odkurzacz piorący - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-25, 09:57   #1
ulka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 76
Question

odkurzacz piorący


niedługo zostanę żoną, i zamieszkam z teściami. teścowa jest bardzo wymagająca i lubi pożądek, ja z kolei pracuję do póżna i nie mam zbytnio czasu na sprzątanie a dom jest ogromny. znajoma mówiłła mi o piorącym odkurzaczu który myje i osusza kafelki co zaoszczędza dużo czasu i nie zostawia smug. czy ktoś co może powiedzieć na ten temat?
ulka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 10:08   #2
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: odkurzacz piorący

taki odkurzacz to super sprawa, bo naprawdę porządnie wysprząta moi rodzice kupili kilka lat temu "Phenixa", teraz już jest nieco rozgracony po częstym używaniu. niestety, szybko się coś tam psuje (ta opcja odpowiedzialna za pranie dywanów i mycie na mokro- przynajmniej w naszym odkurzaczu), a pozatym samo przygotowanie odkurzacza do sprzątania, a potem składanie jest dość czasochłopnne: wlać wodę, ponakładać wszystkie filtry, potem wylać wodę, umyć itp... także dobry jest na większe sprzątanie w weekend, ale nie do szybkiego sprzątania wieczorem po pracy. dlatego warto mieć też taki zwykły odkurzacz, który szybko się rozkłada i w kilka minut sprzątniemy nim jakieś paprochy z dywanów
ale napewno warto mieć taki odkurzacz, w sklepach jest teraz duży wybór.
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 10:20   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: odkurzacz piorący

Ja mam taki odkurzacz. Wodny z możliwością mycia gorącą parą. Jeśli w domu masz dużo płytek, terakoty - to gorąco polecam. Przede wszystkim ma antyalergiczne filtry HEPA, cały brud, roztocza zatrzymują się w wodzie. Ma bardzo dużą siłę ciągu a para naprawdę czyści wszystko.
Ja mam Karcher SV 190 http://www.karcher.pl/pl/Produkty/Do...e/14393100.htm

Zaznaczam, że jest głośny, ale dla mnie ważniejsza była jego skuteczność niż hałas. Kupując go koniecznie poproś o przeszkolenie. Co i jak używać. Przy odrobinie wprawy jest niezastąpiony.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 10:54   #4
ulka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 76
Dot.: odkurzacz piorący

dzięki dziewczyny! z tym że nie wiem który kupić ten karcher 190 jest bardzo drogi a ja wolę coś tańszego głównie chodzi mi o kafertki lub panele a nie dywany bo tych akurat jest mało.
a "Phenixa" muszę jeszcze srawdzić
ulka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 07:19   #5
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: odkurzacz piorący

Odgrzebuję stary temat, bo zamierzam kupić odkurzacz piorący. Generalnie jestem bardzo nastawiona na firmę Karcher i zakup jednego z ich modeli w granicach 1000 zł. Zastanawiam się tylko:
- co ile trzeba wymieniać filtry?
- jaka moc i ciśnienie (?) będzie wystarczające do prania dywanów i tapicerek w domowych warunkach nie częściej niż raz na kilka miesięcy (rozważałam model 4001 i wg producenta moc to 1400W, ciśnienie zaś 1bar; czy warto może zainwestować nieco więcej i kupić sprzęt z mocą 1600W?)
- jak jest z awaryjnością tego typu sprzętów?
A może macie w domu jakieś inne odkurzacze piorące w domu? Zależy mi na niezbyt skomplikowanym sprzęcie, który będzie też mogła obsłużyć moja mama, no i który posłuży te kilka lat. Tak jak pisałam, będę chciała go używać tylko kilka(naście) razy w roku.
Będę dziś w salonie przedstawicielskim Karchera, bo mam kilka kroków, ale wolałabym też usłyszeć opinię obiektywną użytkowniczek. W ich salonie i tak raczej nie kupię, bo mają ceny kilkanaście procent wyższe niż te, po których można je dostać w innych sklepach tudzież sklepach internetowych.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 18:31   #6
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: odkurzacz piorący

Żadna z aktualnie buszujących 27956 Wizażanek nie ma odkurzacza piorącego?
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 16:52   #7
Sandra4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: odkurzacz piorący

Ja kupiłam odkurzacz piorący odkurzacz Numatic GVE370 już bardzo dawno temu i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie tylko pierze, ale również zbiera wodę i odkurza. Raz jedyny miałam z nim problem ponieważ mój pies przegryzł przewód zasilający. Na całe szczęście wystarczył telefon do Dealera i następnego dnia po odbiór odkurzacza do serwisu zjawił się kurier. Minęły niecałe 3 dni i odkurzacz miałam z powrotem i do tej pory chodzi elegancko. Fakt. Może ma tylko 1200 Wat ale ciągnie jak szalony dzięki czemu nie mam problemu co zrobić z mokrym chodnikiem w przedpokoju. Po prostu piorę wieczorem przed spaniem, a rano jest już suchy . Gorąco polecam
Sandra4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-02, 06:38   #8
zuzanka09
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 9
Dot.: odkurzacz piorący

Ja właśnie poszukuję odkurzaczy profesjonalnych na potrzeby mojej działalności gospodarczej. Szukam czegoś w dobrej cenie i fajnej jakości. Czy spotkałyście się z takim modelem i co o nim sądzicie? xxx

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-11-03 o 22:06 Powód: link reklamowy
zuzanka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 12:42   #9
Marrmur
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 23
Dot.: odkurzacz piorący

u nas kiedyś był...ale nikt go nie używał. Był niewygodny i ciężki. Trudno było male kąty posprzątac. Moze przy większym metrażu i przestrzeni sprawdza się lepiej
Marrmur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-05 13:42:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.