domowe sposoby na cellulit - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-04, 08:31   #631
baskaaaa7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Wyglądają dość tragicznie... Pokaleczone straszliwie. Reklama?
Na Wizażu jest płatna. Poczytaj regulamin.
To nie jest reklama, tylko wyrażam swoją opinie w stosowaniu takiej o to metody na cellulit abyście Panie zobaczyły jakie są skutki jej, tak samo jak ktoś by zrobił sobie peeling i też wyraził swoje zdanie
baskaaaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 08:43   #632
baskaaaa7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Jaka to reklama?? Czy ja piszę kupcie ten produkt bądź przeciwnie nie kupujecie tego produktu? Ja wyrażam opinie o nim , tak jak ktoś by zrobił sobie peeling i napisał co o nim sądzi. Jeśli uważacie to za REKLAMĘ proszę usunąć komentarz.
baskaaaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 09:13   #633
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez baskaaaa7 Pokaż wiadomość
Jaka to reklama?? Czy ja piszę kupcie ten produkt bądź przeciwnie nie kupujecie tego produktu? Ja wyrażam opinie o nim , tak jak ktoś by zrobił sobie peeling i napisał co o nim sądzi. Jeśli uważacie to za REKLAMĘ proszę usunąć komentarz.
Ok, ok. Nie złość się. Tak mi to po prostu wyglądało na reklamę.
Luz
Dziewczyny, u mnie króluje jednak stepper, jest rewelacyjny na uda. I cellulitu o wiele mniej. Tylko trzeba regularnie ćwiczyć.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 09:17   #634
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ok, ok. Nie złość się. Tak mi to po prostu wyglądało na reklamę.
Luz
Dziewczyny, u mnie króluje jednak stepper, jest rewelacyjny na uda. I cellulitu o wiele mniej. Tylko trzeba regularnie ćwiczyć.
Zadzam się - u mnie w domu króluje stepper. Po za tym chodzę regularnie 3x w tygodniu na bieżnie i rollmasaż - po cellulicie już już ani śladu
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 11:46   #635
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
Zadzam się - u mnie w domu króluje stepper. Po za tym chodzę regularnie 3x w tygodniu na bieżnie i rollmasaż - po cellulicie już już ani śladu
Super! No właśnie, ćwiczenia na nogi dają jednak najlepszy efekt.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 11:52   #636
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Super! No właśnie, ćwiczenia na nogi dają jednak najlepszy efekt.
FAKT
teraz jeszcze dodam ćwiczenia na brzuch narazie jest oki ale siedząca praca i jemu powoli daje się we znaki - a wolę profilaktykę, niz później męczeni się
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 15:43   #637
anaflower
Przyczajenie
 
Avatar anaflower
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 25
Dot.: domowe sposoby na cellulit

1. DIETA - najlepiej niskotłuszczowa, poczytaj na ten temat więcej w internecie. Eliminujesz tłuste jedzenie, unikasz smażenia na rzecz gotowania lub pieczenia, jesz ile chcesz, najlepiej co 3 godziny ale mniejsze porcje. Sniadanko wieksze i obiad a pozostałe 3/4 posiłki małe, głównie warzywa (surowe, gotowane, mrożone - nieistotne) i owoce bogate w wit.C (szczególnie grejpfruty ale do tego nie każdy się może przekonać) Jeśli o mnie chodzi to kawę piję i słodzę, ale poza tym herbatę zwykłą zamienić na zieloną, ewentualnie pu erh i duuuzo wody (po pewnym czasie zaczyna smakować). Postaw w diecie głównie na sałatki, różne, tak aby Ci smakowały, mniej soli, bez śmietany i majonezu tylko z dodatkiem oliwy z oliwek albo z pestek winogron. Poczujesz się lekka, żywsza, więcej energii i szybko się przyzwyczaisz do takiego jedzenia

2. ĆWICZENIA - niestety muszą być przynajmniej 2 razy w tygodniu i co ważne poczytaj o ĆWICZENIACH AEROBOWYCH. Ja jestem szczupła tylko ten tłuszczyk mnie męczył i cellulit i takie ćwiczenia są idealne!!! Już po 3 tygodniach ćwiczeń 3 razy w tyg po 50 min - zauważyłam pierwsze efekty. Ja bardzo dużo o tym czytałam i powiem Ci że głównie chodzi o to że: musisz ćwiczyć min.40 min!!!! bardzo ważne!!! Dlaczego? Dlatego, że przez pierwsze 20 min organizm spala węglowodany i dopiero po tym czasie zabiera się za tłuszcze. Jeśli twoje ćwiczenia będą wykonywane codziennie ale powiedzmy po 20min to przykro mi na tłuszczyk to nie zadziała! Na sylwetkę, kilogramy,samopoczucie jak najbardziej ale na tłuszczyk niestety nie. Ja ćwiczyłam asekuracyjnie 50min warto się zmusić przynajmniej dwa razy w tygodniu, po miesiącu będziesz widziała efekty na prawdę, jestem żywym przykładem! Wytrwałości! Tym bardziej, że ćwiczenia nie muszą być bardzo męczące, chodzi o przyspieszony oddech. Włącz sobie na youtube ze dwa trzy filmiki cardio i będzie idealnie

3. MASAŻE i KREMY - dieta działa na cały organizm, ćwiczenia też, nie ukrywam że są najważniejsze ale do tego MUSZĄ dojść masaże i kremy. Dlaczego? Dlatego, że dieta i ćwiczenia działają na cały organizm, metabolizm, ilość tkanki tłuszczowej w całym ciele a jeśli zależy Ci na eliminacji tłuszczu z konkretnej partii ciała musisz działać też MIEJSCOWO, konkretnie na SKÓRĘ! W gabinetach znajdziesz różne zabiegi na to, szczególnie krioterapia i działanie elektrodami. Są to jednak drogie zabiegi a podobne efekty można uzyskać w domu regularnie wykonując (łącznie):
- masaże ciała gąbką lub rękawicą antycel.. pod prysznicem
- prysznic naprzemiennie zimna ciepła woda, zakończone zimną
- peelingami (kawowy zwłaszcza)
- balsamy antycell..(owijanie folią spożywczą) chłodzące zwłaszcza
- olejki antycell.. i masaże zwykłym masażerem (ok 15min)
- można też stosować bańki chińskie ale uwaga - u niektórych osób może powodować siniaki i zaczerwienienia jeśli masaż będzie źle wykonany (takie bańki można kupić w aptece za ok.30zł)
- szczypanie od kolan w stronę pupci, brzusio, boczki

I NAJWAŻNIEJSZE!!!!
- systematyczność
- połączenie tych wszystkich sposobów. Sama dieta, albo same ćwiczenia lub też masaże, nie pomogą, nie oszukujmy się. Chcemy pozbyć się tego świństwa musimy się trochę poświęcić. Jest to cel wykonalny ale dla osób naprawdę chcących coś z tym zrobić. ŁĄCZYY DIETĘ, ĆWICZENIA I MASAŻE Z BALSAMAMI! Pomyślcie o efektach, czyż nie warto??? Powodzenia! Dacie rade! Trzymam za was kciuki i życzę wytrwałości!
__________________
"Success is not the key to happiness.
Happiness is the key to success.
If you love what you are doing, you will be successful."
- Albert Schweitzer


Mój blog - http://anaflowerblog.blogspot.com/
anaflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 11:18   #638
fbs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Hej
Ja na cellulit polecam ćwiczenia. Od jakiegoś czasu robię ćwieczenia na nogi, i cellulitu mniej i używam balsamu rozgrzewającego. Teraz dodam peeling, folię i masaż...
DIECIE osobiście mówię stop.
fbs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 10:24   #639
Dziumdzia
Raczkowanie
 
Avatar Dziumdzia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Z tamtąd.
Wiadomości: 295
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Nie jestem pierwszą osobą która napisze, że peeling kawowy rządzi U mnie jest na bazie oleju rzepakowego - tak taniej i skuteczniej bo rzepakowy ma dużo witaminy E która regeneruje i ujędrnia
Dziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 09:29   #640
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Dziumdzia Pokaż wiadomość
Nie jestem pierwszą osobą która napisze, że peeling kawowy rządzi U mnie jest na bazie oleju rzepakowego - tak taniej i skuteczniej bo rzepakowy ma dużo witaminy E która regeneruje i ujędrnia
Olej rzepakowy mówisz? Muszę spróbować.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 09:00   #641
xaggg
Raczkowanie
 
Avatar xaggg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 351
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Dziumdzia Pokaż wiadomość
Nie jestem pierwszą osobą która napisze, że peeling kawowy rządzi U mnie jest na bazie oleju rzepakowego - tak taniej i skuteczniej bo rzepakowy ma dużo witaminy E która regeneruje i ujędrnia
u mnie też peeling kawowy sprawdził się najlepiej potrzeba w tym tylko systematyczności, nie miałam jakiegoś mega zaawansowanego cellulitu, więc max. 3 tygodnie i nie było po nim śladu. Nie słyszałam natomiast o wersji z olejem rzepakowym! Chętnie po niego profilaktycznie sięgnę Uwielbiam moją skórę po tym peelinguuu!!!
xaggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 09:03   #642
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez xaggg Pokaż wiadomość
u mnie też peeling kawowy sprawdził się najlepiej potrzeba w tym tylko systematyczności, nie miałam jakiegoś mega zaawansowanego cellulitu, więc max. 3 tygodnie i nie było po nim śladu. Nie słyszałam natomiast o wersji z olejem rzepakowym! Chętnie po niego profilaktycznie sięgnę Uwielbiam moją skórę po tym peelinguuu!!!
Żeby jeszcze tak wszystkiego nie brudził ale fakt skóra po nim jest gładziutka
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 21:08   #643
kinia_jaco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Heh, dziewczyny moim zdaniem, to i tak te wszystkie środki, to pic na wodę. Ja używałam wielu i nadal używam (wiem, wiem, głupia jestem, ale ehh ten cellulit...), ale na razie żaden nie okazał się na tyle fajnym, żebym przy nim została. A jeśli nie wiecie co wybrać, to szukajcie opinii na forach i zestawień, są tam setki produktów. Ja ostatnio czytałam to (znam redaktorkę, fajna kobitka :P ) - xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-12-16 o 09:42 Powód: link
kinia_jaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 20:47   #644
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez xaggg Pokaż wiadomość
u mnie też peeling kawowy sprawdził się najlepiej potrzeba w tym tylko systematyczności, nie miałam jakiegoś mega zaawansowanego cellulitu, więc max. 3 tygodnie i nie było po nim śladu. Nie słyszałam natomiast o wersji z olejem rzepakowym! Chętnie po niego profilaktycznie sięgnę Uwielbiam moją skórę po tym peelinguuu!!!
a że tak zapytam, jak długo masowałaś się tą kawą-minutę, pięć, dziesięć, bo jestem ciekawa jak długo trzeba to wcierać? i tak codziennie, czy co drugi, czy jak?
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 22:08   #645
ankazranka88
Raczkowanie
 
Avatar ankazranka88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 162
Dot.: domowe sposoby na cellulit

A co myślicie o rollmasazu na cellulit?
ankazranka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 17:31   #646
GRUone
Raczkowanie
 
Avatar GRUone
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 49
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Hej, oprócz rozstępów mam również cellulit. Głównie za sprawą śmieciowego jedzenia. Fast foody i wysoko przetworzona żywność co poradzić- uwielbiam taką szamkę. No ale ok. Postanowiłam z tym walczyć. Oto moje sposoby:

-ćwiczenia - jak ktoś wyżej wspomniał - aeroby. Aby spalać tłuszcz musisz pobudzić swój organizm naprawdę męczącą rozgrzewką, aby przspieszyć tętno. Poza tym przysiady, przysiady i jeszcze raz stepper Biegać nigdy nie lubiłam a to chyba jest najskuteczniejszym ćwiczeniem.
-dieta!! ograniczenie; cukrów prostych(buły, białe makarony, pizza i te wszystkie pyszności), śmietanowych sosów, SOLI!!!. Najlepiej jeść kasze, warzywa, ciemne pieczywa(a raczej razowe/orkiszowe, bo niektóre ciemne są barwione karmelem, czytaj cukrem), dużo owoców, ale więcej warzyw, wysokobiałkowe mięso+ryby, jogurty naturalne i nie zapomninajmy o zdrowych tłuszczach, zawartych w olejach roślinnych(ograniczanie tłuszczów - tak, ale zwierzęcych, nie roślinnych)
-płyny - woda mineralna, zielona, czerwona, biała herbata, plus ziółka - cellulit to nic innego jak toksyny odkładajace się w tkace tłuszczowej, pij zatem ziółka wspomagające wydalanie tych toksyn.
-masaż - nie wierzę w specyfiki na celullit, bo nawet jesli mają jakieś wartościowe substancje aktywne to jest ich za mało. Wierzę za to w połączenie naturalnych oliwek(nie chcę reklamować marki, ale wystrzegam się parafiny jak zapewne duża część z Was) z ekstraktami roślinnymi(do kupienia w sklepach z biochemią kosmetyczną). I właśnie takim połączeniem robię sobię masaż - pamiętajcie o kierunku "z dołu do góry". Zawsze przed masażem robię sobie peeling kawowy.

Niestety najważniejsza jest regularność w tym wszystkim, bo co mi z tej wiedzy bez praktyki...
GRUone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 20:38   #647
uxdajiuy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Witam,

Również mam problemy z celluitem. Stosowałam ćwiczenia, ale efekty marne. Na pilling nie pójdę. Znalazłam takie tabletki, poczytałam trochę o nich i wygląda że działają, ale wolę jeszcze zasięgnąć Waszej opinii, bo dość drogie...
uxdajiuy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 16:01   #648
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Mam pewien problem z cellilutem i pomimo walki, nie mogę się go pozbyć.
Mam 22 lata, waże 45 kilo i jest to dolna granica mojego BMI, od 3 lat przyjmuje tabsy antykoncepcyjne.
Od 2 lat zaczęłam bardzo dbać o to co i jak jem: wypijam 2 litry wody dziennie, zrezygnowałam z innych płynów (poza herbata i sokami jednodniowymi), jem bardzo dużo błonnika w postaci muesli i otrebów, jem głównie nabiał (mleko chude, jogurty pitne, jogurty naturalne), raz dziennie zjadam mieso, od 2 lat nie jem pieczywa na co dzień, słodyczy nie unikam, ale też nie jem ich codziennie i nie obżeram się nimi, to samo z fast-foodami, aczkolwiek ostatnio z nich zrezygnowałam i jak mam duza ochote to ide do modnych ostatnio burgerowni - maksymalnie 2 razy w miesiacu. Do tego gotując sugeruje się indeksem glikemicznym. Ograniczam sól.
Jem 4-5 posiłków dziennie, po 18 już nic nie ruszam.
Od 3 lat nie pije alkoholu.

Do tego co 2 dzien cwiczę z rozgrzewka cardio i wykonuje m.in. cwiczenia na posladki i nogi.
Oczywiście stosuję kremy, masaże, peeling rękawicami, peeling kawowy i 2 razy w tygodniu silny preparat BingoSpa.

Pomimo tego wszystkiego, cellulit z moich pośladów praktycznie nie zniknał! Nie wiem co jeszcze zrobić, czy przyjmować jakiś suplement, czy jeszcze bardziej ograniczyć coś w jedzeniu. Mam dość mojego tyłka jak ser, wieć jesli ktoś ma jakiś pomysł to bardzo proszę o radę!

Edytowane przez Maninja
Czas edycji: 2013-10-04 o 16:04
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 21:22   #649
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość
Mam pewien problem z cellilutem i pomimo walki, nie mogę się go pozbyć.
Mam 22 lata, waże 45 kilo i jest to dolna granica mojego BMI, od 3 lat przyjmuje tabsy antykoncepcyjne.
Od 2 lat zaczęłam bardzo dbać o to co i jak jem: wypijam 2 litry wody dziennie, zrezygnowałam z innych płynów (poza herbata i sokami jednodniowymi), jem bardzo dużo błonnika w postaci muesli i otrebów, jem głównie nabiał (mleko chude, jogurty pitne, jogurty naturalne), raz dziennie zjadam mieso, od 2 lat nie jem pieczywa na co dzień, słodyczy nie unikam, ale też nie jem ich codziennie i nie obżeram się nimi, to samo z fast-foodami, aczkolwiek ostatnio z nich zrezygnowałam i jak mam duza ochote to ide do modnych ostatnio burgerowni - maksymalnie 2 razy w miesiacu. Do tego gotując sugeruje się indeksem glikemicznym. Ograniczam sól.
Jem 4-5 posiłków dziennie, po 18 już nic nie ruszam.
Od 3 lat nie pije alkoholu.

Do tego co 2 dzien cwiczę z rozgrzewka cardio i wykonuje m.in. cwiczenia na posladki i nogi.
Oczywiście stosuję kremy, masaże, peeling rękawicami, peeling kawowy i 2 razy w tygodniu silny preparat BingoSpa.

Pomimo tego wszystkiego, cellulit z moich pośladów praktycznie nie zniknał! Nie wiem co jeszcze zrobić, czy przyjmować jakiś suplement, czy jeszcze bardziej ograniczyć coś w jedzeniu. Mam dość mojego tyłka jak ser, wieć jesli ktoś ma jakiś pomysł to bardzo proszę o radę!

Ja mogę podrzucić jeszcze masaże bańką chińską. Właśnie przed chwilą sobie robiłam - smaruję skórę olejkiem (teraz mam akurat olej Alterry antycellulitowy) i masuję bańką przez kilka minut. Jak nie zapominam i robię to regularnie, to skóra jest gładsza i to cholerstwo nie rzuca się tak w oczy.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-05, 10:08   #650
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość

Ja mogę podrzucić jeszcze masaże bańką chińską. Właśnie przed chwilą sobie robiłam - smaruję skórę olejkiem (teraz mam akurat olej Alterry antycellulitowy) i masuję bańką przez kilka minut. Jak nie zapominam i robię to regularnie, to skóra jest gładsza i to cholerstwo nie rzuca się tak w oczy.
słyszałam o nich, z tym, że one nie sa polecane do skóry naczynkowej :/ ja wykonujac peeling kawowy i stosujac BingoSpa i tak wiele ryzykuje i nabawiłam się kilku nowych naczynek. Nie chciałabym więcej bo wtedy bede musiała zaczać odkładac na laserowe usuwanie tego dziadostwa...
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 19:11   #651
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość
słyszałam o nich, z tym, że one nie sa polecane do skóry naczynkowej :/ ja wykonujac peeling kawowy i stosujac BingoSpa i tak wiele ryzykuje i nabawiłam się kilku nowych naczynek. Nie chciałabym więcej bo wtedy bede musiała zaczać odkładac na laserowe usuwanie tego dziadostwa...
Hm... to masaż kostką lodu pewnie tez odpada?
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 10:49   #652
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Hm... to masaż kostką lodu pewnie tez odpada?
Zimno teoretycznie powinno obkurczac naczynka... Moge spróbować. To sie wrzuca kostki do plastikowego woreczka i co? Jak długo masować, wiesz może?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 11:42   #653
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość
Zimno teoretycznie powinno obkurczac naczynka... Moge spróbować. To sie wrzuca kostki do plastikowego woreczka i co? Jak długo masować, wiesz może?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja masuję aż do roztopienia lodu - biorę ze 3 kostki na jedną nogę. Ale to raczej na jędrniejsza skórę, cellulitu tym nie usuniesz
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 20:19   #654
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ja masuję aż do roztopienia lodu - biorę ze 3 kostki na jedną nogę. Ale to raczej na jędrniejsza skórę, cellulitu tym nie usuniesz
W internetach niby piszą ze może pomoc na cellulit, a ja mam głownie cellulit 2 stopnia, to może spróbuje. Nic to mnie nie kosztuje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Maninja
Czas edycji: 2013-10-06 o 22:58
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 04:06   #655
Dziumdzia
Raczkowanie
 
Avatar Dziumdzia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Z tamtąd.
Wiadomości: 295
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość
słyszałam o nich, z tym, że one nie sa polecane do skóry naczynkowej :/ ja wykonujac peeling kawowy i stosujac BingoSpa i tak wiele ryzykuje i nabawiłam się kilku nowych naczynek. Nie chciałabym więcej bo wtedy bede musiała zaczać odkładac na laserowe usuwanie tego dziadostwa...
Fakt, że przy skórze naczynkowej powinno się uważać z peelingami. Z drugiej strony jednak olej rzepakowy jest bogaty w witaminę K, która wzmacnia naczynka... Może więc najpierw sama terapia wzmacniająca, a dopiero potem delikatne peelingi?
Dziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 08:07   #656
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość
W internetach niby piszą ze może pomoc na cellulit, a ja mam głownie cellulit 2 stopnia, to może spróbuje. Nic to mnie nie kosztuje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No jasne, próbuj
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 10:50   #657
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Dziumdzia Pokaż wiadomość
Fakt, że przy skórze naczynkowej powinno się uważać z peelingami. Z drugiej strony jednak olej rzepakowy jest bogaty w witaminę K, która wzmacnia naczynka... Może więc najpierw sama terapia wzmacniająca, a dopiero potem delikatne peelingi?
Czyli proponujesz mi masaże olejem rzepakowym?:O


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 16:38   #658
Giaconda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Kosmetykom raczej bym nie ufała Ale to pewnie większość z nas wie. O najbardziej znanych sposobach można przeczytać w artykuliku na http://www.hellozdrowie.pl/lifestyle...ie-pozbedziesz
Niektóre mniej skuteczne, inne wcale, a inne bardziej.
Giaconda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 09:42   #659
Kalina_B
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Powiem Wam szczerze, że ja chyba miałam zbyt duży cellulit, żebym mogła sobie z nim sama poradzić. Próbowałam wielu sposobów domowych, ale schudłam 15 kg i moje nogi wygladały strasznie... koleżanka poleciła mi Hotel na Mazurach - w Giżycku (nie piszę nazwy, by nie było, że reklamuje) i tam skorzystałam z pakietu antycellulitowego, 7dniowego. Poddałam się specjalistyczym zabiegom i po sprawie - teraz tylko muszę utrzymać efekt. )
Kalina_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 18:54   #660
aga_907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 6
Dot.: domowe sposoby na cellulit



---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Jak dla mnie idealnym sposobem na cellulit jest peeling kawowy

Przygotowanie:
3 łyżki kawy mielonej mieszamy z 1 łyżką cukru do tego dodajemy 6 łyżek oliwki do ciała ( osobiście używam zwykłej oliwki dla dzieci) a także odrobinę cynamonu lub imbiru w zależności od tego jaki zapach wolimy.
Konsystencja peelingu musi być gęsta aby łatwo nabierało się go ręką i nakładało na ciało
Najlepiej stosować go dwa razy w tyg po kąpieli. Skóra staje się jędrna i wygładzona. Peeling zapobiega także wrastaniu włosków po depilacji.
aga_907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-03 11:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.