Do Pani Grażynki a propos "jak farbować odrosty?" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-05, 15:18   #1
Magk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3

Do Pani Grażynki a propos "jak farbować odrosty?"


Witam!
3 marca o 17.49 zwróciłam się do Pani z zapytaniem "Jak farbować odrosty?".Niestety nie uzyskałam od Pani odpowiedzi i porad na których bardzo mi zależy.Czytałam wypowiedzi na ten temat tu na forum, jednak nie do końca pokrywały się one z moim problemem.Proszę o ile to możliwe o odpowiedź,ponieważ bardzo zależy mi na fachowej poradzie.Czekam i dziękuję.
Magk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-05, 15:40   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Do Pani Grażynki a propos "jak farbować odrosty?"

dziekuje za przypomnienie daty a szczegolnie godz twojego zapytania, ale u mnie jest ono zapisane godz 17.50
wiesz ja nie podaje instrukcji farbowania odrostow, czy wogóle farbowania a i Małgorzata Kożuchowska chyba chodzi do fryzjera, bo tylko ,albo raczej tam mozna uzyskac taki ładny kolor....
pozatym jak ja mam podawac instrukcje (nawet gdybym chciala) wirtualnie? nie widzac wlosow? to Ty okreslasz swoj kolor wlosow a ja mam uwierzyc ze tak jest faktycznie? no i ja nie znam domowych sposobow farbowania wlosow i w szczegolnosci dzialania farb sklepowych ,wiec powiedz jak mam ci doradzic? ... nierealne
ja na forum moge doradzac i staram sie to robic, w razie problemow z pielagnacja, dobrac fryzurki a czasem i kolor wlosow
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 13:39   #3
Magk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3
Re: Do Pani Grażynki a propos "jak farbować odrosty?"

Dziękuje za poświęcony mi czas mimo,iż nie dowiedziałam się zbyt wiele .W takim układzie może uda mi się uzyskać odpowiedź na pytanie:"Z jakimi kosztami trzeba by się liczyć chcąc uzyskać "blond Kożuchowskiej" w salonie fryzjerskim?
Magk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 19:04   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Do Pani Grażynki a propos "jak farbować odrosty?"

wszystko zalezy od koloru wlosow naturalnych i czy trzeba wlosy przed podjasniac czy tez wystarczy sama farba
mysla ze zalezy tez od tega jak salon sie wycenia i jaka jest dlugosc wlosa moze byc od 100 -200 zl komplety ale sa salony gdzie ceny sa wyzsze
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.