co podkreślam po raz trzeci) akurat nie jest AŻ taka zła. O wygląd prostytutki raczej jej nikt nie posądzi. I myślę że tłumaczenie, ze "a bo mężowi się podoba" jest po prostu defensywą na teksty w stylu "mój mąż to by mnie tak na ulicę nie wypuścił". Zresztą tyle się tu jadu polało (czemu właściwie...?) że już nawet nie wiadomo o co chodzi...
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:22   #92
kropeczka7
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka7
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 62
Dot.: biała mini sukieneczka

z moich ust tego nie uslyszysz i nie sprowokujesz mnie do obrazenia cie
nie znam cie ale szlo wyczuc w tonie twojego pisania zlosc.


niestety juz uslyszalam i ja cie nie prowokuje ablosolutnie do niczego
kropeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:24   #93
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Pisałam na czerwono.
Czyli jest jeszcze pare kobietek ktory mysli tak jak my

co do samej wymiany zdan to wiem,ze to jest glupie ale jestem strasznym uparciuchem po tacie swoim zreszta ale nie pozwole sie obrazac i naskakiwac na siebie i choc powinna wyluzowac i dac na wstrzymanie to wiem,ze dalabym za wygrana takiej osobie.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:24   #94
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: biała mini sukieneczka

Prosze moderatora o jakas interwencje!!!

dziewczyny przestancie, bo naprawde nie warto.
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:27   #95
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez kropeczka7 Pokaż wiadomość
z moich ust tego nie uslyszysz i nie sprowokujesz mnie do obrazenia cie
nie znam cie ale szlo wyczuc w tonie twojego pisania zlosc.


niestety juz uslyszalam i ja cie nie prowokuje ablosolutnie do niczego
To byl cytat moja droga a Ty mnie obrazilas juz dobre 3 razy i to doslownie w moja osobe a pozatym nie ja to zaczelam,tobie sie nie spodobalo moje zdanie na temat twojej kiecki i daj juz na wstrzymanie bo malo,ze jest to niesmaczne dla innych Wizazanek to zaczyna zle swiadczyc o nas.

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez heart_shaped_box Pokaż wiadomość
Prosze moderatora o jakas interwencje!!!

dziewczyny przestancie, bo naprawde nie warto.
to i ja sie dolacze i moge nawet punkty dostac bo bez winy rowniez nie jestem ale najlepszym wyjsciem byloby zamkniecie watku
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:30   #96
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
No cóż to świadczy o tych znajomych nie o samej parze.
aLE ONA TAK WYGLĄDAła, uważam, że to właśnie świadczyło o niej. Miała strój typowej pani spod latarni.
Cytat:
Poza tym nie uważam żeby autorka wieszaka wyglądała w tej sukience jednoznacznie chyba, że doda do tego mocny makijaż i białe szpilki.
W mojej wypowiedzi nie miałam na mysli, że autorka watku wygląda/nie wygląda jednoznacznie. Chciałam tylko pokzać, że nie można tak ślepo podążać za gustami mężów czy własnymi, bo niekoniecznie wygląda się dobrze i rodzi się kiepska opinia, nawet wśród znajomych, bliskich znajomych - a to jest przykre

Również uważam, że ta stylizacja jest do uratowania gdy zakryje się ramiona i trochę tego BIOOStU jakimś elegancki żakiecikiem. Niestety, biust jest duży i przez to pewnie sukienka sprawia takie a nie inne wrażenie

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Cytat:
Napisane przez heart_shaped_box Pokaż wiadomość
Prosze moderatora o jakas interwencje!!!

dziewczyny przestancie, bo naprawde nie warto.
Oj tam oj tam, widziałam gorsze wojny na wizażu. Ta to jeszcze tylko taki smaczek ^^
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:30   #97
kropeczka7
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka7
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 62
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
To byl cytat moja droga a Ty mnie obrazilas juz dobre 3 razy i to doslownie w moja osobe a pozatym nie ja to zaczelam,tobie sie nie spodobalo moje zdanie na temat twojej kiecki i daj juz na wstrzymanie bo malo,ze jest to niesmaczne dla innych Wizazanek to zaczyna zle swiadczyc o nas.

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------


to i ja sie dolacze i moge nawet punkty dostac bo bez winy rowniez nie jestem ale najlepszym wyjsciem byloby zamkniecie watku
No wreszcie
ja to juz dawno chciałam skończyć ale jestes uparta i bronisz swojej racji ja tez ale nie mów mi ze mnie nie obraziłas bo obraziłaś i to mozna wyczytac zreszta mnijsza z tym.
Tez cie obraziłam fakt to było nie potrzebne i za to przepraszam

rozejm???
kropeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 23:33   #98
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez kropeczka7 Pokaż wiadomość
No wreszcie
ja to juz dawno chciałam skończyć ale jestes uparta i bronisz swojej racji ja tez ale nie mów mi ze mnie nie obraziłas bo obraziłaś i to mozna wyczytac zreszta mnijsza z tym.
Tez cie obraziłam fakt to było nie potrzebne i za to przepraszam

rozejm???
rozejm
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:35   #99
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: biała mini sukieneczka

Miłość, pokój, kwiatki, motylki, ptaszki świecą, księżyc ćwierka <3
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:37   #100
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

Hehehe moze cos gdzies tam cwierka tylko ja nic nie slysze bo sasiedzi opijaja mecze i tak spiewaja,ze wlasnych mysli nie slychac
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:44   #101
kropeczka7
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka7
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 62
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Hehehe moze cos gdzies tam cwierka tylko ja nic nie slysze bo sasiedzi opijaja mecze i tak spiewaja,ze wlasnych mysli nie slychac
ja jak narazie slysze tylko chrapanie męza ;p
kropeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 23:47   #102
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Hehehe moze cos gdzies tam cwierka tylko ja nic nie slysze bo sasiedzi opijaja mecze i tak spiewaja,ze wlasnych mysli nie slychac
No ja właśnie nic nie słyszę. Co prawda nie mieszkam w centrum to jednak po pierwszym meczu było głośniej. A to może lepiej - będę mieć spokojny sen.

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Mnie czasami pies chrapie. Zastanawiam się wtedy czy spi ze mną jakiś mężczyzna? 0o hahaha
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 00:10   #103
magda845
Rozeznanie
 
Avatar magda845
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 716
Dot.: biała mini sukieneczka

przebrnęłam przez Waszą dyskusję.


Wtrącę trzy grosze i przedstawię moje zdanie, mam nadzieję, że nie zostanę tu zlinczowana.
Niestety - sukienka mi także się nie podoba. Zdecydowanie popieram dziewczyny, które pisały, że co za dużo to niezdrowo. Ta długość, głęboki dekolt i obcisły krój to zbyt wiele na jedną sukienkę, automatycznie traci elegancję i klasę a staje się kiczowata, karykaturalna.


W ogóle, jeżeli pojawiła się już taka owocna dyskusja to może zadam zwolenniczkom superkrótkich sukienek pytanie, które zawsze mnie nurtowało. Czy chodzenie w tak kusych sukienkach Wam nie przeszkadza? Ja mam dopiero 20 lat, ale czułabym się w czymś takim strasznie niekomfortowo... Zakładacie do takich króciutkich sukienek obcasy? Jak się schylacie, kucacie, co robicie, gdy wpadnie Wam kamyczek do buta? Przecież taka kiecka strasznie krępuje ruchy i ogranicza...
magda845 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 00:21   #104
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

A ja musialam isc wysluchiwac ``belkot``sasiadow malo,ze nie w moim ojczystym jezyku to jeszcze po % i tylko przytakiwalam glowa a nic nie zrozumialam o co chodzi no moze poza tym,ze fajnie ,ze to polska wygrala

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
No ja właśnie nic nie słyszę. Co prawda nie mieszkam w centrum to jednak po pierwszym meczu było głośniej. A to może lepiej - będę mieć spokojny sen.

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Mnie czasami pies chrapie. Zastanawiam się wtedy czy spi ze mną jakiś mężczyzna? 0o hahaha
hehehe to mzona sie nie wyspac
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 00:24   #105
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez magda845 Pokaż wiadomość
W ogóle, jeżeli pojawiła się już taka owocna dyskusja to może zadam zwolenniczkom superkrótkich sukienek pytanie, które zawsze mnie nurtowało. Czy chodzenie w tak kusych sukienkach Wam nie przeszkadza? Ja mam dopiero 20 lat, ale czułabym się w czymś takim strasznie niekomfortowo... Zakładacie do takich króciutkich sukienek obcasy? Jak się schylacie, kucacie, co robicie, gdy wpadnie Wam kamyczek do buta? Przecież taka kiecka strasznie krępuje ruchy i ogranicza...
Ja mam 22 lata i czułam się bardzo komfortowo(to było 5 kilo temu:p) Mam kilka obcisłych spódniczek mini i kilka luźnych miniówek szczerze mówiąc te obcisłe sa wygodniejsze;p przy luźnych ciągle mam w rażenie, że coś się podwinie zawieje i majtki mi będzie widać;p Obcisłe zostają na swoim miejscu, nie krępują ruchów, nie schylam się przy prostych nogach z wypiętym tyłkiem;p kucam ze złączonymi kolanami Zakładam tylko obcasy, w płaskich butach czułabym się jak krasnal a balerinki robią wg mnie kacze nogi i nieładnie wyglądają. Jak mi wpadnie kamyk do buta to opieram się ręką o coś/kogoś podnoszę nogę z kolanami w miarę blisko żeby się majtkami nie chwalić zdejmuje buta i wytrząsam kamyczek;p nie jest to jakiś problem wygodniej mi nierzadko było w miękkiej elastycznej spódniczce niż jeansach swego czasu w zimę nosiłam tylko szorty i spódniczki z grubymi rajstopami a jeansy zakładałam dopiero kiedy temperatura schodziła poniżej -20 stopni;p Dla mnie nie ma nic bardziej wygodnego (oprócz letnich sukienek maxi ale z nimi więcej kłopotu;p) Nie moge się doczekac kiedy schudnę i będe mogła do nich wrócić na razie nei wyglądam w nich zbyt ciekawie.

Co do "elegancji i klasy" nie zawsze ma sie ochotę wyglądać elegancko
Do tej sukienki ciemny czy kolorowy sweterek -jak najbardziej żakiet -okropność.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2012-06-13 o 00:26
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 02:30   #106
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: biała mini sukieneczka

A mnie sie sukienka podoba
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 06:23   #107
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: biała mini sukieneczka

Zamykam.
Gdybym nie zamknął, posypałoby się mnóstwo punktów karnych...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.