oboz z olimpem do grecji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-13, 15:10   #1
Paulinavrystal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1

oboz z olimpem do grecji


hej , wyjezdzam na oboz z olimpem do grecji na wyspe thassos na campingi golden beach.
czy ktos juz tam kiedys był? mam kilka pytan:
mozna tam wychodzic noca na jakies dyskotaki i czy wogole sa dyskoteki??
czy pozwalaja samej chodzic po wyspie???
jakie tam sa rozrywki???
czy opiekunowie sa spoko??
i czy w ogle tam jest fajnie
Paulinavrystal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 20:47   #2
majaa_
Przyczajenie
 
Avatar majaa_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: bielsko biała.
Wiadomości: 8
Dot.: oboz z olimpem do grecji

miałam jechać, dalej sie w sumie zastanawiam. ale opcja publicznej toalety mnie troche przeraża : )
__________________
" po co mam żałować, po mam sie przejmować, po co mam sie zadręczać? pier.ole. "
majaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 10:06   #3
duskiee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Luton UK
Wiadomości: 127
Dot.: oboz z olimpem do grecji

polecam ok-tours a co do publicznej toalety... odradzam taki 'luksus' lepiej zaplacic troche wiecej a normalnie funkcjonowac
duskiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 20:27   #4
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: oboz z olimpem do grecji

jadę z olimpu na thassos w 2 turnusie.
a publiczne toalety co w tym złego?
byłam z olimpem w Hiszpanii, tam też byl camping. i łazienki na prawdę były duze, przestronne, i codziennie sprzątane. nigdy nie było brudno. a atmosfera campingowa jest bardzo fajna. chyba że ktoś musi spędzać godziny codziennie w łazience na osobności to niech wybierze hotel gdzieś indziej.
co do opiekunów to zalezy, różni się trafiają, ja w hiszpanii miałam takich że <3 poczytaj sobie moje posty w wątkach o hiszpanii bo ci wychowawcy to jak marzenie byli ;D
co do chodzenia samemu po wyspie to jasne że można. w zasadzie w zależności od opiekunów , ale np. cały czas jest czas wolny. a rozmawiałam z paroma osobami co były na thassos i są luzy też.
co do dyskotek..jest tam 1 klub jakiś. wiadomo nie równa się to dyskotekom z Lloret czy Rimini no ale jest więc można potańczyć. A i tak ja się nastawiam na imprezy w nocy na plaży <3 w końcu żeby być na plazy trzeba na campingu otworzyć tylko bramkę więc...

co do rozrywek to w miejscu w którym jest obóz - tez się o to martwiłam. wiadomo jest piękna plaża, czyste morze, może akurat trafią się fajni ludzie, jakaś dyskoteka też jest ale ogółem podobno tamśrednio jest co robić. ale ludzie wracając stamtąd zadowoleni więc spróbuje - najwyżej w przypadku wielkiej nudy wybiorę się na wycieczki fakultatywne albo w czasie wolnym przejdę się do jakiejś miejscowości, bo zaledwie kilka km od Golden Beach jest jakaś miejscowość gdzie jest już wiecej sklepików itd
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya

Edytowane przez AryaxD
Czas edycji: 2011-02-14 o 20:31
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.