Prezent dla seniorów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-02, 10:43   #1
marika999
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 33

Prezent dla seniorów


Poszukuję prezentu na Złote Gody swoich rodziców. Myślałam o telefonie dla seniorów i generalnie nie wiem, jakie marki warto uwzględnić. Za to czytałam raport skapiec.pl i w sumie wydaje się to niegłupi pomysł:
http://www.skapiec.pl/raport/specjalny/Raport_specjalny_telefony _komorkowe_luty2011.pdf
marika999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 11:09   #2
Krotochwila
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: za górami za lasami
Wiadomości: 443
Dot.: Prezent dla seniorów

no nie wiem czy to dobry pomysł, zależy czy to się twoim rodzicom przyda,
Krotochwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 09:52   #3
jagoda 86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: Prezent dla seniorów

ja uważam, że to świetny pomysł. nigdy nie wiadomo jak szybko nam będą potrzebne takie gadżety. widziałam ostatnio w mediamarkt taki telefon i design maja przedni ;P
jagoda 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 10:46   #4
werka17B
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 52
Dot.: Prezent dla seniorów

No właśnie - dużo zależy od tego czy na przykład Twoi dziadkowie są "nowocześni" czy mają raczej tradycyjne poglądy na zycie Jeśli na przyklad są "mobilni" można sprawić im chocby weekendowy pobyt w SPA. Jeśli cos takiego nie wchodzi w grę to warto spróbować zrobić piekny album ze zdjęciami dziadków Na pewno się ucieszą
werka17B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 23:50   #5
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Prezent dla seniorów

Album! Zdjecia wszystkich waznych osob,cos wzruszajacego.a jak maa dvd czy cos to zro bic preze ntacje(trwa nieslugo a efekt super,w tle jaas ich fajna piosenke). Nagrac na plyte ich ulubionae kawalki muzyczne albo np bilet do teatru/kina/opery. Cos prostego czego dawno nie ro bili. U mnie to sie zawsze sprawdza(u mnie muzyka I filmy na dvd to najlepszy wy bor).
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 15:11   #6
marika999
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 33
Dot.: Prezent dla seniorów

wszystkie pomysły są bardzo fajne, tyle że postawię mimo wszystko na technologie, takie telefony charakteryzuje prostota, jak widzę ojca męczącego się z dotykowcem, coraz częściej wracam do tego pomysłu. myślałam o wyborze czegoś co nie jest rydzykofnem i nie jest zbyt drogie, myślałam o wyborze pomiędzy barel a emporia
marika999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 09:38   #7
_Bathory_
Raczkowanie
 
Avatar _Bathory_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 96
Dot.: Prezent dla seniorów

Tak a propos prezentów można skorzystać ze staroci agd w domu takiego candy i oddać pralkę i coś wygrać! Chociaż taki handel to chyba nie najlepszy prezent dla seniorów. Tak naprawdę telefony dla seniora są nie tylko dla seniorów moim skromnym zdaniem, w zasadzie jak ktoś lubi taki design, to czemu nie ;-)
_Bathory_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 09:26   #8
gochacz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 68
Dot.: Prezent dla seniorów

Ja mam troszke inny problem. Moj dziadek ozenl sie po raz 4 Tak sie skalda ze mieszka an drugm koncu Polski i widujemy sie raz na rok. Ogolnie wszystkei babcie traktowalam jak babcie Teraz jade z siostra doslownei tylko na obiad i kawe w odwiedizny i zastanawiam sie co kupic jako upominek. Wystarczy tylko np wino i czeoladki czy kupic cos wiecej ??? Np jakis album.... Ogolnie wesela nei organizowali ale chyba pasuej cos kupic w prezencie? Jka myslicie?
__________________
--------------------
29.10.09r. Poznaliśmy się
18.02.10r. Jesteśmy razem
gochacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 09:56   #9
jagoda 86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: Prezent dla seniorów

Cytat:
Napisane przez gochacz Pokaż wiadomość
Ja mam troszke inny problem. Moj dziadek ozenl sie po raz 4 Tak sie skalda ze mieszka an drugm koncu Polski i widujemy sie raz na rok. Ogolnie wszystkei babcie traktowalam jak babcie Teraz jade z siostra doslownei tylko na obiad i kawe w odwiedizny i zastanawiam sie co kupic jako upominek. Wystarczy tylko np wino i czeoladki czy kupic cos wiecej ??? Np jakis album.... Ogolnie wesela nei organizowali ale chyba pasuej cos kupic w prezencie? Jka myslicie?
W tym wypadku album to dobry wybór, niestety kupno choćby takiego telefonu dla seniora mogłoby urazić ta panią, z która nie wiążą cie mimo wszystko więzy krwi. Z drugiej strony możesz się pokusić o coś bardziej oryginalnego, taki album jaki dostaniesz w pracowniach ręcznie robionych produktów w stylu pakamera, możesz też pomyśleć o czymś z technologii przy bliższym poznaniu. To może dziadkowi wręczyć jakiś upominek, żeby nie było mu przykro. Niezły facet z niego musi być, kolejne małżeństwo w zakładam dość późnym wieku. Powodzenia
jagoda 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 11:52   #10
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: Prezent dla seniorów

Telefon dla rodziców z okazji Złotych Godów jest mało stosownym prezentem. Pomyśl nad kroniką ze zdjęciami, ważnymi datami, terminami dla nich z okresu ich 50 lat pożycia.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 09:02   #11
pamelaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 48
Dot.: Prezent dla seniorów

Łeeeee czy ja wiem Zaryzykowałabym z takim telefonem. Pewnie już po Złotych Godach? W każdym razie widziałam w MediaMarkt taki telefon S coś tam z takimi oczo✂✂✂nymi przyciskami i w ogóle bajer! Podoba mi się i sama rozważę przy kupowaniu prezentu dla swojego dziadka. Ona na pewno się nie obrazi, nawet ucieszy, sknera z niego straszna DDDDDDD
__________________
dr Bielecki 350HP eurosilicone 04.02.2010
pamelaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 16:53   #12
morela22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
Dot.: Prezent dla seniorów

Jak dla mnie telefon na Złote Gody to dobry pomysł. Tylko oczywiście musisz kupic dwa - dla mamy i taty. Żeby mogli wysyłać do siebie smesy z kuchni do pokoju. Albo w stylu "obiadu nie będzie". Ogólnie sam pomysł mi się podoba. Ja taki telefon zakupiłam mojej mamie
morela22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 13:07   #13
juz_seniorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent dla seniorów

Telefon jak telefon - na pewno lepszy niż te standardowe aparaty dostępne w sieciach. Wyraźny ekran i duże klawisze, jak dla mnie super.

Dostałam coś takiego na gwiazdkę http://sklepikseniora.pl/telefon-kom...aro-p1117.html i jestem zadowolona.
juz_seniorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 16:07   #14
bekii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 692
Dot.: Prezent dla seniorów

świetna sprawa
__________________

Moje cuda na szydełku:
http://mojeciuchy.pl
(login: szydelkowakraina)





bekii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 13:50   #15
marika999
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 33
Dot.: Prezent dla seniorów

Dzięki jeszcze raz za te podpowiedzi. W sumie można je podciągną pod Dzień Matki, który jest niebawem. Jak sądzicie?
marika999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 12:59   #16
morela22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
Dot.: Prezent dla seniorów

W zasadzie to już dzisiaj Dzień Matki, ale te prezenty jak najbardziej pasują na to święto. Więc jeśli ktoś jeszcze nie kupił, to ma sporo inspiracji. Mnie przekonuje wspominany"dziadkowy" telefon. Wszystkiego najlepszego dla obecnych tutaj mam
morela22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 10:44   #17
maluszki_dwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 90
Dot.: Prezent dla seniorów

Cytat:
Napisane przez morela22 Pokaż wiadomość
W zasadzie to już dzisiaj Dzień Matki, ale te prezenty jak najbardziej pasują na to święto. Więc jeśli ktoś jeszcze nie kupił, to ma sporo inspiracji. Mnie przekonuje wspominany"dziadkowy" telefon. Wszystkiego najlepszego dla obecnych tutaj mam
jak mowa o dziadkofonach, to to chyba niezła gratka jest:
http://www.familie.pl/profil/marcin1...dziadkiem.html
maluszki_dwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 15:33   #18
sweet_sofia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Wiadomości: 56
Dot.: Prezent dla seniorów

ja dla seniorów polecam album ze zdjęciami najbliższych. Zrobiłam taki mojej babci. Dodatkowo umieściłam na niektórych stronach ciekawe cytaty. Łzy w oczach kochanej staruszki byly bezcenne Mieszka sama, więc zdjęcia kochanych wnuków i dzieci dały jej wiele radości. Często do tego albumy zagląda. Polecam, zwłaszcza że ludziom w tym wieku ciężko coś kupić.
sweet_sofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.