Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 200 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-31, 12:38   #5971
onaonaona222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Tak, w 4dzień mniemanego @ spadła do 36,8, ale ponownie wzrosła do 37,4. PTC- 36,6.
Wiem, że test by to potwierdził, boje się go zrobić, boje się rozczarować.
onaonaona222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 17:56   #5972
daria201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam was,
Mam 20 lat w tym roku i od 2-2,5 roku biore tabsy. W poprzednim opakowaniu często zapominałam wziac tabletki brałam ją nast. dnia rano .. (kilka razy w 1 blistrze:/) "okres" dostałam normalnie ale od 1 dnia okresu bardzo bolało mnie podbrzusze jak nigdy przy tabletkach! w 2 dzien okresu złapała mnie jakaś jednodniowa jelitówka wymiotowałam i biegunka. Okres skonczył się po zaczęciu kolejnego opakowania a bol trwa dalej jakby jajnikow.. Do tego zauwazylam nadmierne wzdecia i wybrzuszenie brzucha :/ czy mozliwa jest ciaza czy to tylko moje 'schizy' ...?
daria201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 20:14   #5973
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez onaonaona222 Pokaż wiadomość
Tak, w 4dzień mniemanego @ spadła do 36,8, ale ponownie wzrosła do 37,4. PTC- 36,6.
Wiem, że test by to potwierdził, boje się go zrobić, boje się rozczarować.
Rozczarować? Czyli staracie się o dziecko?
Zrób test, naprawdę. Lepiej wiedzieć wcześniej. Jak się tym razem nie udało, próbujcie dalej

Cytat:
Napisane przez daria201 Pokaż wiadomość
W poprzednim opakowaniu często zapominałam wziac tabletki brałam ją nast. dnia rano .. (kilka razy w 1 blistrze:/)
Czy mijało ponad 12 godzin od czasu, kiedy powinnaś była brać tabletki? Czy też mieściłaś się w dozwolonych 12 godzinach?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 22:35   #5974
onaonaona222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Wiem, ze tylko na podstawie temperatury i bólów podbrzusza nie można stwierdzić ciąży, ze to za mało, że test by to potwierdził, ale boje się rozczarować. to trochę skomplikowane, ja pragnę dziecka, mój partner niezbyt na ten czas... ale też nie ma co się oszukiwać.
onaonaona222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 16:19   #5975
daria201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Nawet nie wiem.. Mozliwe ze raz czy dwa nie zmiescilam sie w 12h.. Dzis jest mi caly dzien niedobrze.. Jesli jutro bedzie mi dalej niedobrze kupie test. Tak bd chyba najprosciej? A gdyby okazalo sie ze jestem w ciazy czy test to wykryje skoro dalej biore tabletki??
daria201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 09:11   #5976
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez daria201 Pokaż wiadomość
Witam was,
Mam 20 lat w tym roku i od 2-2,5 roku biore tabsy. W poprzednim opakowaniu często zapominałam wziac tabletki brałam ją nast. dnia rano .. (kilka razy w 1 blistrze:/) "okres" dostałam normalnie ale od 1 dnia okresu bardzo bolało mnie podbrzusze jak nigdy przy tabletkach! w 2 dzien okresu złapała mnie jakaś jednodniowa jelitówka wymiotowałam i biegunka. Okres skonczył się po zaczęciu kolejnego opakowania a bol trwa dalej jakby jajnikow.. Do tego zauwazylam nadmierne wzdecia i wybrzuszenie brzucha :/ czy mozliwa jest ciaza czy to tylko moje 'schizy' ...?
wybrzuszenie brzucha pojawia się najwcześniej w 4 m-cu ciąży
Zrób TEST!!!!
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 13:05   #5977
Witto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cześć! Zwracam się do was z następującą kwestią. Otóż jestem z dziewczyną razem lat 3 ( 23 lata oboje). W styczniu przestała stosować krążek antykoncepcyjny( po 2 latach), zeby zrobic sobie przerwe, na co oczywiscie sie zgodziłem. Cykle ma zazwyczaj 28-29 dniowe. 26 marca kochałem się z nią bez zabezpieczenia ( wiem, że głupota, po prostu impuls, działanie pod wpływememocji). jednak nie doszedłem w niej, było to "kilka penetracji" i już. Nie byłem blisko, ale czułem, że jeśli jeszcze kilka razy w nią wejdę, to na pewno dojdę. Tak więc wyszedłem i założyłem prezerwatywę i kontynuowaliśmy. Po okołu 5-6 minutach doszedłem w prezerwatywie, nic nie wyleciało, była szczelna. Jednak obawiam się o ten czas kiedy byłem bez, ponieważ tyle już o preejakulacie się naczytałem, że sam nie wiem co myśleć. Obecnie jest w 22dc, z tego co wiem, i z objawów jakie narazie ma, to rozdrażnienie, wahania nastroju, senność, ciężko dosyć jej się skupić czasem, nie potrafi spać dłużej niż 6, 7 bo jest zestresowana i poddenerwowana ( co innego że ma naprawde sporo pracy, dużo na głowie i w ogóle), od wczoraj zauważyła, że ma cięższe, pełniejsze piersi, mega bolesne sutki i boli ją brzuch ( ale to akurat przypisuje jej dolegliwościom żołądkowym). Co o tym sądzicie? Podczas ostatniego cyklu mówiła, że w połowie ją jajniki bolą itd i że jej sie owulacja zbliża, nagtomiast w tym cyklu jakoś przebiegła ona bezboleśnie/bezobjawowo(?). Bardzo mnie martwi to, że zadziałaliśmy/ zadziałałem pod wpływem chwili. Ale z 2 strony orgazmu nie było.. sam jużnie wiem..help..
Witto jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 13:15   #5978
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Witto Pokaż wiadomość
Cześć! Zwracam się do was z następującą kwestią. Otóż jestem z dziewczyną razem lat 3 ( 23 lata oboje). W styczniu przestała stosować krążek antykoncepcyjny( po 2 latach), zeby zrobic sobie przerwe, na co oczywiscie sie zgodziłem. Cykle ma zazwyczaj 28-29 dniowe. 26 marca kochałem się z nią bez zabezpieczenia ( wiem, że głupota, po prostu impuls, działanie pod wpływememocji). jednak nie doszedłem w niej, było to "kilka penetracji" i już. Nie byłem blisko, ale czułem, że jeśli jeszcze kilka razy w nią wejdę, to na pewno dojdę. Tak więc wyszedłem i założyłem prezerwatywę i kontynuowaliśmy. Po okołu 5-6 minutach doszedłem w prezerwatywie, nic nie wyleciało, była szczelna. Jednak obawiam się o ten czas kiedy byłem bez, ponieważ tyle już o preejakulacie się naczytałem, że sam nie wiem co myśleć. Obecnie jest w 22dc, z tego co wiem, i z objawów jakie narazie ma, to rozdrażnienie, wahania nastroju, senność, ciężko dosyć jej się skupić czasem, nie potrafi spać dłużej niż 6, 7 bo jest zestresowana i poddenerwowana ( co innego że ma naprawde sporo pracy, dużo na głowie i w ogóle), od wczoraj zauważyła, że ma cięższe, pełniejsze piersi, mega bolesne sutki i boli ją brzuch ( ale to akurat przypisuje jej dolegliwościom żołądkowym). Co o tym sądzicie? Podczas ostatniego cyklu mówiła, że w połowie ją jajniki bolą itd i że jej sie owulacja zbliża, nagtomiast w tym cyklu jakoś przebiegła ona bezboleśnie/bezobjawowo(?). Bardzo mnie martwi to, że zadziałaliśmy/ zadziałałem pod wpływem chwili. Ale z 2 strony orgazmu nie było.. sam jużnie wiem..help..
Nie denerwujcie się, bo to niczego nie da. Skoro dziwczyna jest w 22. d.c. to przecież jeszcze jej się okres nie spóźnia. A jeśli się spóźni, to niech dziewczyna zrobi test.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 18:57   #5979
Witto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

do wcześniej opisanych objawów doszedł jeszcze ból jajników i pleców na dole ( te plecy w podobny sposób ją czasem bolą na parę dni przed okresem...)
Witto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 19:00   #5980
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Witto Pokaż wiadomość
do wcześniej opisanych objawów doszedł jeszcze ból jajników i pleców na dole ( te plecy w podobny sposób ją czasem bolą na parę dni przed okresem...)
Jej się nawet jeszcze okres nie spóźnia... Jak się zacznie spóźniać, to niech zrobi test, i tyle.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 23:38   #5981
yenefer90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Proszę o Waszą opinię.
Uprawiałam dzisiaj seks oralny z chłopakiem i po jego wytrysku wszystko wylądowało na chusteczce, którą trzymałam w rękach. Cóż, miałam palce w spermie, bo przez chusteczkę nieco przeciekło. Po ok. 30 minutach poszłam do toalety i podcierając się po oddawaniu moczu dotknęłam ręką miejsca intymnego.
Mam dni płodne, dlatego się denerwuję.

Znalazłam wiele sprzecznych opinii co do tego ile mogą przeżyć plemniki w środowisku zewnętrznym. Podobno tylko kilkanaście minut. Czy istnieje możliwość zapłodnienia?
Jeżeli pytanie jest głupie to przepraszam, ale chyba każda dziewczyna, która kiedykolwiek była w podobnej sytuacji łapie się wszelkich opinii, żeby się uspokoić.

Pozdrawiam!
yenefer90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 23:49   #5982
Szsztywniara
Przyczajenie
 
Avatar Szsztywniara
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Mam pewne pytanie.
Otóż zazwyczaj miałam naprawdę regularny okres.Jednak moja comiesięczna przyjaciółka spóźnia się z wizytą już tydzień.Wcześniej (23 marca) miałam zbliżenie z partnerem (krótki stosunek,bez wytrysku,no i ta...bez zabezpieczenia) według mojego kalendarza - w dzień niepłodny.Po jakim czasie mogę zrobić test ciążowy? Dodam że 3 dni temu byłam u ginekologa i on sam nic nie zauważył (bo po takim krótkim czasie - w sumie co miał? :/) i czy są jakieś inne opcje spóźnienia niż nie domniemana ciąża?

Edytowane przez Szsztywniara
Czas edycji: 2012-04-02 o 23:51
Szsztywniara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 00:57   #5983
inkaxx
Rozeznanie
 
Avatar inkaxx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Coventry, UK
Wiadomości: 883
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Szsztywniara Pokaż wiadomość
Mam pewne pytanie.
Otóż zazwyczaj miałam naprawdę regularny okres.Jednak moja comiesięczna przyjaciółka spóźnia się z wizytą już tydzień.Wcześniej (23 marca) miałam zbliżenie z partnerem (krótki stosunek,bez wytrysku,no i ta...bez zabezpieczenia) według mojego kalendarza - w dzień niepłodny.Po jakim czasie mogę zrobić test ciążowy? Dodam że 3 dni temu byłam u ginekologa i on sam nic nie zauważył (bo po takim krótkim czasie - w sumie co miał? :/) i czy są jakieś inne opcje spóźnienia niż nie domniemana ciąża?
Test z moczu 14 dni po stosunku, test z krwi 10 dni po stosunku.

yenefer90 to chyba musiały by być jakieś super hiper mega plemniki z nadprzyrodzonymi zdolnościami magicznymi
__________________
"People should have chips implanted in their skulls that explode when they say something stupid." Sheldon Cooper

Bloguję

marcowy wątek wymiankowy
inkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 05:30   #5984
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez yenefer90 Pokaż wiadomość
Proszę o Waszą opinię.
Uprawiałam dzisiaj seks oralny z chłopakiem i po jego wytrysku wszystko wylądowało na chusteczce, którą trzymałam w rękach. Cóż, miałam palce w spermie, bo przez chusteczkę nieco przeciekło. Po ok. 30 minutach poszłam do toalety i podcierając się po oddawaniu moczu dotknęłam ręką miejsca intymnego.
Mam dni płodne, dlatego się denerwuję.

Znalazłam wiele sprzecznych opinii co do tego ile mogą przeżyć plemniki w środowisku zewnętrznym. Podobno tylko kilkanaście minut. Czy istnieje możliwość zapłodnienia?
Jeżeli pytanie jest głupie to przepraszam, ale chyba każda dziewczyna, która kiedykolwiek była w podobnej sytuacji łapie się wszelkich opinii, żeby się uspokoić.

Pozdrawiam!
Nie mogłaś zajść w ciążę.

Cytat:
Napisane przez Szsztywniara Pokaż wiadomość
według mojego kalendarza - w dzień niepłodny.
Kalendarzyki są tak skuteczne jak horoskop

Cytat:
i czy są jakieś inne opcje spóźnienia niż nie domniemana ciąża?
Stres, zmiana klimatu, problemy hormonalne... Albo zwykłe spóźnienie się. 7 dni to sporo, ale może się zdarzyć.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 08:17   #5985
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Witto Pokaż wiadomość
do wcześniej opisanych objawów doszedł jeszcze ból jajników i pleców na dole ( te plecy w podobny sposób ją czasem bolą na parę dni przed okresem...)
Nie przesadzajcie. Jakieś tam prawdopodobieństwo ciąży istnieje (nikłe), ale nie tak wielkie by aż tak panikować... odczekajcie jeszcze tydzień i zróbcie test z porannego moczu - i z głowy.

Edytowane przez w_isienka
Czas edycji: 2012-04-03 o 08:18
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 18:26   #5986
moniska_696xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Ostatni okres miałam 1 marca, mam go co 27 dni ale nie dostałam jeszcze, kochałam się z chłopakiem 6 i 8 marca ale używaliśmy gumek i nie doszedł we mnie, później byłam chora, przyjmowałam leki ale nie antybiotyki. Często miałam krwawienia z nosa i byłam osłabiona. Zrobiłam test i nie jestem w ciąży więc czemu nie mam okresu ? Bardzo się martwię i nie wiem, co robić
moniska_696xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 18:27   #5987
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez moniska_696xd Pokaż wiadomość
Ostatni okres miałam 1 marca, mam go co 27 dni ale nie dostałam jeszcze, kochałam się z chłopakiem 6 i 8 marca ale używaliśmy gumek i nie doszedł we mnie, później byłam chora, przyjmowałam leki ale nie antybiotyki. Często miałam krwawienia z nosa i byłam osłabiona. Zrobiłam test i nie jestem w ciąży więc czemu nie mam okresu ? Bardzo się martwię i nie wiem, co robić
Dlatego możesz mieć spóźnienie.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 07:29   #5988
fawn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 43
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Dziewczyny przepraszam Was, ale znów muszę trochę pomęczyć i potrzebuję kopa w tyłek chyba

Myślicie że napewno nie ma szans na ciążę w moim przypadku? Nawet jeśli chłopak mógł mieć preejakulat na palcu i po kilku minutach włożył ten palec do pochwy?

Okres powinnam dostać za ok 5 dni, zwykle przed okresem bolą mnie piersi a teraz nic. Niby różnie mnie te piersi zawsze bolą, ale teraz wmawiam sobie, że to na pewno ciąża .

Pomóżcie, ochrzańcie, itp
fawn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 11:40   #5989
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez fawn Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam Was, ale znów muszę trochę pomęczyć i potrzebuję kopa w tyłek chyba

Myślicie że napewno nie ma szans na ciążę w moim przypadku? Nawet jeśli chłopak mógł mieć preejakulat na palcu i po kilku minutach włożył ten palec do pochwy?

Okres powinnam dostać za ok 5 dni, zwykle przed okresem bolą mnie piersi a teraz nic. Niby różnie mnie te piersi zawsze bolą, ale teraz wmawiam sobie, że to na pewno ciąża .

Pomóżcie, ochrzańcie, itp
NA PEWNO NIE JESTEŚ W CIĄŻY WIĘC NIE NAKRĘCAJ
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 11:46   #5990
fawn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 43
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
NA PEWNO NIE JESTEŚ W CIĄŻY WIĘC NIE NAKRĘCAJ

Dziękuję
fawn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 12:15   #5991
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez fawn Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam Was, ale znów muszę trochę pomęczyć i potrzebuję kopa w tyłek chyba

Myślicie że napewno nie ma szans na ciążę w moim przypadku? Nawet jeśli chłopak mógł mieć preejakulat na palcu i po kilku minutach włożył ten palec do pochwy?

Okres powinnam dostać za ok 5 dni, zwykle przed okresem bolą mnie piersi a teraz nic. Niby różnie mnie te piersi zawsze bolą, ale teraz wmawiam sobie, że to na pewno ciąża .

Pomóżcie, ochrzańcie, itp
Odstaw seks
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 12:19   #5992
fawn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 43
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Odstaw seks

Już odstawiłam
fawn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 17:40   #5993
Ankara19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 43
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

To teraz ja mam pytanie.

Dwa dni przed planowanym okresem kochałam sie z facetem bez zabezpieczenia. Jednak, trwało to dosłownie kilka minut, po czym wyszedł ze mnie i doszedł dopiero po dłuuugim czasie. Okres mam zawsze regularnie w miarę, teraz spóźnia się 2 dzień. Oczywiście się martwię. W tym miesiącu miałam sporo stresów i brałam furaginum, zastanawiam się czy to aby nie powód opóźnienia ? Plus oczywiście teraz to już prawie chodzę po ścianach z nerwów Mój TŻ już wybiera imiona dla dzieci(oczywiście nabijajac sie ze mnie )Dodatkowo od tego okresu miałam brać moje pierwsze tabletki anty i czekam na niego jak na zbawienie. Będzie to chyba fail roku jak okaże się, że właśnie teraz zaszłam w ciąże.

Edytowane przez Ankara19
Czas edycji: 2012-04-04 o 17:51
Ankara19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 18:22   #5994
Banned16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Wiem że ryzyko zajścia w ciąże przez petting lub seks analny jest małe ale jednak zawsze jest . Po tych dwóch rzeczach co robiłam z chłopakiem okres pokazał mi się w miarę reguralnie . jeden 3 dni później a następny 5 dni wcześniej . nie mam jeszcze regularnej miesiączki . Ale te okresy były słabsze niż zazwyczaj . teraz w ciągu tygodnia przytyłam 2 kg. bo miałam straszny apetyt teraz mi już minął . Bolą mnie piersi i czasem podbrzusze . Wykonałam dwa testy . Pierwszy 20 dni od zajścia drugi 40 dni od zajścia i żaden nie wykrył on ciąży więc jak myślicie ? Testy mówią prawdę czy może się mylą ? Jesli pokąze się 3 okres to wykuczy to że jestem w ciąży ?Bardzo się boję że jestem wtedy nie wiem co zrobię
Banned16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:15   #5995
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Ankara19 Pokaż wiadomość
To teraz ja mam pytanie.

Dwa dni przed planowanym okresem kochałam sie z facetem bez zabezpieczenia. Jednak, trwało to dosłownie kilka minut, po czym wyszedł ze mnie i doszedł dopiero po dłuuugim czasie. Okres mam zawsze regularnie w miarę, teraz spóźnia się 2 dzień. Oczywiście się martwię. W tym miesiącu miałam sporo stresów i brałam furaginum, zastanawiam się czy to aby nie powód opóźnienia ? Plus oczywiście teraz to już prawie chodzę po ścianach z nerwów Mój TŻ już wybiera imiona dla dzieci(oczywiście nabijajac sie ze mnie )Dodatkowo od tego okresu miałam brać moje pierwsze tabletki anty i czekam na niego jak na zbawienie. Będzie to chyba fail roku jak okaże się, że właśnie teraz zaszłam w ciąże.
Rozumiem, że nie doszedł w tobie?
Tak czy siak ja tu ciąży nie widzę Stres też robi swoje. Nie denerwuj się, jest wszystko o.k.

Cytat:
Napisane przez Banned16 Pokaż wiadomość
Wiem że ryzyko zajścia w ciąże przez petting lub seks analny jest małe ale jednak zawsze jest . Po tych dwóch rzeczach co robiłam z chłopakiem okres pokazał mi się w miarę reguralnie . jeden 3 dni później a następny 5 dni wcześniej . nie mam jeszcze regularnej miesiączki . Ale te okresy były słabsze niż zazwyczaj . teraz w ciągu tygodnia przytyłam 2 kg. bo miałam straszny apetyt teraz mi już minął . Bolą mnie piersi i czasem podbrzusze . Wykonałam dwa testy . Pierwszy 20 dni od zajścia drugi 40 dni od zajścia i żaden nie wykrył on ciąży więc jak myślicie ? Testy mówią prawdę czy może się mylą ? Jesli pokąze się 3 okres to wykuczy to że jestem w ciąży ?Bardzo się boję że jestem wtedy nie wiem co zrobię
Na 10000000000% nie jesteś miałaś 2 okresy, testy negatywne, 0 szans na ciążę.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain

Edytowane przez Diablica z Tasmanii
Czas edycji: 2012-04-04 o 19:19
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:23   #5996
fawn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 43
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Banned16 Pokaż wiadomość
Wiem że ryzyko zajścia w ciąże przez petting lub seks analny jest małe ale jednak zawsze jest . Po tych dwóch rzeczach co robiłam z chłopakiem okres pokazał mi się w miarę reguralnie . jeden 3 dni później a następny 5 dni wcześniej . nie mam jeszcze regularnej miesiączki . Ale te okresy były słabsze niż zazwyczaj . teraz w ciągu tygodnia przytyłam 2 kg. bo miałam straszny apetyt teraz mi już minął . Bolą mnie piersi i czasem podbrzusze . Wykonałam dwa testy . Pierwszy 20 dni od zajścia drugi 40 dni od zajścia i żaden nie wykrył on ciąży więc jak myślicie ? Testy mówią prawdę czy może się mylą ? Jesli pokąze się 3 okres to wykuczy to że jestem w ciąży ?Bardzo się boję że jestem wtedy nie wiem co zrobię

Nawet ja mogę Ci napisać, że nie jesteś w ciąży
fawn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:27   #5997
Ankara19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 43
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Rozumiem, że nie doszedł w tobie?
Tak czy siak ja tu ciąży nie widzę Stres też robi swoje. Nie denerwuj się, jest wszystko o.k.
Oczywiście, że nie! Gdyby doszedł prawdopodobnie teraz kupowałabym wózek i ubranka niemowlęce w ataku nagłej paniki

Martwi mnie to, że zawsze mam cykl 28-29 dni, a dziś jest dzień 30 i od wczoraj momentami brzuch mnie pobolewa tak jak pierwszego dnia okresu i czuję się taka hmm zakorkowana (żadne lepsze określenie nie przychodzi mi na myśl). Dziwne, nigdy nie czułam oznak zbliżającej się miesiączki. Może to naprawdę przez nerwy mi się wszystko zatrzymało, dzięki za poradę, postaram się wyluzować.

Banned16 Ty to się nie martw już w ogóle, aczkolwiek polecam zastanowić się nad jakaś sensowną antykoncepcją co by nie świrować jak ja.
Ankara19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 21:23   #5998
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Kontynuacja tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post33353995

Wątek zamykam.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.