Zmiana koloru i fryzury - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-20, 11:47   #61
Kasiaprzedlustrem
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaprzedlustrem
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 109
Dot.: Zmiana koloru i fryzury

no i super.
teraz bym je trochę wycieniowała, dołozyła trochę makijażu i uśmiechu i będzie super.
trochę się bałam na początku tej rudości, ale u Ciebie wygląda to super.
Kasiaprzedlustrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 14:32   #62
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Zmiana koloru i fryzury

Farbowałam tym kolorem z garniera ponad 3 lata włosy. Niestety włosy po tej farbie zaczęły mi wypadać. Do tego kolor strasznie szybko się zaczął zmywać, to nie to co pierwsza partia tego koloru, jak poszła do sklepów. Nie kupię już tej farby. Przerzuciłam się na palette K16.Piękny kolor, choć może nie tak ognisty, ale włosy nie wypadają po farbowaniu.
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 09:15   #63
czarna_pantera_
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Zmiana koloru i fryzury

[1=e6a2c94443f966d5bdb1fa7 d483e1d75b7ed128e;5149172 8]Farbowałam tym kolorem z garniera ponad 3 lata włosy. Niestety włosy po tej farbie zaczęły mi wypadać. Do tego kolor strasznie szybko się zaczął zmywać, to nie to co pierwsza partia tego koloru, jak poszła do sklepów. Nie kupię już tej farby. Przerzuciłam się na palette K16.Piękny kolor, choć może nie tak ognisty, ale włosy nie wypadają po farbowaniu.[/QUOTE]


Na każdego działa coś innego, mnie akurat nic się nie dzieje po tej farbie, a mam zniszczone włosy po rozjaśnianiu.
Palette zawsze lubiłam, gdy farbowałam na czarno, to dość trwała farba, ale nie próbowałam jej w innej wersji kolorystycznej.
Najgorzej wypada Joanna, kolory ma fajne, ale już po 1,5 tygodnia zaczyna robić się mdły kolor.
Na razie zostaję przy Garnier, zresztą na razie mam jej zapas, bo kupiłam w pewnej promocji po 6,99 zł a potem pewnie znów zacznę szukać czegoś nowego
__________________
Monika
czarna_pantera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 09:40   #64
czarna_pantera_
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Zmiana koloru i fryzury

I nadal szukam idealne farby, choć jeszcze takowej nie znalazłam. Co do uzyskanego koloru po tylu miesiącach już jestem zadowolona, choć jak to bywa z rudym, po każdym myciu zmienia się odcień, ale wzięłam to za pewien plus, urozmaicenie
__________________
Monika
czarna_pantera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 22:24   #65
Gosiunia912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 3
Dot.: Zmiana koloru i fryzury

Sama kiedyś malowałam włosy na ciemne. Teraz mam sombre - ciemniejsze włosy od nasady i jasne pasma. Wygląda świetnie i szczerze mówiąc wiele osób pyta mnie co się dzieje na moich włosach bo wygląda świetnie. Zapraszam na bloga - tam mam dwa wisy odnośnie tej koloryzacji http://probujeswiat.blogspot.com/
Gosiunia912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 19:12   #66
kolorchabrow
Raczkowanie
 
Avatar kolorchabrow
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 359
Dot.: Zmiana koloru i fryzury

Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Pokaż wiadomość
Pierwsze co wpadło mi w oko to spróbuj nosić przedziałek nie na środku tylko na boku. Co do fryzury to podcięłabym trochę z długości a grzywkę dała długą na bok. Dodaje propozycje obcięć, w wersji dłuższej i krótszej
Fryzura 4 kolor jak z pierwszego byłby najlepszy, czarny postarza .
kolorchabrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-02 20:12:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.