Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-05-19, 16:58   #91
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
dla mnie zalosne podrabianie czyjegos stylu tylko dlatego, ze jest to modne. kopiary bez wlasnego gustu tak robią.
Czyjego niby? Podrabianie to by było, gdyby w historii naszej planety jedna jedyna dziewczyna taki makijaż wymyśliła i nosiła, a Aga "zrobiła się" na konkretną osobę.
Jakby sobie, no nie wiem, namalowała rzęsy linerem a'la Twiggy to wtedy można by ewentualnie coś takiego napisać, ale Ty chyba mylisz pojęcia... między podrabianiem a inspiracją jest czasem cienka, ale jednak wyraźna granica...
Cytat:
Napisane przez lolidka Pokaż wiadomość
Prosty i wyrazisty, mało skomplikowany a efekt zawsze świetny. Po za tym ten typ makijażu pasuje większości dziewczyn, więc nie dziwi fakt, że jest tak popularny. Bardzo dobrze prezentuje się na modelce (lepiej wygląda w nim niż bez niego Wole wersje soft (bez czerwonej szminki), nie uznaję czerwonych ust (bo mi po prostu nie pasują), wolę delikatniejsze kolory, (ewentualnie fuksję) ale myślę,że mimo tego tematyka pin-up nadal pozostaje aktualna. Obowiązkowy jest róż i bronzer, by podkreślić rysy twarzy, skóra musi być dobrym tłem dla oczu, by je mocniej podkreślić. Wolałabym jednak zobaczyć wariacje na temat tego makijażu, niż dosłowne wzorowanie się na nim, bo chyba każda wizażanka zna tradycyjny make-up pin-up. Makijaż fajny dla oka.
No właśnie, ja też tak często noszę, ale wtedy to już jest po prostu zupełnie inny makijaż... Nie ma nic wspólnego z pin-up'em. Ale ja się boję czerwonych ust. No nie wiem, na dzień sobie po prostu nie wyobrażam na uczelnie, a na imprezę...nadal nie wiem czy czerwień by mi pasowała i ewentualnie w jakim odcieniu, i czy ktoś by nie stwierdził, że z czerwienią na ustach wyglądam jak dziw**
Spotkałyście się z opinią, że czerwone usta są wyzywające, albo wręcz wulgarne?
Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
Ja nie krytykuję, to tylko moja opinia To, ze nie potraficie godzić się z faktami, to już inna sprawa. Kogo ja niby atakuję? Nie mówię, ze jest brzydka, czy źle w tym wygląda, tylko wielka moda na coś przyszła i już co druga dziewczyna na ulicy wygląda jak 'pin-up' (raczej usiłuje..). Właśnie z tego powodu tworzą się stereotypy, których jestem mega przeciwniczką. Może w następnym numerze będzie punkowy makijaż? A nie, sorry, moda na 'bycie' punkiem już przeszła. Ehh laski, nawołuję o trochę własnego stylu i mówicie, ze krytykuję? No spoko ;] Brak oryginalności najwyraźniej też jest w modzie. heh.
Eee sorry ale prawdziwe punkówy to się raczej nie malują wcale, przynajmniej te, które ja znam... Albo ograniczają się do roztarcia sobie wokół oka czarnej kredki/cienia.
Cytat:
Napisane przez lucynek Pokaż wiadomość
RZECZYWIŚCIE NIE MOŻNA SIĘ WYPOWIEDZIEĆ WŁASNYM WOLNYM ZDANIEM, BO ZARAZ STADO ZAKOMPLEKSIONYCH FANEK [A CZASEM MAM WRAŻENIE CZŁONKIŃ SEKTY] MAKIJAŻY AGI BIL LECI CIĘ ZAGRYŹĆ
Wyłącz tego caps locka.
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 11:53   #92
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Cytat:
Napisane przez lucynek Pokaż wiadomość
RZECZYWIŚCIE NIE MOŻNA SIĘ WYPOWIEDZIEĆ WŁASNYM WOLNYM ZDANIEM, BO ZARAZ STADO ZAKOMPLEKSIONYCH FANEK [A CZASEM MAM WRAŻENIE CZŁONKIŃ SEKTY] MAKIJAŻY AGI BIL LECI CIĘ ZAGRYŹĆ JAKBY ŚWIATA POZA TYM NIE BYŁO I INNYCH PORTALI, BLOGÓW I FILMÓW O MAKIJAŻACH.
MAKIJAŻ MUSI PASOWAĆ DO MODELKI INACZEJ TRACI NA WALORZE - NAWET TZW. POKAZOWY, MAKIJAŻE PREZENTOWANE SĄ NIE NA KUKLE DO ĆWICZEŃ TYLKO NA TWARZY. A CZY WAM W KAŻDYM MAKIJAŻU JEST GENIALNIE???WĄTPIĘ


A czy któraś z mądralińskich pomyślała, że być może Aga ma umowę z wizażem na ten zasadzie, że swoje makijaże prezentuje wyłącznie na sobie?
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 20:58   #93
rastazciasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
GG do rastazciasta
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Ponadczasowy sposób na rewelacyjny i nieco kokieteryjny wygląd!
rastazciasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 12:13   #94
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Aga, Wyglądasz świetnie i bardzo podobasz mi się w takiej bardziej opalonej wersji
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 02:14   #95
lolidka
Przyczajenie
 
Avatar lolidka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

[QUOTE=xestrellax;34217658]Czyjego niby? Podrabianie to by było, gdyby w historii naszej planety jedna jedyna dziewczyna taki makijaż wymyśliła i nosiła, a Aga "zrobiła się" na konkretną osobę.
Jakby sobie, no nie wiem, namalowała rzęsy linerem a'la Twiggy to wtedy można by ewentualnie coś takiego napisać, ale Ty chyba mylisz pojęcia... między podrabianiem a inspiracją jest czasem cienka, ale jednak wyraźna granica...

No właśnie, ja też tak często noszę, ale wtedy to już jest po prostu zupełnie inny makijaż... Nie ma nic wspólnego z pin-up'em. Ale ja się boję czerwonych ust. No nie wiem, na dzień sobie po prostu nie wyobrażam na uczelnie, a na imprezę...nadal nie wiem czy czerwień by mi pasowała i ewentualnie w jakim odcieniu, i czy ktoś by nie stwierdził, że z czerwienią na ustach wyglądam jak dziw**
Spotkałyście się z opinią, że czerwone usta są wyzywające, albo wręcz wulgarne?

myślę, że nie wszystkim pasują krwisto - czerwone usta a po za tym rzeczywiście trzeba dobrze się w nich czuć. Jak widzę dziewczynę w czerwonych ustach to potrafię stwierdzić czy jej pasują czy nie, rzucają sie tak w oczy (przynajmniej mi) że nie można przejść obojętnie i rzadko wygląda to dobrze;/ Właśnie dlatego stwierdzam że to nie dla mnie, co do dzi*** to raczej się tak nie kojarzy (chyba że ubiór nawiązuje tematycznie-jakaś mini i dekold- to wtedy zwracam uwagę czy lala pod latarnią nie stoi...) różne są odcienie czerwieni i pewnie do każdego typu urody da się ją dopasować( wpadające w róż, pomarańcz, fiolet itd) i pewnie trzeba do nich mieć przekonanie, ale z tego co wiem to faceci nie lubią takich kolorów na ustach (może się ich boją hehhe)dobrze dobrana czerwień do typu urody może dobrze wyglądać ale używanie takiej jaka jest niby modna może wyglądać głupio(tak jak wszystko w sumie co się ma na sobie TYLKO modnego). Podobają mi się jeśli już ciemne czerwienie, ale to też od święta i nawiązanie do jakiegoś garniaka albo jeansów ale to już na pewno nie pin-up...

Edytowane przez lolidka
Czas edycji: 2012-06-07 o 02:31
lolidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 20:07   #96
Ewelina9302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Ładnie wykonany makijaż
Ewelina9302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 17:45   #97
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość

I dla mnie Aga jest cudna w tej swojej jasności, sama jestem takim bladziochem i dobrze mi z tym... i drażni mnie, jak to niektórzy chcieliby na siłę wszystkich na skwarkę upiec Ja spalonych skwarek nie znoszę, ale nie jęczę im, że wyglądają jak gó^%$ więc niech skwarki i wielbiciele skwarek nie piszą bladolicym, że mają się przyciemniać
Są jeszcze przystanki pośrednie pomiędzy bardzo jasną cerą i skwarką można mieć delikatną opaleniznę od brązującego kremu np.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 14:51   #98
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Są jeszcze przystanki pośrednie pomiędzy bardzo jasną cerą i skwarką można mieć delikatną opaleniznę od brązującego kremu np.
Ale po co Przecież jasna cera jest piękna, więc nie rozumiem, czemu się na siłę zmieniać.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 15:27   #99
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ale po co Przecież jasna cera jest piękna, więc nie rozumiem, czemu się na siłę zmieniać.
Dokładnie. To jest właśnie tolerancja w naszym kraju. Jak jesteś inny/odstajesz, to najlepiej rzuć się w otchłań. Dlaczego niektórzy nie mogą pojąć tego, że są osoby lubiące swoją bardzo jasną cerę i nie mają potrzeby na siłę tego zmieniać i wcale nie pałają zachwytem widząc bardzo opalone osoby?

Ja się troszkę przyciemniam, bo nie chcę wyglądać jak wymoczona w jeziorze całą noc, nie podoba mi się to u mnie, ale u innych mi "zwisa". Jeśli ktoś lubi bardzo bladą cerę, to spoko. Ja zmieniam to u siebie, bo tak lepiej się czuję i bardziej podobam sobie. Kiedyś przyciemniałam to dużo bardziej (o zgrozo!, jak sobie to przypominam), właśnie przez nasze kochane społeczeństwo. Nie chciałam słuchać ciągle "dlaczego się nie opalasz?", "opal się", "mogłabyś się tak opalić jak ona" (o dziewczynie ze skórą w kolorze mahoniowym). Byłam wtedy (jeszcze) nastolatką, albo niewiele starszą osobą, a jak wiadomo, wtedy się jest bardziej "wrażliwym" na opinie. Teraz robię to lekko, by być trochę ozłocona i wyglądać po prostu zdrowiej (do tego jestem bardzo szczupła). I właśnie taka opalenizna mi się najbardziej podoba- lekko złocista, zdrowa. A nie mocna. Kiedyś zachwycałam się dziewczyną na przystanku, która miała taki odcień skóry. Bardzo rzadko spotykany. Wyglądała ślicznie, tak subtelnie, promiennie, zdrowo.


Teraz jest lato, a Agę szybko łapie słońce z tego co zauważyłam, więc przynajmniej nie będzie komentarzy, że jest blada. Czepialstwo pójdzie w innym kierunku

1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 20:49   #100
karolinaklelia
Raczkowanie
 
Avatar karolinaklelia
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 59
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

starałam się to zrobić sama... wyszło wg mnie całkiem nieźle

http://1.bp.blogspot.com/-z8bFvvIeBP...G_9607+(4).jpg

http://4.bp.blogspot.com/-hkgxaNfHm_...G_9660+(2).jpg
karolinaklelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 21:55   #101
vidawinter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Skąd masz taki ładny aparat ortodontyczny?
vidawinter jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 05:52   #102
karolinaklelia
Raczkowanie
 
Avatar karolinaklelia
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 59
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

od ortodonty ale to ostatnie zdjęcia z nim, bo jutro mi zdejmują
karolinaklelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 18:11   #103
psotka8
Raczkowanie
 
Avatar psotka8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 129
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Nie wszystkie Twoje makijaże mi się podobają ale ten jest PRZEŚLICZNY. I bardzo ładnie w nim wyglądasz, uroczo i zalotnie. Dla mnie nieco za mocny (szczególnie w czerwonej szmince wyglądam tragicznie) ale z wielką chęcią na jakąś imprezę tematyczną się tak umaluję. Wykonanie jak zwykle staranne, jednym słowem wszystko świetnie
psotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 21:55   #104
ma ka
Przyczajenie
 
Avatar ma ka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

bardzo fajny makijaż chętnie bym zrobiła taki na sylwestra bo akurat jest w tym klimacie, ale niestety nie pasuje do mnie czerwona szminka..
ma ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 13:07   #105
amarenamena666
Raczkowanie
 
Avatar amarenamena666
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 97
Red face Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Muszę sie nauczyć !
Jutro zamierzam sobie go wykonac na koncert xD
amarenamena666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 16:16   #106
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

świetny makijaż
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.