pwsz a politechnika - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-25, 10:58   #1
sisi1
Raczkowanie
 
Avatar sisi1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 38
Exclamation

pwsz a politechnika


Witam wszystkich. Mam do was wielką prośbę. Dostałam się na dwie uczelnie: na politechnikę koszalińską (dziennikarstwo i komunikacja społeczna) i pwsz w Oświęcimiu (politologia - media i komunikacja międzynarodowa). Jestem z woj małopolskiego. Moje pytanie jest takie, którą uczenie wy wybrały byście, i który kierunek. Oba kierunki mi się strasznie podobają. Wiem że to nie są uczelnie wysokiego poziomu ale która jest lepsza. Może ktoś z was tam studiuje i może mi coś napisać. Bardzo was prosze o opinie i odp!!! Bo ie wiem co zrobić i wybrać.
Pozdrawiam Ew
sisi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 08:17   #2
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: pwsz a politechnika

Cytat:
Napisane przez sisi1 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Mam do was wielką prośbę. Dostałam się na dwie uczelnie: na politechnikę koszalińską (dziennikarstwo i komunikacja społeczna) i pwsz w Oświęcimiu (politologia - media i komunikacja międzynarodowa). Jestem z woj małopolskiego. Moje pytanie jest takie, którą uczenie wy wybrały byście, i który kierunek. Oba kierunki mi się strasznie podobają. Wiem że to nie są uczelnie wysokiego poziomu ale która jest lepsza. Może ktoś z was tam studiuje i może mi coś napisać. Bardzo was prosze o opinie i odp!!! Bo ie wiem co zrobić i wybrać.
Pozdrawiam Ew
hej! nie moje strony, ale ja przez samą "etykietkę" wybrałabym polibudę w moim województwie pwsz'e są często mieszane z błotem. a poli to zawsze poli
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.