moje ciało, mój garnieg - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zostań ambasadorką Garnier

Notka

Zostań ambasadorką Garnier Jedyna, niepowtarzalna okazja aby zostać ambasadorką Garnier. Weź udział w naszej akcji i wygraj wspaniałe nagrody.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-03-04, 20:14   #1
hasia54321
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Thumbs up

moje ciało, mój garnieg


hej witam wszystkich na moim forum. chciałam powiedzieć kilka słów na temat kosmetyków oferowanych przez firmę Garnier. moim zdaniem są one naprawdę rewelacyjne. potrafią doskonale poradzić sobie z niedoskonałościami, a balsamy do ciała, to już naprawdę super sprawa. uwielbiam moim ulubionym jest intensywnie pielęgnujący bardzo suchą skórę(z mikro-olejkami z owoców). jest naprawde tym czego potrzebuje moja skóra. po każdym użyciu od razu wiem, że moja skóra dostała dawkę cudownej sprężystości, miękkości i owocowych rozkoszy. mam nadzieje, że podzielacie moje zdanie. piszcie co myślicie o kosmetykach. napewno sąwarte polecenia. pozdrawiam
hasia54321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 20:50   #2
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705
Dot.: moje ciało, mój garnieg

Również chętnie się wypowiem na temat marki Garnier. Kosmetyki firmy Garnier pochodzą z konernu Loreal'a,czyli chyba jednego z największych albo nawet największego na świecie.Mimo swoich zysków nie są skorni do inwestycji w humanitaryzm - testowanie swoich kosmetyków,jak i ich składników taniej wychodzi na zwierzętach,niż metodami alternatywnymi(np.na sztucznie wychodowanych tkankach).Pielęgnujące składniki(np.olejki czy ekstrakty owocowe) często pozyskują z drzew(w tym tropikalnych lasów deszczowych)wycinając je,pozbawiając przy tym ludzi i zwierzęta ich domów oraz źródeł pożywienia.
Niestety,przy tych gigantycznych minusów nie wyobrażam sobie,aby jakiekolwiek plusy miały dla mnie znaczenie.
Naprawdę serdecznie dziękuję za uwagę,jeżeli została poświęcona mojej wypowiedzi.
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 12:51   #3
Red_Dream
Raczkowanie
 
Avatar Red_Dream
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: poludnie
Wiadomości: 339
Dot.: moje ciało, mój garnieg

Cytat:
Napisane przez niuja Pokaż wiadomość
Również chętnie się wypowiem na temat marki Garnier. Kosmetyki firmy Garnier pochodzą z konernu Loreal'a,czyli chyba jednego z największych albo nawet największego na świecie.Mimo swoich zysków nie są skorni do inwestycji w humanitaryzm - testowanie swoich kosmetyków,jak i ich składników taniej wychodzi na zwierzętach,niż metodami alternatywnymi(np.na sztucznie wychodowanych tkankach).Pielęgnujące składniki(np.olejki czy ekstrakty owocowe) często pozyskują z drzew(w tym tropikalnych lasów deszczowych)wycinając je,pozbawiając przy tym ludzi i zwierzęta ich domów oraz źródeł pożywienia.
Niestety,przy tych gigantycznych minusów nie wyobrażam sobie,aby jakiekolwiek plusy miały dla mnie znaczenie.
Naprawdę serdecznie dziękuję za uwagę,jeżeli została poświęcona mojej wypowiedzi.
została poświęcona nie wiedziałam o tym. Mogłabyś polecić marki, które testują swoje kosmetyki na tych sztucznie wychodowanych tkankach i nie wycinają lasów ?
__________________
W jaki sposób zdrowa dieta zmieniła moje życie:

Red_Dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 14:52   #4
Alexandraa303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
GG do Alexandraa303
Dot.: moje ciało, mój garnieg

Brawo. Ja też to samo sądzę o mojej do niedawna ulubionej firmie Garnier. Oszustwo! Teraz stosuję Avon,Oriflame,Yves Rocher. Jestem przeciw testowaniu na zwierzętach i szkodzeniu naturze!
Alexandraa303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 15:46   #5
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: moje ciało, mój garnieg

niuja nie wiedziałam że Garnier testuje kosmetyki na zwierzętach
wydawało mi sie że to bardzie postępowa firma
zrobiło na mnie wrażenie to, co napisałaś

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Red_Dream Pokaż wiadomość
Mogłabyś polecić marki, które testują swoje kosmetyki na tych sztucznie wychodowanych tkankach i nie wycinają lasów ?
właśnie, też byłabym wdzięczna
a do tej pory lubiłam garniera
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 15:57   #6
123Agsss456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 48
Dot.: moje ciało, mój garnieg

tez nic nie wiedzialam...nie spodziewalam sie, myslalam ze maja inne metody
dzieki za "uswiadomienie"
123Agsss456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 17:34   #7
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705
Dot.: moje ciało, mój garnieg

Cytat:
Napisane przez Alexandraa303 Pokaż wiadomość
Brawo. Ja też to samo sądzę o mojej do niedawna ulubionej firmie Garnier. Oszustwo! Teraz stosuję Avon,Oriflame,Yves Rocher. Jestem przeciw testowaniu na zwierzętach i szkodzeniu naturze!


Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
niuja nie wiedziałam że Garnier testuje kosmetyki na zwierzętach
wydawało mi sie że to bardzie postępowa firma
zrobiło na mnie wrażenie to, co napisałaś

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------


właśnie, też byłabym wdzięczna
a do tej pory lubiłam garniera
Cytat:
Napisane przez Red_Dream Pokaż wiadomość
została poświęcona nie wiedziałam o tym. Mogłabyś polecić marki, które testują swoje kosmetyki na tych sztucznie wychodowanych tkankach i nie wycinają lasów ?
Niektóre firmy korzystająpo prostu z naturalnych skłądników(np.Ziaja, Joanna),które nie musza być testowane

Cytat:
Napisane przez 123Agsss456 Pokaż wiadomość
tez nic nie wiedzialam...nie spodziewalam sie, myslalam ze maja inne metody
dzieki za "uswiadomienie"
I Wam chwała! Nie każda poświęci swoją uwagę tej tematyce, naprawdę,aż miło na sercu z okazji zainteresowania
Po pierwsze - zapraszam do wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+zwierz%EAtach , który w całości jest poświęcony tej tematyce i na bierząco aktualizowany przez złote dziewczyny,a tak na szybko mogę polecić to,co sama mam na pułkach - Ziaja, Oceanic, Yves Rocher Joanna, Bourjois, Inglot, Oriflame, Bella.
Pozdrawiam gorąco i zapraszam do grona świadomych konusmentów
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 13:11   #8
Ewelosa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 104
GG do Ewelosa
Dot.: moje ciało, mój garnieg

No to teraz sie narobiło - ale przegladając wasze rozmowy na temat testowania kosmetyków i produktów do nich jedna rzecz nie daje mi spokoju. Chodzi mi o formę Chanel - ja słyszałam, ze testują a tutaj się okazało ze nie . Sama nie wiem co mam teraz myśleć - ale co prawda to prawda.

Zwierzęta też czują i nie są stworzone do eksperymentów !
__________________
Kosmetyki to mój pierwszy świat, drugim są przepisy kulinarne, a nad mymi światami jest rodzina.

Cytat życia:
"Albowiem taki człowiek jest jakie myśli w jego sercu"
Ewelosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 18:20   #9
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705
Dot.: moje ciało, mój garnieg

Cytat:
Napisane przez Ewelosa Pokaż wiadomość
No to teraz sie narobiło - ale przegladając wasze rozmowy na temat testowania kosmetyków i produktów do nich jedna rzecz nie daje mi spokoju. Chodzi mi o formę Chanel - ja słyszałam, ze testują a tutaj się okazało ze nie . Sama nie wiem co mam teraz myśleć - ale co prawda to prawda.

Zwierzęta też czują i nie są stworzone do eksperymentów !
Dziewczyny na forum umieszczają sprawdzone informacje, Chanel mógł się znajdować na czerwonych listach,ponieważ z tego co wiem kiedyś w ich reklamach występowały modelki w prawdziwych futrach
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zostań ambasadorką Garnier


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.