Wszystko o wzroście paznokci - zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-05, 22:56   #211
olenka2303
Raczkowanie
 
Avatar olenka2303
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Włodawa
Wiadomości: 259
GG do olenka2303
Dot.: Jakim sposobem przyspieszyc wzrost paznokci??

ej a ile ten olejek i gdzie??
__________________
tak jak wróżka powiedziała
olenka2303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:43   #212
Fuski133
Przyczajenie
 
Avatar Fuski133
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Dot.: Jakim sposobem przyspieszyc wzrost paznokci??

Ten olejek w kazdej aptece znajdziesz I kosztuje grosze ja wydałam jakies 1,40 pozdrawiam
Fuski133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 11:38   #213
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: Wszystko o wzroście paznokci - zbiorczy

Mi też strasznie szybko rosną paznokcie:/ Przynajmniej nie mam problemu z odpryskującymi lakierami Zanim zaczną odpryskiwać, mam już na tyle duże odrosty, że muszę lakier zmyć i pomalować na nowo. Odrost widać już po 4 dniach - ok. 1mm. O żelach nie ma mowy, bo nie nadążyłabym z uzupełnianiem. Dość szybko rosną mi też paznokcie u stóp - 3 tygodnie temu miałam je żelowane, dziś widać odrost 2mm. Nie wiem czy się cieszyć, czy płakać z tego powodu Z jednej strony fajnie, z drugiej - żeby wyglądały porządnie muszę je prawie ciągle piłować, no i to ciągłe zmywanie i malowanie - osłabia paznokcie Dzisiaj idę po olejek rycynowy i wit A+E - kurację czas zacząć
__________________


*Szczęście nie jest celem... jest sposobem podróżowania*

metafora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 19:49   #214
kosteczka19
Przyczajenie
 
Avatar kosteczka19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27
Dot.: Odżywki Przyśpieszające Wzrost Pazurków..

Ja polecam odżywke z firmy JOKO ''szybki wzrost oraz zadbane''. To jest nazwa jednego lakieru. Ja go miałam pomalowałam rano - wieczorem ok. milimetr mi urósł. polega to na tym, że lakier ma za zadanie rozciągnąć płytkę paznokcia. Paznokcie nalezy malować co dwa dni. lakier PRAWIE bezbarwny. ale trzeba dać 3 warstwy, a po 3 warstwach zaczyna robić się taki ... brązowawy NATURALNY kolorek
kosteczka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 15:40   #215
madjenka
Raczkowanie
 
Avatar madjenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 455
GG do madjenka
Dot.: sposób na szybszy wzrost paznokci

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Łykaj tabletki ze skrzypu polnego
Skrzyp polny wzmacnia praktycnzie każde paznokcie. Wiem z własnego doświadczenia ze jest niezawodny
madjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 22:15   #216
tyczka15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 27
Dot.: Odżywki Przyśpieszające Wzrost Pazurków..

też jej uzywam i jestem zadowolona,paznokcie mam twardsze,nie rozdwajaja sie-az miło na nie popatrzecPłaciłam 45 zł opłaca sie polecam!
tyczka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 09:12   #217
listeczek19
Raczkowanie
 
Avatar listeczek19
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 373
Dot.: Wszystko o wzroście paznokci - zbiorczy

Ja używałam przez jakies 40 dni skrzypowity kupionej w aptece...fakt ełosy mi się wmocniły ale paznokcie jak się łamały tak się dalej łamią.Polecam olejek rycynowy...tani a efekty sa
listeczek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 16:55   #218
malva*
Przyczajenie
 
Avatar malva*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: co zrobić żeby szybciej rosły???

Cytat:
Napisane przez Asia 67 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to do tej kuracji olejkiem muszę mieć zmyte paznokcie(chodzi mi o lakier) Paznokcie mam trochę odbarwione od lakierów i niezbyt chciałabym je pokazywac!
No właśnie... dziewczyny poradźcie - może macie jakieś sposoby na odbarwione paznokcie? W zasadzie jest to jedyny mój problem z paznokciami... zwykle są dość długie, rozdwajają się rzadko, są niesamowicie mocne. Lakier to mój wierny przyjaciel, ale czasem bardzo przebarwia moje pazurki. Jeśli znacie jakieś sposoby to bardzo proszę o pomoc.
malva* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 10:15   #219
coca-coliczka
Raczkowanie
 
Avatar coca-coliczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 139
Dot.: Wszystko o wzroście paznokci - zbiorczy

kobietki a czy są jakieś wieści o tym, że np. jedzenkie żelków- miśków, glizdek itp. pomaga? a galaretek? podobno żelatyna wpływa dobrze na wzmocnienie i porost pazurkow. jak to jest? bo ja sobie robię kurację żelkową. codziennie paczka żelek...
coca-coliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 21:31   #220
gosia1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 28
Dot.: Odżywki Przyśpieszające Wzrost Pazurków..

Cytat:
Napisane przez aniesia20 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was używała odżywki przyspieszającej wzrost paznokcia z Avonu ? Działa jako tako czy nie?
Z góry dzięki za odpowiedź
Jako tako rosły mi szybciej, używałam jej, jednak to jest bardzo małe jak na swoją cene opakowanie i na strasznie krótko starcza. Jak sie skończyła to kupiłam oriflame'ową która wogóle na mnie nie działa.
gosia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 18:10   #221
NiepowtarzalnaMonisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin,Poznań
Wiadomości: 22
Dot.: Wszystko o wzroście paznokci - zbiorczy

Ja polecam odżywkę MICRO CELL 2000!Paznokcie są twarde i szybko rosną. Jak dla mnie rewelacja, nie zamienie jej na żadną inną
NiepowtarzalnaMonisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 15:22   #222
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: Wszystko o wzroście paznokci - zbiorczy

Czy któraś ma tak, że paznokcie rosną do pewnego momentu, a potem wcale? Ja tak miałam całe życie, nie ma szans, by biała końcówka urosła na więcej, niż 2-2,5 mm. Bez względu na to, jakiej odżywki używam. Biorę też Merz Spezial. Nie ma szans, wzrost się zatrzymuje i koniec. To normalne?
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 17:19   #223
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Wszystko o wzroście paznokci - zbiorczy

Nie, to nie jest normalne, co więcej to nawet niemożliwe
Paznokieć nie może urosnąć do "iluśtam", przestać rosnąć, a później znowu zacząć, np po spiłowaniu - to zbyt nienaturalne, według mnie
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 17:32   #224
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: Wszystko o wzroście paznokci - zbiorczy

Nie dziwię się, że nie wierzysz - sama bym nie mogła uwierzyć, gdybym tak nie miała. Tym bardziej, że ludziom ponoć nawet po śmierci przez jakiś czas rosną, a mnie nawet za życia nie raczą Albo ta babka, co ma obrzydliwe paznokcie o długości kilkudziesięciu cm. Widocznie jestem jakimś odmieńcem
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 09:37   #225
vikusia1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o wzroście paznokci - zbiorczy

Całe życie obgryzałam paznokcie. Doprowadziłam je do takie stanu, że ta część paznokcia, która powinna być różowa była długości 3 mm... Na jednym paznokciu praktycznie jej nie miałam. Postanowiłam... zrobić dobie żelowe paznokcie. Troszkę podhodowałam swoje - żeby żel miał się w ogóle na czym trzymać. Nosiłam je ok. pół roku, uzupełniając co 2 tygodnie. Po zdjęciu żelu moje paznokcie były... ta różowa część ma ok. 1 cm! Oczywiście, paznokcie były osłabione, ale gdyby nie żel nigdy bym ich tak nie zapuściła. Oczywiście paznokcie się połamały, a ja znowu miałam ochotę je gryźć. Próbowałąm po prostu wszystkich odżywek przyśpieszających wzrost paznokcie - z Oriflame prepart przyspieszający wzrost paznokci 0 pomagał, ale wymagał wcierania w paznokcie kilka razy dziennie, odzywka z Avonu to był po prostu bezbarwny lakier, odżywki z Joko nie zdały egzaminu, Eveline - przypspieszacz wzrostu paznokci trochę pomagał ale paznokcie były bardzo słabe. Postanowiłam spróbować droższych prepartów. Postanowiłam kupić Nail Tek II (ok. 50 zł). Używałam odżywki jakieś 3 miesiące, niestety bez jakichkolwiek efektów. Miesiąc temu kupiłam odżywkę Micro Cell 2000 (chyba 66 zł. w Douglasie) i... mam długie, mocne, zdrowe paznokcie! Długie - ok. 1 - 2 mm. za opuszczek - nigdy takich nie miałam! NAprawdę bardzo, bardzo polecam. Paznokcie się nia rozdwajają, nie łamią. A jak jakiś paznokieć już się złamie... kolejne odkrycie - zestaw do reperacji paznokci Fingr's z Rossmanna - rewelacja (opisałam go w odrębnym wątku). Reasumując, Micro Cell 2000 wymiata
vikusia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 16:22   #226
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Wszystko o wzroście paznokci - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ana999ana Pokaż wiadomość
Czy któraś ma tak, że paznokcie rosną do pewnego momentu, a potem wcale? Ja tak miałam całe życie, nie ma szans, by biała końcówka urosła na więcej, niż 2-2,5 mm. Bez względu na to, jakiej odżywki używam. Biorę też Merz Spezial. Nie ma szans, wzrost się zatrzymuje i koniec. To normalne?
Tak sie nie dzieje, to jest nie mozliwe.. Coś Ci sie przywidziało. Musiałabyś być ufoludkiem
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 16:52   #227
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: Wszystko o wzroście paznokci - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
Tak sie nie dzieje, to jest nie mozliwe.. Coś Ci sie przywidziało. Musiałabyś być ufoludkiem
No nie przywiduje mi sie przez całe życie. Przez ostatni miesiąc tylko delikatnie opiłowałam paznokcie, tak że nawet nie było widać różnycy, a brzeg się wygładził. No i są takie same jak przed miesiącem. 2mm i koniec
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 15:17   #228
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Wszystko o wzroście paznokci - zbiorczy

Z biologicznego punktu widzenia to jest nie możliwe, więc ja w to nie wierzę. Czy ta pani by wychodowała cos takiego, gdzyby było tak jak mówisz?? http://paznokcie-yasumi.blog.onet.pl...,ID347108026,n
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 16:49   #229
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: Wszystko o wzroście paznokci - zbiorczy

Kilka postów wyzej własnie o tej pani wspominałam. Nie wiem co to, tym bardziej, że włosy mi rosną bardzo szybko, fryzjerka sie dziwi za każdym razem, jak u niej jestem, że już tyle mi urosły.
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 17:37   #230
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Wszystko o wzroście paznokci - zbiorczy

A u dermatologa byłaś?? Może Ci czegoś brakuje (witamin)??
Mnie też wolno rosną paznokcie, zawsze wszyscy się dziwią, że tyle zapuszczam a mam takie krótkie. Ostatnio zauważyłam jednak, że rosną mi trochę szybciej, zaczełam stosować Eweline 8 w 1 (ale nie robię tego tak jak powinnam, tylko nakładam co jakiś czas) do tego zdrowiej sie odżywiam, jem słonecznik codzienne i kilka razy dziennie masuję skórki kremem albo olejkiem rycynowym.
Może też spróbuj??
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 22:17   #231
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: Wszystko o wzroście paznokci - zbiorczy

odżywiam sie średnio, to fakt, ale kiedyś odzywiałam się dobrze i było to samo. W sumie to chyba nie chcę nawet mieć dłuższych paznokci, bo obecna długosć okazuje się maksymalną dopuszczalną przy pracy przy komputerze, z dłuższymi bym nie umiała. No i się za bardzo drapię przy myciu glowy przez te paznokcie Do chodzenia do lekarzy mam niestety ważniejsze powody, niż paznokcie.

Uzywam tej diamentowej, ale 8w1 też miałam. Skórki też smaruję. Piję olej lniany. Biorę witaminy. Wszelkie prace domowe wyłącznie w rękawiczkach. Nie wiem, może taka moja uroda. Koleżance kiedyś wspominałam to też nie mogła uwierzyć.
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 14:52   #232
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Wszystko o wzroście paznokci - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ana999ana Pokaż wiadomość
odżywiam sie średnio, to fakt, ale kiedyś odzywiałam się dobrze i było to samo. W sumie to chyba nie chcę nawet mieć dłuższych paznokci, bo obecna długosć okazuje się maksymalną dopuszczalną przy pracy przy komputerze, z dłuższymi bym nie umiała. No i się za bardzo drapię przy myciu glowy przez te paznokcie Do chodzenia do lekarzy mam niestety ważniejsze powody, niż paznokcie.

Uzywam tej diamentowej, ale 8w1 też miałam. Skórki też smaruję. Piję olej lniany. Biorę witaminy. Wszelkie prace domowe wyłącznie w rękawiczkach. Nie wiem, może taka moja uroda. Koleżance kiedyś wspominałam to też nie mogła uwierzyć.
To nie za fajnie, faktycznie. Naprawde nie wiem jak Ci pomóc
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 16:07   #233
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: Wszystko o wzroście paznokci - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
To nie za fajnie, faktycznie. Naprawde nie wiem jak Ci pomóc

W porządku
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 16:36   #234
Shiraishi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 85
Dot.: Wszystko o wzroście paznokci - zbiorczy

Myślę, że one rosną, ale po prostu dość łatwo się ścierają na końcach. Więc z przyrostu np. 3-4 mm na miesiąc zostaje 1 mm.
Shiraishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 13:36   #235
Malfoyy
Raczkowanie
 
Avatar Malfoyy
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 128
Dot.: Wszystko o wzroście paznokci - zbiorczy

Cześć, przepraszam za podbijanie starego wątku, ale myślicie, że da się poprawić stan, długość i wygląd paznokci do sylwestra czy to raczej marzenie ściętej głowy? Z góry dziękuję
__________________
WŁOSY
Długość 65 cm
Objętość 8,5 cm
Malfoyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 22:42   #236
monisia12143
Zadomowienie
 
Avatar monisia12143
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: raj :)
Wiadomości: 1 103
Dot.: Odżywki Przyśpieszające Wzrost Pazurków..

Eveline 8w1 i w moim przypadku z miesiąc są mega długie i mega twarde
__________________
uśmiechnij się dziś, bo jutro może być gorzej!


monisia12143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 12:50   #237
Malfoyy
Raczkowanie
 
Avatar Malfoyy
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 128
Dot.: Odżywki Przyśpieszające Wzrost Pazurków..

Cytat:
Napisane przez monisia12143 Pokaż wiadomość
Eveline 8w1 i w moim przypadku z miesiąc są mega długie i mega twarde
Wszyscy straszą tym for... no, składnikiem na "f" i nie wiem, czy jest się czego bać Ale chyba muszę zaryzykować, bo gorzej już i tak nie będzie...
__________________
WŁOSY
Długość 65 cm
Objętość 8,5 cm
Malfoyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 13:50:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.