Tonik + Krem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-04, 10:29   #1
KASIAAO
Raczkowanie
 
Avatar KASIAAO
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: LUBLIN
Wiadomości: 335
GG do KASIAAO
Wink

Tonik + Krem?


WITAM!!!! ostanio kupiłam sobie tonik całkiem fajnie wygładza buske ale nie wiem czy pozniej moge nałozyc jakis krem , jezeli mozecie odp. całuje mocno.
KASIAAO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 10:41   #2
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Tonik + Krem?

wydaje mi się ze tak, ja przynajmniej tak robie )
Najpierw tonik a pozniej krem nivea do cery mieszanej i tłustej
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 10:41   #3
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Tonik + Krem?

Tak jeśli Twoja skóra wymaga nawilżenia, albo wychodzisz na zewnatrz i wtedy powinnaś używać jakiś kremów z filtrem. Najwazniejsze to dobrać krem odpowiedni dla Twojego rodzaju cery.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 18:06   #4
KASIAAO
Raczkowanie
 
Avatar KASIAAO
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: LUBLIN
Wiadomości: 335
GG do KASIAAO
Wink Dot.: Tonik + Krem?

HEJ!! DZIEKI ZA PORADE. tzn ja uzywam na noc nawilzajacegoNIVEA soft poniewaz nie chce miesc efektu suchej skórki a rano uzywam pod podkład kremu matujacego tzn Herbapol matujacyjakiesc cos nowego nawet skuteczny jest pozdrawiam!!
KASIAAO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 18:17   #5
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Tonik + Krem?

Cytat:
Napisane przez KASIAAO
uzywam na noc nawilzajacegoNIVEA soft poniewaz nie chce miesc efektu suchej skórki
Osoby z tlusta cera ten krem, stosowany stale, moze zapychac. Stosowalabym tylko w przypadku, kiedy czuje,ze moja buzia potrzebuje nawilzenia - wbrew temu ci nam wpajaja producenci kosmetykow, buzie nie koniecznie nalezy stale nawilzac.
Bezpieczny (oczywiscie wzglednie, mnie sluzy) jest krem AA (niebieska tubka) z serii Young, tzn nie ma w skladzie potencjalnych zapychaczy, bo kazdego moze zapychac co innego... A Nivea Soft jest boski do ciala, tylko malo wydajny, wtedy
Cytat:
Napisane przez KASIAAO
a rano uzywam pod podkład kremu matujacego tzn Herbapol matujacyjakiesc cos nowego nawet skuteczny jest
To opisz w recenzji
Jednak namawialabym Cie do kremu ze stabilnym filtrem, chroniacym przed UVA (Tinosorb, Meroxyl); w zimie UVA jest najwyzsze (a, jak ageing=starzenie), wiem, ze teraz jeszcze o tym nie myslisz...

Jesli masz sucha skore, to moze na noc mozesz uzywc kremu z lipidami, ktore zatrzymuja wode w naskorku, uszczelniaja go - dobrze tez zwrocic uwage na diete, czy zjadasz wystarczajaca ilosc produktow z tzw "dobrymi" tluszczami, bogatymi w kwasy omega 3 i 6. jesli nie, warto sobie nabyc bytelke oleju np. lnianego czy zemlec siemie lniane i dodawac np. do jogurtow (trzymaj olej i zmielone siemie w lodowce, zeby nie zjelczaly) albo zakupic kapsulki z olejem z wiesiolka np. Oeoparol. Ja roznice w wygladzie cery widzialam juz po 2 tygodniach takiej diety.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 21:45   #6
KASIAAO
Raczkowanie
 
Avatar KASIAAO
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: LUBLIN
Wiadomości: 335
GG do KASIAAO
Smile Dot.: Tonik + Krem?

SYLWIA!! ALE JESTES MADRA ja tyle o kremach nie wiem tzn wusmie mam mieszana skóre, na policzkach napewno mam tłusta poniewaz jak nałoze podkład to po jakims czasie tuytaj sie swiece, nie wiedziałam ze kremy moga zapychac, jesli chodzi tobie o moje starzenie to raczej chyba nic takiego u siebie nie zauwazyłam poniewaz mam 19 lat ,ale zmarszczki mimiczne sie powiekszyły heh jesli chodzi o moja diete to staram sie nie przeginac ze złymi tłuszczami ale roznie to bywa , pomysle nad tym olejem lnianym , siemienia lnianego nie dam rady zjesc moja babcia stosuje i wiem jak to pachnie i mozna powiedziec i jak smakuje. a nad tymi kapsułkami sie jeszcze zastanowie poczytam o nich wiecej pozdrawiam jeszce raz
KASIAAO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 10:43   #7
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Tonik + Krem?

Cytat:
Napisane przez KASIAAO
tzn wusmie mam mieszana skóre, na policzkach napewno mam tłusta poniewaz jak nałoze podkład to po jakims czasie tuytaj sie swiece
Mieszana cera zazwyczaj przetłuszcza się w strefie T (broda, nos, czoło) A przynajmniej ja tak mam

Cytat:
Napisane przez KASIAAO
jesli chodzi tobie o moje starzenie to raczej chyba nic takiego u siebie nie zauwazyłam poniewaz mam 19 lat ,ale zmarszczki mimiczne sie powiekszyły heh
Lepiej zapobiegać niż leczyć. Choć nie dostrzegasz u siebie jeszcze większych objawów starzenia, to kremy z filtrami chroniące przed szkodliwym promieniowaniem, na pewno Ci nie zaszkodzą Pod warunkiem, że będą dostosowane do Twojego typu cery.

Pozdrawiam
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-05, 11:21   #8
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Tonik + Krem?

Cytat:
Napisane przez Milka19
Mieszana cera zazwyczaj przetłuszcza się w strefie T (broda, nos, czoło) A przynajmniej ja tak mam
u mnie do strefy T zaliczają się też policzki, ta ich część obok nosa. najbardziej tłusty mam środek czoła i policzki, mniej nos i brodę.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 11:54   #9
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Tonik + Krem?

Czy madra jestem, to ja nie wiem ale chyba troszke inteligentna
a cala moja wiedza sie bierze z uwaznego studiowania Wizazu i kilku innych stron internetowych.
Mnie od tego lnu odstrasza proces mielenia (nie mam mlynka) ale tak pdobno wychodzi najtaniej. Olej lniany i inne smaczne oleje dostaniesz w supermarketach (takie male, ciemne butelki z uszkiem, trzymaj w lodowce). Moja mama poleca jeszcze Alphol a na zime mozesz nawet sobie zakupic kapsulki z tranem.
Olejek z wiesiolka pomaga tez kontrolowac przetluszczanie i niespodzianki w strefie T. Moja cera tez jest taka - na szczescie niespodzianki pojawiaja sie na niej nieczesto, uwazam na to co jem (chociaz wczoraj zjadlam najgorszy w swiecie obiad - rozgotwane az wyblakle warzywa, kurczak o smaku tektury i smazone na starym oleju az brazowe, kulki ziemniaczane. Fu! Ale bylam na krakowskim lotnisku i mialam mega malo czasu. Na szczescie sie nie rozchorowalam ani na razie nic mi nie wyskoczylo. Nie polecam jedzenia w pospiechu ale juz mi sie zaczynalo robic slabo z glodu, a spadki glukozy we krwii tez zle wplywaja na cere...) i duzo pije (zwlaszcza zielonej jasminowej herbaty).
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.