Bardzo niemiły zapach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-19, 16:44   #1
agatat88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Unhappy

Bardzo niemiły zapach


Witajcie. Uprzedzam, z góry, ze nie jestem trollem, mam za to nieciekawy problem
Chciałabym się poradzić Was w kłopotliwej sprawie, być może podobny problem byl juz tutaj poruszany, ale moj jest nietypowy.

Mojemu facetowi bardzo źle pachnie z ust. Wiem, ze myje zeby, dziur raczej nie ma, ale zapach jestem w stanie wyczuć stojac nawet 20 cm od niego. Jest to zapach amoniaku lub czegoś w tym stylu. Znam go od dawna, od ok. 5 lat i zawsze tak było (kiedys nawet zastanawialam sie jak reaguje na to jego była), a teraz sama mam z tym problem :P znaliśmy sie po prostu, jak kolega z kolezanka, od niedawna jestesmy razem i poza tym problemem moj Luby (nazwijmy go A.) nie ma wielu wad.

Zapach jest wyczuwalny wlasciwie zawsze, jest naprawde nieprzyjemny, znika troche po jedzeniu, czy alkoholu. Boje sie go spytac czy ma jakis problem, zwrocic mu uwage, niestety jest bardzo drazliwy na punkcie takich spraw, wygladu itd.
Kiedys jak mial wysyp pryszczy i powiedzialam mu, zeby moze poszedl do dermatologa z tym to sie obrazil, kiedy indziej znowu kiedy delikatnie wspomnialam (juz mialam prawie zapytac o ten zapach z ust), ze ma lekki kamien na zebach nie odzywał sie do mnie godzine.

Od kiedy z nim jestem z nim jestem ciagle mi wyskakuja na ustach zajady a wlasciwie z jednej strony. Nie wiem czy nalezy to wiazac z nim i z całowaniem, ale kiedys nawet "nie wiedzialam" co to zajad, a teraz nie chce mi sie w ogole wygoic. Wyczytalam w internecie, ze zajady moze powodowac grzybica, a poza tym zapach amoniaku moze byc jej objawem.

Jak rozwiazac ten problem? Jak z nim porozmawiac?

Edytowane przez agatat88
Czas edycji: 2013-06-19 o 16:51
agatat88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 16:54   #2
itozga
Raczkowanie
 
Avatar itozga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 187
GG do itozga
Dot.: Bardzo niemiły zapach

może najlepiej wprost innej opcji chyba nie ma :/
itozga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:24   #3
MsZet25
Raczkowanie
 
Avatar MsZet25
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 327
Dot.: Bardzo niemiły zapach

Wiesz co, a może weź go z innej strony. Powiedz mu, że czytałaś np jakiś artykuł o grzybicy ust, że się można szybko zarazić, nie goi się, trzeba leczyć, obleśne, najlepiej mu powiedz że się można się zarazić jedząc tą samą łyżeczką itp w sumie to nie wiem czy to prawda, ale on raczej i tak tego nie sprawdzi. Powiedź, że się strasznie tego boisz, podkoloryzuj Zaproponuj może żebyście zaczęli używać specjalnego płynu do płukania ust (przeciwgrzybicznego), bo ty się boisz grzybicy czy coś Powymyślaj, ale tak żeby się nie obraził
__________________
05.08.12- Kocham najbardziej na świecie!

02.04.14- Kierowca!

BLOGUJĘ o włosach

Instagram

Szybkie poniedziałki, namiętne wtorki, gorące środy, mocne czwartki, szalone piątki...
MsZet25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:38   #4
sarajoanna
Raczkowanie
 
Avatar sarajoanna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Południowa Polska
Wiadomości: 309
Dot.: Bardzo niemiły zapach

Mnie raczej zapach amoniaku kojarzy się prędzej z cukrzycą jak z grzybicą, ale lekarzem nie jestem, więc nie wiem.
sarajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:47   #5
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: Bardzo niemiły zapach

Zapach moze być z róznych powodów, np refluks. Nie muszą to być problemy z zębami.
Nie wyobrażam sobie ze się koleś za to obraża. Niechluj i brudas. Bo nawet jeśli jest na coś chory to należy o to zadbać, a nie mieć w dupie, że innym w otoczeniu to przeszkadza.
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:57   #6
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: Bardzo niemiły zapach

Może ma cukrzyce?
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:15   #7
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Bardzo niemiły zapach

Cytat:
Napisane przez agatat88 Pokaż wiadomość
Witajcie. Uprzedzam, z góry, ze nie jestem trollem, mam za to nieciekawy problem
Chciałabym się poradzić Was w kłopotliwej sprawie, być może podobny problem byl juz tutaj poruszany, ale moj jest nietypowy.

Mojemu facetowi bardzo źle pachnie z ust. Wiem, ze myje zeby, dziur raczej nie ma, ale zapach jestem w stanie wyczuć stojac nawet 20 cm od niego. Jest to zapach amoniaku lub czegoś w tym stylu. Znam go od dawna, od ok. 5 lat i zawsze tak było (kiedys nawet zastanawialam sie jak reaguje na to jego była), a teraz sama mam z tym problem :P znaliśmy sie po prostu, jak kolega z kolezanka, od niedawna jestesmy razem i poza tym problemem moj Luby (nazwijmy go A.) nie ma wielu wad.

Zapach jest wyczuwalny wlasciwie zawsze, jest naprawde nieprzyjemny, znika troche po jedzeniu, czy alkoholu. Boje sie go spytac czy ma jakis problem, zwrocic mu uwage, niestety jest bardzo drazliwy na punkcie takich spraw, wygladu itd.
Kiedys jak mial wysyp pryszczy i powiedzialam mu, zeby moze poszedl do dermatologa z tym to sie obrazil, kiedy indziej znowu kiedy delikatnie wspomnialam (juz mialam prawie zapytac o ten zapach z ust), ze ma lekki kamien na zebach nie odzywał sie do mnie godzine.

Od kiedy z nim jestem z nim jestem ciagle mi wyskakuja na ustach zajady a wlasciwie z jednej strony. Nie wiem czy nalezy to wiazac z nim i z całowaniem, ale kiedys nawet "nie wiedzialam" co to zajad, a teraz nie chce mi sie w ogole wygoic. Wyczytalam w internecie, ze zajady moze powodowac grzybica, a poza tym zapach amoniaku moze byc jej objawem.

Jak rozwiazac ten problem? Jak z nim porozmawiac?
po co ci kolejny wątek.już na INTYMNYM pisałaś o tym samym
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 08:15   #8
Glamoooooour
Raczkowanie
 
Avatar Glamoooooour
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 47
Exclamation Dot.: Bardzo niemiły zapach

Zapach amoniaku w wydychanym powietrzu może pojawić się w zaawansowanej niewydolności nerek. Występują wówczas również inne objawy m.in.: niewydolność krążenia, odwodnienie, zaburzenia elektrolitowe, świąd skóry, zaburzenia neurologiczne czy śpiączka. Stan ten również wymaga hospitalizacji. !!!
Może mieć grzybicę jamy ustnej , jest to kolejne stadium choroby nerek !
Żadne płyny do ust , pasty ect. tu nie pomogą !

Jak najszybciej idź z Nim do lekarza , i nie patrz czy się obrazi na Ciebie czy nie - zdrowie jest ważniejsze !!!
Jestem Ratownikiem Medycznym i wiem co mówię .

Pozdrawiam
Glamoooooour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 09:10   #9
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Bardzo niemiły zapach

Cytat:
Napisane przez Glamoooooour Pokaż wiadomość
Zapach amoniaku w wydychanym powietrzu może pojawić się w zaawansowanej niewydolności nerek. Występują wówczas również inne objawy m.in.: niewydolność krążenia, odwodnienie, zaburzenia elektrolitowe, świąd skóry, zaburzenia neurologiczne czy śpiączka. Stan ten również wymaga hospitalizacji. !!!
Może mieć grzybicę jamy ustnej , jest to kolejne stadium choroby nerek !
Żadne płyny do ust , pasty ect. tu nie pomogą !

Jak najszybciej idź z Nim do lekarza , i nie patrz czy się obrazi na Ciebie czy nie - zdrowie jest ważniejsze !!!
Jestem Ratownikiem Medycznym i wiem co mówię .

Pozdrawiam
Tak, zgadzam się, to mogą być i pewnie są nerki. Mój ojciec tak ma i cuchnie mu z ust amoniakiem, bbbrrr...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 09:17   #10
Glamoooooour
Raczkowanie
 
Avatar Glamoooooour
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 47
Dot.: Bardzo niemiły zapach

Nie jest to miłe , ale to niestety objaw choroby i trzeba to uszanować .
Glamoooooour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 09:30   #11
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Bardzo niemiły zapach

Cytat:
Napisane przez Glamoooooour Pokaż wiadomość
Nie jest to miłe , ale to niestety objaw choroby i trzeba to uszanować .
Uszanować może i tak, ale skoro to choroba, to to się leczy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 16:30   #12
Glamoooooour
Raczkowanie
 
Avatar Glamoooooour
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 47
Dot.: Bardzo niemiły zapach

Oczywiście , że się leczy i to bez dwóch zdań . Przelewek nie ma z nerkami !

Także dziewczyno , bierz go do lekarza i niech się chłopak leczy ! Trzymam kciuki żeby focha nie strzelił
Glamoooooour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 17:34   #13
progressive
Raczkowanie
 
Avatar progressive
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 136
Dot.: Bardzo niemiły zapach

Bleee...
__________________
Lepszych dni nie będzie już, Ty kapelusz włóż.
progressive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 20:11   #14
looolitka
Raczkowanie
 
Avatar looolitka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 103
Dot.: Bardzo niemiły zapach

Hej,

Powiennaś z nim porozmawiać, bo ten piroblem może być nie tylko problemem zapachowym.

Bardzo wiele jednostek chorobowych przebiega z zmienionym zapachem z ust. Może mieć uchyłki przełyku, refluks i wiele, wiele innych.

Myśle, że taka rozmowa jest bardzo ciężka, ale możę mogłabyś mu jakoś zasugerować wizyte. Zostawić na stole ulotki, albo może porozmawiać z jego mamą. Ona również musi być swiadoma tego problemu i może będzie umieć z nim o tym rozmawiać
looolitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 15:55   #15
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Bardzo niemiły zapach

Jeśli to Twój chłopak to nie powinnaś się wstydzić mu o tym powiedzieć - jesteście sobie na pewno bardzo bliscy

Sama miałam podobny problem ale ze sobą (naprawdę nie zdawałam sobie z tego sprawy bo problem narastał bardzo powoli), porozmawiała ze mną bliska koleżanka, rozmowę poprowadziła w taki sposób że nie poczułam sie urażona, powiedziała że nie chodzi o to że się mnie brzydzi czy coś takiego ale martwi się o mnie bo wie że to objaw wielu chorób - jak się okazało tak było, nieco później przypadkowo wykryto u mnie cukrzycę.

Naprawdę radzę Ci zebrać sie na odwagę i na spokojnie z chłopakiem porozmawiać, postaraj się mówić szczerze i nie owijać za bardzo tego co chcesz powiedzieć Jeśli Ty potraktujesz to całkowicie naturalnie on też nie powinien poczuć się nieswojo.

Powodzenia!
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 23:05   #16
minou
Raczkowanie
 
Avatar minou
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Netland
Wiadomości: 70
Dot.: Bardzo niemiły zapach

Moim zdaniem, jeżeli chodziłoby o koleżankę z pracy, to mogłabyś się powstrzymywać z poruszaniem takich drażliwych tematów, ale że obiektem jest TWÓJ FACET, to bez szczerej rozmowy ani rusz. Męczysz się podwójnie, raz, że facet ma problemy, które dotykają Cie bezpośrednio, dwa, że masz problem z problemem, bo nie wiesz co zrobić i zamiast pogadać z człowiekiem, musisz się radzić na forum. Jakieś granice są. Ja bym się nie cykała, tylko wyłożyła kawę na ławę i to bez żadnych eufemizmów - niech mu w pięty pójdzie i niech gostek się weźmie za siebie. Wal mu bezpośrednio co myślisz, go facet dorosły i nie jest w przedszkolu. A jak chce to niech się obraża nie odzywa miesiąc - zobaczysz przyzwyczai się i oduczy tego obrażania. Powodzenia
__________________
każdy kogoś ma
minou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 13:07   #17
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Bardzo niemiły zapach

huehuehueheu moj luby ma korzen do wyrwania i pare zabków do naprawy i tez czuc czasami nieprzyjemny zapach, ale ścigam go do mycia i jest ok

Pozatym to moga byc takze kwasy zoladkowe..
Mialam na stuiach kolezanke, ktorej tak walilo za przeproszeniem, ze jak z nia rozmawialam to musialam zatykac nos ( nie ze rekami tylko tak w srodku ). Jak myla zeby ( mieszkalam z nia na mieszkaniu ) to nic nie dawalo, po jdzeniu i alkoholu nie przechodziło. I to był taki okropny smród, że po dłuzszej rozmowie z nia z "bliska", piekł mnie nos i uwaga ale w tym momencie wcale nie żartuję !

Ale ona miała taką dośc okazałą czarną dziure w jedynce, zgaduje ze te rozwijające sie tam bakterie sa przyczyną. Pozatym wątpie czy ona przy myciu zębów myje też język ( na języku jest najwiecej bakterii , na policzkach i podniebieniu także ) więc mycie języka jest niezbędne w likwidacji nieprzyjemnego zapachu
I mimo prób, pośrednich wzmiankach o dentyście ( np opowiadalam to jej jak to ja musze isc do dentysty bo nie wyobrazam sobie miec czarne dziury w zebach ( moze i sie domyslila ze to o niej ale wątpię )) przez całe studia nie udała się do dentysty a ta dziura z rokiem sie jej powiększała
teraz juz jej nie widuje i mam spokój i zdrowy nos

ale jesli mu nie zwrocisz bezposrednio uwagi , to pewnie nic z tym nie zrobi. Ja z moim sie nie czaje, jest tylko " umyć zęby i to już "
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.