Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-09, 09:23   #2131
milimija
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 63
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez ewaborys Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny
poszukuje białege sprzetu tzn piekarnika, plyty indukcyjnej i moze mikrofali do zabudowy.
fajnie chyba by bylo aby wszystkie byly z jednej firmy aby odcien bieli byl taki sam...czy ktoraś z Was ma biały sprzęt i może polecić mi coś?
drugie pytanie odnosnie suszarki bebnowej..czy na kazdej pralce mozna taka suszarke w zabudowie umiescic? jaka tu mi polecacie? dziekuje z gory!!!
Zerknij sobie do Candy. Mają tam białe modele sprzętu. Sama na początku się nad tym zastanawiałam ale w końcu zakupiłam sobie bardzo jasny inox ( inox jak pewnie sama widzialaś równiez ma odcienie).

Również Candy. Jestem zdania,ze znacznie lepiej to wygląda niż czysta biel. Jestem zadowolona ze sprzetu.Nie był taki drogi a wszytko dobrze działa już od 3 lat. Nic się nie psuje.
milimija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 14:04   #2132
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez ewaborys Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny
poszukuje białege sprzetu tzn piekarnika, plyty indukcyjnej i moze mikrofali do zabudowy.
fajnie chyba by bylo aby wszystkie byly z jednej firmy aby odcien bieli byl taki sam...czy ktoraś z Was ma biały sprzęt i może polecić mi coś?
drugie pytanie odnosnie suszarki bebnowej..czy na kazdej pralce mozna taka suszarke w zabudowie umiescic? jaka tu mi polecacie? dziekuje z gory!!!
Pewnie już za późno, bo pytanie sprzed miesiąca, ale może komuś innemu się przyda. Suszarki nie można umieścić na każdej pralce, bo niektóre mają za małą głębokość. W instrukcji obsługi suszarki aeg są wymienione modele pralek, na których można postawić suszarkę. Sądzę, że takie informacje są we wszystkich instrukcjach.
Ja mam aeg t76280ac i sobie chwalę. Ma programy, z których korzystam. Prasować trzeba tylko pościel, cała reszta wygląda ok, jeśli składa się od razu po zakończeniu programu.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446

Edytowane przez Pati100
Czas edycji: 2016-08-09 o 14:06
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 07:54   #2133
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie


Wracam do tematu zakupu odkurzacza. Na co zwracać uwagę? Klasy skuteczności dywanów, podłóg są bardzo istotne a różnica między A - C znacząca?
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 09:14   #2134
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Ja odkurzaczem się jeszcze nie martwię, bardziej mnie zastanawia lodówka. Ciocia niedawno kupiła używaną lodówkę niemiecką. Podobno bardzo dobry sprzęt. Czy ktoś z was też korzysta z takiego sprzętu?
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 12:28   #2135
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Izma56O Pokaż wiadomość
Ja odkurzaczem się jeszcze nie martwię, bardziej mnie zastanawia lodówka. Ciocia niedawno kupiła używaną lodówkę niemiecką. Podobno bardzo dobry sprzęt. Czy ktoś z was też korzysta z takiego sprzętu?
Nie wiem jak niemieckie, ale ja mam od ok. 11, może już nawet 12 lat LG i powiem tak: ja już bym chciała, żeby to się zepsuło, a zepsuć się nie chce. Miejscami głośna, ale mogę polecić, jeżeli chodzi o trwałość i bezawaryjność. Całkowicie no frost, kupowałam jako jeden z nowszych i lepszych modeli (kosztowała około 2 tysięcy).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 08:52   #2136
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Jaki odkurzacz polecacie? Myśleliśmy o bezworkowym, ponieważ niedługo będziemy mieć psa, który będzie zrzucał dużo kudeł Do tego nie może zarysować podłogi, bo mamy nową, drewnianą.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 11:52   #2137
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Zwracajcie uwage, zeby byla końcówka do parkietu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 08:29   #2138
ramona28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 222
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Dziewczyny a co sądzicie o nowych pralkach smart touch od Candy ? Czytałam sobie ostatnio o tym,że ich nowe pralki mają sterowanie na głos, indywidualnie ustawiane programy, łączność z wifi (można sobie na przykład ściągnąć programy prania z sieci). Myslicie,że będzie się to spisywało? Obecnie zastanawiam sie nad zmianą pralki na nową bo obecna pojemność ( 4 kg) przestaje mi wystarczać i w ciągu najbliższych miesięcy planuje sobie kupić coś o wiekszej pojemności.
ramona28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 09:59   #2139
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Jaki odkurzacz polecacie? Myśleliśmy o bezworkowym, ponieważ niedługo będziemy mieć psa, który będzie zrzucał dużo kudeł Do tego nie może zarysować podłogi, bo mamy nową, drewnianą.
Ja bawiłam się kombinowalam z tymi bezworkowymi. A jak się okazało stara rosyjska rakieta lepeij sobie z psimi kudlami radzi. To to chociaż ma jakąś siłę ssania a nie to co te nowe padła :/
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 10:05   #2140
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Zwracajcie uwage, zeby byla końcówka do parkietu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie nie wiedziałam, że coś takiego jest. Wczoraj odkryłam. Dobrze wiedzieć.

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Ja bawiłam się kombinowalam z tymi bezworkowymi. A jak się okazało stara rosyjska rakieta lepeij sobie z psimi kudlami radzi. To to chociaż ma jakąś siłę ssania a nie to co te nowe padła :/
Kurczę, patrzyłam na te bezworkowe, bo niby takie super się wydają. Przy tym kudłaczu to nie wiem ile worków na tydzień pójdzie jak zacznie wszędzie zrzucać sierść.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 10:39   #2141
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiedziałam, że coś takiego jest. Wczoraj odkryłam. Dobrze wiedzieć.



Kurczę, patrzyłam na te bezworkowe, bo niby takie super się wydają. Przy tym kudłaczu to nie wiem ile worków na tydzień pójdzie jak zacznie wszędzie zrzucać sierść.
Szukaj gdzieś u babci starego odkurzacza z takim workiem materiałowym ;p Ja mam mały bezworkowy bodjaze rowenty taki do odkurzenia szybko malej powierzchni a tak do odkurzania całej chałupy wyciągamy rakietę radziecka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 10:54   #2142
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Kurczę, patrzyłam na te bezworkowe, bo niby takie super się wydają. Przy tym kudłaczu to nie wiem ile worków na tydzień pójdzie jak zacznie wszędzie zrzucać sierść.
Można kupić odkurzacze z większą pojemnością worka np. 4 - 4,5l, w przypadku psa i sierści w domu mogłyby sprawdzić się. Jednak później koszt takiego worka jest większy niż zwykłego.

Cytat:
Napisane przez ramona28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o nowych pralkach smart touch od Candy ? Czytałam sobie ostatnio o tym,że ich nowe pralki mają sterowanie na głos, indywidualnie ustawiane programy, łączność z wifi (można sobie na przykład ściągnąć programy prania z sieci). Myslicie,że będzie się to spisywało? Obecnie zastanawiam sie nad zmianą pralki na nową bo obecna pojemność ( 4 kg) przestaje mi wystarczać i w ciągu najbliższych miesięcy planuje sobie kupić coś o wiekszej pojemności.
Z jednej stronie fajne "bajery" jednak czy w pralce faktycznie ich potrzebujemy? Poza tym im więcej elektroniki tym więcej możliwości do popsucia się, usterek i większe koszty naprawy. Dla mnie pralka ma dobrze prać, wirować, nie pożerać skarpetek , być oszczędna w poborze wody i prądu a sterowanie na głos, łączność z wifi są mi zbędne.
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 11:13   #2143
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez ramona28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o nowych pralkach smart touch od Candy ? Czytałam sobie ostatnio o tym,że ich nowe pralki mają sterowanie na głos, indywidualnie ustawiane programy, łączność z wifi (można sobie na przykład ściągnąć programy prania z sieci). Myslicie,że będzie się to spisywało? Obecnie zastanawiam sie nad zmianą pralki na nową bo obecna pojemność ( 4 kg) przestaje mi wystarczać i w ciągu najbliższych miesięcy planuje sobie kupić coś o wiekszej pojemności.
Wg mnie zbędne bajery mające skusić do kupienia męską klientelę - np. singiel szuka pralki i bierze taką z bajerami. Wątpię, czy przeciętny użytkownik pralki będzie z tego korzystał.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 11:18   #2144
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Zaciekawiła mnie ta pralka z wifi za chwilę zrobią takie pralki, że będzie się wrzucało brudy do nich jak leci, one same posegregują, wypiorą, wysuszą, poskładają w kostkę i jeszcze wyślą smsa, że pranie gotowe Ale ogólnie jestem podobnego zdania jak anka. Moja pralka ma chyba z 10 lat, i (jak mówią ci co się znają) posłuży drugie tyle. Żadnych bajerów, wyświetlaczy, cudów. 10 programów nastawianych pokrętełkiem, tryb skrócenia prania i tryb bez wirowania. A i tak używam 2-3 na zmianę.

Co do odkurzacza - moi rodzice mają Zelmera. Ma funkcję prania i filtr hepa, można odkurzać "do wody", dobrze ssie. Jedyne minusy - nie jest zbyt tani i zajmuje dużo miejsca. Ale z kocimi kłakami radzi sobie idealnie. Można nim też czyścić parkiety
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 11:50   #2145
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Szukaj gdzieś u babci starego odkurzacza z takim workiem materiałowym ;p Ja mam mały bezworkowy bodjaze rowenty taki do odkurzenia szybko malej powierzchni a tak do odkurzania całej chałupy wyciągamy rakietę radziecka
hahaha, czyli ten bezworkowy średnio się sprawdza? Niestety nie znajdziemy żadnej radzieckiej rakiety. Mieliśmy stary odkurzacz, ale używaliśmy go podczas remontu i biedaczek już nie daje rady. Dziadek miał taką rakietę radziecką z workiem materiałowym, ale już wyrzucona
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 11:56   #2146
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Zaciekawiła mnie ta pralka z wifi za chwilę zrobią takie pralki, że będzie się wrzucało brudy do nich jak leci, one same posegregują, wypiorą, wysuszą, poskładają w kostkę i jeszcze wyślą smsa, że pranie gotowe Ale ogólnie jestem podobnego zdania jak anka. Moja pralka ma chyba z 10 lat, i (jak mówią ci co się znają) posłuży drugie tyle. Żadnych bajerów, wyświetlaczy, cudów. 10 programów nastawianych pokrętełkiem, tryb skrócenia prania i tryb bez wirowania. A i tak używam 2-3 na zmianę.

Co do odkurzacza - moi rodzice mają Zelmera. Ma funkcję prania i filtr hepa, można odkurzać "do wody", dobrze ssie. Jedyne minusy - nie jest zbyt tani i zajmuje dużo miejsca. Ale z kocimi kłakami radzi sobie idealnie. Można nim też czyścić parkiety
Mieliśmy tego piorącego zelmera . Wielka klucha i po każdym użyciu mycie tego to jakaś masakra.
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 13:39   #2147
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Kurczę, patrzyłam na te bezworkowe, bo niby takie super się wydają. Przy tym kudłaczu to nie wiem ile worków na tydzień pójdzie jak zacznie wszędzie zrzucać sierść.
Ja tam jestem zadowolona z bezworkowego, też mam psy i nie chciałam ciągle kupować nowych worków. Odkurza dobrze, łatwo się czyści. Mamy zwykły, nie wodny. Choć wolałabym chyba wodny, żeby lepiej zatrzymywał kurz - TŻ alergik.
Mamy samsunga, ale już nie ma tego modelu w sprzedaży.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 10:03   #2148
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Hej który czajnik elektryczny polecicie, konkretny model? Taki do 100zl. Czytalam , że lepiej niemetalowy, bo głośniejszy - i faktycznie miałam takowy i jak gotowal wodę, to nie dało się porozmawiać :/
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 10:17   #2149
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
Hej który czajnik elektryczny polecicie, konkretny model? Taki do 100zl. Czytalam , że lepiej niemetalowy, bo głośniejszy - i faktycznie miałam takowy i jak gotowal wodę, to nie dało się porozmawiać :/
mam boscha http://www.euro.com.pl/czajniki/bosch-twk7601.bhtml od półtora roku, jest w miarę cichy, min. wody to 0,3l, jedyna wada to trochę starł się napis
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-30, 11:15   #2150
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
Hej który czajnik elektryczny polecicie, konkretny model? Taki do 100zl. Czytalam , że lepiej niemetalowy, bo głośniejszy - i faktycznie miałam takowy i jak gotowal wodę, to nie dało się porozmawiać :/
U mnie sprawdza się Tefal http://www.ceneo.pl/16740352. mam go w pracy. Przy gotowaniu nie jest głośny, łatwo się go myje. Służy już 4 lata
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 06:00   #2151
Joltar 3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 99
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
U mnie sprawdza się Tefal http://www.ceneo.pl/16740352. mam go w pracy. Przy gotowaniu nie jest głośny, łatwo się go myje. Służy już 4 lata
Mam taki sam, już drugi.Polecam.
Joltar 3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 15:36   #2152
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Jaki okap kominowy 60-tkę polecicie? Żeby pasował do białej kuchni, był w miarę cichy i niedrogi?
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 13:51   #2153
jjght
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 31
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Dziewczyny a czy słyszałyście może o nowych pralkach Candy smart? Widziałam ostatnio reklamę i zaintrygowała mnie funkcja sterowania urządzenia telefonem. Moja obecna pralka jest już dla nas za mała od czasu jak rodzina nam się powiększyła tak więc zaczynam szukać już nowej praleczki. Tym razem większej. Jestem mamą bliźniaków tak więc pranie robię praktycznie codziennie. Czas aż tak mnie nie goni ale chciałabym kupić sobie pralkę solidną i która miałaby dużo programów.
jjght jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 14:01   #2154
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez jjght Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy słyszałyście może o nowych pralkach Candy smart? Widziałam ostatnio reklamę i zaintrygowała mnie funkcja sterowania urządzenia telefonem. Moja obecna pralka jest już dla nas za mała od czasu jak rodzina nam się powiększyła tak więc zaczynam szukać już nowej praleczki. Tym razem większej. Jestem mamą bliźniaków tak więc pranie robię praktycznie codziennie. Czas aż tak mnie nie goni ale chciałabym kupić sobie pralkę solidną i która miałaby dużo programów.
Samsungi od jakiego czasu też to maja. Można je podłączyć pod WiFi
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 08:16   #2155
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez jjght Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy słyszałyście może o nowych pralkach Candy smart? Widziałam ostatnio reklamę i zaintrygowała mnie funkcja sterowania urządzenia telefonem. Moja obecna pralka jest już dla nas za mała od czasu jak rodzina nam się powiększyła tak więc zaczynam szukać już nowej praleczki. Tym razem większej. Jestem mamą bliźniaków tak więc pranie robię praktycznie codziennie. Czas aż tak mnie nie goni ale chciałabym kupić sobie pralkę solidną i która miałaby dużo programów.
Solidne pralki ma Miele i AEG.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 11:22   #2156
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Czy coś ktoś może powiedzieć o jakości sprzętów Franke?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 13:50   #2157
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez bluebeella Pokaż wiadomość
Solidne pralki ma Miele i AEG, hmm, tak uważa Kaledonia to na który konkretnie model zwrócić uwagę. Mam taką oto listę i problem z wyborem...
Pralki czy lodówki pytasz o pralkę, a wklejasz jakąś stronkę z lodówkami. Popatrz na ceneo i skapiec .
Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Czy coś ktoś może powiedzieć o jakości sprzętów Franke?
Zlewozmywaki mają ok. Służą lata bez problemu (a czego wymagać od takiego "sprzętu" ).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 16:04   #2158
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Pralki czy lodówki pytasz o pralkę, a wklejasz jakąś stronkę z lodówkami. Popatrz na ceneo i skapiec .

Zlewozmywaki mają ok. Służą lata bez problemu (a czego wymagać od takiego "sprzętu" ).
Franke to nie tylko zlewy, ale również sprzęt AGD: okapy, zmywarki, piekarniki, płyty.
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 09:31   #2159
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Pralki czy lodówki pytasz o pralkę, a wklejasz jakąś stronkę z lodówkami. Popatrz na ceneo i skapiec .

Zlewozmywaki mają ok. Służą lata bez problemu (a czego wymagać od takiego "sprzętu" ).
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 13:25   #2160
domi_f
Raczkowanie
 
Avatar domi_f
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 41
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Jeśli ktoś z Was szuka zmywarki to widziałam że na media expert mają przecenę na Siemensa + zapas Finish Quantum
domi_f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-16 18:12:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.