Cera skłonna do wyprysków - Jaki krem ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-22, 16:06   #1
jvon
Przyczajenie
 
Avatar jvon
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17

Cera skłonna do wyprysków - Jaki krem ?


Witam.

Od dłuższego czasu używam kremu Ziaja (POPRAWIAJĄCY KOLORYT SKÓR) natomiast jest on bardzo tłusty i wychodzą mi po czasie zaskórniki i można jedynie się ich pozbyć, jeżeli je wycisnę ... Wiem, że nie jest to dobra droga do pięknej cery, ale innego wyjścia raczej nie mam.
Znacie taki produkt, który mogłybyście mi polecić ?

Peelingi robię raz w tygodniu, co pozwala mi utrzymać skórę w miarę dobrej kondycji, jednakże nie jest ona aż tak rewelacyjna i chciałabym o nią zadbać nieco lepiej.
Zależy mi na kremie, którego będę mogła stosować z czystym sumieniem i który nie zaszkodzi po dłuższym użytkowaniu

Kosmetyczka dk której chodzę poleciła mi krem marki beautycycle, ale niestety do tanich nie należy, więc raczej się na niego nie zdecyduje
Znacie jakieś tańsze zamienniki ? Głównie do cery tłustej, skłonnej do wyprysków ? Z przyzwoitą ceną dla biednej studentki ?



jvon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 11:53   #2
roneffie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Cera skłonna do wyprysków - Jaki krem ?

Krem Aloe Vera Ogrody Zdrowia. Niestety nie jest to tani krem, dostępny w aptece (piękne życie pod utrzymaniem rodziców). Jest to krem na poparzenia, łuszczycę, nie ma było mowy o trądziku, ale aptekarz powiedział, że przynosi duże rezultaty. Na początku jakoś w niego nie wierzyłam (nie było o nim nic na forach etc.), ale później zaczęłam smarować się nim obficie na noc i naprawdę pomaga, wyrównuje koloryt skóry i zmniejsza niedoskonałości. Tuba jest duża, wydajna. Jak dla mnie najlepszy krem na trądzik.
roneffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 10:06   #3
serena12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 37
Dot.: Cera skłonna do wyprysków - Jaki krem ?

osobiście polecam ci marki apteczne Sama zmagam się z cerą tłustą i myślę, że dobrym kremem pod makijaż, po peelingu również, będzie dla ciebie lekki krem brzozowy z sylveco. To jest mój ulubieniec! Idealnie sprawdza się zarówno na dzień i na noc. Dodatkowo nie zostawia tłustego filmu na twarzy spotykanego przy tłustych kremach. Skóra po nim się nie świeci i wygląda na nawilżoną. Jeśli boisz się zapchania albo efektu "żarówki" to powinnaś się za nim rozejrzeć. Kosztuje ok 25 zł i posiada naturalne składniki.

Z aptecznych firm mogę polecić ci pharmaceris. Mają fajne kremiki w szczególności z linii dla skóry alergicznej, ale i też dla trądzikowców.
serena12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:26   #4
Figure09
Rozeznanie
 
Avatar Figure09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puste ściany
Wiadomości: 536
Dot.: Cera skłonna do wyprysków - Jaki krem ?

Może spróbuj sobie serii Ziaja Med - kuracja przeciwtrądzikowa. Jest całkiem przyzwoita i w bardzo przystępnej cenie.
__________________
Tylko ten, kto ma odwagę mówić to, co myśli,
zasługuje na pełne zaufanie.
Być może człowiek taki wyrazi się czasem niezręcznie,
a nawet niegrzecznie, ale nie będzie mnie oszukiwał.



Figure09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 18:37   #5
namber
Przyczajenie
 
Avatar namber
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 11
Dot.: Cera skłonna do wyprysków - Jaki krem ?

Jaki polecacie krem matujący w miarę nie drogi a dobry i żeby faktycznie matowił choć na chwilę. Mam krem matujący z Green Pharmacy ale jakoś mnie nie przekonuje dlatego chcę znaleźć alternatywę
namber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 12:31   #6
anusia890
Raczkowanie
 
Avatar anusia890
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 41
Dot.: Cera skłonna do wyprysków - Jaki krem ?

miałam ten sam problem. W sumie to całkowitym przypadkiem u kuzynki zobaczyłam krem polskiej firmy AVA - kosztuje około 18 zł, matujący, specjalnie do skóry trądzikowej na dzień.
Dziwnie pachnie, ale skora jest po nim OK, nie wyskakują nowe dziadostwa i nie zapycha.
anusia890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 16:44   #7
I_Love_Cosmetology
Przyczajenie
 
Avatar I_Love_Cosmetology
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 12
Dot.: Cera skłonna do wyprysków - Jaki krem ?

Cytat:
Napisane przez jvon Pokaż wiadomość
Witam.

Od dłuższego czasu używam kremu Ziaja (POPRAWIAJĄCY KOLORYT SKÓR) natomiast jest on bardzo tłusty i wychodzą mi po czasie zaskórniki i można jedynie się ich pozbyć, jeżeli je wycisnę ... Wiem, że nie jest to dobra droga do pięknej cery, ale innego wyjścia raczej nie mam.
Znacie taki produkt, który mogłybyście mi polecić ?

Peelingi robię raz w tygodniu, co pozwala mi utrzymać skórę w miarę dobrej kondycji, jednakże nie jest ona aż tak rewelacyjna i chciałabym o nią zadbać nieco lepiej.
Zależy mi na kremie, którego będę mogła stosować z czystym sumieniem i który nie zaszkodzi po dłuższym użytkowaniu

Kosmetyczka dk której chodzę poleciła mi krem marki beautycycle, ale niestety do tanich nie należy, więc raczej się na niego nie zdecyduje
Znacie jakieś tańsze zamienniki ? Głównie do cery tłustej, skłonnej do wyprysków ? Z przyzwoitą ceną dla biednej studentki ?



Te problemy skórne u Ciebie związane z tym kremem prawdopodobnie przez parafinę i silikony w składzie. Nie polecę Ci konkretnej marki, ale szukaj kremów ze związkami cynku, glinkami i krzemionką koloidalną, olejkiem z drzewa herbacianego, panthenolem. Aha i tonik po każdym kontakcie z wodą, to bardzo ważne przy cerach tłustych/mieszanych
I_Love_Cosmetology jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-02, 17:56   #8
Specjalista Aspazji
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 43
Dot.: Cera skłonna do wyprysków - Jaki krem ?

Chodzi Ci o krem na dzień? Jeśli masz cerę skłonną do wyprysków to najlepsze do jej pielęgnacji będą dermokosmetyki, które nie będą w żaden sposób jej podrażniać. Na dzień np. aktywny krem redukujący niedoskonałości z Iwostinu: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...konalosci.html
Specjalista Aspazji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 20:41   #9
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Cera skłonna do wyprysków - Jaki krem ?

Może wypróbuj olejek arganowy do twarzy? ja mam Argan Face Oil bielendy, akurat z kwasem hialuronowym, działa przeciwzmarszczkowo i jestem z niego bardzo zadowolona. Widziałam też w sklepie olejek z sebu control - do cery mieszanej i tłustej, może on Ci pomoże, bo nie zatyka tak twarzy
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 13:39   #10
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Cera skłonna do wyprysków - Jaki krem ?

arganowy jest dobry jak ma sie tendencje do przesuszania w pewnych miejscach. ja mm taki 3w1 i do ciala tez go stosuje
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 14:39:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.